418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • bgabor
    #48222
    Ez a gyorsított képzés amúgy mire jó? Hiába van bekapcsolva, és csinálok 4-6 killes meccseket a kis M2-MTmel, nem venni észre a legénységen semmi fejlődést. Egyáltalán meg lehet nézni valahol, hogy az egyes legénységi tagok mikor lépnek a következő (százalék)szintre? Hogy mennyi kell még hozzá?
  • Eagle16
    #48221
    Tegnapi dolog.

    Én T-54-el mentem egy másik T-54-el levadászni az SPG-ket Erlenbergen. Mindketten alig éltünk már. Egymás mellett mentünk, én egy picit előrébb voltam pár méterrel. A várból oldalról rám lőtt egy ISU, kilőtte a lánctalpat, keresztbe fordultam, a másik T-54 meg nekem jött és meghalt.

    Beírta hogy ez ugye csak valami vicc? Én nem nagyon nevettem, akkora lett volna igazán durva ha én is meghalok attól hogy ő nekem jött...nem sokon múlt.

    Eddig ez volt a legvéletlenebb teamkill amit valaha csináltam, egészen elképesztő. Mondjuk tegnap folyamatosan szívatott a játék, kb. a 2. T-54-es körömben ellőtték a tankot egy lövésből ammo rackel, úgy hogy volt fent wet ammo rack is....T-44-el ami erre sokkal hajlamosabb 200 csata alatt egyszer sem robbantam fel wet ammo rackel.

    A majd 70%-os győzelmi arányom a nap végére lement 49%-ra. Ha fullos lesz a tank akkor persze visszamegy ez 60 körülre szerintem, mert akkor már jobban tudom majd befolyásolni egy-egy csata menetét, most ezzel az alapágyúval még oldalról sem tudom átlőni az Is-4-esket, úgyhogy sok HE fogy, de eredménytelenül.

    Tök alap IS-3-asommal meg tegnap alig bírtam veszíteni, és majdnem mindig nagyon jó csapatban voltam...
  • PsyhoApu
    #48220
    Azok a klánok akik toboroznak, dobjanak nekem egy PÜ-t. Ha összejön 4-5 darab akkor feldobom a blogomra, meg a gamepod-ra.
  • TVelvet
    #48219
    Valaki dobjon össze egy klánfelvételis wordpresses, okosságot gyorsba. Ne kelljen be postolgatni a klán felvételeket. (:
  • wervos
    #48218
    Köszöntök mindenkit!
    A Hungarian Pirates klán továbbra is várja a jelentkezőket!
    Tier korlát nincs!
    Aki szeretne egy jó hangulatú csapat tagja lenni ne habozzon!

    Jelentkezni lehet nálam priviben vagy a [email protected] mailcímen

    Üdv: Werwos
  • Awakening
    #48217
    Üdv.

    A HAD klán felvételt hirdet.

    Feltételek a kán honlapján : had1942.com

    Egyéb feltételek:
    - Minimum 1000 lejátszott csata.
    - tier8 tank vagy tier8 TD vagy tier7 SPG megléte.

    Jelentkezés: a WOT hivatalos lapján megkeresed a klánunkat és ott "join clan", vagy keresd játékon belül a klán tisztjeit.

    Awakening
  • Oddball29
    #48216
    A T5 Sherman 105-ös tarackkal közleharcban egy kis bestia, előző meccsben közelharcban fél hp-ról bedaráltam vele egy Löwe-t (másik felét korábban lőttem le róla). Olykor összejön a Stug/Hetzer/PzIV/Sherman 1 shotos kill is. Persze a derp gun nagyon pontatlan, de nem is kell gyenge pontokra vele célozni, elég ha eltalálja az egész tankot valahol...
  • lammaer
    #48215
    kössz boss :) sok félszemű kérdezgette már ezt :)
  • Adjunktus
    #48214
    A WOT oldalán a Clan Wars mapon ott lesznek a klánod kis zsetonjai azon a területen,ahová éppen támadás készül.A területre rákattintva ki fog jönni minden info róla.A csaták időpontja is...
  • gvarga12
    #48213
    haaat a landing pl. az egy mini tournament
    az en tapasztalatom az hogy pl. 19:00 ra ha ki van irva akkor 19:00 es 20:00 kozott elkezdodik a tournament es eltart kb. 22:00-ig
    a pontos menetrendet 19:00 kor az orosz random csinalja

    tartomany tamadasa az asszem rogton idopontot ad de abben se vagyok biztos
  • Aldrico
    #48212
    felre ertettelek sorry. keves csatam abbol fakad, hogy bar imadom a nemet tankokat, sajnos a keszitok eleg mostohan bantak veluk.
  • lammaer
    #48211
    Egy kláncsatában járatos ember el tudná mondani, hogy a térképes klánmeccsekről hogyan lehet előre tudni hogy mikor lesznek?
  • hellokitty92
    #48210
    igen-igen persze, de nem tudom h h jön ez ide? és most magaddal mondasz ellent:)
    most akkor a tigert vagy az is-t tartod sebezhetőnek?:) az előbb én úgy vettem ki a szavaidból, h az is szerinted a sebezhetőbb...

    pz4-el meg a löwét és a t32-őt éppúgy ki lehet ugrasztani a teknőjéből...
  • Aldrico
    #48209
    ertelemszeru persze, de kozel sem errol volt szo csak a kere reagaltam.nvm
  • Czdano
    #48208
    Hát..nekem jónak tűnt De ezekszerint 90-et is meglehet közelíteni.
  • Gunslinger
    #48207
    Ez T29-nél jónak számít?

    Nekem IS-4-el 84%, IS-7-el 88% a találati pontosságom, pont a drága lőszer okán én is szinte csak a biztosra lövök. :-) IS-4-el 400 csata felett járok. :-)
  • Aldrico
    #48206
    T29hez viszonyitva. a Tigris rengeteg fuggoleges pancel miatt meg szembol is konnyen loheto. Pl pzIVel is atlovom. sott nem 1et soloztam mar le.
  • lammaer
    #48205
    Nemtom ki mondta hogy nincs sok hely ahonnan csak a turret látszik - tonnaszám van... pl az újradesignelt pályákon is rengeteg a kisebb nagyobb emelkedő. De a fa és kőkerítések, roncs tankok is tökéletesek erre a célra.
  • hellokitty92
    #48204
    érdekes h van tigered -igaz csak nagyon kevés csatát mentél vele-, mégis azt mondod h az is papirabb:D a tigris messze a legszerényebb páncélzatú tier7 heavy a játékban...

    németnél, amikor szinte minden 2 találat modulsérüléssel, vagy személyzethalállal jár, és gyerekjáték felgyújtani őket...
  • Aldrico
    #48203
    Nincs is gond ha elso sorban vagy csak hasznald ki frontal armort meg hakis teruletedbe is kerul.
    Most nem tudom linkelni de cimboraim t29el 40 es 55%-os tulelesi arannyal rendelkeznek. egyszeruen csak annyit tesznek hogy kihasznaljak a mappokon minden lehetoseget hogycsak a turretet mutassak. Javaslom ha majd lesz idod robald ki a masik 2 agat is ahol t7ben ket pair tank a lehetoseg (foleg az IS;()
  • Czdano
    #48202
    Akkor énis dicsekszek picit :> Kicsit ráéreztem a Leora. Megérte annyit szenvedni vele (és még csak álcaháló van rajta)


  • DoctorStryker
    #48201
    Tnx
    Drága a lőszer :)
  • Czdano
    #48200
    Találati arány
  • DoctorStryker
    #48199

    Ezért ilyen kevés a túlélt csatáim száma.De nem bánom. Nem szoktam agyatlanul előre rohanni, beleállok lövésbe ha kell. Illetve feláldozom a tankot ha az a csapatot fogja szolgálni.
  • DoctorStryker
    #48198
    csak egy heavy tankal nem az a feladatod, hogy beásd magad s várj az ellenséggel.
    Neked az első sorba a helyed.
  • Aldrico
    #48197
    Pont most mondtad el amirol eddig mi is beszeltunk. ha kijatszod a turret adta lehetoseget, akkor max a hon "szeretett" artyk okozhatnak fejfajast, de batrabban dugod ki a "fejed" es losz bele vkibe. Tobb dmg tobb xp es kredit.
  • DoctorStryker
    #48196
    Amúgy a T29 a legjobban játszható tank heavy oldalon. 20k xp kell s meglesz a T32 amit nem nagyon várok.
    A T29 megtartom a T32-t amint lehet eladom.
  • DoctorStryker
    #48195
    Amcsi részről a t8-s teljesen felesleges csak nagyobb javítási költséget kapsz + némi Hp-t.
  • DoctorStryker
    #48194
    a t29-nek (102/76/51)-(198/320) 1150hp - t32 (127/76/51)-(198/320) 1400hp - a testpáncélja sehol sincs a tigris I (100/80/80) (203/220) 1350hp -II (150/80/80)képest (225/320) 1400
  • Aldrico
    #48193
    Konkret fedezekek is vannak, de oda max vedekezni allsz be. Amugy meg jo hogy ra lehet latni a hullra, mert mokas lenne kilovoldozni oket. 280as frontal turret armor igencsak eros a t9es agyuval karoltve.
  • Morfi
    #48192
    Ezt jól is látod, én nem is igen kezdeményezek 15%-os emelkedőnél nagyobbon közel harcot :D Maximum akkor mikor szakaszban vagyunk és valakit le kell roganni, akkor általában én megyek az ágyúja elé közvetlen. Amúgy meg úgy kell megválasztanod helyet vele, hogy ne az általad említett helyzetbe kerüljön a jármű. Az hogy a hsználója ezt nem érti meg vagy nem tudja az meg felhasználó probléma.
  • DoctorStryker
    #48191
    de énkonkrét fedezékekről beszéltem nem a domborzat adta lehetőségből, ugy elképzelhető h csak az látszik ki, de nagyrészt döntött helyzetekben s így nem tudsz te onnan kilőni,mivel a fegyver döntését nagyon lekorlátozták, csak ha előremész. Akkor kilátszik egy kicsit a hasad...
  • Morfi
    #48190
    Nekem is jobban tetszik ilyen szempontból az amerikai mint a német. Nekik legalább a tornyuk ér valamit :D
  • Aldrico
    #48189
    Boven sok olyan szitu van ahol csak a tornyot latom a T29esekbol.
    Nekem az amcsi konnyebb volt, bar lehet nekem az jobban kezre all.
    Nemetbol csak a fullos T8+ tankok ertelmesek.szvsz
  • Morfi
    #48188
    Sajnálatta tudatum, hogy több olyan hely is van ahonnét csak a torony látszik. Csak az a kérdés, hogy az ellenfel melyik irányból jön.
  • DoctorStryker
    #48187
    az amcsi és a német cseréljen helyet.
  • Aldrico
    #48186
    Bar a heavyknel T7-8ban en a T29et es 32t valasztanam a torony frontal armorja es az gun miatt.
  • DoctorStryker
    #48185
    Mi értelme?!
    A játékban nincsenek olyan fedezékek amik mögé bebújva csak a torony látszódna ki...
    Meg ezt bárki látja ki az a hülye aki a hátsó rész helyett inkább a törnyot lövi aminek 2* akkor a páncélja.
  • Aldrico
    #48184
    Talan itt olvastam vagyanagy forumon,de ez nagyon tetszett:D
    Idezem:

    Ha a jatekot nehezsegi szintere lehetne osztani, akkor:
    Orosz: Easy
    Amcsi: Medium
    Nemet: Hard
  • Morfi
    #48183
    Viszont a nagy tornnyal a hátsó lemez is 200mm fölötti lesz azt hiszem.