1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • falloutfan
    #1184
    helo. nekem a hang szaggat benne. ezzel mit lehet csinálni?
  • strebacom
    #1183
  • sanya200
    #1182
    hozzá kell vagdosni amit dobál feléd azt hiszem vagy simán felugrani ha fel lehet vagy az erővel megdönteni amin áll valamelyik biztos de szerintem az első ha jól emlékszem.
  • strebacom
    #1181
    Hali!!

    Itt mit kell csinálni??
  • simonl #1180
    Sziasztok

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy aki már megvette eredetiben a játékot abban is megtalálhatóak -e az eddig felsorolt hibák, bugok, stb.

    Köszi
  • lilathrone
    #1179
    Nekem 1 az patch nélkül játszhatatlan volt, 1.1es patchel nagyjából így ment, 1.2-essel tökéletesen! 800x600on, mert szerény notebookom nem valami izmos =)
    Ez is teljesen játszható volt, de a Vader elleni fight, ami a legjobb lehetne az egészben elviselhetetlen.. Ez így idegesítő -.-
    Egyébként azt vettem észre, hogy játék közben, ha mindent felnyomok maxra, akkor magától értetődően eléggé lelassul a játék, viszont Vader ellen ugyanúgy fut, mint minden lowon. Fingom nincs, hogyan csinálták azt meg, de remélem Tommygearnek igaza van és jön majd egy patch, ami többet között ezen is javít!
  • PedroSKA
    #1178
    és kellett valami frissítést is letölteni hozzá, vagy amit adtak cd-t hozzá azt telepítetted és működött is? Mert olvasgatom a neten hogy csak sp1 és sp2-t fogadja el és mindenkinek baja van emiatt vele
  • mascarun
    #1177
    Megy sp3 alatt!
    Sp2 vel nem megy!
    Nyugodtan megveheted!
  • Novotsik
    #1176
    nekem is ugyan ez volt,és ráadásul 2X toltam végig az uccsó pályát a 2 befelyezés miatt,nekem 20-24 fps-el ment am meg 30 al. De szerintem jobban optimizálták mint az első részt nálam a low-on akadt ez meg futot közepesen
  • PedroSKA
    #1175
    azért kérdezem, mert most akarok venni, de úgy olvasom hogy xp service pack 3-al nem működik. igaz ez?
  • vki
    #1174
    Én is azzal használom. Tökéletesen működik.
  • tommygear
    #1173
    én se tudom miért akad annyira az a rész, azt nagyon elbaszták... mert semmi extra dolog nincs ott hogy ennyire akadjon
    majd a patch talán javítja
  • Grafithuszár
    #1172
    Sziasztok,

    Nem tudna valaki segiteni, hogy az elején amikor Kota-t kell megmenteni, mi a francot kell csinálni azzal a repülőgéppel?
    Addig ok, hogy rádobom a fénykardot, aztán visszaverem a rakétákat, de utána mi van? Azt írja hogy nyomjam meg az "E" billentyűt, de nem csinál semmit. Már fél órája csak dobálom akardot, meg raktézok, és aztán nyomkodom az E-t de nem akar megdögleni az a repülő
  • PedroSKA
    #1171
    xido: ha veszek xbox 360 kontrollert, akkor simán csatlakoztatom a gépre és működni is fog?
  • Scottt
    #1170
    Youtubeon már tuti van.
    Most toltam végig,nálam az egy is 9-et kapott egy tízes skálán ez viszont 10/10.Hatalmas játék szerintem :)
  • mascarun
    #1169
    Szerintem lesz idővel!
    Az előző részhez is volt fent az egyik videómegosztón!
  • Barrett 50 Cal
    #1168
    Nincs vmi útmutató,h szedjem össze a kockákat? Mert olyan eldugott és elérhetetlen helyen van néhány h az már fáj:S
  • Kongy
    #1167
    Általában wasd-re terveznek, normális emberek ugyanis ezeket használják. -.-'
  • elite
    #1166
    Amikor karddal megvágsz valakit akkor nem direkt torpan meg egy pillanatra? Én azt hittem ez feature, nem bug!?
  • Ryder62
    #1165
    Én is a kurzor nyilakat használom
  • lilathrone
    #1164
    Megnéztem fraps-el, játék a Vader elleni harcig 25-30 fpsel megy (átlag olyan 27-28 körül), Vader elleni harcnál 12-17 fps.. Nagyon fos, pedig semmi olyat nem látok a pályán, ami ennyire lefogná a gépet.. Valakinek hasonló problémája?
  • SZilaJMaGGoT
    #1163
    Az fps fanok is wasd-vel tolják, utoljára doom 1-2-t és társait toltam a nyilakkal... :D
  • lilathrone
    #1162
    Én is így voltam vele régen, de most már át tértem a wasd-re, sokkal kényelmesebb :D
  • hegege
    #1161
    Csak nekem nem teszi át az irányításnál a jobb shiftre és a jobb cntr-ra amit beállítok? (dash megforce power)? Irányiást áttettem kurzor nyilakra a többit is probáltam aköré "öszpontosítani" de ugrás közben kell dash-t nyomni ami shift lenne de a BAL shift az.Könyörgöm ki volt az az elborult aki ezt pcn tesztelte? V midnenki f@szán tolja wasd-vel csak én vagyok nyomi "fps" fan aki megszokta az irányitást nyilakkal egérrel löveé shift futás enter ugtás cntr gugolás kombinációt?
  • Sound
    #1160
    Nehogy visszaolvass egy kicsit is. Bugos, vagy újra játszod a mapot, vagy használod a mentésem #1104
  • ricsa008
    #1159
    ok sikerült köszönet
  • xido
    #1158
    rakéták visszaver...aztán mikor írja a kombót..az LS/RS értelem szerűen a karral történő jobbra/balra irányt jelöli..meg amelyiken a telekinetika van..vagy az erőlökés.
  • xido
    #1157
    x360-as kontrollerem van..a fury-t akkor tudod elérni,ha a bal alsó ikon csurig van töltve..nálam a 2 kar lenyomása hozza elő..tehát kontrollereken a karok lefelé kattintása felel meg egy gombnak...
  • PedroSKA
    #1156
    sziasztok!

    Már az elején elakadtam annál a résznél, ahol az at-at-kat kéne force furyvel lenyomni. A baj az, hogy nincs 13 és 14es gomb a gamepadomon, valamint az R betűre sem törtinkk semmi. Mit kell csinálni?
  • DarkSector
    #1155
    jah pc-n a felbontás nagyobb.
    ps3 érdekes hogy sok multi címnél furán más színhőmérsékletű, hidegebb, meg a pc&x360 nekem felbontáson kívül nem nagyon mutat különbséget, ahogy nézem.
    kb ugyanaz.
  • ricsa008
    #1154
    üdv
    Elakadtam ezen a részen
    mikor bejön a bill komb nem tudom megröptetni
  • tommygear
    #1153
    na jó a pc szebb azért
  • tommygear
    #1152
    ps elég szar, xbox pc ugyan az
  • balee4
    #1151
    Visszaolvastam, de nem találtam, mindegy én magam rájöttem a megoldásra, szal nektek sztem tök mind1.
  • grebber
    #1150
    PC vs PS3 vs Xbox360 grafikai összehasonlítás!
  • mascarun
    #1149
    Kéne GYIK vagy valami, mert így a fórum minden tizedik hozzászólása ugyanaz lesz! Senki nem akar nagyon visszaolvasni!
  • Knabb
    #1148
    Végülis a topiknak még ezen az oldalán is ittvan, de nem baj.
  • balee4
    #1147
    Na egy másik fórumon most olvastam, hogy többeknek is előjött ez a bug. És csak a pálya újrakezdése segít.
  • Knabb
    #1146
    Senki
  • balee4
    #1145
    Van 6:46 körül az a rész amikor az űrhajó ágyúinál vagyunk. Nálam, az utolsó ágyúból nem lehet kiszedni a battery-t? Mi lehet a gond? Vki találkozott ilyennel?