12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Pares
    #7955
    Nem tudom, de lehet nem éppen a legkellemesebb érzés a zombik társasága vagy a zombi trutyi...
  • MoRT2195
    #7954
    Igen, ezen már én is gondolkodtam. Meg persze ott van az is, hogy bekenik magukat a zombi trutyival, mint az első évadban, vagy mint most valamelyik részben Carol. De hát ha ezt csinálnák, akkor a zombiknak sok szerepük nem lenne. :D

    Amúgy valaki nem tud semmit a spinoffról? Jó lenne, ha a tavaszi/nyári időszakba meg az menne, így majdnem mindig kapnánk valamit a Walking Dead világából. :)
  • Jim Morrison
    #7953
    Ahh köszi!

    Persze úgy egyszerűbb lenne...:)
  • Grove4
    #7952
    Az előző évad utolsó részének címe "A" volt, és amikor bementek a Terminusba, akkor is mindig az "A szárnyról" beszéltek, ha jól emlékszem oda is vitték őket. Gondolom azt akarták vele jelezni a kannibálok, hogy jönnek. Megjelölték a templomot.


    Amit én nem értek (vagyis értek, de érdekelne, hogy ezen még ti nem gondolkoztatok-e), hogy miért nem mennek úgy DC-be, vagy bárhova, mint ahogy Michonne járkált többször, a két megcsonkított walkerrel? (nyilván unalmas lenne a sorozat, de okos ötlet)
  • Jim Morrison
    #7951
    Mivel az előző kérdésemre nem kaptam választ itt egy másik (remélem nem görgettem át). Az A betű mit jelenthet?(ami a templon falán volt)
  • Quantumleap
    #7950
    Akkor már inkább Merle kezdhetne el (ismét) megjelenni Daryllnek.
  • mono01
    #7949
    tetszett, hogy a rész elején Bob sírásának oka kiderült, hatásos volt, és ez volt a tippem, de valahogy elvetettem az ötletet már a rész végére és akkor mégis.... szerintem jól meg vannak csinálva a részek, én valahogy nem tudom unni, miközben nézem...igaz néha kicsit húzzák az időt
  • precision
    #7948
    nemtom, azért Shane és Andrea neve nekem is megvan :D
  • MoRT2195
    #7947
    Ezek remek ötletek... ahhoz, hogy elriasszátok a sorozat rajongóit, és elkaszálják az egészet. :D

    Tikal #7942: Shane és Andrea nevére se emlékszel? Hát az igen... De lehet csak nekem van túlzottan jó névmemóriám?
  • Kongy
    #7946
    Rick skizofrenne valna es shane lenne a gonosz enje
  • Prof William
    #7945
    Vagy ilyen Obi-Wan szerű jediszellemként tűnne fel Lorival és Kormányzóval együtt és nagy életbölcsességeket osztanának meg Rick-el.
  • sz4bolcs
    #7944
    Vissza kéne hozni a sorozatba. Mondjuk megjelenhetne Rick álmaiban tanácsokat adni, mint egy bölcs mester. :D
  • Kongy
    #7943
    Shane azért emlékezetes karakter :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.30. 13:35:48
  • Tikal #7942
    Nekem fingom sincs hogy hívják pl azt a csávót aki rick legnagyobb spanja volt és kurta a feleségét. De még mondhatnám, hogy már annak a nőnek sem emlékszem a nevére aki a kormányzóval hempergett. Arcról mindenkit megismerek, nevek kiperegnek...
  • sz4bolcs
    #7941
    Megint egy unalmas rész. Engem a kannibálok halála se rázott meg túlzottan, miután kiderült, h. milyen naív gyökkettő karakterek.
  • MoRT2195
    #7940
    Ahogy én sem. Megnézem a heti egy részt, és csókolom. :) Én is nézek mást (elég sok mindent), és nem rohadtam itt a 2 évad között, kb. egyszer sem jöttem ide írogatni. A szezon kezdetének közeledtével jöttem csak ide a fórum témába, és nagyon akkor se írogattam.

    precision #7933: Kb én is ennyit nézek jelenleg. De van még sok más is amit nézek, csak azok jelenleg szüneten vannak, és valszeg tavasszal, vagy nyáron jönnek az évad nyitók.
  • Kongy
    #7939
  • desigo
    #7938
  • precision
    #7937
    tudták, hogy ő a leggyengébb jellem és simán kiadja őket ha úgy van... lehet ismerték a templomos történetét amikor nem nyitotta ki a kaput
  • Kamionsofőr123
    #7936
    de neki azt mondták, hogy szabadon távozhat, míg pl. Carlnak stb.nek ezt nem mondták.
  • SzinesGeza
    #7935
    A Terminus lakói előtte kifigyelték, hogy kik vannak a templomnál. Ennyi.
  • Kamionsofőr123
    #7934
    Amúgy azt észrevettétek, hogy Gareth azt mondta, hogy a pap szabadon távozhat, ha segít nekik. Lehet, hogy a pap ismeri a Terminus lakóit?
  • precision
    #7933
    a karaktert nem felejtettem el, csak a nevét
    és igen, ezen kívül még legalább 15 sorozatot nézek aktívan, nem emlékszem a _nevekre_ minden esetben pontosan
  • Tikal #7932
    Nem mindenki ezzel fekszik és ébred... vannak akik mást is néznek, és két évad között nem itt rohadnak..
  • MoRT2195
    #7931
    Spoiler, ha nem láttad még a sorozat 1. évad 1. részét. :D (Nem értem, hogy egyesek, hogy felejtenek el karaktereket. Az ilyet érdekli egyáltalán a történet? Nemrég valaki azt kérdezte, hogy "ki az a Beth"? Hát lol. ) Morgan volt az első akivel találkozott Rick a zombi apokalipszisben, majd feltűnt a 3. vagy 4. évadban is egy kicsit, és most az 5. évad 1. részében is látható volt a legvégén egy pillanatra.
  • Evoluti0N
    #7930
    A fekete csávó az első részből. Meg aztán felbukkant a 3.(?) évadban is.
  • precision
    #7929
    Morgan? az ki? ha képregényes spoiler akkor inkább nem akarom tudni :)
  • MoRT2195
    #7928
    Lehet amúgy Daryl összefutott Morgannal is.
  • Evoluti0N
    #7927
    Daryl arckifejezésén látszott, hogy valami nem ok. Kíváncsi vagyok, hogy kikkel tért vissza, vagy milyen állapotban.
  • precision
    #7926
    jó rész volt :) igazi dráma... tetszett :) volt trancsír is... és még zombik se nagyon kellettek egy jó részhez
    amikor Michonne felvette a kardját az nagy pillanat volt :) végre! :)

    a végén Daryl szerintem új embereket hozott magával, esetleg valaki fegyvert fog rá? bár ez valószínűtlen mert nála volt az íjpuska
    de szerintem nem Beth és nem Carol van ott

  • desigo
    #7925
    Beth-tel lehet annyit kísérleteztek,hogy már nem önmaga.
  • Pares
    #7924
    Itt pont erről beszélnek, és ezek szerint a következő részben megjelenik pár új szereplő is...
  • MoRT2195
    #7923
    Szerintem majd egy visszaemlékezős rész lesz a következő, hogy mi is történt Beth-tel, amíg a többieket megakarták enni. :)

    Szerk.: Sőt biztos, most kerestem rá a következő rész előzetesére, és abban is csak Beth kapott szerepet.
    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2014.10.28. 10:49:24
  • Tikal #7922
    honnan tudod, hogy őt szólította? egyébként se vágott valami vidám fejet Daryl...
  • Pares
    #7921
    Kiket? Carolt nem, mert Daryl szólította, de azt már nem láttuk, hogy előjön...
  • Tikal #7920
    Mert elkapták őket...
  • Kongy
    #7919
    Ja, szegény Carol, nemrég csatlakozott ismét, és most megint eltűnik :D
  • Szolaryp
    #7918
    Azért kár hogy meghaltak a kannibálok. Kíváncsi lettem volna, hogy mikor csinálnak Carlból diákcsemegét.
    Utoljára szerkesztette: Szolaryp, 2014.10.27. 19:46:32
  • Jim Morrison
    #7917
    Tényleg így kell fogni az ásót??
  • Pares
    #7916
    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én élvezettel néztem, amikor szétkaszabolták a rohadék kannibálokat. Csodálatos pillanat volt. Igazságszolgáltatás mester fokon. Egyébként Carol miért nem jött elő a sötétből Daryllel együtt? Történt vele valami? Olyan volt, mint ha szándékosan cliffhangernek hagyták volna Carol megjelenését is...