8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • slime001
    #7875
    A fejlődés lófasz a repu farmoláshoz képest 60-on. :) A másik ami baromira nem tetszik, hogy instából nem tudom normálisan gearelni magam, mert csak az insta végi napi bónusz ad tokent ami kell.
  • darkling
    #7874
    Nuuvem-en jelenleg ~ 1.000 Ft az Infinity Edition

  • eurom
    #7873
    59röl 60ra, szigorúan csak eventekkel 16 óra volt
  • radical
    #7872
    Szerintem nagyon sokan ott rontják el a szintezést 50ről hogy egyszerre akarják letolni az egyik kontinenst. Amikor úgy kell hogy egy régiót ha befejeztél akkor át kell menni a másik kontinensre és ott is letolni az ugyanolyan szintű régiót. Akkor lesz elegendő quest és nem kell carnagolni ha nem akarsz.
  • KaBuTo666
    #7871
    Szóltatok már nekik telefonon hogy oldják meg?
  • HyperMonkey
    #7870
    De van 2 sziget. Én is úgy csinálom hogy az 54-56-os területet kivégeztem és átmentem a másik sziget 54-56-os részére. Totál más környezet, nekem nagyon bejön.
    De jogos amit írsz, rettenetesen lassan lehet fejlődni még instában is. Ez a része nagyon nem tetszik nekem sem.
  • torrente111
    #7869
    de sajna az eventeknek sem sok értelme van
  • BoneDragon
    #7868
    Inkább azzal van a baj, hogy nagyon nagyok a területek és alig vannak questek. Igaz erre kitalálták a carnage questeket, de annak letörném a kezét aki ezt beleépítette. De tényleg csak az tartja vissza az embert, hogy vannak eventek és néha kimozdul az unalomból. Ez a 10 szint kb annyi idő mint 1-50-ig.
  • HyperMonkey
    #7867
    SR*
  • HyperMonkey
    #7866
    Rohadt lassú a fejlődés sajnos, ez nagyon gáz. 3 milla xp kell a szintlépéshez és egy küldi ad 40 ezret. De ettől függetlenül a SL területek nekem nagyon bejönnek.
  • 0Fritz0
    #7865
    Nem sok, viszont nem volt játszhatatlan és nem szaggatott.
    A messze álló játékosokat nem jelenítette meg és ez nagy segítség volt a vasnak.
  • BoneDragon
    #7864
    ...amíg el nem jutnak a storm legion területekig. Ha nem lennének az eventek, sírva menekülnék el.
  • HyperMonkey
    #7863
    Jó látni hogy ennyien szerették meg a játékot. Remélem kitart a nép lelkesedése.
  • Fpocok
    #7862
    Tegnap olyan jót játszottunk... tisztára mint a wow elején. Bementünk egy 60as instába és semmit nem tudtunk :D Vagy 15ször wipeoltunk, mire végig értünk. Utolsó bosst egy tank, egy dps és én, egy healer nyomtuk le :D
  • BoneDragon
    #7861
    Mennyi volt az fps ekkora eventnél?
  • kigyi
    #7860
    Nem lehet bemenni DG-re, mert nincs tank sehol (lvl 15). Bemennék tankolni, de ugye gear az nulla és lvl 15-ös kari nem igazán tud komoly agro-t tartani így normális csapat kellene, de a healer aoe damage-t tol a mobokra.... és közben castol némi heal-t erre puffog, hogy minden mob rá megy... Na persze ő lvl 18-as így eleve nagyobb a sebzése is rájuk mint nekem.
  • TomStorm
    #7859
    De szép képek te jó ég-.-
    Alig várom megjöjjön az új monitorom
  • 0Fritz0
    #7858
    A mai bújócska egyik esélytelen résztvevője:








  • torrente111
    #7857
    lvl 15
  • D00zer
    #7856
    Köszi ez sokat segített :) . A transfer gomb már régen meg volt , de azt írja ki hogy a szintem túl alacsony hozzá. Ezért bátorkodtam volt megkérdezni :)
  • HyperMonkey
    #7855
    Lehet, és meg fogsz lepődni, a TRANSFER gomb segítségével :)
  • D00zer
    #7854
    Lehet karakter transzfert csinálni szerverek között ? Ha lehet akkor hanyas szinttől ?
  • Tatyla
    #7853
    Én voltam vagy 10x, lófaszt se kaptam pedig 15-re huztam vissza magam...
  • radical
    #7852
    pff azt hittem valami speckó event nem csak a szokásosak megfűszerezve plusz loottal.
  • BoneDragon
    #7851
    LoL. Sima rift event, le kell mentorálnod lvl 10-20 közé és akkor kapsz + rewardot.
  • radical
    #7850
    Holnap véget ér a freemarchos silverwoodos event, volt már valaki aki látott olyat? Én még egy darab értesítést se kaptam ingame hogy van olyan.
  • nxs
    #7849
    Sziasztok Marksmanhez keresek PVP buildet,megnéztem már elég sok soul treet,de tapasztalat hiányába nem tudom mi az ami esetleg már outdated. Mivel teljesen kezdő vagyok ezért szeretnék "biztosra" menni,majd idővel a játékstilusomtol függően úgy is kialakítok egy saját buildet. A cél egy burst dmges hit n run karakter összekalapálása lenne.
    Segítséget előre is köszönöm.
  • Fpocok
    #7848
    Nem egészen így van. Inkább úgy mondom, hogy nem használja ki szinte semennyire a többi magot. Elképesztően szarul van megírva.
  • foxxi
    #7847
    Nálam is.
  • 0Fritz0
    #7846
    Nálam mind a négy magot használja.
  • Witcher
    #7845
    Olvastam itt a kommentekben, hogy csak 1 magot használ a játék. CPU controllal esetleg próbálta már valaki?
  • Panzeradler #7844
    Megveszed ezt az itemet, amiért kapsz creditet meg loyality-t, azt viszont nem tudom, hogy mennyi loyality kell ahhoz, hogy AHzhass. Elvileg elég 1 REX de ez nem tuti, többiek majd biztos megerősítenek.
  • undY1ng #7843
    Annyira nem vágom, az mennyit jelent? És akkor egyáltalán megéri ez? :l
    Mert valljuk be, AH nélkül nem igazán lehet olyan "jól" haladni...
  • Tatyla
    #7842
    A VK guild hivatalosan is át transzferelt a Zaviel szerverre és fuzionált a Poison Thorns-el.
  • Panzeradler #7841
    AH-> REX Rift Exchange, viszont kösd fel a gatyád, ~800platina körül megy
  • undY1ng #7840
    Ez komoly, hogy F2P account nem adhat el cuccot AH-ban?
    Ha igen, hol lehet vásárolni hozzá azt, hogy tudj eladni?
  • torrente111
    #7839
    a healer 1v1 mitöl is fingik?szétbasz szeruntem mindenkit
  • Braikingboss
    #7838
    Szerintem a healerek szétfingatnak. assa nem olyan jó mint volt. Érdemes más melee talentet nézni ha az akarsz lenni.
  • Witcher
    #7837
    Üdv! PvP szerón akarok kezdeni valamit, az éredekelne 1v1 pvp-re mit érdemes indítani? Én assassinos vagyok, az itt mennyire működik jól?
  • voros12
    #7836
    értem kössz!