3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • kaposi1
    #1803
    Liam húzzon bele ha méltó akar lenni Spartacus szerepére, mert fizikumban sehol sincs szegény Andy-hoz.
    Meg amúgy sincs sehol hozzá.
    1:14-nél Mellizom nulla.
  • hapi
    #1802
    Kész..
    Azonnal akarom!
  • PeeTeR
    #1801
  • Dean Winchester
    #1800
    ennek semmi köze nincs hozzá , mert ha már edzés akkor felhozhatnám példának a C. Bale esetet aki egyik szerepében csontsovány (a gépész) majd a batman filmre tiszta izom.. ha a sportnak köze lenne hozzá akkor ő neki meg kellett volna kapni a rákot.
    Viszont a stressz, a problémák,a viták simán a rák kialakulásához vezethetnek! Van ismerősöm is akinek ennek köszönhetően alakult ki a rákja...
    naponta élt (él) stresszben, problémák, veszekedések is vannak
  • desigo
    #1799
    In memoriam of Andy Whitfield
  • LoSA
    #1798
  • kaposi1
    #1797
    Még a könnyem is kicsordult látva a videót.
  • fejnelkuli
    #1796
    Síromnál sírva meg ne állj!
    Nem ott vagyok, nincs is halál.
    Andy
  • Kongy
    #1795
    Azzal én is tisztában vagyok, hogy nem a sport okozta a rákot, de talán túlhajszolta magát pluszban. Igazából mindegy, nincs sok értelme ezen gondolkodni, sajnos Andy elment, és ezen már semmi és senki sem változtathat.
  • Tyler1
    #1794
    sportolástól(mégha ilyen intenzív is, mint ezek a hálivúdi módszerek) még nem kapott senki rákot, sőt nem is vezet a kialakulásához, halálhoz meg aztán főleg nem.
    azonban megelőzésben nagy szerepe lehet, ha vki aktívan sportol, és egészségesen él.
  • Kongy
    #1793
    de az tuti h nem tett jót neki a plusz edzés..
  • Tyler1
    #1792
    edzések? ááá, kizárt. ez egy ilyen betegség sajnos, a semmiből is kialakulhat.
  • Kongy
    #1791
    SZörnyű veszteség... nem nagyon ismertem nála szimpatikusabb színészt mostanság... és csak most indult be a karrierje a Spartacus-szal, eléggé megrázott a halála, kb, mintha ismertem volna. Lehet, hogy az edzések is közrejátszottak a halálában, nem lehet tudni.. Tényleg kiakadtam. RIP
  • tigeroo
    #1790
    most nem bírtam végignézni ezt a videót sem. annyira karizmatikus egyéniség volt, hogy totális szimpátiát kapott nálam. talán ez a magyarázat hogy engem sem rázott meg még ennyire "színész/híresség"-halál mint most andyé
  • LoSA
    #1789
    Én se tudom egyszerűen felfogni.... Még mindig nem tértem magamhoz.
  • Tyler1
    #1788
    volt a gépemen még pár rész az első évadból, belenéztem a héten, kurva szar a tudat, h látom a képernyőn Andyt, és közben már nem él :/

    nézem ezt a videót is, és nem hiszem el!
  • MerlinW
    #1787
  • ZZ88
    #1786
    Nyugodj Békében Andy Whitfield!

    Sosem feledünk.
  • immovable
    #1785
    Őszintén nekem ő nem tűnt a legideálisabbnak a szerepre - nagyobb darab fickót képzeltem el - de ahogy "mentek" a részek egyre jobban megszerettem és talán furcsa lehet ilyet olvasni, de mikor olvastam, hogy meghalt, mintha egy barát halt volna meg. Na nem azért mert ismertem, sőt nem is tudok róla szinte semmit, de a sorozat alatt valahogy hozzám nőtt.
    Az ő útja véget ért. Béke poraira.
  • PeeTeR
    #1784
  • Kly
    #1783
    Engem is mellbe vágott a hír, nyugodj békében Andy!
  • fejnelkuli
    #1782
    Isten Veled.
  • cylonflatus
    #1781
    Döbbenet :(
  • Dean Winchester
    #1780
    R.I.P.
  • B@ldrick
    #1779
    Basszus, rohadt rák ;( Én is azt hittem ha valaki le tudja győzni akkor az Ő lesz. Szimpatikus ember, színész volt, nem ezt érdemelte. RIP :(
  • Punker
    #1778
    Hatalmas veszteség :(
  • jugen
    #1777
    RIP :(
  • ForzaInter
    #1776
    ááá:(

    ez most nagyon szívenütött, én azt hittem fel fog épülni.. RIP:(((((
  • MrSpock
    #1775
    Ez így elég kemény hír,és elszomorító! :( Pedig bíztam ,hogy felépül majd,de sajnos a rák győzött. Nyugodjék békében! :(
  • Micsu
    #1774
    rip
  • öregharcsa
    #1773
    Nem találok szavakat... ez most nagyon mellbevágott...

    Nyugodj Békében Andy!
  • desigo
    #1772
    Ez most elszomorított.
    Nyugodjon békében !
  • Dynamic
    #1771
    A k**va èletbe, nem hiszem el, mèg most is a sírás környékez:,(
    Nyugodj békében.
  • tigeroo
    #1770
    ez most megrázott. nyugodjon békében.
  • kaposi1
    #1769
    Ilyen hírre kellett ébrednem.
    Még olyan fiatal volt.
    Nyugodjék békében.
  • LoSA
    #1768
    Úúristen! Ez szörnyűűű!! Annyira szerettem pedig, szörnyen sajnálom! Egy ilyen fiatal ember, aki csupa erő-izom volt. Nagyon-nagyon kár érte, hihetetlen szimpatikus ember, nagyon bíztam benne, hogy fel fog épülni.
  • hapi
    #1767
    Ezt nem hiszem el! Ez annyira...

    RIP
  • Jim Morrison
    #1766
    RIP. :/

    ( másik )
  • Szolnokboy1
    #1765
    hát ez nem igaz... :-/ RIP
  • zaki
    #1764
    Andy Whitfield elhunyt... :(

    Hihetetlen, nyugodjon békében.