12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Montanosz
    #7915
    jaaaa köszi vágom))
  • Kaplan
    #7914
    Akkor nem csak nálam volt ezzel baj. Én komolyan azt hittem, hogy valaki elállította a monitoromat, vagy kezdi megadni magát. Alig láttam valamit a sötét részekből, ettől függetlenül rendben volt a mai epizód. 3 rész lement és majdnem minden lényegi kérdést lezártak, ami nyitva maradt az előző évad végén.

    Kíváncsi vagyok, hogy esetleg a Beth-es szál több időt kap-e majd a kibontakozásra, vagy az ötödik résztől újra egyesül a csapat Washington felé. Minden esetre ez a komolyabb, kissé elmebetegebb hangulat nagyon jól áll a sorozatnak.
  • DasIsFuck
    #7913
    Na ez a rész megint odatette magát:)

    Rick megint badass volt:)

    Egyetlen negatívum az, hogy az egész rész full sötétben játszódott, semmit nem lehetett látni belőle:S
  • Aragorn831109
    #7912
    Maggie huga, akit még az előző évadban raboltak el, mikor Daryllel kettesben nyomták. Az előző végén ugyanolyan keresztet viselő autó száguldott el Darylék előtt, mint amiben elvitték a lányt.
  • Montanosz
    #7911
    ki is a beth?
  • blackfire001
    #7910
    Valószínű,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mert a következő részben úgy tűnik megtudjuk mi lett Beth-tel.
    :) Bár Daryl feje érdekes volt, nem vigyorgott úgy mint a szamuráj. :D
  • szabii98
    #7909
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem jön Daryl-el, és jön velük Beth is, ezért mondta a végén hogy 'Gyertek elő'
    legalábbis remélem
  • RatBaG #7908
    uasztakurva!
    na ebben a részben a trancsírra vágyók megkapták a fejadagjukat, de én már a következő részt várom igazán. tyűű mi lesz :DDD
    rick beváltotta az ígéretét, a kard is visszakerült, minden a rendes kerékvágásban. azt viszont sajnálom, hogy külön váltak.
    és hol lehet carol?! :O
  • szabii98
    #7907
    ez egy epic rész volt szerintem
  • Jim Morrison
    #7906
    Neeem carl a twd chuck norrisa
  • Montanosz
    #7905
    hát meghalt nem nézted?
  • Jim Morrison
    #7904
    MI EZ A BANNER? HOL A CARL?
  • MoRT2195
    #7903
    Nekünk inkább holnap. :)
  • IXEMGabeo
    #7902

    DD
  • IXEMGabeo
    #7901
    3, epizod ma?:)
  • IXEMGabeo
    #7900
    Terminusosok 10 lajkot adtak ra@DDDD
  • IXEMGabeo
    #7899
    :DDDDD
  • bcrics
    #7898
    Na ez már beteg.
  • zaki
    #7897


    Bob-grács xDD
  • precision
    #7896
    pedig Michonne a katana nélkül olyan mint Carl a semmitmondó tekintete nélkül... egyszerűen nem az igazi
  • IXEMGabeo
    #7895
    jaj valoszinu ott maradt a Terminuson a tobbi fegyoval egyutt:) egyedul Darryl nyilpuskaja lett meg, amit Carol felvett neki:D
  • G_ArchAngel #7894
    Eleg gyorsan elhuztak Terminusbol, gondolom jobb dolga is volt, mint keresgelni a zombik es gepfegyveres kannibalok kozott...
  • IXEMGabeo
    #7893
    ra hat olyannyira h a labat ott zabaltak:)))
  • DasIsFuck
    #7892
    "nekem is ugy tunt Bobot megharapta a nyalkas zombi...de olymind1 neki mar vege:)"

    ááá tuti lesz vmi jelentősége, máskülönben nem játszottak volna rá.
  • DasIsFuck
    #7891
    De nem a következő részekben zajlik le a 2.rész eseményei nem?:D

    Nekem az volt ezzel a legnagyobb bajom, hogy nem tetszett ez az erőltetett kannibál téma, ennyi.
  • IXEMGabeo
    #7890
    utott ez a resz:)

    nekem is ugy tunt Bobot megharapta a nyalkas zombi...de olymind1 neki mar vege:)

    atya kivetelesen artatlan lelek, aki valszeg felelembol kizarhatta az embereket...bar aztan ki tudja. Gyomra kivitte ot.

    Michonne meg mi a francert hagyta hatra a Katanajat?????
  • precision
    #7889
    eh, első mondat visszaszíva :D kevertem hirtelen egy másik sorozattal :P
  • precision
    #7888
    a végét valaki spoilerbe írja már le hogy most akkor ez kicsoda vagy mi van mert nekem hirtelen nem mondott semmit :D

    amúgy meg beteg lett a sorozat nagyon... nem tudom, rámentek erre a "gore" dologra most nagyon, ezért sírtak a legtöbben amúgy, nyilván ezért vannak most ilyen közelről totálba vett trancsírozós jelenetek... nesztek :P el is megy az ilyenekre az adott részre szánt költségvetés... :P
    a sztori kíváncsian várom merre halad... engem jobban érdekel a Washington DC -s szál mint ez a mostani... de úgy érzem mind a kettő gagyiba fog fulladni... de ne legyen igazam.
  • SzinesGeza
    #7887
    És mi lenne ha kivárnád a következő részeket?
    Akkor talán nem kellene ilyen badarságokon túráztatni az agyad.
  • böröczk
    #7886
    Edit: uj evad elso epizod
  • böröczk
    #7885
    Szerintem a magyarazatban ott volt az ironia..nyilvan bosszubol hamikaztak meg, es kovetik oket mar jo ideje.

    Lehet csak en vagyok ezzel igy, de nekem az elso epizod foszerenek felbukkanasa nem volt egy ejha jelenet az elso epizod vegen.
  • DasIsFuck
    #7884
    Még mindig hamarabb találnak állatot vagy bogyókat/növényt/konzerv és egyéb maradékot amit ehetnek mint pár kósza embert, amiket egyébként is több energia és fáradstág becserkészni.
    Úgyhogy ez nagyon erőltetett volt és látszott, hogy nagyon ilyen all or nothing gonosz kannibál szerep bejáratása a cél velük.

    Ez nem baj, csak akkor bobnak egy bosszú/beteg elborult magyarázatot kellett volna adni, mondjuk olyat, hogy mivel elpusztítottátok az othonuk ezért bosszúból mindnyájatokat darabról-darabra fogunk elfogyasztani vagy vmi hasonló elborultabb bosszúmagyarázatot és nem ilyet, hogy hát igazából éhesek voltunk és pont te voltál jókor jó helyen...

  • SzinesGeza
    #7883
    És az nem tűnt fel, hogy azért csinálták mert már nem volt meg a HQ ahová korábban az áldozataikat csalták?
  • DasIsFuck
    #7882
    Bob-ra konkrétan már vadásztak, mint a szarvasra.
  • SzinesGeza
    #7881
    A szarvasért ki kell menni az erdőbe. Az ember meg házhoz jött!
  • csokalaci
    #7880
  • kill3r21
    #7879
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyik lábam itt a másik meg ott :D

    Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2014.10.21. 23:46:49
  • zaki
    #7878
    bobecue :DDDDD
  • Effe88
    #7877
    ezek a kannibálok meg se próbálnak már állatokat enni?:D
    ha lehetne választani egy szarvas és egy ember között akkor is az embert ?
  • desigo
    #7876
    haha,mondjuk jogos