12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • precision
    #8035
    én inkább a befagyott víz tetején csúszkáló, bukdácsoló zombikat nézném meg valami klasszikus zenei aláfestéssel
  • haxoror
    #8034
    Mert halottak. A testük nem termel többé hőt ezért 0 fok alatt a testükben lévő víz gond nélkül megfagyhat.
  • Pares
    #8033
    Én már azt sem értem, hogy miért kéne a zombiknak lefagyniuk télen? Nyilvánvaló, hogy a súlyos fizikai sérülés meg se kottyan nekik, akkor egy kis hideg miért ártana? Hacsak persze nem -60 fok körüli hőmérsékletre gondoltok, ami amúgy már az embernek is halálos...
  • zaki
    #8032
    Ha havas zombis filmet kerestek, akkor ez a ti filmetek xD

  • Quantumleap
    #8031
    Nem volt. Olyan jelenet volt, hogy Shane említette valakinek, hogy a tavalyi tél nagyon hideg volt, hátha olyan lesz a következő is, és kipusztítja a zombikat a környékről. De aztán ez teljesen funkció nélkül maradt.
  • zaki
    #8030
    :DDD
  • grebber
    #8029
    Azért a nyalókámat én is a szájába helyezném.....
  • Kongy
    #8028
    Beth nem Rick. :D Azért.
  • Tikal #8027
    ne fárassz már, te se gondoltad, hogy 27 a csaj, akkor meg mit zavar?
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2014.11.04. 12:37:38
  • RedRiot
    #8026
    Volt még több elnyomó is, pl. ha jól emlékszem a tetőn is volt egy puskás őrszem mikor Beth ott volt a dokival. Mindenestre nagyon elbaszott volt a szökési kísérlet. Inkább vehették volna lopakodósra, és vérrel és belekkel bekenve kilavírozhattak volna a zombikon keresztül. Vagy meg kellett volna szerezni az egyik kocsi kulcsát és azzal menekülni. Egy szál pisztollyal kirontani fényes nappal úgy hogy a tetőn is őrök vannak - nooormális? Nyalókás f@szfejnek azért szép vége lett, megkapta ami járt neki. :)
  • G_ArchAngel #8025
    Talan mert Beth nem az a tipus, aki mindenkepp embert akar olni, foleg, ha nincs eletveszelyben?
  • tigeroo
    #8024
    nem tetszett, sok volt a logikátlanság. a rendőr megakarta erőszakolni, miért vette el a pisztolyát amikor arcon baszta az üveggel és hagyta hogy megegye őt a zombi? na meg megint ellőtt simán egy tárat a drága Beth feleslegesen a zombikra. bravó.

    amikor a folyosón megölhette volna a maradék két rendőrt is és el tudott volna menekülni... HÁROM elnyomó volt összesen. nem hiszem el hogy nem volt még lázongás ott a rabszolgák között. egy részen belül is hány szökevényt hoztak vissza...

    a vége tetszett, hát carol tuti nem fog csicskást játszani ő letépi Dawnék arcát :)
  • zaki
    #8023
    Nem hiszem hogy cserbenhagyta, egyszeruen nem volt mas valasztasa, csak a menekules.
  • IXEMGabeo
    #8022
    Uristen micsoda jo epizod volt. Az hagyjan h vegigizgultam az egeszet mi lesz, de a vegen ez a csattano aaa...
    SPOILER
    Doki karaktere nagyon bejott. Dawn pedig egy korhazon beluli diktatorat epitett fel rabszolgakkal egyutt...

    Noah vegul cserben hagyta Bethet kivancsi vagyok feltunik e meg...
  • ForzaInter
    #8021
    De olyan már volt nem? még valamikor a 2 évadban, mondjuk hó nem volt.
  • Quantumleap
    #8020
    Hát, én 32 vagyok, de még ma is néha elkérik a személyit pia- cigi vásárláskor.
  • Prof William
    #8019
    Ja kicsit Elisabeth Harnois ugrik be róla. A Keith c. 2006-os filmben játszott (nagyon jól) egy tinilányt és annyinak is nézett ki. Később néztem az IMDB-n hogy már 2006-ban is 33 éves volt.

    Hát igen van aki ennyire fiatalosan néz ki.
  • grebber
    #8018
    Mivel látható hogy Beth-t az emberek 99.9%-a kb 18-19 évesnek nézi és kb annyinak is tűnik valóban, kurvajó választás volt a csajszi.
  • zaki
    #8017
    Jo az ugynoke :D
    Amugy engem is edegesit, ha pl 30 eves no jatsza el a szendeszuz feleannyi eves leanyzot...
    Mondjuk itt nem zavaro, mert tenyleg nem nez ki a csaj 20 evesnel tobbnek.
  • MoRT2195
    #8016
    Na nem mondod?! Azt hittem annyira nem tetszik neki a sorozat, hogy inkább a kamerák előtt öli meg magát...

    Tikal #8013: Nem, azt hittem a TV-be mindenki önmagát alakítja. Akkor ezek szerint a texasi láncfűrészes igazából nem is egy texasi láncfűrész? Na ne!!!!
    Amúgy meg azért szerintem ha egy karakter 18 éves, akkor egy 18 éves játssza már el a szerepét, ne egy 10 évvel idősebb. Jó hogy Carlt nem egy 25 éves játssza...
  • Quantumleap
    #8015
    Azért 1 db téli epizód csak beleférne, ne viccelj már.
  • Quantumleap
    #8014
    Ebben igazad lehet. Darálva néztem a sorozatot, de az első és második évad között tartottam vagy három hónap szünetet, lehet, ezért nem maradt meg. Ettől még tény, hogy elképzelni nem tudom, a spinoff mitől lesz érdekes, ha ugyanazon országban játszódik, ugyanazon időjárási körülmények között, csak más szereplőkkel, az ország más részén.
    Viszont az érdekes lenne, ha mondjuk a végén kiderülne, hogy Ausztrália és Új-Zéland teljesen sértetlen maradt a járványtól. :)
  • Tikal #8013
    aztaku.... nem tűnt még fel, hogy a tévében mindenki szerepet játszik? csak mondom.... mikulás sincs
  • Magyar Betyár
    #8012
    Erre kicsi az esély mivel az első évad végén dr. Edwin Janner megmondta, hogy bár a franciák húzták a legtovább végül ők is kifogytak és meghaltak, tehát europában is tombol a járvány. Esetleg kisebb szigeteken lehetne nyugi. mondjuk tauföldön vagy a környékén. De hát végül is kit érdekel a nyugi, legyen csak millió zombi és hantelés mert ez csak egy fil és a kutyát sem érdekelné ha olyan helyre mennének ahol nincs zombi. Amit én nagyon hiányolok az egy igazi több 10 ezres zombi horda amibe egyszer már belefutottak Rickék mikor menekültek kocsival de az igen rövid jelenet volt, bár nem volt rossz mikor kocsival felakadtak a sok zombin és nem bírtak tovább menni. De azért az über cool lenne ha mondjuk egy tankal átmennének pár ezer zombin poénból :)
  • G_ArchAngel #8011
    Lol, nem a 27 éves színésznő, hanem a sorozatban szereplő 18 éves akarta megölni magát, mert ez volt a forgatókönyvben és nem azért mert gondolt egyet és random elkezdte vagdosni magát
  • cylonflatus
    #8010
    Baromira nem lett volna bonyolult. Egy ilyen költségvetésű produkciónál simán belefér, ráadásul ez nem a legdrágább effektek közé tartozik. Floridában, 30 fokban pl ennyire bonyolult, hogy a szülinapi partyn hó essen, ha az ötéves ünnepelt úgy kívánja.
  • ForzaInter
    #8009
    Na egy néger meghalt jött egy új.:D
  • RatBaG #8008
    nem kellett, egyből vágtam, hogy bullshit, csak akkor még nem derült ki, hogy miért.
  • MoRT2195
    #8007
    Én rögtön visszanéztem, hogy mit mondott valójában. :D
  • haxoror
    #8006
    Na hányan tekertetek vissza annál a résznél hogy a kis geci milyen gyógyszert is mondott valójában?

    Kurva jó rész volt, az utolsó pár másodpercben a zene meg a majdnem-mi-történt-de-mégse mindent vitt, Beth az új kedvenc karakterem :)
  • dave9004
    #8005
    atlanta wohoooo
  • Kamionsofőr123
    #8004
    SPOILER
    szerintem rendben volt rész, persze rosszabb mint az előzőek az 5. évadban, de szerintem simán elmegy. szerintem izgalmas volt amikor Noah meg Beth szabadult ki. Amúgy szerintem is Daryl mögött Noah lesz. Carol pedig szerintem csak szimulálta a sérülést, hogy bejusson Bethez. Amúgy ti is észrevettétek azt a fekete keresztes kocsit a kórház előtti parkolóban? Lehet, hogy a kórház nem megmenti az embereket, hanem elrabolja.
    Ja amúgy én csípem Noah karakterét, és a színészt is a Mindenki utálja Chrisben is ő játszotta Christ :D
    Utoljára szerkesztette: Kamionsofőr123, 2014.11.03. 18:12:02
  • Narxis
    #8003
    Aztarohadt ez milyen rész volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végre Atlantában vagyunk! yeee
  • Pares
    #8002
    Nem volt rossz rész.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most már tudjuk, hogy Noah lesz Daryllel... És gondolom a segítségével majd szépen visszamennek Beth-ért meg Carol ért.
  • Kaplan
    #8001
    A két sorozatot nem is lehet összehasonlítani, mert teljesen más felfogásban közelíti meg a témát. Ettől függetlenül nekem az is tökéletesen megfelel, vannak benne egészen jó ötletek, tudok rajta itt-ott mosolyogni (és őszintén, nem szánalomból) úgyhogy abszolút pozitív csalódás.
  • Effe88
    #8000
    hát ez nem volt egy hű de nagy rész...:/
  • ForzaInter
    #7999
    LOL

    egy szar asylum-os zs kategóriás sorozat, aki zombihentre vágyik annak biztos bejön, bár még az is szar volt benne.. ez most kb olyan mintha azt írtad volna, hogy a sharknado jobb mint a cápa..:D
  • ForzaInter
    #7998
    a sorozatot georgia-ban forgatják, és a walking dead is ott játszódik, arrafelé pedig hó nem nagyon szokott esni. a reditten írta egy srác, hogy ő georgia-ban él és 19 év alatt egyszer látott havat.. amúgy is télen lefagynak a zombik, szóval akkor mit mutatnának?:D dögunalom lenne, sokaknak még így is unalmas, hát akkor milyen lenne..

  • SzinesGeza
    #7997
    Ja, a kedvedért menjenek el Alaszkába forgatni?!
    Dobd fel nekik az ötletet! Majd írd ide mit válaszoltak.
  • mono01
    #7996
    nem úgy értettem, hogy nem lehetséges :D hanem több pénz, több munka, pár havas jelenetért... amit nem muszáj, nem erőltetik :)