3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Kly
    #1763
    Ha megtartják a korábbi szokásukat, akkor Január harmadik péntekjén.
  • jugen
    #1762
    Mikor kezdünk? :)
  • PetruZ
    #1761
    Liam McIntyre goes to ComicCon
    Nagyrészt CC-s események, de feltűnnek a többiek is és van pár új bejátszás a sorozatból is.
  • Shiwo
    #1760
    Született 1968. március 29.
  • Jim Morrison
    #1759
    +1 :D
  • immovable
    #1758
    Én is, csak utánam egy hétig állva enné a bablevest.
  • MerlinW
    #1757
  • Attila8805
    #1756
    jah :D
    Nem tom hány éves de kis pöcs koromban is ágaskodott már rá a faszom,szóval nem mai csirke de jól tartja magát :D
  • tigeroo
    #1755
    úgy megbasznám hogy egy hétig fókába menne :D
  • PetruZ
    #1754
    Lucy Lawless interjú, kicsit spoileres, kicsit sejtelmes Lucretia karaktere kapcsán, de sztem ezekre a dolgokra lehetett számítani. :)
  • MerlinW
    #1753
    Az első évad folytatása lesz, tehát elvileg a rabszolgafelkelés kezdete.
  • toysoldier
    #1752
    de nem, mert ha a készítők is azt mondják, hogy az előzménysorozat nem a 2. évad, akkor ne hívjuk már annak.
  • Dean Winchester
    #1751
    végülis mind1 sztem :D
    1.évad a bas majd 2.évadnak betudhatjuk az előzménysorozatot
    szerintem siman jó hiszen így jöttek sorban egymás utan
  • tigeroo
    #1750
    az első két évadhoz képest nehéz is mivel egy évad volt eddig meg egy 6 részes előzménycsokor
  • jugen
    #1749
    Ezt most nem igazán tudom beazonosítani, hogy hova tegyem időben az első két évadhoz képest...
  • Jim Morrison
    #1748
    na jo lesz ez.
  • RatBaG #1747
  • Arnoux
    #1746
    Hú nagyon jó trailer! Egész szimpi ez az új Spartacus, bár Andyről sosem fogok megfeledkezni. Jó lenne 20-24 részes lenne az évad, mert nem bírok betelni ezzel a vérontással+lassított harcokkal :D
  • Tyler1
    #1745
    hogy lett volna baj, ha nem hal meg, mikor húzókaraktere volt a B&S-nek, meg az előzménynek is. az egész sorozat neki köszönheti a sikerét, mivel ő tartotta kezében a cselekmény összes szálát.

    mellesleg a törikönyv szerint sem olyan korán kellett volna meghalnia.
  • PetruZ
    #1744
    Szerintem meg egy csomó dologba pont, hogy ő rángatta bele Batiatus-t, nem gyenge karakter ő. :)
  • davidka003
    #1743
    Hát oké, hogy jó lett volna Batiatus a 2. évadban amint le akarja verni a rabszolga lázadást de méltó büntetés az volt amit kapott az első évad végén. Ha meg nem halt volna meg akkor meg az lenne a baj.
  • Tyler1
    #1742
    én nem értem az minek kellett, Batiatus nélkül nagyon gyenge karakter. inkább mentették volna meg őt, vele lett volna igazi beszabehu 2. évad.
  • TDC Geronimo
    #1741
    Áhh nagyon várom. Lucretia visszatérésének nagyon örülök.
  • desigo
    #1740
    messze még a január :/
  • MerlinW
    #1739
    1:23-nál Gannicus, yeah:) Az előzetes alapján szerintem teljesen jó a Spartacus-t alakító színész. Reméljük a legjobbakat, hiszen rossz színészt még nem sikerült berakni a sorozatba az elmúlt két évben:)
  • Jobrog
    #1738
    Áááá, libabőrös lettem
  • Dynamic
    #1737
  • PetruZ
    #1736
    A végleges trailer (k* jó lesz ez (is)! :) )
  • öregharcsa
    #1735
    egy kis info:

    Today's News
  • Dynamic
    #1734
  • LoSA
    #1733
    Még mindig nem lett szimpatikus a főszereplő! Szörnyen sajnálom, hogy beteg lett Andy! :(
  • öregharcsa
    #1732
  • tigeroo
    #1731
    crassus karaktere lehet keresztbe lenyeli majd batiatusét :)
  • Attila8805
    #1730
    Igen én is ezt akartam mondani hogy első blikkre nekem is hasonlított.
  • Dean Winchester
    #1729
    szerintem eléggé hasonlít az új tag a régire ,majd kiderül mit nyújt a filmvásznon
  • Tyler1
    #1728
    hát én sem tudok azonosulni ezzel az új gyerekkel Spartacus szerepében. se Andy, se Batiatus...elég nagy hendikeppel indul, legalább is nálam.
  • LoSA
    #1727
    Nagyon sajnálom, hogy nem tudja, tudta vállalni! Az ember sem hinné, hogy egy ilyen ember, aki sportos, egészségesen él (szerintem...), rákos! Szörnyű! :( Láttam az új szereplőről képeket, nem igazán mondanám szimpatikusnak. Sőőt....
  • Tyler1
    #1726
    így van, az már a B&S folytatása lesz.

    Andy Whitfield pedig sajnos rákos, és nem tudja/tudta vállalni a folytatást. #1716-ben az új fsz-ről vannak képek.
  • LoSA
    #1725
    Most fejeztem be az első évadot, hát hatalmas volt! Tudom, hogy a következő évad, az a 0. évad lesz, tehát az előzményeket mutatja be. (arra is kíváncsi vagyok, de arra egyébként nem annyira). Szóval a folytatás, ami 2012-ben lesz, az már a Vér és Homok folytatása? Jól tudom, hogy az első évadban szereplő főszereplő beteg lett? Akkor innentől fogva nem fog már szerepleni a sorozatban, a későbbiek folyamán sem?
  • Jim Morrison
    #1724
    nem is rossz :p