1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • szabii98
    #1265
    lol :F
  • DarkSector
    #1264
    #1263
  • Doomista
    #1263
    #1262
  • tommygear
    #1262
    igen, szerintem lesz
  • derdani
    #1261
    Szerintetek lessz folytatás ?
  • DarkSector
    #1260
    pack2
    és ott van pack 0-1-2-3 de ez csak a pack 2-t vagy abbol aktivál cuccokat.
  • tommygear
    #1259
    milyen lv2-t? :D
    am az endor meg han solo meg ilyenek hol vannak? :D
  • DarkSector
    #1258
    thx érdekes hogy ez a lv2-őt aktiválja. akkor mi lehet a többiben?? :)
  • tommygear
    #1257
    maradhat
  • DarkSector
    #1256
    sőt ezt kiemelhetnénk:
    (bár ha ez warez szagú akkor hagyjuk)

    beépített DLC-k aktíválása!!!!!!
    eszembe jut a maffia 2 erről. vajon miértis?
  • DarkSector
    #1255
  • tommygear
    #1254
  • Doomista
    #1253
    cheat code izé is van...kódokat nem találni googlen...
  • DarkSector
    #1252
    tommy ezt rakd be pls faq-nak.

    segítségek.
  • Zoliz
    #1251
    Na 3 napos hétvége alatt végigvittem és azt mondom nagyon jó volt. Ritkán látok ennyire látványos és élvezetes játékot a Battle over Kamino video, meg olyan volt mintha a Jedi visszatér és az Episode 3 űrcsatáját összegyúrták volna.

    Az értékelésem a játékra 9/10

    Jobbat még soha nem adtam semmire, de ez súrolja a tökéletesség határát, mint videojáték. Grstulálok a fejlesztőknek végre egy játék ami megéri az árát, annak ellenére is, hogy rövid.
  • dReeZyr
    #1250
    Mit értesz csomagok alatt? Lehet hülyének néztek, leszedtem ati legfrissebb drivert ( 4650emvan) föltettem ujraindult gép , ezután 800*600 ugrott a felbontás 16 bites színminőséggel társulva mondanom sem kell , hogy nézett ki és sehogy sem tudtam normálra visszaállítani. Inkább leszedtem mert nem tudtam semmit kezdeni vele. (lehet csak én vagyok noob)többször volt reinstall az sem oldotta meg a problemet. Ha esetleg van vmi ötlet szívesen várom, vidik nélkül elég rossz.
  • abel0317
    #1249
    szerintem próbáld meg leszedni a legújabb windows media playert mert lehet hogy az a baja hogy a régebbi verzió nem bírja az intrókat normálisan lejátszani
  • Evin
    #1248
    A videók lejátszásához nem kell semmilyen kódek. Inkább szedj le minden csomagot. Ha úgy sem megy, frissítsd a vga driver-t.
  • dReeZyr
    #1247
    Hali
    Lenne egy kis problémám. Mikor indítom a játékot az intro helyett mindenféle színes kockák láthatóak csak ( http://kepkezelo.com/images/os0onlmyu8foi24q3s78.jpg )Továbbá az összes videó helyett csak ezeket látom. Letöltöttem vmi xp codecet , a játékkal párhuzamosan futó ablakot kaptam ( ugy néz ki mint egy media player itt lehetne látni a vidit de amikor átváltok alt tabbal megáll a video csak pillanatképet mutat) Leszedtem a reload verziot az sem oldotta meg a problémát, fogalmam sincs mi lehet a gond. Kérem aki tud segítsen. (remélem jo helyre irtam , csak most regiztem )
    előre is köszönöm
    Üdv dReeZyr
  • katarzis
    #1246
    Hali!

    Második pályán vagyok a vége felé, meghalok várom, hogy betöltsön kifagy jolvan mondom volt már ilyen ujrainditom a játékot erre letörlödött a profilom és elveszett az összes mentés, találkozott már valaki ilyesmivel?
    Elég bosszanto nem sok kedvem van újra kezdeni..
  • destiner13
    #1245
    nos, én is végig játszottam, és érdekes az eredmény. Véleményem szerint a főszerplő és a játék ugyanolyan: az eredeti rossz másolata, amit a vásárlók kielégítésére szántak, de nem volt képes megfelelni az elvárásoknak. Tetszik a duplkard, de az, hogy a lightning shield-et eltüntették, és betették helyette a mind tricket, háát. Borzasztóan rövid, hardon kezdtem el egyből és úgy két nap alatt kivittem, mondjuk a challengek nagyrésze még hátra van. Hiányzott, hogy a kombókat most nem tudtam megnézni egy menüben sem, és kevés kombó volt. A megígért személyiségfejlődésből semmit sem tapasztaltam, a játéknak pedig aligha van története. És ami még nagyon nagy hiba az az, hogy az 1-ben Juno tök jól nézett ki itt meg semmi extra, sőt...
  • BlastR
    #1243
    Sztm ez jobban fut mint az első rész,meg persze jobban is testre lehet szabni a grafikai beállításokat.
  • Knabb
    #1242
    Kevésbé durvább mint az első részé.
  • DarkSector
    #1241
    nálam jobban ment az első rész.
  • tommygear
    #1240
    nem durvább
  • Fpocok
    #1239
    Első rész nem futottam rendesen a mostani gépemen. Ez igen :D
  • Cat 02 #1238
    Az első részhez képest mennyivel durvább a gépigény ?
    (hivatalosban nem bízok, pl egyhez 6 giga volt írva és 24 giga helyet foglal a gépen :D)
  • temes69
    #1237
    köszi, szépen:) továbbmentem.
  • bcc
    #1236
    A Guybrushon kivűl két kosztüm van még a challengen kivül, azokat a jó és a rossz befejezés után kapod meg.Dark Apprentice az egyik a másik meg valami Jedi Robe.
  • Geri98
    #1235
    nem , nekem az arena combat gear utáni hiányzik... am nincs ott a kösztüm... már biztos felszedtem
  • bcc
    #1234
    Megfogod majd nyomd fel az iránygombot (amivel a karaktert irányitod ne a másikkal)
  • Zoliz
    #1233
    Hallod poénnak szántam a kérdést, erre tényleg lehet a játékban állítani a laserkard szinét!!! Menten bekakilok, hogy a kívánalmam kielégítésre kerűt.
  • temes69
    #1232
    ok, erre rájöttem, de nem jönnek ki a földből. hiába nyomom a gombot:S
  • bcc
    #1231
    Jabba előtt van 3 játékgép vagy mi azokat lökd el.
  • bcc
    #1230
    Középen van 4 kapszula amiket ki kell húzni a földből.
  • bcc
    #1229
    Egy kosztüm a második pályán van (Guybrush) ott ahol a szobra van és Jabba hologramja, a ködös rész utáni körteremben.
  • temes69
    #1228

    hali!

    a pókszörnyös pályán ahol pajzsa van a kicsikének, azt hogy a fenében tudom hatástalanítani?
  • Geri98
    #1227
    halljátok már a fél fejemről letépkedtem a hajamat, mi a jó büdös francot kell csinálnom a challengekkel hogy megkapjam az utólsó costum-ot ??? már minden arany ezüst platina...
  • Doomista
    #1226
    akkor a hard/unleashed módban játszók csak óvatosan azzal a pályával
  • Big Boss Hu
    #1225
    A salvation-nál ha behalsz az ágyús résznél bugos lesz. Ha bugos, elölről kell kezdeni az egész salvation szintet, és nem halhatsz be az ágyúknál különben buktad. Ki kell venni a 3. ágyúból a töltetet egyébként és berakni az elrepült ágyúba. Az 1. ágyúba mindig belemegy a tie fighter sose fogod tudni kiszedni.