3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Kly
    #1083
    +1
  • karajjj
    #1082
    a nyakával elverne mindenkit :DDD
  • tigeroo
    #1081
    jaja miis beszéltük társasággal hogy ki lehetne...

    bear, corey taylor (slipknot/stone sour) volt akire voksoltunk :D
  • DaemoonHunter
    #1080
    Néztem Bear Grylls műsorát és eszembe jutott egy ötlet az új főszereplő ügyében...
  • Tyler1
    #1079
    Sam Worthington persze, az ő gázsijából egy 300 színvonalra lehetne emelni a látványt.


    sztem Joh Hamm hasonlít
  • BlackShadow
    #1078
    magyar kick-box válogatottban Novák Jenő egy az egyben úgy néz ki mint Andy.. ismerőssel jencizzük is spartacust :) kár h nem mozog jól angolban :)
  • FL Zoli
    #1077
    Ashurnek készül előzményfilmje?
    Néztem a színészről képeket, szakáll nélkül még hasonlít is Andy-re:D
  • karajjj
    #1076
    gerard butler
  • PetruZ
    #1075
    Ahogy olvasgatom a külföldi cikkeket, blog-okat, híroldalakat, hivatalos döntés híján egyelőre három lehetőség körvonalazódik:
    - Lemegy az előzmény januárban, aztán cancel. Tekintve, hogy a tévések sem Teréz anyák és addig kell ütni a vasat, amíg meleg, ez a legkevésbé valószínű.
    - Újabb előzmény spinoff-ok a főbb karakterekre, amíg Andy meggyógyul. Ez plusz írógárdát jelent, de a korábbi díszletekkel viszonylag olcsón kihozható, ellenben néhány ilyen mini-sorozat után a többség bele fog unni és a folytatást fogja követelni.
    - Re-cast. A lehetséges legutolsó pillanatig várnak, aztán meglépik ezt. Nem tudom, ki léphetne a helyébe (az egyik cikkben Sam Worthington-t ajánlgatták), de testalkatra, karakterre ugyanazt kell találniuk, mint Andy, különben bukta, filmeknél, sorozatoknál általában ez törvényszerű. Szerintetek ki az, aki alkalmas és átvehetné a szerepet?
  • mindero
    #1074
    Csináljanak egy-két spin-offot. Forgatnak 4-5 szereplőről egy 4 részes epizódot, ezeket összevágják, és csinálnak belőle egy évadot. Mint pl a Prison Break 2. évadjában.
    Aztán az évad végén újra mindenki összefut és csatlakozik a lázadáshoz. Aminek a kezdetét meg majd elmeséli a 3. évad, a 4-et meg folytathatják az eredeti gárdával. Ha lesz egyáltalán.
  • AndrewT
    #1073
    kicsit furán hangozhat, meg nyilván ezt senki nem merné meglépni, de mi lenne, ha egész egyszerűen nem lépne senki a helyére?

    üzleti szempontból nyilván meg kell lovagolni a sikert, és minél előbb, tehát arra sajnos nem várhatnak, hogy 1-2 éven belül esetleg felépül, és játékra alkalmas állapotba kerül Andy.
    viszont bárkivel is próbálnák meg pótolni, eleve iszonyat hendikeppel indul.

    viszont, ha a sorozat súlypontja áthelyeződne, mondjuk Crixus-szal a középpontban, a Spartacus karakterre pedig főleg csak utalások lennének, az talán járható út. nyilván fura, hogy a címszereplő nem szerepel, meg a többi karakterhez fűződő sokrétű viszonya is így kiaknázatlanul marad, de azt gondolom, hogy ez még mindig jobb, mint hogy valaki külsős érkezik, a nézők pedig elpártolnak. Crixus bejáratott, és karizmatikus karakter, és életpályája időben nem sokkal tér el Spartacusétól, tehát a történetet kb ugyanaddig lehetne szőni így is.
  • mindero
    #1072
    A rák egyre hamarabb fog megjelenni: szétcseszett környezet + a sok szemét amit megetetnek velünk nem múlik el nyomtalanul.

    Még 10 év és jönnek a rákos csecsemők is ne félj.
  • Tyler1
    #1071
    nem felel meg senki, Andyt akarom!!! ránézek a bannerra és esélytelennek tartom, h akárki is helyette játsza el Spartacust.

    hogy lehet egy 30x éves embernek rákja...rohadt egy világ ez-.-
  • PetruZ
    #1070
    Re-casting jön, úgy néz ki, Andy állapota nem fogja lehetővé tenni a számára, hogy belátható időn belül vállalja a 2. évadot. De a Starz fogadkozik, hogy csak olyasvalaki válthatja a főszereplőt, aki minden tekintetben megfelel.
    (eredeti hír angolul)
  • Tower Guard
    #1069
    NANEEEEEE! ÓH BASSZUSKULCS EZ NAGYON MEGÜTÖTTT.
    Hát mégsem gyógyult szerencsétlen :S

    Jobbulást neki!
  • SötétBarom
    #1068
    A rák
    Kibaszott oroszlánt legalább egyszer utoljára még pofán rúghatod izomból, vagy kitépheted a szemét, miközben a szájából lógsz ki.

    Live by the teachings of Courage Wolf!
  • vixo
    #1067
    DVD Promo
    Egyszerűen NEED!
    #1058 :''''(((((((
  • Sir Quno Jedi
    #1066
    Igen, anno az oroszlánok felzabálhattak az arénában, most meg a rohadt rák nyír ki mindenkit (szegény apámat is). Nem tom melyik rosszabb...
  • Paya23
    #1065
    Ez azért túlzás, a tévé/mozi történelemben inkább arra volt a példa, hogy lecserélik a színészeket ilyen esetben, ennek ellenére valóban az volna az illendő, ha a Starz megpróbálná kivárni a felépülést (vagy dobná a sorozatot).
  • Tyler1
    #1064
    ja, csak a sorozat sikerében nagy szerepe volt a főszereplőnek. szóval ez a sajnálatos hír, a sorozatnak semmiképpen nem jó. egy másik fsz-t akaratlanul is mindenki Andyhez fogja hasonlítani, és mivel ő egybeforrt a karakterrel, aligha hiszem, h találnak olyat akivel élvezhető lesz a sorozat.
  • SötétBarom
    #1063
    BAZDMEG.

    Az élet szar :<
  • desigo
    #1062
    ejj szerencsétlenje :/
  • Szolnokboy1
    #1061
    ne már! :((
  • Paya23
    #1060
    Ha a STARZ kiáll Andy mellett és nem viszi tovább a sorozatot a színész nélkül, akkor minden tiszteletem az övé. Ha igen, számomra az is érthető, de nem hiszem, hogy hagynák a sorozatot elsüllyedni, túl értékes számukra.
  • Tyler1
    #1059
    hát sajnálom Andyt és a sorozatot is, mert nélküle már fele annyira sem lesz Spartacus :/
  • PetruZ
    #1058
    Andy Whitfield nem tér vissza! :O
  • Kongy
    #1057
    mé, nincs hábéód? :D már nem adják sztem. Majd max lesz ismétlés hbo 2-n
  • Kongy
    #1056
    SPOILER azon keveseknek akik nem látták az utcsó részt

    Szóval az a szemét kígyó (aki MELLesleg bitang jó nő) Ilitya, Glaber, és Ashur túlélte a lázadást. Biztos, hogy a 2. évadban lesz még vmi velük. A legepicebb pillanat Batiatus halála. :D Lehet h hülyén hangzik, de én tapsoltam. :D Crixus meg Spartacus ha összefognak... kő kövön nem marad. :)
  • ricsa008
    #1055
    a fene :D
    okés akkor köszi
  • Reg5
    #1054
    Amerikában jövő nyáron kezdik.
  • Tyler1
    #1053
    jövőhét kedden reggel fél 4kor, de külön kódolt adás lesz, amit a 06-1/455-5555 emeltdíjas számon lehet rendelni
  • PetruZ
    #1052
    Még forgatni sem kezdték el, ne bosszants már... :)
  • ricsa008
    #1051
    a 2. évadot mikor kezdi adni a hbo?
  • Micsu
    #1050
    a látvány szerintem is elég tree, kb 3-4 helyszínen játszódik az egész évad, kosztümök se valami változatosak, főleg ha más történelmi filmhez hasonlítom, cgi hátterek is gagyik, mikor mutatják az arénát messziről az egyenesen szörnyű, harcok a lassítások,rendezés + az elnagyolt képernyőre fröcsögő vér miatt üthetnek azaz megállják helyüket, de a 300 összehangolt tömegjelenetei nekem jobban tetszettek (nameg ott látni azért hogy volt lóvéeffektekre, helyszínekre stb)

    a sorozat a karakterek, story miatt állat, forgatókönyvírók kitettek magukért + a színészek is, jobban várom az előzményt mint a folytatást mert kedvenc karakteremről fog szólni, batiatus4prez
  • killecske
    #1049
    Király volt ez a rész bár már láttam feliratosan.
    Annyit azért hiányoltam, hogy nem derült ki, jobb a két rivális közül.
    Kíváncsian várom a 2. évadot!
  • Jim Morrison
    #1048
    en ott toltottem le, ahol nem megy a torrent, ezert megauploadrol szedtem le, ahonnan 1gigasnal nagyobb fajlt nem tudok letolteni.
  • Sir Quno Jedi
    #1047
    Mermér? A pazar 720p HDrip nem elég jóak?! Magyaron, TV-ben feleúgy sem nézhet ki (még HD csatin se, mer szar a sávszél).
  • Jim Morrison
    #1046
    Jó volt :D Alig vártam, hogy jó minőségben lássam :D
  • Kongy
    #1045
    Még aminek jó a szinkronja, az a Gyilkos elmék. Egyszerűen JOBB mint az angol! pedig az RTL-es.
  • Kongy
    #1044
    Hu, minnyá kezdődik az évadzáró!! :) Olyan izgatott vagyok mint az állat. :) Lucretia meghal?