8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Panzeradler #7835
    Nagyon minimálisan, Ah nincs(ha jól tudom loyality kell hozzá, ezt ingame pénzből tudsz szerezni), pár soul nem elérhető, meg kevesebb bag
  • voros12
    #7834
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy mennyire van hátrányban az a játékos aki nem fizet?
  • radical
    #7833
    Valóban létezik a mountunk!
  • eXequtoR
    #7832
    Casualoknak tökéletes, mivel brutál grindfest lett az egész kieg. Mindig is a riftet tartottam a legjobb mmonak a piacon, de amit itt műveltek az botrányos. Non-stop eventezel / hunt riftet grindelsz, vagy értelmes időn belül nem lesz geared. A másik megoldás, hogy lvl 60 után gyors hit cap össze AHzás és ugrasz neki raidnek.. gyorsabban gearelődsz mint HC instából, mivel már csak a napi ad tokent a bossok nem dobnak. Persze akinek van elég türelme / ideje az 1-2 hét alatt kigrindelheti az "alap" geart, de ez már nem az a szintű játék ami 50en volt.
  • Panzeradler #7831
    1280x1024(19" monitorom van) azért játszom ilyen kicsi grafikán mert sokat pvpzem, meg instázom és zavar, ha "darabos" a játék, inkább legyen csúnyácska. Medium grafikát szintezés közbe bírja, állítgatni állandóan meg lusta vagyok.
    Egyébként meg így se mondanám azt, hogy csúnya játék.:)
  • Fpocok
    #7830
    Azt hiszem a kiegészítős területeket is megkapja, viszont a kieggel jött soulokat csak pénzen lehet megvenni hozzá.
  • penge25
    #7829
    Sziasztok a FAQ-ból nem derült ki számomra csak az alapjáték lett ingyenes vagy a kiegészítőt is megkapja mindenki?
  • Jadis
    #7828
    Teljesen kóser *irígykedik*

    #7823: jó fejek :D

    Egyébként az milyen jó kis ötlet volt már a Triontól, hogy akiknek el kellett transferelniük Icewatch-ról azok "kárpótlásul" kaptak egy mailt "of Icewatch" titulussal és egy Icewatch kosztümmel.
    Szerintem nagyon kreatív és jó ötlet
  • slime001
    #7827
    Az újak közül valakinek van már tapasztalata a lvl 60-as életről? Számomra a játék egészen lvl 50-ig volt élvezhető, arra számítottam, hogy majd jönnek a rework-ölt területek, érdekes küldetések, jó fejlődés, erre mint ha vagy 5 évet visszautaztunk volna az időbe. Rohadt sokat kell oda-vissza gyalogolni a map egyik végéből a másikba, iszonyat mennyiségű XP kell, és a legidegesítőbbek a carnage questek. Nerf után nem tudom, hogy hány mobot kell megölni, de amikor én fejlődtem mindenből 16-20-at kellett ölni és a legviccesebb, hogy később egy story quest-ért kaptál 70-80k xp között, ezért jó ha kapsz 28-at, de mégis rá vagy kényszerítve, hogy megcsináld őket ugyanis nincs elég story quest ahhoz, hogy elérd a 60-at. 60-on pedig csinálhatod hányásig a daily questeket, experteket, chroncicles-t, amivel nem lenne baj mert meg kell dolgozni a gear-ért, de szerintem nem teljesen normális sem a repu mennyiség ami kell, se a token amit ki kell farmolni. Számomra elvesztette a varázsát és sokszínűségét a játék lvl 60-ra. Ez teljesen szubjektív véleményen nem akarom a játékot fikázni, várom mások tapasztalatait is ezekkel kapcsolatban, illetve lehet valamit én tudok rosszul és nem is így működik.
  • Fpocok
    #7826
    :DD
  • Hofigalopp2
    #7825
    ui: Felbontás az instás képre értettem.
  • Hofigalopp2
    #7824
    Ez milyen felbontás :p? A játék baromi szép amúgy, ha tényleg feltolod. Leginkább ram kell hozzá, legalább 8gb. Raideken meg nem a látvány számít, hanem a teljesítmény, én ott mindig mediumra teszem...szintezni meg szerintem egy közepes gépen is szépen lehet vele.
  • gborisz
    #7823
    Bloodiron
  • torrente111
    #7822
    valaki véletlenül tudja,hogy ezt hol árúlják?Tome
  • Panzeradler #7821
    Ha már a talaj kinézete volt a téma, itt az enyém
  • BoneDragon
    #7820
    Hát kisebbe már nem is tudtad volna a képet linkelni. :D Amúgy területfüggő.
    Tőlem egy random:
  • Tatyla
    #7819
    de ez mettől meddig van,mármint milyen időközben?
  • Eksz
    #7818
    Az a mount az kifejezetten need, meg persze a bohocsapka!
  • darkling
    #7817
    Hétvégi hepajkodás
  • Tatyla
    #7816
    A storm legionos területek már elég jól néznek ki
  • undY1ng #7815
    Lehet, hogy akkor terület függő, de a starthelyen lévő földtextúra tényleg rondácska. Ettől függetlenül nekem semmi bajom és nagyon is tetszik ez az engine. :)
  • HyperMonkey
    #7814
    Ez a talajtextúra miért nem szép? Szerintem teljesen jól néz ki.
  • undY1ng #7813
  • BoneDragon
    #7812
    Érdekes a videó, azt kell mondjam, hogy a wow nem mai játék és ahhoz képest egész pofás kis grafikája van, látszik minden kiegbe próbálják pofozgatni. Riftbe az nem tetszik, hogy egy helybe ugrálnak a mountok, ekkora ökörséget rég láttam.
  • BoneDragon
    #7811
    Csinálj arról a talajról képet pls, kíváncsi vagyok.
  • undY1ng #7810
    Én se értem igazából a videót, mert nekem a talaj textúra nagyon ronda és max grafikán játszok. A karakterek/mountok természetesen nagyon szépen ki vannak dolgozva, de a talaj.....
  • Ariakus
    #7809
    Érdekes videó, ami engem megragadott benne az az, hogy tavaly amikor Rift Storm Legion béta volt én kipróbáltam és hát amit itt a videóban mutatott a srác köze nem volt ahhoz amit én láttam még high beállítások mellett is. Ez alapján a videó alapján tényleg nagyon szép a játék, gyönyörű a talajtextúra, meg amúgy az egész környezet is szép, a mountok is példaértékűen néznek ki. Kamilláztam is, hogy akkor hol lehet a probléma.

    Na most kétféle magyarázat lehet. Nem tudom, hogy ez az arc aki a videóban tesztelte milyen gépen játszott de valószínű, hogy nem gyenge vas alatt. Nem tudom a Rift hogyan viselkedik különböző gépeken, csak annyit hallottam, hogy kell alá nagyon a vas ha raid meg riftelés van (de mondjuk ez szinte minden MMO-ra igaz). Az én gépem már eléggé elavult (Core2Duo E7400, 4 giga DDR2 ram, ATI HD 4850) valszeg ez is közrejátszott abban, hogy elég csúnya volt még high-on is a grafika, nemtom lehet, hogy pár effektet csak DirectX 11-ben jelenít meg vagy csak jobb kártyákon, fogalmam sincs. A másik ok meg az lehet, hogy béta alatt próbáltam ki ami ugye nem mindig releváns, így lehet, hogy ha most tenném föl akkor jobban futna netalántán még szebb is lenne. Plusz a videóban a srác írta is, hogy volt egy ninja optimalizáció a Storm Legion béta óta.

    Szerintetek tegyek egy próbát újra vagy hagyjam mivel úgy is öreg a gépem? Mert ebben a videóban tényleg szép volt a játék és ha mondjuk sima partis intákban meg solo pve-ben nem szaggatna akkor még tennék is vele egy próbát.
  • undY1ng #7808
    Valami olyasféle addon nincs ami hasonlóan mint wowban, más animációt mutat a számoknak ha critel valami?
    Tehát úgy értem, hogy mintha nem lenne ereje a sebzésnek..
  • Jadis
    #7807
    GW2 vs Rift vs WoW graphic & animation comparison
  • BoneDragon
    #7806
    "ezeket a képeket látva, sajnálom, hogy 4 éves PC-m van"
    Minek az neked? Pár emberke már meg mondta hogy a rift grafikája wow szintű!!!4 Bár lehet nem tamagochin kéne játszaniuk. :)
  • Jadis
    #7805
    Ezt próbáltam tegnap, de úgy specifikusan csak a szintemnek megfelelő helyeket adja be pl. lv27en Gloamwood meg egy másik.

    #7803: ezt is próbáltam^^, lementoroztam magam lv15re, jelentkeztem IA-re, jön az ablak, vár az Adventure Gloamwoodban

    Aztán ma kiderült, hogy totál random lehet a cucc, szimplán jelentkeztem IA-re és behívott Silverwoodba..
    Azért köszi ^^

    #7789: ezeket a képeket látva, sajnálom, hogy 4 éves PC-m van
  • Myselor
    #7804
    ez rohadtul jólnézki:)
  • radical
    #7803
    Ne felejts el lementorozni a silverwoodi moboknak megfelelő szintre.
  • HyperMonkey
    #7802
    Ha megnyomod a pont-ot, előjön az IA panel. Abban ki tudod választani Silverwood-ot is magas szinten is - ha jól tudom.
  • Jadis
    #7801
    Én a Raptr-os akció kezdetekor kezdtem el játszani a Rift-tel és nagyon tetszik, ha az endgame is élvezetes, akkor tuti maradok Telara világában.
    Nagyon jól össze van rakva a játék, rengeteg dologgal el lehet ütni az időt (bár még közel sem vagyok max. lvl-en)

    Egy kérdés: van egy achievement, csináljak meg 10 instant adventuret Silverwoodban. Ezt magasabb szinten már nem lehet megcsinálni? Mivel már akkor nem Silverwoodba fog dobni a rendszer.
    Vagy odamegyek gyalog és becsatlakozok egy éppen aktív adventurebe, amit mások csinálnak és akkor mehetek velük?
  • D00zer
    #7800
    Akkor Ti lesztek a megmentőim :), mert a magam 4x évével igencsak kilógtam a Zaviel 6 éves átlagéletkorából .

    ign : Flector
  • Csurit29
    #7799
    Üdv.

    A Resonance 2009. májusában alakult multi-gaming guild, melynek gyökerei a Lord of the Rings Online-ig nyúlnak. Jelenleg több játékban is aktívak vagyunk, de a Rift F2P-re váltásával többen - régi és új "motorosok" - úgy gondoltuk, hogy szeretnénk magunkat ebben a játékban is saját guildünk neve alatt képviseltetni.

    Amit rólunk tudni érdemes: játékosaink nagy része 25 év feletti, többségünk dolgozik, családja van. Vannak köztünk elvakult "kockák" és ultra casualok is, de egyben mindannyian egyetértünk: szeretnének egy jó hangulatú, segítőkész, baráti közösséget kialakítani a Rift-ben, ahol kellemesen tölthetjük online időnket. Sokunk több éves MMO tapasztalattal rendelkezik, többen évek óta játszanak együtt, sőt egyesek nem átallanak időről-időre kocsmai raideket is szervezni.

    Ha Te is szeretnéd velünk együtt felfedezni Telara világát, várjuk jelentkezésed! Klánunk a Gelidra shard-on található.

    Weboldalunk címe: http://www.resonance-guild.eu (Klánszabályzatunk a fórumon olvasható)
  • torrente111
    #7798
    szia.van hozzátok felvétel?
  • HyperMonkey
    #7797
    Pedig a burst + crit az a pyro. Esetleg nézd meg a stromcallert vagy az elementalistot.
  • TomStorm
    #7796
    Már pár napja is meg akartam kérdezni,hogy az nem véletlenül "Gelidra szerver a Geliandra helyett?
    Mert Gelidra-rol tudok csak én is ott vagyok