126
A Nokia 5230 azoknak készült, akik mobiljukat használják zenehallgatáshoz, fotózáshoz és videók készítéséhez, valamint életük online megosztásához. És mindezt nagyon olcsón szeretnék megkapni.
  • Belton
    #86
    3.1 Giga van még :D

    De akár mit akarok telepiteni marmint javas jatekokat mindnel ezt irja Telepites sikertelen :S
  • Herold
    #85
    Lehet, hogy nincs hely a kijelölt meghajtón?
  • Belton
    #84
    Hali

    Olyan problémám lenne hogy amikor Java játékot telepitek a Nokia 5230 as telomra akkor telepités után meg szakad a folyamat amikor be fejezte az installt és nem jelenik meg a telefonon a játék (hozzá valókat próbáltam)

    Annyit ír hogy "Nem lehet telepíteni"

  • Zso0lt
    #83
    Hello!

    Van egy Nokia 5230asom, a probléma az lenne, hogy leszedtem a Real Football Manager 2010et (360x640-es felbontásban) bejönnek a fél képernyőre a gombok...valaki nemtudja a megoldást arra, hogy azok eltünjenek, mert így csak a fél képernyőt látom.

    Előre is kösz!:)
  • Herold
    #82
    Kapcsold be az AGPS-t, meg egy internet-előfizetés is segíthet. Zárt épületen belül ne várj sokat, ez nem GPS célhardver. De nyílt téren internet nélkül is be kell jönnie a jelnek 1-2 percen belül.
  • Thomas2121
    #81
    sziasztok!

    tegnap vettünk egy 5230-as telefont és nem tudjuk összehozni a navigációt.....
    leszedtem a legújabb ovi térképet, mindent bemásoltam a cities mappába ahogy írták. mit kell még csinálni vele? Beépített Gps-re van állítva, nem talál "műhold jelet",
    Menü-> térképek->, hely keresése, és semmi, nem találja a térképet,meg semmit, "nincs találat offline módban"ezt írja
    menü-> pozíció keresése és bejön a nagy fehér semmi,ahol a térképnek kellene lenni (sztem) +- közelítésnek,távolítás bejön és egy piros karika villog, beírok vmit a keresőbe: nem található offline módban..
    mit kell még beállítani??


    segítséget előre is köszi
  • Zso0lt
    #80
    Hello!

    Van egy Nokia 5230asom, a probléma az lenne, hogy jópár játéknál (360x640-es felbontásban) bejönnek a fél képernyőre a gombok...valaki nemtudja a megoldást arra, hogy azok eltünjenek, mert így csak a fél képernyőt látom.

    Előre is kösz!:)
  • Herold
    #79
    Sajnos nincs rá megoldás.
  • abusa
    #78
    Arra én is kíváncsi lennék, hogy Nokia 5230-ra van-e valami wifi szerű megoldás, és hogy azt hogyan kell beállítani.
  • gtamániás
    #77
    amgy van olyan játék amit hackelés nélkül nem mükszik???és melyik/ek
  • Herold
    #76
    Tiltsd le a kiegészített GPS-t is, mert az a neten keresztül tölt le adatokat. De ha 10 perc múlva se jön be a jel akkor inkább engedd ki mégis.
  • Herold
    #75
    A kiegészített GPS (APGS) használata fizetős?

    Másik kérdésem: tudom, hogy nincs rajta Wifi, de letöltöttem egy HandyWi nevű progit, ez segít a gondon? Vagy ez is csak Wifi-s készülékeken működik?
  • cracky86
    #74
    Másold rá vissza a mapokat, és elvileg jó lesz a navi. Hackelni, Custum FW-vel tudod, és ha sikerült akkor signózás nélkül tudsz rá bármit telepíteni(programok; játékok; stb...) #70-es hozzászólásomnál nézz körül, biztos segít valaki
  • gtamániás
    #73
    Sziasztok!!!
    Az a prblémám hogy letöltöttem a nokia.com ról a telómra az ujjabb mappet.müködött.aztán véletlen formáztam a memókártyát (mert arra mentetttem a frissítést) és a régi verzióval müködött.aztán letöltöttem megint az újjab verziót.müködött.kikapcsolam a telót és utána nem müködött rendesen.nem mutatja az utakat és engem ez idegesít...nem tudna nekem valaki segíteni?????előre is köszi...amgy a telót hogy kell hackelni vagy szignózni a telót??és az mirejó???
  • cracky86
    #72
    konvertálj rá...én allok video convertert használok.
  • Tomika boy
    #71
    Valaki nem tud ijen képernyő méretben filmeket rá??
    Egy webcímet elfogadnák:)
  • cracky86
    #70
    vagy szignózod a file-okat, amit nem tesz fel, vagy hackeled a telefont, esetleg tehetsz fel custom FW-t is, ha értesz hozzá.

    ITT TALÁLSZ JÁTÉKOKAT

  • relicrelic
    #69
    sziasztok! NAgy gondban vagyok. semmilyen játékot nem tudok a telefonra nokia 5230-ra tölteni! NEm megy rajta, vagy kiírja hogy elavult tanúsítvány stb. A legtöbb játék jar kiterjesztésű ami szintén nem működik. Mit lehet ez ellen tenni? Már 2 hete meg van a telefonom, és új játék azóta sincs rajta. Kérem vki SEGÍTSEN!!! :) esetleg tudok olyan oldalt ahonnan ingyen sisx kiterjesztésű játékokat lehet letölteni? Előre is köszi :)
  • bebe78
    #68
    hy!létezik erre a telóra angry birds játék?
  • peetfire
    #67
    Vagy EZT :)
  • peetfire
    #66
    EZT olvasgasd
  • peetfire
    #65
    Pedig nem szabadna neki...én is így gyűröm már pár hónapja,és pénzt nem szed le!Nem lehet hogy valami más alkalmazás a pénznyelő?
  • mate5255
    #64
    heló még mindig szedre pár forintokat de csak akkor ha útvonalon megyek megyek mit csináljak vele
  • mate5255
    #63
    köszönöm szépen peetfire
  • peetfire
    #62
    Hali!
    Hely-Helymeghatározás-Helymeghatározási módszerek-Beépített GPS(csak ez legyen kipipálva!
    Hely-Helymeghatározás-Helymeghatározási szerver-Letiltva!
    Így már ingyenes lesz..én is így használom
  • mate5255
    #61
    heló nekem olyan kérdésem lenne hogy elvileg a GPS ingyen van nekem mégis veszi le a pénzt a kártyámról ez mér van ez?
  • qqqqq257
    #60
    Hello nekem le van tiltva a net a mobilomon, és szhámlás vagyok, és felraktam az ovit, de semmi képet nem mutatot, pedig nekem azt mondták hogy az ovi eljesen ingyenes, nem tudom hogy rakjak rá térképet és a gpst sem tudtam még kiprobálni, légyszi segítsetek????

    Előre is KÖSZÖNÖM
  • attilaxxxv
    #59
    Sziasztok! Kitöröltem a facebook alkalmazást és nem tudom ujjra telepíteni.
    Mi lehet a hiba?
  • qqqqq257
    #58
    Jó átalakító program, vagyis Converter a total video converter tvc, nagyon jó, mindent tud mindenbe convertálni, és nagyon egyszerű is a hátránya csak az , de végülis nem gond, hogy eredetileg fizetős, de van hozzá egy kód, amit ha mindig bemásolsz, akkor mindig jól fog menni

    egy link: total video converter letöltés

    és a kód: 0ab52023-ba00347e-9fa86acd-fdc 330a9-68578b7e-264b81e1-30bdfe ef-cea403fa-20457e4a-39c03409- f69a9aba-388e8a94-677044c7-643 fe9ac-66523c91-18a618011


  • Ryan1991
    #57
    Ha már telepítettem a témát akkor hogy tudom törölni ? kerestem én ahova telepítette de nem találtam !
  • gtamániás
    #56
    sziasztok!!

    témát úgy lehet megtalálni hogy bemész a menübe/beállitások/személyes/témák/általános/ és ott van az alap és amit letöltöttél
  • Timon1973
    #55
    Köszi. Megpróbálom. Ez tud Youtube-ról is leszedni? Mert eddig az Any Video Convertert használtam és az tudott. Mekkorára állítsam a dolgokat?
  • bebe78
    #54
    format factory
  • Timon1973
    #53
    Sziasztok!

    Tudnátok ajánlani nekem valami jó kis mp4 átalakító progit, amivel klippeket tudnék a telóra tenni? Milyen beállításokkal lesz nagyon szép képe? Régebben használtam egyet és korrekt képet is adott, de mióta feltettem az ujabb verzióját minden pocsékra sikerült. Nem tudom, hogy mi milyen beállításon volt.

    Köszi

    Timon
  • zokrisz
    #52
    sziasztok a témát hogy lehet beállítani mert én meg se találom, pedig töltöttem le egy párat, vagy lehet más mappába kell rakni ? kérlek segítsetek! vegyetek fel msn-re vagy ide írjátok ki ! msn: [email protected]
  • isamood
    #51
    sziasztok valaki tudna segiteni hogy hogyan kell témákat rátenni a mobilra? mert végülis rátöltöttem és installáltam de nem tudom hogy hova tette vagy hogyan működik. köszönettel
  • xlewy95
    #50
    Eladó egy új nokia 5230 navi 2gb-os memóriakártyával dobozával minden tartozékával együtt + autós tartó + ingyen hangos navigáció. 23000ft
    Tel: 06-30-902-9997
    [email protected]
    http://www.vatera.hu/nokia_5230_uj_2gb_navi_184638258.html
  • balrog20
    #49
    Sziasztok az a gondom hogy nem tudok sms-t elküldeni. Megírom, megadom a címzettet, rámegyek, hogy küldés. Ezután a Kimenő üzenetekhez rakja az üzenetet és csak annyit ír mindig hogy újraküldés pl. 18:30-kor, azután 18:32-kor stb. Egy idő után kiírja, hogy a küldés sikertelen és ennyi. Remélem valaki tud segíteni.
    Előre is köszi!
  • ozman
    #48
    Sziasztok!
    A kettővel előttem lévő hozzászóláshoz csak azt írnám hogy akkor nem jó az OVI térkép ha nincs net előfizud a mobilodon, nekem van így nem biztos hogy egy másikat használnék amit ráadásul pénzért adnak (ez csak a véleményem nem offenzíva)

    Viszont érdekelne hogy nem-e tud valaki egy ingyenes e-mail klienst mert a nokia messaging egy hónap után tejelős lett és nem igazán adnék ki pénzt ilyesmire. (Esküszöm a régi SE T700-am okosabb volt)
  • suba53
    #47
    Sziasztok!
    Milyen kompatibilis mikro USB kábelt lehet hozzá használni?
    Az eredeti Nokia sokba kerül, a szabványos mini, mikro csatlakozók meg nem passzolnak hozzá.
    Talált már valaki jó áron megfelelőt?