97
Sipos F Tamás koncertek, fellépések, és ezzal kapcsolatos élmények
  • Retroman
    #57
    Ezt a számot én is nagyon szeretem! Ehhez nem készült klip?
  • okiland
    #56
    Az egyik legnagyobb kedvencem tőle: Hát ez nem semi!
  • okiland
    #55
    Már ennek a számnak jelentőségét, és az értelmezését sem tudják igazán:

    Exotic - Nézz rám tizedes!

    Mennyi katonát lendített át a "nehéz" napokon.
  • Retroman
    #54
    Teljes mértékben igazad van!
    Mindegyik generáció más zenét szeret.
    Szerintem egyébként, akik itt a topikban szitkozódásokat írtak Sipos F Tamásról, valószínűleg még nem is éltek akkor, amikor igazából híres volt.
  • okiland
    #53
    Akkor nézd az M1-et!
  • okiland
    #52
    Szia!

    Visszaolvastam mindegyik hsz-t, ezért is írtam le a véleményemet!

    Ha belegondolunk abba, hogy azok akik ma siófokon felléptek, melyik korban voltak sztárok kis hazánkban, akkor elgondolkodhatnánk(nának) azon is, hogy ezt milyen körülmények között érték el.
    Nem csak a pénz hiányzott nekik, hanem a szocializmus bürokráciájával is meg kellett küzdeniük. Nem volt szólásszabadság, hetárok nélküli országok, nem lehetett csakúgy jönni-menni a keleti blokk és a nyugat között.
    Amit Ők anno elértek, azt csakis a zenéjükkel és a tehetségükkel érték el. Ez nem csak Sipos F. Tamás-ra, a Dolly Roll-ra vagy éppen a Neoton Family-ára vonatkozik, hanem minden egyes énekesre, együttesre aki a rendszerváltás előtt alkotott nagyot, és vitte hírét e kis országnak.

    Ezt a nézetet nem tudják és nem is akarják a mai fiatalok elfogadni és belátni, ezért is szólják le azokat, akiknek a zenéiből élnek a mai "sztárok", akiket ők istenítenek. Nekik az a világuk, nekünk pedig ez. Ezért nem is bántom őket, de akkor ők is haggyanak békén minket.......
  • Retroman
    #51
    Én sajna nem tudok lemenni, mert Siófok messze van, autóm pedig nincs, de remélem, hogy közelebb is lesz majd valamikor fellépése.
  • Retroman
    #50
    Azt írtam az első hozzászólásomban, hogy azt szeretném, hogy ez ne ilyen belinkelgetős, letöltögetős oldal legyen, annyival kiegészíteném, hogy ha valakinek koncerten készült videója van Sipos F Tamásról, azokat nyugodtan be lehet linkelni!
  • Retroman
    #49
    Ez is azt mutatja, hogy Siófokon fellép Sipos F Tamás, hogy ezek szerint van még igény a zenéjére, és nem csak én vagyok az egyedüli ember, akit érdekel (Phat Smoker szerint rajtam kívül már senkit nem érdekel, lásd: 29-es hozzászólás).
  • Vlala #48
  • okiland
    #47
    Van jó pár olyan topik az SG.Hu-n aminek a témája nem az én világom, ill. ki nem állhatom azt a műsort, illetőt vagy bármit amiről szól.
    Ezeket a topikokat nem is azért indították, hogy Én vagy bárki más akinek ez nem tetszik írogasson bele mindenféle "lefikázó", "leszóló" hozzászólást.
    Amennyiben a téma nem érdekel, vagy nem lépek be és olvasom el a hozzászólásokat, vagy egyszerűen nem szólom le azokat, akiknek ez a világuk.
    Kifejezetten rühellem a rock, punk, vagy éppen a kemény rap zenét, így nem is kukkantom meg ezeket a topikokat.

    Nem szeretnék itt kiállni Retroman mellett, mert szegény Timcsy is kapott hideget-meleget amikor a "Csepregi Éva" topikot elindította, de ezennel szeretnék MINDENKIT megkérni arra, hogy ha a topik témájával nem ért egyet akkor a véleményét tartsa meg magának, vagy egyszerűen lépjen ki innen, és keressen egy magának való topikot.

    Kivácsi lennék rá, hogy azok akik ilyen és ehhez hasonló "kedvességgel" jelentkeznek be ide-oda, azok hány topikban HÁZIGAZDÁK!

    Miért kell másokat azért bántani, mert a saját elképzelésüknek és ötletüknek teret adnak, és veszik a bátorságot, hogy beindítsanak egy új topikot?
  • Fehercsoki
    #46
  • okiland
    #45
    Talán még időben elolvassátok:

    "Hétvégén indul a nyár, legalábbis a Balaton partjáról a Magyar Televízióban. A köztévé idei szezonnyitó műsorában fellép a Dolly Roll, Dolhai Attila, a Napoleon Boulevard, Miller Zoltán, az MTV rockzenekara és még sokan mások. 2010. május 23-án, vasárnap, 16 órától az m1-en. A Szabadság tér 17 - a Magyar Televízió rockzenekara is fellép a szezonnyitó program keretében. A kedvelt műsorvezetők, Bakos Piroska, Fiar Sándor és Nagy György már nem csupán a televízió képernyőjén láthatók, hanem élőben, a "világot jelentő deszkákon" is bemutatják, milyen remek zenészek, a programokról Sipos F. Tamással beszélgetünk a Teadélutánban, szerdán 16:45-től az m1-en"
  • okiland
    #44
    Ha az idő kedvez, akkor megyünk!

    "Vasárnap tíz órától gyermekkoncert és gyermekelőadás követik egymást, majd délután 14 órától Sztárfoci-bajnokság kezdődik a Nagystrandon. Délután 16 órától a hajóállomás színpadán egy táncshow-t követően fellép Varga Feri, Balássy Betty, Dolly Roll, a Napóleon Boulevard, Sipos F. Tamás, Miller Zoltán, Első Emelet, Dolhai Attlia és még sokan mások. Őket Sergio Santos, a Szabadság tér 17. (az MTV zenekara), majd a Magna Cum Laude követi. Este 10 órától Fergeteg party lesz."
  • Peetboy
    #43
    Végre újra fellépése lesz. Tv-ben ha leadják megnézem.
  • Phat Smoker
    #42
    nagy hakni party van akkor kilátásban! ;)
  • okiland
    #41
    Ma, holnap és holnapután Siófokon 3 napos szezonnyitó őrület.
    Holnap MTV1 felvétel 2 órán keresztül olyan fellépőkkel mint: Napoleon Boulevard, Dolly Roll, Első Emelet na és persze SIPOS F. TAMÁS!!
  • gulyasandras
    #40
    Rendkívül szimpatikusnak tartom a Tamást, több fellépése után tudtam/tudtunk vele hosszan beszélgetni. Ez a másodvirágzása - 96-os poprock fesztivál után - idejére esett, érdekelne, hogy ilyen maradt-e.
  • Peetboy
    #39
    Trabant Rally videó, háttérben Exotic szól.
  • Peetboy
    #38
    Sokan fikázzák a Sipos F-t, pedig a Trabant olyan örökzöld sláger lett mint a Beatrice - 8 óra munka címü dala. A Trabant klipjére már nem is emlékeztem, most megnéztem tényleg gagyi de a zene attól még jó.
    Én amúgy az Exotic zenéit jobban szeretem mint amiket utána egyedül csinált.
  • Daza500
    #37
    Klipeket miért ne lehetne ? Az még belefér. :)
  • Peetboy
    #36
    Még jó, hogy a nóta tv-n megy a klipje.
  • akyyy
    #35
    Szégyen gyalázat az a Zebegény, hát milyen ócska tanya már az? Jah, hogy Pest mellet van? Elég béna ez a falu, elég megnézni a wikipedia szócikket. Mindrát keresek egy transport tycoon térképet és felrobbantom a falut.


    Sipos F tamás pedig régen jó volt, mennyit halgattuk, hogy nicns baj bééébiii, úgyérzem úgyis megéri :D
  • karajjj
    #34
    mert pl nem egy olyan énekessel foglalkoznak, akit már az ország 80%-a el is felejtett...
  • Unreal1942
    #33
    Nem tudom mi bajotok van. Oké szar a zenéje, de ennél van mostanában még lejjebb is.
    A maga idejében rendben volt. Illeszkedett a többi szarba. Jó bulikat csinált.
    Akinek ez tetszik az hallgassa. A Fásy Ádám az jobb?
  • Daza500
    #32
    Ez már évtizedek óta így van. Generációk jönnek-mennek.
  • okiland
    #31
  • Retroman
    #30
    Hevesi Tamás még csinál új zenéket, tavaly is jelent meg egy új albuma, viszont az igaz, hogy Sipos F-nek 2000 óta nem jelent meg egy új száma sem(illetve 2006-ban jelent meg egy, a Semtex nevű formációval közösen készített maxi, de az felejthető volt), de nem tudom, hogy mi lehet ennek az oka, hogy nem csinál új számokat.
    Habár, hogy egy külföldi példát említsek, DJ Bobo- nak a mai napig rendszeresen jelennek meg új lemezei, de azoknak a sikere meg sem közelíti azt, mint amilyen sikeres a 90-es években volt...
    Valami miatt úgy tűnik, hogy a régi előadókat nem nagyon keresik már.
  • Phat Smoker
    #29
    Sipos F. Tamás művész úr felett már jócskán eljárt az idő, a kutya se kiváncsi már rá...rajtad kívül, talán ezért nincs frissítve a honlapja se.
  • Daza500
    #28
    Igen, én se úgy értettem, hogy eltűntek volna...csak a mai média már le se szarja őket.
    Már csak nosztalgia.

    Viszont a múltkor egy netrádióban lefutott a Táncolj, playboy!. :)
  • OrioN the S
    #27
    pont vmelyik nap filoztam, hogy mi lehet Sipossal meg a Hevesivel :) Meg oviban meg altalanos alsotagozatban nagyon csapattuk :D kivulrol tudtuk a szamokat :D
  • Sickness
    #26
    és ezeknek minek külön topik?


    2009. 10. 28. - FM 2010 - Facepack Projekt
    2009. 06. 16. - karesz
    2009. 06. 15. - Divatdrukkerek vagyunk? -.-
    2009. 04. 21. - Major League Soccer (MLS)
    2009. 01. 09. - Totó
    2008. 12. 01. - Fickó System.ılı.ılı
    2008. 11. 28. - Susogós mackók (TV)
    2008. 10. 29. - Red Alert 3 OFF
    2008. 05. 03. - Electro-house
    2008. 03. 29. - A Kiválasztott (TV)
    2008. 03. 21. - Kazincbarcikai Sport Club FC
    2008. 02. 13. - Red Alert 3 (Házigazda)
    2007. 12. 25. - SG: Kazincbarcika Connection
    2007. 12. 23. - Action Man
    2007. 10. 07. - Reaper (TV)
    2007. 10. 02. - Bionic Woman (NBC)
  • Fehercsoki
    #25
    Te viszont egyáltalán nem tudsz visszaolvasni.
  • Lacee86
    #24
    Ügyes vagy, tudod használni az sg-s smiley-kat.
  • karajjj
    #23
    fasztasztikus, de minek neki külön topik?
  • Fehercsoki
    #22
  • Lacee86
    #21
    Nem szeretem S. F. Tamást, nem is nagyon ismerem a zenéjét, de aki emiatt gyökerezi le a másikat, mert ilyen zenét hallgat, az egy hatalmas gyökér!!
  • Retroman
    #20
    Ez azért nem teljesen igaz szerintem, hogy a 90-es évek zenéiből semmi sem maradt mára... szerintem a mai előadók nagy része feldolgozásokból él, nagyon sokan a 80-as, 90-es évek zenéit dolgozzák fel...
  • Daza500
    #19
    Nem akarok rosszindulatú lenni, de szerintem ez a téma nem ér meg egy külön topic-ot, mivel nem lesz hosszú életű...ahogy látom eddig.

    Sípos egy olyan zenei korban alkotott, amiből mára semmi nem maradt, ráadásul 10 éve nincs tőle új szám.
    Habár én bírtam a zenéjét, de sok mindent nem lehet róla beszélni.
    Azóta megvan az összes album a gépemen, csak így tudtam megszerezni, mert a kiadó már rég megszüntette a forgalmazásukat, eredetiben rátalálni szinte lehetetlen.

    Amúgy meg ő tényleg nem volt annyira híres sztár...a koncertjei se voltak nagyon beharangozva.
  • Retroman
    #18
    Egyébként ezt a topicot nem azért hoztam létre, hogy itt fikázzuk egymást, meg vitatkozzunk, hanem azért, hogy azok írjanak, akik kedvelik Sipos F Tamás zenéjét...
    De már látom, hiba volt ezt a topicot létrehozni, mert a neten sajnos mindenféle gyökér ember is van, akik csak fikázni tudnak...