2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • n000rbi
    #2228
    +1, 3D-ben rohadt jó a Castlevania.
  • SlickAdam
    #2227
    multkor irtad, hogy tetszett a Castlevania demo, ugyhogy kiprobaltam en is. tenyleg franko, mar nezem is az ebay-t... dragabb lesz, mint a konzolos hadesitett verzio (multkor vmi 4 font volt PSN-en), de ... 3D FTW!
  • n000rbi
    #2226
    OoT-ben kikapcsolható a "motion controls", Luigiban nem? (egyébként szereztem én is egyet, szintén 7k-ért, a héten jön :))
  • Moby
    #2225
    Nekem semmi gondom vele, órákon keresztül megy. Viszont viszonylag közel kell tartanom a gépet, de ami gond, hogy a Luigi's Mansionben is forgatni kell a gépet
  • franklille
    #2224
    Miután 3D-ben játszottam sokáig a játékokat, egy idő után azt vettem észre, hogy nehezebben fókuszál a szemem távoli dolgokról közelebbre, például olvasáshoz. Miután egy hétig csak 2d-ben játszottam a probléma elmúlt.
  • SlickAdam
    #2223
    en egyszerre max fel orat birok 3D-ben. OoT-ban azert is rossz, mert neha hasznalni kell a giroszkopot. ugy nem sokat latni 3D-ben.:)
  • n000rbi
    #2222
    Tetszik az Ocarina of Time. Első pár órát 3D-ben játszottam, de a szemeim azt mondták ne tovább :) (főleg amiatt rossz, hogy váltogatni kell a két képernyő között - a Castlevania demót szintén 3d-vel játszottam, de mivel ott végig a felső képernyőt nézem, nem volt szemfáradás)
  • n000rbi
    #2221
    Nem csak a mobiol, semelyik nem jó...kommentenként újra be kell lépnem, képet feltölteni lehetetlen, szar az egész.
  • SlickAdam
    #2220
    mobil mi? nalam se jo.:)
  • SlickAdam
    #2219
    mar megint nem birtam magammal... igen, random Mario jatek pt. 72., de gyenge vagyok...
    kiprobaltam a Mario & Luigi Inside Bowser's Story nevezetü Nintendo DS rpg-t. rohadt nagy fun. hiaba Mushroom Kingdom es jol ismert lakoi, megis tök mas, mint barmi a piacon, fresh & funky. de nem ez lett termeszetesen, hanem az uj resz 3DS-re: Mario & Luigi Dream Team
  • zola2000
    #2218
    "FF helyett ff"

    Már csak a DQ játékok kellenének Európába is, fura gy ds idején jött szó szerint az összes, most meg szó szerint egy se...
  • franklille
    #2217
    Köszi a listát!
    Ahogy látom a Fire Emblem máshol is nagy kedvenc. Hihetetlen jó játék.
  • n000rbi
    #2216
    Ja, most nézem, a Cave Story maga 1000 pont lenne :P :) (mondjuk mást úgyse tudok belőle venni)
  • SlickAdam
    #2215
    jaja. de fogalmam sincs mi az arszabas arrafele. pl az 1000 pontos kartyabol mi jönne ki? 4000 csillagot kernek el erte Club-ban, az eleg sok...:S
  • n000rbi
    #2214
    Nintendo Wii/DSi pontok? WiiU-n a Wii channelben beválthatnám őket nem? (pl. a Wii-s, felújított Cave Story jó cucc)
  • SlickAdam
    #2213
    top10-be majdnem belefer az összes jatekom :)

    - Professor Layton and the Miracle Mask (nem kell bemutatni)
    - Professor Layton and the Azran Legacy (ditto)
    - Super Mario 3D Land ("3D World Mini" / "3D World's Father")
    - The Legend of Zelda Ocarina of Time (top3-as GOAT)
    - The Legend of Zelda A Link Between Worlds (legjobb 2D-s Zelda melto folytatasa)
    - Luigi's Mansion 2 (cukormazas ghostbusters, kulonlegesseg)
    - Fire Emblem Awakening (erre nincsenek szavak... srpg-k kiralya)
    - Bravely Default (FF helyett FF)
    - Rhythm Thief & The Emperor's Treasure (par euro volt, allitolag Layton-szerü ritmus jatek, meg nem neztem bele)
    - Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan (hardcore dungeon crawler, addiktiv mint a szar :))
    - Etrian Odyssey Untol: Millenium Girl (ditto)

    megvoltak:
    - Mario Kart 7 (8 miatt megvaltam tole, majus 30-ig talan legjobb MK)
    - Animal Crossing New Leaf (90 oram volt benne, de a fejlödeshez mar nem eleg a napi max fel ora, ezert megvaltam tole. artatlan, addiktiv life simulator)
    - Resident Evil Revelations (klasszik RE-ket idezi, nagyon jo... egyszer)

    tervezem:
    - Yoshi's New Island (ez erkezik napokon belül, olcso volt)
    - Kirby Triple Deluxe (majd olcsobban)
    - Mario Golf World Tour (majd ez is johet olcson, demo szorakoztato)

    aztan majd E3-on kiderul mik lesznek meg. Majora's Mask remake-et szeretnek nagyon.
  • franklille
    #2212
    Leírhatnátok top10 játékaitokat 3DS-re, hiszen végre pörög a topik.
    Nekem nincs még tíz játékom, de nagy kedvenceim már vannak:
    Fire Emblem: Awakening - eddigi legjobb handheld játékom
    Super Mario 3D Land
    Star Fox 64 3D
    Luigi's Mansion 2
    Super Street Fighter IV 3D
  • SlickAdam
    #2211
    TF zeneje termeszetesen egy külön vilag... valahol a felhök felett.:)
    söt, a Super Mario Galaxy OST-je is jobb, mint a SM3DW-e. ez utobbin rengeteg rövid, ujrahasznositott, remixelt dallam van sajna. jatek közben jobban adja, mint lemezröl.

    TF-ben nyomod a kulon megnyilo templom palyakat is (adott sziget minden palyajan ki kell rakni a KONG-ot es akkor megnyilik)? na azok szivatnak meg rendesen...:D de megis rohadt nagy fun. szinte minden probalkozasnal tudsz 1-2 eletet szerezni, szoval inkabb "artalmatlan" trial es error-rol van szo.

    3DS... engem is pofonkent ert tavaly. többször leirtam mar en is, hogy jelen pillanatban nincs konzol, amit jobban szeretnek. amint jön az utodja ---> Day 1 vetel, elörendeles, ...

    tegnap kivetelt tettem (ami a szabalyt erösiti ugyi...:)), es DIGITALISAN vasaroltam nintendo termeket. meeeegpedig 3DS-re a Super Mario Land-et a Virtual Console kinalatbol. 1993-ban azzal kaptam az elsö valodi konzolomat, a klasszik GameBoy-t (2013-ban pedig Super Mario 3D Land-el vettem 3DS-t, hihi...:D). majdnem elsirtam magam ejjel jatszas közben. 4 eurot megert ez az elmeny.

  • koccadam
    #2210
    Most semmi érdekes dolog nincs,amire megérné beváltani a csilagokat + ha nem kint élsz,akkor még egy cimbi is kell,akihez elpostáztatod a terméket.
    Régebben volt Wii-hez dobozos Classic SNES kontroller (egy olyat kértem a pontjaimért,az nagyon megérte), meg egy Mario és barátai szobor!De azt is már kivették,és ilyen gagyiságokat lehet rendelni,mint az OST cd-k,meg kulcstartók :(
  • koccadam
    #2209
    Igaz, bocsi ha félreértettelek!:)
  • Moby
    #2208
    Kövezzetek, de az sm3dw ost-től én nem volt elájulva 1-2 tracken kívül. A TF-é nálam a betonba pofozza.
    Jut is eszembe tegnap nyomtam TF-et. Gyakorlatilag vért hugyozok vigyorogva :D A _NEHÉZ_ nem fejezi ki a játékélményt, ha meg mindent meg akarsz szerezni, akkor be kell készíteni a xanaxot :D Sokszor csak megállok nézelődni, csak után fel kell mosnom magam, hogy újra beletaláljak a játékba. Bátran állítom, hogy ma ettől szebb platformer nincs a piacon.
    Nyomtam Luigit is, abba meg belejöttem rohadtul, haladok benne mint kés a vajban, fedezem fel pixelről-pixelre, kiszedem amit lehet, rohadtjó, imádom. A 3ds lett a no.1 konzolom, a létezésnek egy alacsonyabb formáját gyakoroltam eddig a hiánya miatt. Végre szintet léptem :D
  • SlickAdam
    #2207
    altalaban semmire...
    nemet club ninty-nel (es gondolom tobbinel is) van most Super Mario 3D World 2 lemezes OST 3000 pontert, en erre vertem el.
  • n000rbi
    #2206
    Új WiiU, 3ds és játékok miatt lenne egy rakat clubninty pontom. Mire lehetne értelmesen elverni?
  • SlickAdam
    #2205
    nem olvastal vissza.:) EN szinte mindig streetpass-olok, amikor elhagyom a lakast, errefele van rengeteg 3DS. Moby-nak (es ugy altalaban magyarorszagi jatekosoknak) problemasabb, ezen elmelkedtem.
    na meg ez csak egy kis bonusz Nintendo ficsör, en biztos nem allitgatnek miatta semmit.:)
  • koccadam
    #2204
    Persze hogy nem az,de Te mondtad,hogy nem mennél el találkozóra, máshova meg hiába cipeled :) Ha más megoldás nincs,akkor marad ez.
  • SlickAdam
    #2203
    de az ugy nem moka :(
  • koccadam
    #2202
    Állítsd be a wifi-d SSID-jét "_The Cloud"-ra, várj egy kicsit,és kész is. Ki sem kell mozdulnod a szobából érte :D 3DS-en is állítsd be persze :D
    6 streetpass / 8 óra.
  • SlickAdam
    #2201
    lehet azt is beveszi... :D
    1000 lepes 1 erme, egy nap max 10-et szerezhetsz, egyszerre max 300-at birtokolhatsz.
    streetpass Mo-n gondolom csak Nintendo-s összejöveteleken akadna. de olyanokra meg en se mennek el...:D
  • Moby
    #2200
    Baze én autóval járok a vécére is :D szóval a lépésszámlóból nem lesz rekordom, streepassom is maximum plázákban, esetleg partnereknél lesz :D
  • SlickAdam
    #2199
  • SlickAdam
    #2198
    mostanaban elkezdtem hurcolni magammal a 3DS-t, s rendre van Streetpass kapasom. tegnap is biciklivel mentem meloba, lampanal senki nem allt mellettem egyszer se, megis volt talalat. pedig csak elsuhantam az emberkek mellett. multkor bolhapiacon 7 db volt.
    mii plaza-ban aztan lehet "jatszani" a Mii-kkel, viszont ugy tunik csak aznap, ezt nem tudtam sajna, igy az eddigi 40 Streetpass-om felesleges volt.
    bar nektek erre kevesebb eselyetek van otthon, de egy probat meger sztem ha forgalmas helyen jartok.

    meg ugye a 3DS szamlalja a megtett lepeseket is, ermekkel jutalmazva azt. ezeket pedig be lehet valtani rendes jatekokban / mii plaza-ban.

    okos kis aprosag ez, millioszor tobb ertelme van, mint a trofeasdninak.
  • n000rbi
    #2197
    Én is így gondolom :D (gyalázatos volt a Thief, 10 percig, ha bírtam)
  • Moby
    #2196
    Annyira nem tűnik vészesnek. 8-ért próbálok most épp behalászni egyet, talán sikerül is, ehhez képest 7-ért vettem a Luigi's Mansiont. Mondjuk a 40 fontos nevetséges eshopos ár mellett minden jónak tűnk :D
  • SlickAdam
    #2195
    keszulj fel, Ocarina is NAGYON tartja az arat mindenhol. en Gamer365-rol halasztam az enyemet, kivetelesen egesz olcson, ugy, hogy kipostazva ide nemetbe is olcsobban megusztam, mint valamelyik helyi aukcios oldalon.:)
  • Moby
    #2194
    Szerintem ez neked volt jobb üzlet :DD
  • n000rbi
    #2193
    576-ból használtan, nagyjából 1-1ben egy eladhatatlan ps4-es Thief-re cseréltem :)
  • Moby
    #2192
    Hol vetted egyébként a zeldat?
  • SlickAdam
    #2191
    igen. de meg nem jottem ra mi haszna van... hiszen tovabbra se tudsz azzal ismerösöket felvenni (a hülye geppel kapott szamsorral csak). egyedül a miiverse miatt jo, ott latod az igazi NNID ismerösöket, gyakorlatilag mint wiiu-n.
  • Moby
    #2190
    ja.
  • n000rbi
    #2189
    Minden további nélkül hozzárendelhetem a 3ds-es useremhez a meglévő NNID-t, ugye?