2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • n000rbi
    #2188
    Igen, ezért is gondoltam, hogy ezt mindenképp érdemes beszerezni :)
  • SlickAdam
    #2187
    neked is kimaradt Ocarina? huh, en is 3DS-en jatszottam tavaly ev vegen, neha lustasagbol meg guide-ba is belekukkantottam, s ugy volt kb. 25 ora. szoval azzal elleszel EGYELÖRE...:D "valaha keszült egyik legjobb jatek" - olvastam elötte sok helyen (eleg ranezni rankings oldalakra...), s csak bologatni tudok hozza, mert tenyleg az. mai napig siman jatszhato, söt!
  • Moby
    #2186
    Az zeldat nekem is be kell még szereznem, és az igazat megvallva, így hogy 3ds lett, csak piszkálja a fantáziámat a 3dland :DD
  • Moby
    #2185
  • n000rbi
    #2184
    Egyelőre egy Ocarina of Time-om van, Mario 3D Land is lesz nemsoká.
  • SlickAdam
    #2183

    elsö jatek?
  • n000rbi
    #2182
    Na megjött a piros xl-em. Azt hittem nagy lesz és ormótlan, de ez egy szexi dög :D
  • Moby
    #2181
    Jaja, eszembe is jutott, hogy letolom azt is emulátoron
  • SlickAdam
    #2180
    söt, össz-vissz ez a 2. liuzs jatek, elözö meg GC (nyito?)cim volt 2000-es evek elejen.
  • n000rbi
    #2179
    Király, listára került :) (ma érkezik a gép, alig várom :))
  • Moby
    #2178
    Én is úgy tudom, hogy csak ez az egy van. Elképesztően hangulatos, nagyon sok a felfedezni való, van benne kontent rendesen, és nehéz is, mint a pokol, legalábbis így az elején megizzaszt rendesen :)
  • SlickAdam
    #2177
    csak 1 van 3DS-re tudtommal. ez amugy:
  • n000rbi
    #2176
    Ez melyik Lujdzsi játék?
  • Moby
    #2175
    Jaja, azon szakadtunk a párommal a röhögéstől :D
  • SlickAdam
    #2174
    eeeeees elkapta! :D

    figyeld a kis reszleteket, ahogy dudol magaban Luigi es hasonlok! :)
  • Moby
    #2173
    Tegnap egész este azt toltam :DD
    Mondom belenézek, aztán TF, de nem bírtam letenni. Csodás! :)
    Basszus fantasztikus ez a kis gép :) Nintendofüggő lettem :D
  • SlickAdam
    #2172
    Luizsi?
  • Moby
    #2170
    Honnan tudtam volna? Sosevót :)
  • SlickAdam
    #2169
    nem tudom otthon mennyire szorjak, de itt fritzeknel lohugyert van mar a Resident Evil Revelations. az is nagyon hangulatos (nehol klasszik RE-re emlekeztetö) 3D-ben. erdemes kiprobalni.
  • SlickAdam
    #2168
    hiaba bika a ps vita, valamiert megis a 3DS-t viszik mint a cukrot... mennyinel is jar mar? 40 miller?
  • TDC Geronimo
    #2167
    Nem is tudtad, hogy mennyire jó a szemüveg nélküli 3d a 3dsen? :p
  • Moby
    #2166
    Inkább it folytatom mert jogosan kivágnak a wiiu topikból:) first impression: megdöbbentem mennyire okés a 3d utólag be kell lássam, hogy ebből a szempontból hiba lett volna a 2ds, azzal együtt, hogy továbbra is az tetszik a legjobban :) szóval jó lenne egy 3d-s 2ds :DD
    Kipróbáltam kastélyvániát, és öt perc alatt belezúgtam. Akarom most! Az első élményeim döbbenetesen pozitívak. Fogalmam sincs miért csak most nyúltam bele a platformba.
  • franklille
    #2165
    Köszi, lehet beruházok egy piros-fehérre. Nagyon retro Game&Watch kinézete van.
  • SlickAdam
    #2164
    mint a 3DS XL-e, csak kisebbe... :)
    szerintem XL-en ES sima-n is csunyak a DS jatekok, mivel nem tudja nativba kinyomni azt a felbontast, a nagyitott kep pedig nem olyan eles. van lehetoseg ugye nativban inditani a DS jatekokat, ami 3DS-en egy belyeg nagysagu kepet eredmenyez, ELLENBEN XL-en - hiaba a nagy fekete savok - a kirakott kep kb. akkora lesz, mint egy regi DS Lite / DSi-n. igen, ez nagy pozitivum XL-en, ezt el is felejtettem irni korabban.

    engem eleinte annyira zavart a csunya DS megjelenites, hogy vettem egy DS Lite-ot eBay-rol külön e celra, de kesöbb meguntam, hogy ket keszulekkel kell "szenvednem", ugyhogy inkabb eladtam en is, es beletörödtem a 3DS minosegebe.
  • franklille
    #2163
    Igazából az érdekelne, hogy mennyire kompatibilis a 2DS képernyője a régi sima DS játékokkal. Nekem 3DS XL van, azon nagyon jól mutatnak.
  • SlickAdam
    #2162
    mit szeretnel tudni? kepernyo ugyanakkora es ugyanolyan, mint sima 3DS-e, azon termeszetesen par probaltam.
  • franklille
    #2161
    Köszi szépen, végre megvan az első vélemény!
    Véletlenül DS játékot nem próbáltál ki a gépen?
  • SlickAdam
    #2160
    nagyon jo, söt, a legjobb. föleg a shoulder button-ok baromi jok / nagyok.
  • franklille
    #2159
    Tudom, hogy régebben már kérdeztem, de hátha valaki azóta már kipróbálta.
    Milyen érzés 2DS-t fogni, mennyire állnak kézre a gombok?
  • n000rbi
    #2158
    Mert tetszik a színe :) (olyan marijós:D) A kék nem jön be, az ezüst bazári, teljesen feketét vagy fehéret pedig nem akartam.

    Töltő, dokkoló is jönnek ;)
  • SlickAdam
    #2157
    szabad tudni, hogy miert pirosat? :)

    remelem töltöt is rendeltel.:D
  • n000rbi
    #2156
    Rendeltem egy piros-fekete xl-t a ksz-től, kipróbálni nincs lehetőségem sajna (pláne nem a 2ds-t)
    Jövő héten próba :)
  • SlickAdam
    #2155
    szerintem csak akkor gond a kis meret, ha megprobalja az ember marokra fogni, ami butasag, az termeszetesen nem megy. egyszerüen az ujjbegyeken kell feküdnie es maris jo. a masikat nem nagyon ertem. apro gombok? ezt nem figyeltem, de nem vagyok benne biztos, hogy van-e egyaltalan különbseg a gombok mereteben. ha van is, elenyeszö.
    egy matt keszulek is ugyanugy tud karcolodni, söt, azon jobban is latszik, ha megtörtenik.
    ugyhogy en inkabb a tenyleges techno-különbsegeket vennem figyelembe.
  • Nirz
    #2154
    hát ha apró ujjad van használhatod a 3DS-t máskülönbben abszolút nem javasolnám rossz a fogása meg külön "élmény" az apró kis gombok nyomogatása ráadásul nagyon könnyen karcolódik,felnőtt ember kezébe az XL való.

    A 3DS egyedül a hangban jobb talán de egyébként az XL mindenben kiüti.
  • Csibe001
    #2153
    Nem ertem mit istenititek a sima 3DS-t az XL-el szemben, sima volt nekem is s sokkal jobban szeretem az XL-t. Matt anyaga miatt is, fogasa miatt is, s en is azok koze tartozom akik azt mondjak, hogy sokkal jobb a 3D is rajta..a pixelesedes egyaltalan nem zavaro, eddig ez eszembe se jutott volna negativumkent. HOME/SELECT/START gomb vagyis inkabb GOMB meg alapbol mar azert megeri az XL. :) Nevetseges a sima 3DS-en az a "gomb" megoldas, mintha valami prototipus lenne..
    Ja, hogy nem kapsz toltot akkor mar nem is kell?! 5 font volt, vagy lehet 1 fontert venni kemenytokot amihez USB tolto is jar s akkor nem is kell bibelodni konnektorral.
    n000rbi-nak egy kis ajanlas a "masik" oldalrol is. :)
    Plusz szerintem piros-fekete, jobban esik a szemnek.
  • SlickAdam
    #2152
    ha nem lehetseges a proba, akkor vedd az XL-t! ugy (sztem) a rosszabbik es nemmellesleg dragabb (meg toltot se kapsz hozza... LOL) keszuleket valasztanad, de latszik, hogy afele huz a szived. ne az legyen, hogy rabeszelunk a masikra, te meg azon agyalsz majd, hogy lehet az XL lett volna jobb...
    vagy forditva...[nagyongonoszszmajlifej]
  • n000rbi
    #2151
    Nem könnyítitek meg a dolgomat :) Sokáig használtam dsi xl-t, szóval annyira nem zavarna a különbség (pedig volt mellette ds lite is, amin nyilvánvalóan a kisebb méret miatt szebb volt a kép valamivel)

    Mivel handheldről beszélünk, az anyaga, felülete nekem nagyon fontos és ebben az xl a jobb. Hangszóró nem lényeg, fülessel játszom. Üzemidőben ahogy írjátok is picit jobb az xl (de nem az a fél óra fog dönteni)

    Gondolkozom... :)
  • SlickAdam
    #2150
    wifi, fenyerö, 3D, ...
  • TDC Geronimo
    #2149
    Már ezer éve :)
  • TDC Geronimo
    #2148
    Én nem tudom, de nekem az xl is alig bírta 3 órán át