12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Pares
    #7995
    Vagy rengeteg műhót használnak, és egy csomó díszletet át kell csinálni, festeni, vagy elmennek északra forgatni, ami megint csak nem könnyű és nem is olcsó. És miért? Egy-két havas jelenetért?
  • Quantumleap
    #7994
    Egy kilencvenes évekbeli vígjátéksorozatnak (Miért éppen Alaszka) érdekesmód nem volt bonyolult havas részeket produkálnia. De egy komolyan gondolt zombis sorozatnak már az. Ki érti ezt?
  • mono01
    #7993
    elég bonyolult lett volna a téli részeket megoldani szerintem... de izgi lett volna
  • ForzaInter
    #7992
    télen lefagy az összes zombi és semmi veszély nincs:D
  • Tikal #7991
    persze, valószínű.. lásd ebola, sikerült afrikában tartani ( not )
  • SzinesGeza
    #7990
    Nem beleragadnak a hóba hanem a hidegben belassulnak mint malacka a szembeszélben.
  • MoRT2195
    #7989
    Nem hinném, hogy lesz ilyen. Ha akartak volna mutatni valami lényegeset, akkor azt már megtették volna akkor.
    Amúgy ez a "zombi leragad a hóba" meg nagy hülyeség. Már miért ragadnának le pár centis hóba? Ha 2 méteres lenne, akkor megérteném, de 2 méteres hó úgy sem lesz. Meg ha kerítéseket képesek átmászni, akkor nehogy már egy bokáig érő hó legyen a végzetük. Akkor szerzek több hógépet, elviszem a börtönhöz, és körbe szórom vele. Kész. Biztonságban élhetek.
  • Quantumleap
    #7988
    Lehetne egy filler epizód, ami a farm és a börtön között játszódik télen. Persze csak úgy, hogy egy abban kiderülő dolog hangsúlyt kap a jelen vonatkozásra nézve is.
  • MoRT2195
    #7987
    Volt már tél a sorozatban... két évad között... csak azt voltak oly kedvesek és kihagyták, egyik évad véget ért ősszel, a másik meg folytatódott tavasszal.
    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2014.11.02. 13:15:20
  • Quantumleap
    #7986
    Na ez az, a tél! Milyen egy tél egy ilyen világban? Nem gondolják a készítők, hogy evvel meg tudnák dobni a nézettséget? Bár persze, ha ez avval járna, hogy megint leragadnak úgy, mint a farmon, vagy a börtönben, akkor inkább felejtős. De legalább 1 db télen játszódó epizódot azért megnéznék.
  • Quantumleap
    #7985
    Ki mondta, hogy el kell utazni oda, ahol a sztori játszódik? Ezt tudtommal a Loston kívül más sorozat nem igazán tette meg.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2014.11.02. 13:10:30
  • dave9004
    #7984
    én nem megyek messzire, én azt akarom megtudni, mi van télen. ha tudják h télen megfagynak a zombik, akkor kanada meg északi államok tiszták teljesen.
  • rooney8
    #7983
    ugyan nem tudom, hogy a sorozatoknál hogy működik a forgatás, mennyi ideig tart stb, de míg egy filmnél simán kivitelezhető, hogy az egészét, vagy bizonyos részét amerikán kívül forgassák, hisz a teljes filmnek a forgatása 1-2 hónap, addig egy sorozat szerintem sokkal hosszabb folyamat és folyamatosan repülgetni amerika és európa között nem túl kifizetődő. és nyilván egy nagy amerikai blockbuster és egy kábelcsatorna saját gyártású sorozatának a költségvetése nem egy kategória. persze forgathatnák az egészet stúdióban green box-szal, meg díszletekkel, de az sem két fillér és kérdés, hogy a végeredmény milyen lenne, na meg ez igencsak korlátozná a mozgásterüket.
    aztán ott van a másik, amit említettek alább, hogy vajon mennyire érdekelné az amerikaiakat európa. mert minket nyilván érdekelne, de a fő közönség még mindig amerika.
  • stargatelost
    #7982
    Ezt honnan vetted, hogy ennyire tervezik? Amíg ilyen nézettséggel hasít, lesz itt 10 évad is. Linket erről pls.
  • Pares
    #7981
    Ezt már én is írtam korábban, hogy jó lenne megtudni, mi folyik a világban, de ez a sorozat Rickékről szól, és ha reálisan nézed, eddig nem volt sok lehetőségük megtudni bármit is. Talán Washingtonban kiderül valami...
  • MoRT2195
    #7980
    Már le van töltve nekem is, de még nem jutottam el odáig, hogy belenézzek. Bár eddig kb csak fikázásokat hallottam róla. Amúgy ha elsőre nem ment volna az értelmezés, akkor leírom még egyszer a lényeget röviden: A Walking Dead világa (ez ugye már nem stimmel). Tavaszi/nyári időszak (nálam ez sem stimmel, itt ősz van.)
  • Quantumleap
    #7979
    A lényeg: 7 évadosra tervezik a sorozatot. Most akkor a fősorozatban még feltehetően két évad, míg eljutnak Washingtonba. Lesz egy spinoff, ami az államok egy másik részén játszódik közvetlen a vírus után. A game úgyszintén ilyen. Most őszintén: Nem lenne jó látni végre, hogy mi van a világ többi részén?
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2014.11.02. 12:17:10
  • Pares
    #7978
    Nem értem, hogy mi a bajod azzal, hogy egy USA-ban játszódó amerikai képregényből adaptált amerikai sorozat az USA-ban játszódik?
  • Quantumleap
    #7977
    Talán a gyártási országtól függetlenül lehet másutt forgatni?
    De azért remélem, nem megyünk át egymás önkényes likvidálásába, úgy,l mint a sorozatban.
  • Pares
    #7976
    Talán mert Új-zélandi film?
  • Pares
    #7975
    Talán mert brit film?
  • grebber
    #7974
    Spin off lol.Itt a Z Nation odaveri az egész WD-et mindenestül.
  • Quantumleap
    #7973
    Vagy hogy a Quiet Earth miért Új-Zélandon?
  • Quantumleap
    #7972
    Most erre nyomjam a visszakezes kérdést, hogy a 28 nappal később c. zombifilm miért Angliában játszódik?
  • stargatelost
    #7971
    Vajon miért játszódnak USA-ban a TWD, mily rejtélyes kérdés, mi lehet a válasz rá? Csak nem az, hogy ez egy amerikai sorozat, és a kutya nem nézné, ha nem amerikában játszódna?
  • Prof William
    #7970
    Ha jól rémlik még az első évad végén mondta kutató csóka, hogy a vírus külföldön is elterjedt. + hogy a Franciák már majdnem rájöttek valamire de lejárt az idők.

    Jelenleg ennyit tudunk. Most hogy a világ többi része is kihalt-e úgy amint Amerika, vagy hogy jobban sikerült-e kezelniük a dolgot... Nem tudjuk... Annyit tudunk mint Rick-ék.
  • Quantumleap
    #7969
    véfe=vége
  • Quantumleap
    #7968
    Hozzáteszem: Képregényes spoilerek nem érdekelnek, egyrészt, mert minek, másrészt pedig, lehet eltérés ahhoz képest símán! Lásd Lost sorozat befejezés kontra Lost game véfe.
  • Quantumleap
    #7967
    Tegnap egy haverral volt egy eszmecserénk arról, hogy vajon később hogy alakul majd a sorozat sztorija. Kiemelte, hogy mind a pc&konzol játék, mind pedig a jövőre induló spinoff ugyanúgy az USA-ban játszódik. Egyik se más földrészen. Ez végül is tényleg gyanús. Ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy az utolsó évadban esetleg áthajóznak vagy átrepülnek Európába, és kiderül, hogy ott, Ázsiában és Afrikában mindenki él és virul, megvan még a civilizáció (talán még erősebben, mint addig), csak azért nem léptek kapcsolatba az amcsi kontinenssel semmilyen formában, mert ki akarták zárni a fertőzés átterjedését? Félig-meddig komolyan kérdezem!
  • Pares
    #7966
    Állítólag a 2. évadban 16, a 4.-ben meg értelemszerűen 18 évest játszik... De kb. annyinak is néz ki, nem 29-nek...
  • Evoluti0N
    #7965
    Azt hiszem, hogy nem volt megemlítve a sorozatban, hogy mennyi éves, de nekem gyanús, hogy nem a valós korát játssza, hanem amennyinek kinéz, szóval azt a 18 körülit.
  • MoRT2195
    #7964
    Ja, hát valóban egy kis tinicsajnak tűnik, és nem csak a kinézete alapján, hanem a viselkedése alapján is. A 2. évadban volt kb. 27 éves (gondolom), és akkor akarta ott megölni magát egy késsel, aztán meg egy törött tükörrel. Ez a viselkedés inkább egy 17 éves szintjén áll, nem egy 27 évesén. (Nem az öngyilkosságra gondolok, hanem amilyen gyerekesen viselkedett.) Meg aztán néha úgy néztek egymásra Carllal, mintha szerelmesek lennének egymásba... azt... 15 év van köztük. :D
  • grebber
    #7963
    És Beth néztem vagy 18 évesnek aztán az is lassan 30 lesz:)
  • Grove4
    #7962
    Az igen, az se semmi...59 :O
  • MoRT2195
    #7961
    Én is láttam jó pár sorozatot, filmet azóta, de a nevét akkor sem felejtem el. Nekem se a legfontosabb az ő neve. :)

    Grove4 #7956: Ja, Merle meg 59, ahhoz képest az is jól tartja magát, 50-nél többet biztos nem mondtam volna rá, de még 50-et se nagyon.
  • Tikal #7960
    Nem, a karakter meg van, emlékszem mindenre amit tett, de a neve nincs meg... utoljára két éve szerepelt a sorozatban, azóta már láttam egy két sorozatot, nem az ő neve a legfontosabb a fejemben :D
  • Tikal #7959
    na így már beugrott :D
  • MoRT2195
    #7958
    Hát ha lehetne választani, akkor én inkább a "betanított" zombik társaságát választanám. Lehet nem olyan kellemes élmény velük lenni, de egy zombi harapás még kevésbé kellemes. Szóval én inkább biztosra mennék.
  • Quantumleap
    #7957
    Na meg ha autóval mennek, oda fölösleges ez a "zombis" mód.
    Én kapásból minimum 40-nek hittem
  • Grove4
    #7956
    Ez mondjuk igaz.

    Amúgy durva, most néztem, hogy a Deryl-t alakító Norman Reedus 45 éves. Elég jól tartja magát, én azt hittem, hogy max. 30.