Assassin's Creed: Brotherhood

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#651
Mikor lesz már pc-s verzió <#rinya> <#smile>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

CroftManor
#650
<#taps> hát igen 😊
Nah belekezdtem, hát eddig nagyon jóóó, jobb mint a kettõ. Sosem találnátok ki hova költöztek be Desmondék xD
majd késõbb teszek fel videót ha érdekel valakit.

Nothing is True, Everything is Permitted

gfreak
#649
ejj de büszke valaki a plakival <#nyes><#eljen>

Racism is a weapon of mass destruction!

Atkamon
#648
Ja, mostmár jó😊

CroftManor
#647
vagyis most már elvileg meg tudod nézni

Nothing is True, Everything is Permitted

CroftManor
#646
ment pü

Nothing is True, Everything is Permitted

Atkamon
#645
Nem lehet megnézni a képeidet, ha nem ismerlek 😊

CroftManor
#644
Nah tettem fel pár képet a tegnap esti Launch partyról <#eljen><#eljen>

Nothing is True, Everything is Permitted

Atkamon
#643
Mindenhol mást írnak, ez szintén ugyanígy volt a 2-vel is😊

tommygear
#642
szégyen
cdgalaxis meg 576 valami okból kifolyólag február 11-et ír csak ezért kérdeztem
Atkamon
#641
2011 elsõ negyedév... Ugyanaz a helyzet, mint a 2-vel... majd január környékén lesz hivatalos dátum, kb március eleje megint.

tommygear
#640
van vmi hibatalos info pc megjelenésrõl?
Sound
#639
Akár spoileres is lehet amit írok(gameplay only), de már úgyis megjelent a játék.

Ha meghal akkor végleg vége. Újra játszani, csak memóriákat(küldetéseket tudsz), de ilyenkor ezek nem befolyásolják hogy hol tartasz jelenleg a játékban. Kb. 7 óra gameplay után aktiválótik ez az assassin guild funkció, én 10 óránál járok (öreg boxom picit haldoklik már, és nem nyüstölöm 😄). Személy szerint eddig csak a guildem bõvítettem, küldetésekre küldtem õket, használni nem használom a teamet. Picit ilyen I Win Button.

Just tapping 2 buttons! http://wow.allakhazam.com/profile.html?2033148

CroftManor
#638
nem mert a launch partyn átvehetõ annak, aki elõrendelte 😛

Nothing is True, Everything is Permitted

#637
És ha a kedvenc emberem makkan meg, itt van lehetõség visszatölteni vagy automatikusan ment és ha meghalt, buktuk végleg?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Sound
#636
http://www.wired.com/gamelife/2010/11/assassins-creed-brotherhood-review/

amúgy ez egy okés review, olyan szempontból, hogy õszinte.

Just tapping 2 buttons! http://wow.allakhazam.com/profile.html?2033148

Sound
#635
ofc

Just tapping 2 buttons! http://wow.allakhazam.com/profile.html?2033148

#634
Ak már játszott vele; az embereink meghalhatnak a játékban?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#633
Akkor mégsem pénteken hozza neked a futár?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#632
Na ez jó hír... kár hogy már megigértem a fiamnak hogy elviszem a manó-kereséses bulijára (ami szintén 17 órakkor lesz). 😞...

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

CroftManor
#631
én ma este veszem át a launch partyn.

Nothing is True, Everything is Permitted

Atkamon
#630
Igen, van.

Snexi
#629
van rá esély,hogy már holnap kapok az 576-ban ps3-as verziót?

CroftManor
#628
én a béke téren laktam, ahol a villamos jár.

Nothing is True, Everything is Permitted

Prince23
#627
Váci út mellett? 😄

Bence94
#626
jó látni, hogy vannak itt rajtam kívül gyõriek... Lesz gyõrben is launch party holnap ! Nemrég fedeztem fel, hogy nyílt nálunk egy dvd galaxis és ott lesz a buli(virágpiacnál).Hirdetés dvd galaxis

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

yesname
#625
lol. Nekem 3 éves és minden megy maxon. Aki nem hiszi eljön aztán megnézi. Az hülyeség, hogy nem bírja egy VGA 2-3 évig. Én ennyi idõnként veszek cserélem, igaz akkor a legjobbra 😄

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

CroftManor
#624
már laktam egy pár helyen az 1 év alatt 😄 többek között ott is 😊

Nothing is True, Everything is Permitted

#623
Véletlenül nem 13 ker?

every damn day

CroftManor
#622
én is pesti 😛 pontosabban felköltöztem 1 éve.

Nothing is True, Everything is Permitted

#621
Én Pösti vagyok, úgyhogy a Gameshow-n voltam😛P😊

every damn day

Atkamon
#620
Oh, én is Gyõri vagyok, én is csak ezért nem megyek... 😄

#619
Mennék, de gyõri vagyok. Annyira nem vagyok megszálott hogy BP-re, pláne Szegedre utazzak. Majd pénteken megünneplem... 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

CroftManor
#618
nem jöttök? Aki tud, jöjjön már!!

Nothing is True, Everything is Permitted

#617
Nekem is pénteken jön (codex edition). Mondjuk engem csak a single player része érdekel.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

CroftManor
#616
elkéne menni!
Pénteken végre hozzá a futár!!! xD

Nothing is True, Everything is Permitted

#615

zzeN
#614
PS3-as Codex Edition unboxing:

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

Sound
#613
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Azzal, hogy nem csinálod meg a küldetések 'challenge' részét nem hiszem, hogy bármi lényeges elem ki fog majd maradni a játékból. Ez csak egy plusz motiváció arra, hogyha 'challenge'-el csinálod meg a küldetést, akkor extra küldetéseket kapsz majd. Kb. olyan mint a toll gyûjtögetés, nem fontos, de ha mégis csinálod, kapsz extrákat.

Just tapping 2 buttons! http://wow.allakhazam.com/profile.html?2033148

Palinko
#612
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Sajna eléggé elfelejtettem a 2. rész történetét, báris Borgia nem ugrik így be. Az elsõ rész kiamaradt ezért még hátrányban vagyok és lehet hülyeséget fogok írkálni.
2. rész ugye a vatikáni résszel és a nagy megvilágosodással ért véget, végülis fõ ellenségünknek már vége kicsit mást kaptunk az almától mint gondoltuk. Borgia azzal a fiatalkori ellenségünkkel kapcsolatos aki többször is szívózott velünk késõbb az elsõ verekedés után? A Brotherhood akkor lesz kijátszva ha a 2 tornyot bevesszük az a játék célja? A challangenél az nem világos,h egyszóval ha nem leszel elég ügyes és nem figyelsz a challangere akkor a játék bizonyos része kimarad számodra? Vagy a spoilerezés emlegetésével még az jutott eszembe hogy a challange teljesítése csak elõbb nyit meg küldit mint kéne?
Sound
#611
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Noh, a kiváncsiaknak pár szót. A játék pontosan ott folytatódik ahol 2. abbamaradt. Borgia Towerek elég frusztrálóak. Minden towernek van egy level szintje, a gondom az, hogy nem igazán tudom belõni, mit érdemes bepróbálni. A nehézségét nem az adja alapvetõen hogy mennyi enemy örködik bent, nem csak az, hanem hogy a torony kapitánya milyen gyorsan lép le. Az van, ha sokáig pöcsörészel és ölöd a guardokat, akkor a kapitány lelép, ergo, ha õt nem ölöd meg, a tornyot nem tudod felégetni. Ha a csávó lelép akkor csak örségváltáskor (hajnalban) fog újraspawnolni. Szóval az egész nem úgy megy, hogy odamész kaszabolsz, majd happy end.
Maga a játék eddig nem adott túl sok újdonságot. Határozottan többnek érzed AC2-nél, csomó aproság van benne, mégse találtam egy komolyabb feature-t sem. Talán annyi, hogy minden küldetéshez tartozik egy 'challenge', pl. csináld meg a küldetést hp vesztés nélkül, vagy elsõ labirintust 8 perc alatt. Ha a challenge-t is megcsinálod, akkor elvileg új memoriákat tudsz megnyitni (új küldi). Ezekkel 'full synchronized' küldetésekkel az a baj, hogy amikor felveszed a küldetést, ugye le van írva a küldetés célja, plusz, hogy mit kell teljesítened hogy 100% sync legyen. A gond az, hogy sok esetben, a 100% sync leírás, elspoilerezi a küldetés hátralevõ részét. Ami szerintem nagyon retard megoldás. Egyenlõre ennyi, eddig kb. 4 órát nyomtam.

Just tapping 2 buttons! http://wow.allakhazam.com/profile.html?2033148

#610
Hugica hogy megnõtt😊)(12:50)

every damn day

Prince23
#609


15 perc játékmenet

AnarchoiD
#608
Talan mert warezban kijott akkor mar 2 napja amikor felrakta a gyerek ? 😊

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

CroftManor
#607
Nem fogok 😄 csak gondoltam valakit érdekel maga a játék is

Nothing is True, Everything is Permitted

Atkamon
#606
Jaj bele ne halj ám abba az 1 hétbe...

CroftManor
#605
Ha valakit érdekel a Brotherhood is... Valaki már játszik vele <#falbav>

Nothing is True, Everything is Permitted

Piszkos  Fred
#604
azért jó ezt tudni így hogy már megvan 3 éve

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

grebber
#603
Azt is feltörték már igaz ott is vannak kompromisszumok de már van arra is warez!

Next PC upgrade: 2022

Piszkos  Fred
#602
kivéve a ps3-at

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.