97
Sipos F Tamás koncertek, fellépések, és ezzal kapcsolatos élmények
  • Retroman
    #17
    Ez könnyűzene, márpedig a könnyűzene sosem arról volt híres, hogy filozófiai komolyságú mondanivalója van...
    Nem hiszem, hogy a mai tucc - tucc zenék többet érnének Sipos F Tamás számainál, a mai zenéknek meg szövegük sincs, két ütemből áll az egész zene általában...

    Ha komoly mondanivalójú zenére vágysz, akkor meg hallgass komolyzenét, vagy operát!!!
  • Fehercsoki
    #16
    Már bocs de ilyen zene menne...0 tartalom,0 hangzás,a videoklip is szánalmas.

    #13 ezzel teljes mértékben egyetértek,az is kb. ilyen nigger törzsi zene szinten van.
  • Dynamic
    #15
    Ez a szöveg az internet hajnalán is kínos volt.
    Nem kell szakácsnak lenni ahhoz, hogy megállapítsam, hogy szar a főztöd.
  • Retroman
    #14
    Ha ez szar, akkor csinálj te jobb zenét!
    Fikázni bárki tud, de ha szerinted szar, akkor csinálj te jobb zenét!
  • ajem kisa
    #13
    :D
    Ő már akkor is tudta, hogy 2010-ben a megaszarokkal együtt, az összes fosch, rádióban folyó tinglitangli trottyok lesznek a menők!
    Idézet lédigaga (micsoda személyisége lehet aki ezt a "művésznevet" is kitalálta...): "pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-papókerfésssz nanannannaaa".
    Ezt gangkszta zolcsi is megcsinálta, de nézhetjük a top 10 enerdzsi, emmtívi pop "numeró vannyait" is....!
    Asszem japán után európába is hamarosan a csoportos öngyilkosságok fognak kezdődni ezekmiatt a zenék miatt!:D

    Sipos tomcsiról nemhallottam 1000 éve, a trabis klippje a tartalomtól kezdve a megjelenésig már akkor "nemjött át" szoval akkor is X volt a részemről!
    De mivel nemvagyunk egyformák, és egy stílust hallgatók (sem) "Retroman", remélem örömödet leled, és nyitottabb, szabadabb, és műveltebb leszel SFT után!
    És sok szerencsét a topikhoz!
    Gudlákk!
  • Fehercsoki
    #12
    Egyébként meghallgattam ezt a trabantot(nem végig természetesen mert ezt nem lehet),felnőtt ember létére aki ilyen zenét csinál az simán lelőhetné magát,még egy 12 éves fogyatékos embertől is szar ez a teljesítmény!
  • Fehercsoki
    #11
    Miért aki nem ismeri az gyökér?(lásd #6)
  • Noodlee
    #10
    Gratuláció, hogy szerinted attól gyökér valaki, hogy milyen zenét hallgat, és nem attól, hogy tudatlanul pofázik. Amúgy nekem sem tetszett egyik száma sem amihez köze volt, de ettől még nem gyökerezem le a másikat.
  • Noodlee
    #9
    Való igaz, hogy elég régóta el van tűnve az emberke, talán a "gyökerek" azért nem tudják hova tenni a nevet, bár az első kommentben le lett írva, hogy anno az Exotic énekese volt, így biztos, hogy a trabant című számot még ők is ismerik.

    btw szerintem ez nem lesz egy hosszú életű/sok kommentet megélő topic.
  • Fehercsoki
    #8
    Szerintem inkább az gyökér aki ilyet hallgat...
  • Marci0115
    #7
    hát ez meg ki a bánat?
  • Peetboy
    #6
    Ha te nem ismered őt mert gyökér vagy, még ne általánosíts, hogy mások sem ismerik, mert elég ismert volt régen. Én pl. szeretem a zenéit és az Exotic együttest is.
  • Retroman
    #5
    Itt van két ismert klip tőle:

    Exotic - Trabant

    Sipos F Tamás - Buli Van

    Igaz, nem akartam, hogy ilyen belinkelgetős topic legyen, de ha valaki nem ismeri, akkor ez a két klip talán segít.
  • Fehercsoki
    #4
    Hát én még olyanról sem hallottam aki hallott volna róla.Valamit írhatnál róla,pl. hogy egyáltalán milyen zenét játszik stb.
  • Retroman
    #3
    Az egy dolog, hogy te nem hallottál róla, de ettől függetlenül rajtad kívül az országban még sok ember van, aki ismeri és szereti a zenéjét!
  • Fehercsoki
    #2
    Nem hallottam még róla,zárható.
  • Retroman
    #1
    Sziasztok!

    Gondoltam nyitok egy topicot Sipos F Tamásnak, mert szerintem letett már az asztalra annyit a magyar könnyűzenében, hogy megérdemel egy külön topicot.
    Olyan céllal hoztam létre ezt a topicot, hogy ha valakinek van valami információja arról, hogy Tamásnak hol és mikor lesznek fellépései, akkor ezt az információt ossza meg velünk, aki tud róla valamit, mert a honlapját sajnos nincs frissítve, ott jelenleg csak egy 2009-es fellépés szerepel. Úgyhogy, ha valakinek van ezzel kapcsolatban bármilyen infója, legyen szíves megosztani velünk.
    Ez volt az egyik célja ennek a topic létrehozásának, a másik célja pedig az, hogy ha valaki járt már Sipos F Tamás koncerten, megoszthatja a koncertekkel, bulikkak kapcsolatos élményeit. Aki még a régi Exoticos korszakban járt koncerten, az is nyugodtan megosztja élményeit.

    Viszont arra szeretnék megkérni mindenkit, aki ír ide a fórumba, hogy zenéket lehetőleg ne linkeljünk be, tiszteljük meg azzal a művész urat, hogy ezt a fórumot nem arra használjuk fel, hogy a zenéit töltögetjük itt le, úgyis annyi ilyen fórum van már, ha valaki meg akarja találni Sipos F Tamás zenéit, úgyis megtalálja az interneten, úgyhogy ez a fórum tényleg ne erről szóljon!
    Akkor bátran lehet írogatni koncertekről, élményekről, csak zenéket ne linkeljetek be! Előre is köszi, ha megértitek a kérésemet!