Assassin's Creed: Brotherhood

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Prince23
#601
Mindent feltörnek ezek.

The Protector
#600
Ezzel a kijelentéssel vigyázz.Mert a legtöbb embernél ebbe beletartoznak a különbözõ szûrõk is amik zabaálják a vramot.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

grebber
#599
Ennyire azért nem kell fényezni a pc-t.Mellesleg nem ismered a max grafika fogalmát abban biztos vagyok ha ezt állítod: "2 éve megvan a VGA-m, és minden játék megy maxon..."

Jó a box én is hamarosan beruházok majd egyre de csakis w.rez miatt feltéve ha feltörik ezt az új védelmet!

Next PC upgrade: 2022

Atkamon
#598
A 2 sztoriját viszi tovább, új helyszínen, de ugyanazzal a fõszereplõvel. Plussz multi... Szóval inkább 2,5.

AnarchoiD
#597
ez most a 3. resz ? vagy updateolt 2. ?

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

Atkamon
#596
Jó, örülök... 😄

CroftManor
#595
egyébként meg aki most vált át magyar xboxlive-ra, az kap ajándékba 1600 MS pontot

Nothing is True, Everything is Permitted

Atkamon
#594
Öh, ugyanannyi gomb van a konzolos, és a PC-s verzióban 😄

#593
mé ne ha már a pc szop szopjon a box is
ez kellene minden játéknál<#taps>
CroftManor
#592
nekem márcsak 1 hetet kell várnom és mivel elõrendelési akcióban kértem, így két bónusz pálya is dukál hozzá.
Amúgy meg én jobban szeretem a kontrollert. Sokkal könnyebb 2-3 gombbal irányítani.

Nothing is True, Everything is Permitted

#591
Nem pohén tényleg nem lehet vele játszani. Még vagy 2-3 hétig 😄

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#590
háháháááááááááááá
Seth
#589
Vmi új védelem miatt nem lehet vele játszani 😊

PSN ID.: Beegabor

Atkamon
#588
Milyen éves VGA upgrade?😊 2 éve megvan a VGA-m, a gép többi része 3 éve, és minden játék megy maxon... És utálom a kontrollert.

#587
ez van
lolSL
#586
faszért nem vesztek 1x xboxot az éves vga upgrade helyett

#585
ott rohad el mi ugyis csak jövõre játszhatunk vele nem?
The Protector
#584
boxra már kinnt van.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Palinko
#583
xbox=konzol, gondolom PC emulátorra gondolsz az meg ha jól tudom nincs rendes. de hát itt a március gyorsan még kicsit csúsztatnak rajta hogy mindenki happy legyen 😄
#582
mármint konzolról xboxra<#ravasz1>

every damn day

gfreak
#581
xboxot konzolra? <#idiota>

Racism is a weapon of mass destruction!

#580
mennyi idõ lenne egy hackernek átkonvertálnia az xboxot konzolra?

every damn day

Palinko
#579
hogy jobb kedved legyen: én már ma láttam kozolra warezt 😄
#578
meg-dög-lök !!!!!!! <#falbav>
Atkamon
#577
Már jóideje lehet tudni, illetve a 2-vel is ugyanígy volt...

#576
tessék ??? márciusban ??? mirõl maradtam le ? (ne értsd félre biztos igazad van) de ez nem lehet ! ezt most értsem úgy hogy már szenvedtem egy jó ideje és már kezdtem örülni hogy na 19-én kijön pc re és most megtudom hogy álljár már le öcsisajt te csak márciusban jutsz hozzá...
Prince23
#575
LAUNCH


Prince23
#574
Kis kötekedõk vagytok 😄

CroftManor
#573
pontosan tudom h arról beszélt 😊 azért írtam h már aki...

Nothing is True, Everything is Permitted

#572
Úgy-úgy! Írigy is vagyok kicsit bevallom férfiasan: Ti (konzolosok) már tolhatjátok a FAble 3-at, Ass. Creed Brotherhoodot is már lassan, mi meg csak (Pc-sek) márciusban jutunk hozzá.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#571
Akkor lehet kiengedem a netre az origi Ass. Creed 2-met!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

elitehun
#570
Õ most a PC-s verzióról beszélt
CroftManor
#569
" de várunk is rá 6 hónapot" Hát már aki... 😊

Nothing is True, Everything is Permitted

Atkamon
#568
Áh, tuti, hogy nem fogsz... 5 mega minden játékhoz elég...

KollerN
#567
Kár hogy nálunk nincs UPC (úgytudom az olcsó is) és 5 megával kell beérnem. Remélem nem laggolok majd 😊

#566

every damn day

KollerN
#565
Hány megás nettel fogtok majd belekezdeni a nagy multi gyilkolásba amúgy?

Prince23
#564
Atkamon
#563
Engem sem.

elitehun
#562
Hát a DRM-mel sztem semmi baj nincs. Engem eddig nem hátráltatott
#561
De várunk is rá 6 hónapot.... + kapunk rá jó kis DRM-et (apropó nemrég megvettem Ass. Creed 2-t DRM ide DRM oda... csak beadtam a derekam)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

CroftManor
#560
de sztem ha bemutatnak olyat ami még nem volt, akkor nem lesz újdonság majd ha játszol vele.

Nothing is True, Everything is Permitted

Vaxi
#559
Elég nagy durranás lesz, érdemes lesz nézned akkor a közvetítést, mivel még nem látott videókat is bemutatnak 😊

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Atkamon
#558
Óóh, dejó lenne elmenni... Kár, hogy Szegeden van, meg kár, hogy egy ismerõsöm sem rajong úgy az AC-ért, mint én... 😄

Vaxi
#557
Sziasztok.
Egy pici reklám a témában. ha nagyon zavar, törölhetõ.
Assassin’s Creed Brotherhood Launch Party

részletek

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

elitehun
#556
Na ezért lesz kúrvajó játék mert még a multi is beleillik a sztoriba
destiner13
#555
itt a negyedik fejlesztõi napló is: http://www.youtube.com/watch?v=gKjqG__VQKE

elitehun
#554
Nekem se de gondoltam hátha valakinek XD
CroftManor
#553
Amúgy meg lehet h én elõbb fogok tudni vele játszani, mint az AC 2 esetében is... de ha multizni akarok, akkor külön elõ kell fizetnem Gold-ra, ami plusz 3 ezer.. és csak 1 hónapig érvényes.
Pcn meg gondolom ingyenes lesz. <#falbav>

Nothing is True, Everything is Permitted

CroftManor
#552
Nekem nem sok mond ez a név, de amint látom Metal Gear Solidból egy tag. 😊

Nothing is True, Everything is Permitted