3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • SötétBarom
    #1043
    Tényleg, a sopranosé is frankó. A drótra már nem nagyon emlékszem, ráadásul annak csak az első évadát láttam szinkronosan. Bár abban annyi kurva vicces feka duma van, hogy nem tudom elképzelni, hogy jó a szinkron..
  • Micsu
    #1042
    hbos szinkronok nem rosszak

    wire, sopranos, stb
  • Kongy
    #1041
    Sztem Batiatus szinkronhangja is teljesen illik a karakterhez, csakúgy mint Ilitya-é. Ilyen hangot képzelek Viva Biancának. (milyen hülye neve van.) Crixus is jó sztem.
  • SötétBarom
    #1040
    Akkor a szinkronrendező jobb, mittudomén. Esetleg csak simán jobban passzol. Amúgy a lostban Jack hangjával volt a legkevesebb baj. Ott az zavart igazán, hogy az érdekes akcentusok elvesztek (Desmond, Sayid, stb.)
  • vixo
    #1039
    Pedig a Lostból Jacknek és Spartacusnak is ugyanaz a szinkronhangja :)
  • SötétBarom
    #1038
    Ritka esetek egyike, amikor a szinkron jó. Pedig én többnyire hülyét kapok az összestől (BSG, Lost, Fringe, PB, stb.)..

    Lehet, hogy az HBO más stábbal dolgozik, mert a Pacific is teljesen vállalható szinkront mutatott.
  • karajjj
    #1037
  • Kongy
    #1036
    Holnap 10-kor szezon finálé. :) alig várom. Le akartam tölteni, de sajnos nincs fenn ahol néztem. :( Nem baj, hogy angol, csak legyen felirat. Tudtok vmi linket esetleg?

    Nekem amúgy bejön a magyar szinkron, csak Lucretia szinkronhangja irritál...
  • Micsu
    #1035
    hátterek nagyrésze cgi, sajnos néhol nagyon nevetséges a díszlet :S
  • Kongy
    #1034
    Andyből jó Shepard lenne.
  • Kongy
    #1033
    Attól, hogy a filmben kurva még nem biztos h az életben is az.
  • Tyler1
    #1032
    gods of the arena 1. része kész :)
  • karajjj
    #1031
    nem is hülyeség
  • Paya23
    #1030
    Ha már castingolunk, akkor Manu Bennett-et a készülő Gears of War filmbe Marcus Phoenix-nek!
  • SötétBarom
    #1029
    XDDDDD
  • Tyler1
    #1028
    én a 300 2. részében akarom látni :P
  • nan76
    #1027
    de-de ilyen hülyeségeket is csináljon!!nagggyon állat!!!
  • Tyler1
    #1026
    úristen ez mi? ne ilyen hülyeségeket csináljon, hanem az előzménysorozatra, meg a 2. évadra koncentráljon :D
  • Jim Morrison
    #1025
    lol :DDD igaz alig táraztak de jo :D a vege nagyon meno :D
  • Szolnokboy1
    #1024
    megvolt már? :)



    Andy-t a Mass Effect filmbe!!!
  • SötétBarom
    #1023
    Xena Begins.
  • tigeroo
    #1022
    tuti hogy valamelyik fejessel kúr ;-)


    DeKnight leszögezte, hogy az első ilyen irányú megkeresést élből elutasította azzal, hogy a karakternek halnia kell, hisz azt kívánja meg a történet. Azonban másnap felhívta producertársát, Rob Tapertet azzal, hogy támadt egy jó ötlete Lucretiával kapcsolatosan.


    ja, ahogy visszagondolt az előző napi mélytorokra ...
  • SötétBarom
    #1021
    "a színésznő nagyon élvezte a munkát"

    Egy fosságyúrt izomkolosszus szúrta epizódonként több alkalommal xDDDD
  • PetruZ
    #1020
    #721
  • Tyler1
    #1019
    megelőztél most akartam linkelni :)
    kiváncsi leszek mi lesz a szerepe ezekután...
  • vixo
    #1018
    Akik még nem látták a teljes első évadot,atok számára spoilert tartalmaz a következő link,máskülönben meg nézze meg mindenki,érdekes:
    http://www.sg.hu/cikkek/76220/halott_tamad_fel_a_spartacus_blood_and_sand_ben
  • Totti5
    #1017
    Főleg egy ilyen filmnél ahol igazából semmi sem adott és mindent felkell építeni. Egy mai világban játszódó filmnél nem gond, mert ott vannak a komplett városok a forgatásokhoz.
  • öregharcsa
    #1016
    gondolom felmérték mindkét lehetőséget és az olcsóbb mellett döntöttek..ha kitelepülnek, oda is kell Greenbox hiszen harcolnak a szabadban is...oda kitelepíteni plusz lámpákat, hatalmas greenboxot építeni, a lámpáknak állványzatot/tartószerkezetet készíteni a stábnak pihenő helyet, sminknek, fodrásznak normál helyet felépíteni nem kevés összeg..pláne még utaztatni őket(időnyerés) és napi szintű edzéseken vettek részt(4órás!!) amit egy studiókomplexumban(és környékén) szaré hugyé összehoznak, nem beszélve arról ha bérelsz egy stúdiót a lámpapark benne van(vagy nem) és különböző helységek járnak hozzá(fodrász,smink,öltözők) azaz benne foglaltatik a studió bérlési díjában.(persze ez mindig attól függ milyen a szerződés, mennyi ideig tart a forgatás)

    CGI meg egyébként is van akkor meg fölös kimenni a szabadba inkább erre költötték...ha meg alacsony a költségvetés abból kell kihoznia maximumot ami van...ez nem kevés tervezést számolgatást igényel...

    most hogy befutott a sorozat(sikeres) lehet kissé nagyobb összeg felett fognak rendelkezni, de az kelleni is fog a szabadtéri harcok miatt...

    elég komplex dolog egy külső helyszínen lévő forgatás....
  • Tyler1
    #1015
    semmivel nem lett volna drágább. a zöld hátteres okosság sem filléres dolog, díszletet mindenképpen kellett építeni a stúdióban is. nem gyűrűk ura szintre gondoltam, de pár külső vágás amire rálett volna építve a cgi, nem jelenetett volna nagyobb anyagi megterhelést a stúdiónál, és életszerűbbé varázsolta volna az egészet..
  • SötétBarom
    #1014
    A sorozat elég low-cost volt. Külső díszletet építeni, meg ide-oda utaztatni mindenféle kamerát, felszerelést, meg trailereket biztosítani a színészeknek nem low-cost. Ennyi.
  • Tyler1
    #1013
    hát én eddig se értettem miért kell mindent a zöld háttér előtt venni, mikor Új-Zélandon forgattak. ott mennek 100 métert aztán olyan Capuat csinálhattak volna h nemigaz :D
  • PetruZ
    #1012
    Változás biztosan lesz, hiszen a történet már nem folyhat tovább pár belső és két digitális külső helyszínen. :)
  • tigeroo
    #1011
    végülis már a mostani évadban is volt erre példa (spartacus a főszereplő, mégis ő és crixus jellemváltozása elmosta a kontrasztot jó és rossz között)
  • Paya23
    #1010
    Csak dugjanak és kardozzanak és rendben lesz.
  • Tyler1
    #1009
    hát nem tudom, ezek a változtatások mindig két esélyesek. remélem nem megy az eddigi jellemzők rovására.
  • tigeroo
    #1008
    season 2 will be different

    úgylátszik olyasmi nézőpontból akarják majd megközelíteni az egészet, amit eddig nemnagyon láthattunk még.
  • SötétBarom
    #1007
    ÉÉÉTEM!!!!
  • Sir Quno Jedi
    #1006
    Mosmá ÉRTED?!!!!
  • SötétBarom
    #1005
    Ohhohó mekkora évadzáró volt ez :))))))))
  • tigeroo
    #1004
    nagyon jó pina