126
A Nokia 5230 azoknak készült, akik mobiljukat használják zenehallgatáshoz, fotózáshoz és videók készítéséhez, valamint életük online megosztásához. És mindezt nagyon olcsón szeretnék megkapni.
  • medvemut
    #6
    Engem sem izgatott a wifi, hát megvettem, és nem bántam meg. Személyes tapasztalat, h. átlagosan működésében egy picit lassabb az 5800-nál, de elfogadható mértékben(,ajánlom a software-frissítést).Apróbb bugok is előfordulnak(mint az 5800-nál, csak nem olyan gyakran), ha hosszabb ideig van üzemben a teló(,tehát ajánlott egy-két hetente újraindítani). Anyagát tekintve masszívabb a nagytesónál (, ahogy a súlya is mutatja). A GPS jól teljesít(, pláne az ingyenes navigációt kínáló legfrissebb OVI maps-al),a kamera gyenge, egyedül videófelvételre használható jól. Tartozékok terén ne számíts túl sok jóra; kapsz mellé töltőt, pengetőt, kézikönyvet, és egy gyatra fülest(, esetleg még egy 2GB-os sd kártyát). Ha akarsz rajta zenét hallgatni, ajánlom egy igényesebb füles beszerzését(,pl: bármelyik Sennheiser cx). Jó fülessel a hangzása kiváló... Ja, és, ha igényesebb programok, témák ill. játékok kellenének, azt is tudok ajánlani. Egyéb kérdés?
  • tiburon26
    #5
    hat teszteket mar olvastam eleget.inkabb szemelyes tapasztalat erdekelne.
    wifi nem izgat,gps viszont kell 5530 kilove.5800 pedig joval dragabb
  • tuzfal3
    #4
    De viszont ha nem a pda-kat kedveli akkor N95 vagy N95 8GB , nekem 8GB-s van csak ajánlani tudom.
  • ForzaInter
    #3
    nincs benne wifi, felejtős, inkább 5530 vagy 5800 nem sokkal drágábbak, és sokkal jobbak.
  • VRSDM
    #2
    [center]...ennél többet nem fogsz megtudni róla...
  • tiburon26
    #1
    ilyet neztem ki magamnak foleg az ar es a gps miatt.
    kinek mi a velemenye rola?