2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • SlickAdam
    #2147
    eddig is volt 3DS-ed amugy? nem is tudtam.:)
  • SlickAdam
    #2146
    eeees az akku dolog se egyertelmu. hiszen XL-en tobb fenyerö-szint van! azonos szinten birja egy oraval tovabb az XL, DE ugyanaz a szint sotetebb azon. amint feljebb nyomod eggyel, hogy pariban legyenek, maris kisebb a kulonbseg. VAN kulonbseg, de nem oriasi nagy.
  • SlickAdam
    #2145
    igen, a hang is szuperior, mindig elfelejtem.:)
  • TDC Geronimo
    #2144
    Én is vettem sima után XLt és nekem is jobban tetszik a sima. Meg is tartottam. Kép ahogy írtad sokkal jobb, a 3D is. Beépített hangszórók is hangosabbak/jobban szólnak simánál.
  • SlickAdam
    #2143
    nem matt, teny.
    a nem-normalis gombokkal semmi gond nincs, max kiallitott peldanyoknal.
    igen, az a jelenseg letezik, hogy az also screen összekarcolja a felsöt, DE... megse. elvileg az ujabb szeriaknal mar javitották, azaz javitottak valamit. nekem is csinalja, latom is a "karcokat", de eltünnek, ha megtörlöm öket, szoval...
    ha csak bezarod (nem csapod!), es nem nehezedik ra suly, akkor nem hiszem, hogy gond lenne vele. esetleg vedofolia. vagy közte lehet hagyni a kepernyö vedö kis szivacsot, amit beletesznek gyarilag.

    neked is azt mondom, mint Moby-nak: ha teheted, probald ki oket otthon, nyugalomban! EN undoritonak talalom a kinagyitott pixeleket XL-en, meg valahogy olyan... csikos a kepernyo, latod a pixel csikokat... nem nagyon tudom leirni.:)
    azt meg nehogy elhidd, hogy XL-ben jobb a 3D, mert az szimplan hulyeseg. nem is ertem, miert irjak a teszt-oldalak... nyilvan aki a tesztek alapjan megvette az XL-t (de nem latott sima kiadast), az is ezt fujja, de talaltam nehany forumot, ahol jopar tulajnak volt mindket gep, s egyhanguan a sima 3D-jet mondjak jobbnak ok is.
  • n000rbi
    #2142
    A sima 3ds csúszós anyaga nem tetszik, a select stb. se normális gombok, plusz a kijelző is hajlamos karcolódni csak az összecsukástól. (legalábbis egyik barátom vadiúj 3ds-éről ezek voltak az első benyomások)

    A Zelda-s drágább párezerrel és igazán az arany belső oldal miatt vacillálok, mert már yt-on is zavar, ahogy a képernyőjét nézem. Emiatt inkább az alap piros-fekete felé billen a mérleg nyelve (ez meg olyan mario-s szín végülis:))
  • SlickAdam
    #2141
    feher vagy fekete sima 3DS

    de ha muszaj az XL, akkor nyilvan a Zelda-s a specibb.

    arban mi a különbseg?
  • n000rbi
    #2140
    Piros-fekete xl vagy arany-fekete Zelda xl bundle, ez itt a kérdés :)
  • tonyr #2139
    persze, bárhol lehet kapni szerintem is :)
  • SlickAdam
    #2138
    na ezaz, hogy elvileg az gyors, de eddig barmilyen sd adapteres megoldast / markat probaltam, valahogy mindig lassu volt. bar sztem ez eleve felesleges tema, vegyen a srac egy normalis SD kartyat, ami szinte BARHOL (elektro üzlet) kaphato.
  • tonyr #2137
    class 10-es ?
  • SlickAdam
    #2136
    a micro sd-k viszont tul lassuak.
  • tonyr #2135
    ebay a legolcsóbb szerintem...
    de a legtöbb micro sd mellé adnak sd adaptert...
  • Nirz
    #2134
    hol lehet venni normális méretű sd kártyát?
  • maffi
    #2133
    sziasztok! eladó egy 4 hónapja vásárolt hófehér 3ds xl gép. nagyon megkímélt állapotban van, töltővel természetesen. media marktban vettem, így még érvényes garanciával rendelkezik. mario kartos kiadás, ezen kívül adok hozzá egy kazettás zelda: time of ocarina játékot + a gépre telepítve van a denpamen 2, steamworld dig és a steel diver is. dobozával, minden papírjával adom. kérésre képet is küldök. átvehető miskolcon, budapesten (ez kicsit problémásabb, de megoldható) vagy tudom postázni is, ebben az esetben a postaköltség a vevőt terheli. cserélni, beszámítani nem szeretnék.

    ár: 45 000 ft
    mail: tamasadi5(@)gmail(.)com főleg ezen keressetek
  • koryne
    #2132
    Hello!

    A tegnapi Animal Cossingos Festivale során keletkezett pár felesleges Pavé bútorom:

    Pavé floor x2
    Pavé wall
    Pavé closet x3
    Pavé bed x2
    Pavé chest x2
    Pavé end table x3
    Pavé bookshelf x2
    Pavé bureau
    Pavé lamp

    Ha valakinek esetleg pont ezek hiányoznának, előzetes időpontegyeztetés után viheti :)
    Cserébe nem kérek semmit, de megajándékozhattok egy barackkal vagy kókuszdióval ;) (ez a 2 gyümölcs hiányzik)
  • SlickAdam
    #2131
    szerintem tedd elöre a legjobbakat (addig csekkolod a többiek hogyan alakulnak arban, azok nagyobb esellyel olcsosodnak). ezek közül SZERINTEM:
    - Zelda LBW
    - RE: Revelations (ezt valszeg talalsz jo olcson)
    - DKC Returns
    - Professor Layton (2 is van ugye 3DS-re), söt...
    ... marciusban jön Phoenix Wright & Layton közös jatek is
    - Fire Emblem
    - Bravely Default

    esetleg Monster Hunter-al kivarni, mert amcsiba jön jövö ev elejen a 4. resz, feltetelezem EU-ba is akörül. addig kihuzod mas jatekokkal siman.:)
  • darkmore
    #2130
    Kösz a tippet, akkor a digitális vásárlást kihagyom.
    Nézegettem, hogy 576-ban nem rossz a kínálat használt játékoknál. Gameshop-on meg az újabbak is vannak 10e-ért, majd összevadászom őket szépen sorban :)
  • SlickAdam
    #2129
    en special a nemet amazonrol veszem a jatekokat, de gyakorlatilag teljesen mindegy, mert a nintendo jatekok ara ritkan esik, s akkor is kicsit. ha megjeleneskor egy jatek 40 euro, az jo esellyel 1-2 ev mulva is annyi lesz. termeszetesen a jobbakra gondolok... hasznaltan is nagyon tartjak magukat.
    digitalisan en nem vennek, mert szinten dragak, raadasul a vasarlasok gephez vannak kotve ---> beszarik a masina, nem tudsz bejelentkezni egy masikon es letolteni ujra a cuccost. nintendo-n keresztul kell szenvedni...
  • darkmore
    #2128
    Sziasztok, lehet ismét 3DS-es tulaj leszek és most nézegetem, hogy honnan lehetne beszerezni hozzá játékokat, de úgy látom, hogy a használt játék kínálat nagyon gyér (jatekaim.hu/vatera.hu/prohardware.hu).
    Zavvi kínálat kevés, cserébe még piszok drága is...
    Gameshop/576 egész jónak tűnik, ár még picit karcos.

    Ti honnan veszitek a játékokat? Érdemes digitális verziókat vásárolni?

    Kb. most ezek érdekelnének, persze csak egyesével :)

    - Zelda Link between Worlds
    - Resident Evil Revelations
    - Super Mario Bros 1
    - Donkey Kong Country Returns
    - Etrian Odyssey 4
    - Cave Story
    - Professor Layton
    - Monster Hunter 3
    - Sin Megami Tensei IV
    - Unchained Blades
    - Fire Emblem
    - Devil Summoner
    - Braverly default
    - Phoenix Wright
  • franklille
    #2127
    Egyébként miben rejlik a játék varázsa, hogy ekkora klasszikus lett?
  • franklille
    #2126
    Köszi a válaszaitokat!
    Az első Zelda mellett szól még, hogy 2011-es játék. Ahogy néztem már egyre kevésbé lehet kapni.
  • SlickAdam
    #2125
    akkor nem kerdes, hogy OOT-al kell kezdened.:) valaha keszült egyik legjobb jateknak tartjak a mai napig. egyszerüen megkerülhetetlen, ha van 3DS-ed.
  • Fehercsoki
    #2124
    Van ám egy újabb Zelda játék is. Legend of Zelda Link Between Worlds. OOT grafikailag nekem nagyon nem jött be, de egyébként nem ismerem a játékot. Pokémonnal szerintem nem nagyon foghatsz mellé(gondolom az alapkoncepcióját ismered és tetszik/nincs vele gondod), jó pár órát játszanál vele az biztos.
  • franklille
    #2123
    Eddig valahogy mindkét széria kimaradt...
  • Fehercsoki
    #2122
    Ha szereted a pokémont akkor pokémon ha nem akkor zelda.
  • franklille
    #2121
    Nekem nagyon bejönnek a golfjátékok, teljesen kikapcsolnak.
    Két már megjelent játék között vacillálok jelenleg:
    Zelda:OOT vagy Pokemon X?
  • Csibe001
    #2120
    Nem kedvelem a golf jatekokat, mariokent eladva meg foleg. :(

    Yoshi's New Island elsonapos lesz. :)
  • SlickAdam
    #2119
    marcius közepen Yoshi's New Island, nalam az a következö celpont.
  • franklille
    #2118
    Erre az évre halasztott Mario Golf World Tour-t várom. Szerintetek milyen lesz?
  • Nirz
    #2117
    untoldot várom. kb annyi
  • Csibe001
    #2116
    Sziasztok, lesz mostansag valami jo megjelenes? Kicsit hanyagoltam a gepet mostanaban, pedig be kene fejezni Mario rpg-t meg megrendeltem mult heten Castlevania-t. :)
  • franklille
    #2115
    Köszi.
  • SlickAdam
    #2114
    Ocarina
  • franklille
    #2113
    Még nem játszottam Zelda játékkal eddig. Kezdésnek melyiket javasoljátok: Ocarina Of Time vagy A Link Between Wolds?
  • SlickAdam
    #2112
    mi van vele? :)
  • kisgabo
    #2111
    animal crossing urak? hónapok óta senki (kapjátok be...)
  • tonyr #2110
    lájk (:
  • n000rbi
    #2109
    Sajnos egy darab van belőle, de egy ilyen famicom-os házú 3ds xl-t elviselnék:)

  • vk90
    #2108
    Miért nem tudok csatlakozni az eshopra? Vagyis eleinte tudtam, de létre kellett hozni ez a Nintendo Netword id izé és azóta nem tudok fellépni oda. Nem is nagyon érdekelne az egész, viszont van egy inygen mario 3d land kódom amit azért szeretnék felhasználni. Otthon wifiről csatlakoztatom netre a 3ds-t. Ha valakinek van tippje az légyen szíves szóljon nekem.