1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • Rage47
    #1224
    Bug, újra kell tölteni a pályát.
  • balee4
    #1223
    Nem kell belehelyezni, hanem a szemközti sérült ajtót kell kilőni vele úgy, hogy a szomszéd szobából kiveszed az energiakapszulát az ágyúból és belehelyezed a sérültbe.
  • balee4
    #1222
    Nézd meg a másik befejezést is, elég ütős.
  • JackSparrow88
    #1221
    Hali, annál a résznél amikor egy ilyen lézerágyú szerű vmit kéne belehelyezni a tartójába, ott miért nem tudom felemelni sehogyse?? Ez vmi bug mert akkor más hogyan jutott tovább rajta?
  • ricsa008
    #1220
    na végeztem én is vele
    elejétől a végéig élveztem főleg a végét Véderrel nem öltem meg kiváncsian várom a folytatást
  • Doomista
    #1219
    akkor újrakezded az egészet :D
  • PedroSKA
    #1218
    hiába, 15x restaltoltam már.
    ha az egész újra kezdem, mármint a salvationt, akkor újra kell játszanom 2 órát
  • Doomista
    #1217
    pálya restart
  • PedroSKA
    #1216
    nem lehet a 2. ágyúból kivenni az elemet még mielőtt a tie fighter belerepül?
  • PedroSKA
    #1215
    jó bug, de akkor most nem tudok soha továbmenni?
  • Doomista
    #1214
    bug.
  • PedroSKA
    #1213
    tudom hogy kell kivenni, den nem engedi. Amint odaérek a 3. ágyúhoz nincs rajta a vasrács és hiába próbálom grippel nem tudom kivenni, nem történik semmi
  • Doomista
    #1212
    jobb egérklikk
  • Knabb
    #1211
    Isten se tudja
  • PedroSKA
    #1210
    az ágyús résznél mért van az, hogy az utolsó ágyúbúl nem engedi kivenni az elemet_?
  • morvaigaben
    #1209
    Nekem tetszik ez a badass stílusa :)
  • Geri98
    #1208
    de attól függetlenül marha jó játék... bár ez sem sikerült túl hosszúra

    mondjuk szerintem helyszín hiányban szenved a játék. míg az egyben majdnem mined pálya máshol játszódik, addig itt kb. három helyszín van: kamino, a salvation, és cato neimoidia.

    és darksector mondta a demo után hogy sokkal folyamatosabb... na ez úgy van (tapasztalatból mondom) hogyha leveszed a motion blur-t akkor anyira folyamatos mint az egy tehát nem nagyon változik. de ha rajta hagyod a motion blur-t akkor tényleg sokkal folyamatosabb a játék. az elején levettem mert nem tetszett aztán vissza raktam a végigvitel után és elcsodálkoztam hogy mennyivel folyamatosabb az egész
  • Geri98
    #1207
    szerintem ennek sem volt meg a star wars feelingje mint az egynek....... talán azért mert a star wars-ban nem voltak a jedik/sithek ennyire bad-ass-ok
  • lilathrone
    #1206
    Azért örülök, hogy valaki sztorit is vélt felfedezni a játékban.
  • Alien1515
    #1205
    Végigvittem a játékot és a következők jöttek le:
    - a dupla karddal tényleg látványosabb a kombózás, ezáltal élvezetesebb
    - a grafika pazar, nem beszélve az átvezetőkről ami mestermunka!
    - a gépigény nem kielégíthetetlen, de lehetett volna kisebb is
    - az egészből árad a Star Wars hangulat, és ez így jó!
    - a sztori remek, a befejezéseknél jobbat nem is lehetne kitalálni
    - rohadt rövid ( challengekkel együtt 6 óra kb)
    - a hangok jók, igazi SW

    Elég érdekesnek találtam, hogy az uralkodónak semmi szerepe nincs és ez igaz Boba Fettre is, holott emlékszek a nagy beherangozásra, hogy majd Fettel is ilyan meg olyan szerepeket kap a játékban, ennek ellenére egy átvezető 10 másodpercéig volt a játékban!

    A pályák szerintem jók voltak, ahogy a bossok is. A gorogot kinyírni teljes Csillagromboló-lehúzom-az-égből fíling volt!

    Összességében tetszett a játék, a rövidsége ellenére is, ha lejjebb megy az ára, talán megveszem. 13k-t semmiképp sem ér meg!
  • Geri98
    #1204
    amúgy másnak is nagyon pixelkockás a főmenü háttérképe ? kb. úgy nekem ilyen fél négyzetmilliméteres pixelkockákat lehet látni
  • bcc
    #1203
    Nem biztos hogy az unleashed az a mód amivel újra akarod játszani a sztorit mert az a jó pár anyázás amit elmormolsz közben, bőven kimeríti a "na most akkor jól le lézerkardozom a birodalmiakat" című kiselőadást.Én is végig viszem még de hardon max:)
  • Doomista
    #1202
    igazából easy tényleg egyszerű mint a pofon...szívesen végigviszem újra nagyobb kihívással.
  • tommygear
    #1201
    lehet másnak ez nem szenvedés hanem szivesen végigviszi újra ;)
  • bcc
    #1200
    Az a baj hogy nincs értelme szenvedni az unleashed móddal se a hard-al mivel semmit nem kapsz, akkor meg minek?Legalább kapnál valami extrát amiért érdemes bénázni de nem.A challenge-nél is ugyan ez.Még a kristályok ok de a ruhák azok szörnyűek.Ja és ezűstnél is megkapod őket szóval tök felesleges a platinum.
  • Doomista
    #1199
    unleashed módban feladtam. mondjuk sok éve ez az első singleplayer amit végig is játszottam. inkább a multiplaer/mmo felé hajlottam, de ezt nem hagytam ki!
  • bcc
    #1198
    A challenge-ek sem túl nehezek platinára megcsinálni.Az ugrálós részeknél a Dasht majd rá a Force Pusht kell nyomni.Így messzebbre ugrassz és ugyan ezt használod a klónozó tartályos pályán is.Harcoknáll pedig felugrassz és hassználod a kard eldobást úgy hogy benyomva tartod (ez a legerősebb támadás) addig amíg felvillan majd elengeded.
  • bcc
    #1197
    En most nyomtam le unleashed módon.Kicsit többször kell ugrálni össze vissza a harcoknál de annyira nem vészes.
  • Geri98
    #1196
    akkor az :D
  • morvaigaben
    #1195
    Salvation :P
  • tommygear
    #1194
    én ma kezdtem el sztem egyáltalán nem :D
  • Doomista
    #1193
    hard módban nehezebb mint hittem, faszom.
  • Geri98
    #1192
    bocs elírtam: selvation
  • Geri98
    #1191
    halljátok most nyertem meg a kota kosztümöt és kipróbáltam a jelenetet kotával mikor a selationra mentek... rohadt vicces ahogy a két kota beszélget... és az első résszel ellentétben MOZOG A COSTUM SZÁJA MIKOR BESZÉL !!! így teljes a móka ! akinek megvan a kota costum az próbálja ki marha mókás :D
  • Geri98
    #1190
    hát escape, és ott a lightsaber... nem tom erre mér nem jöttél rá... és ha nem értesz angolul,(azért mondom mert valaki pélául németet tanul, de akkor értelem szerűen németre állítja) ott egy kis ábra egy fénykardról... ja és balra kell elmenni... remélem elég részletes voltam :)
  • Zoliz
    #1189
    Hogy kell laserkard színet változtatni? A piros olyan gonosz.
  • Doomista
    #1188
    ez jó rövid volt :-( vaderes pálya nálam is enyhén szaggatott, és 1x leállt a játék, de a játékmenet krva jó volt!
  • Geri98
    #1187
    ja, és nekem is szaggat a vaderes pálya... azt hittem az én gépem a baj :D de láttam hogy írták már korábban is
  • Geri98
    #1186
    véleményem a játékról:
    -nagyon jó játékélmény
    -kitűnő grafika (és tényleg nem látszik a cg-k-nél hogy más grafika lenne)
    -a fénykard nem neon pálca

    ez a véleményem. DE

    amivel tényleg gondjaim vannak azok a challenge-k. először is az életszinteket a küzdős pályáknál nem gondolhatták komolyan. (például az utcsó kihívásnál) az ugrálós pályáknál az időkorlátok közül a platina medál az állítom: LEHETETLEN. aki megcsinálta a klónozó tartáj szétb*szós pályát platinára az írja. egyszerűen röhejes és idegtépő. szóljon aki egyetért, de tőlem le is szídhattok hogy mekkora hülye vagyok.
  • Metalmilitiakid
    #1185
    szintén csatlakoznék, nekem is szétlaggol a hang videók közben, sztem vsync kellene neki mert 800 fps el megy a videó, csak nem találom hol lehet bekapcsolni, erre vmi helpet majd valaki köszi