2411
tsw
  • Umahtar
    #2291
    Azért ezt nem kell ilyen komolyan venni.Ez egy mmo nem fps szóval a lényeg hogy nagyot sebezzen akárhonnan is lő :) Egyébként meg baromi könnyű lett a játék az eredetihez képest ha meg egy harmincas kisérget az elejétől akkor te inkább csak mozizol :)
  • Why
    #2290
    Nekem a célzással van bajom,hogy lehet csipőből lőni milyen hülyeség már ez.Mert mondjuk az overwatchban sem lehet mondjuk belenézni a sniper objectivbe,de legalább nem csipőből lő,hanem kicsit,mintha vállból sokkal jobban lehet célozni. Plussz nagyon könnyüek a kihivások,habár persze 30-as szintü ismerőssel lehet is könnyü.
  • Why
    #2289
    Sziasztok! Én most kezdtem el a mai napon,de egy ismerősömmel játszom aki viszont már anno megvette régen,amikor megjelent szóval már jópár órája van benne. Még ilyen jellegü játékkal nem játszottam és e miatt nagyon fura is. Magyar nyelvü sub. mondjuk ilyenkor jól jönne.
  • MerlinW
    #2288
    Tévedtem, mégis változott a tartalom. Comó questet máshogy kell megcsinálni, van ami ki van bővítve, illetve a terep is több helyen változott. Apróságok, de érdekesek.
  • Doom 4
    #2287
    Még LazyPeonnak is bejön :D Pedig az eredetinek a videójába elég nagy ragefestet letolt.
  • MerlinW
    #2286
    Van, ha van tank a csapatban :)
  • fluency
    #2285
    Van. Én az elementált próbáltam és egész meggyőző volt. A mobok most is a nyakadra másznak pillanatok alatt, de szerintem lehet úgy ügyeskedni, hogy kontroll alatt tartsd a harcot és ne frusztráljon a nyakadon lévő (pár) mob.
  • lammaer
    #2284
    Én úgy tenném fel a kérdést: van egyáltalán más mint közelharc? :D
  • MerlinW
    #2283
    Lehet:)
  • Maala
    #2282
    Talán mert majd 3 évig toltad már eddig is?
  • MerlinW
    #2281
    Eddig nem nagyon volt jó, a mostani rendszerben nem tudom. Hammer + Sword-el tolom. Viszont mocsok könnyű lett a játék sajna. Savage Coast-ig legalábbis. Lvl15 vagyok és még nem haltam.
  • Maala
    #2280
    Érdemes már mást vinni PvE-re, mint közelharcot?
  • MerlinW
    #2279
    A játék elejére vonatkozik, egyébként az összes fegyver, képesség unlockolható, tehát respec-re sincs szükség, bármikor váltogathatsz majd heal/tank/dps között.
  • MerlinW
    #2278
    Minden DLC benne van ami eddig megjelent, A hub megváltozott, maga a tartalom nem.
  • Boszi90
    #2277
    Valaki tudja, hogy a Launcher miért frissít olyan lassan? 61,2MB-t akar 20 perc - 1 óráig frissíteni(ugrán fel-le) pedig gyors a netünk... Valaki tudja hogy ez miért van vagy hogy hogyan lehet kiküszöbölni?
  • Hexex86 #2276
    Nekem tetszik az új tutorial rész. A harcrendszer is jobb lett szerintem. Bár még ezt nem toltam sokat, de nem lett rossz.
    Eléggé egyedi játék úgyhogy aki nem nagyon ismeri a játékot az előtte nézzen kicsit utána mielőtt csalódik mert nem ezt várta. Mondjuk egyediségéből adódóan nem is nagyon lehet hasonlítani másik játékhoz.
  • fluency
    #2275
    Van egy új trailer. Érdemes megnézni, mert ebből elég jól átjön, hogy milyen típusú játék is a Secret World Legends. Elkerülendő a csalódást. :)


  • Umahtar
    #2274
    Az biztos hogy nagy csalódás annak aki akció mmorpgt vár a játéktól.Ez egy kaland mmo kis akcióval megfűszerezve.
    A grafikát viszont megvédeném mert szerintem baromi jó és az animációkkal sincs gond.
    Persze nem egy Bdo grafikai téren,viszont mig az csak szép a Secret World tartalommal is rendelkezik.
    Sajnálom hogy nem tetszett vagy nem adtál neki elég időt.Nagy élménytől fosztod meg magad.
  • Umahtar
    #2273
    A különbség elég sok,harcrendszer,talent rendszer,crafting,stb stb.Itt is van havi előfizetési lehetőség ami példásúl napi egy kulcsot biztosit a mobok által dobot ládák kinyitásához illetve más extrákhoz amiket még én sem tudok mik :)
    "What is the Patron Rewards Program?
    The Patron Rewards Program is a loyalty program that rewards players with extra features, additional convenience, and in-game bonuses. It is not required in order to play Secret World Legends."
  • Cassell
    #2272
    Na az én elvárásaimat viszont sajnos bőven alul teljesítették, grafika nem egy nagy valami de legalább nem is folyamatos, a harcrendszer jézus ha ez a javított akkor az eredetiben milyen lehetett...komolyan pár hónapja a Revelation online most ez instant kuka.
  • lammaer
    #2271
    Most akkor igazából tartalmilag van különbség a TSW és a TSWL közt? Ugye a régi játéknál rengeteg DLC küldetés volt, itt az F2Pnél mi a helyzet?

    Illetve az F2P miből akar bevételt szerezni - miért kell akkor most fizetni?
  • fluency
    #2270
    Köszi. Közben meglett. Még kicsit fura, hogy a küldik szinthez vannak kötve. :)
  • Umahtar
    #2269
    Benne van csak késöbb tudod felvenni Norma Creednél.
  • fluency
    #2268
    Hát néhány órányi játék után azt kell mondanom, hogy felülteljesítették az elvárásaimat. Egész jók lettek ezek az animációk, így tényleg lett akció jellege a harcnak. Meg egész jópofák a fegyverek különleges képességei, bár szokni kell a TSW után, de egyáltalán nem vészes. A küldik szerencsére maradtak ugyanazok, az elején legalábbis. Viszont az egyik kedvencemet a something wicked-et nem találom. Lehet, hogy figyelmetlen voltam, de nem láttam.
  • Fpocok
    #2267
    Nyilván.
  • savior666
    #2266
    A karakterkeszitoben a kasztvalasztasnal koponyakkal van jelolve, hogy mennyire konnyu egy kaszttal jatszani. Itt a kevesebb koponyas a konnyebb?
    En azt hiszem illuminati lettem.
    Utoljára szerkesztette: savior666, 2017.06.25. 17:28:17
  • Umahtar
    #2265
    Szerintem nincs bár örülnék ha lenne.Nem hiszem hogy sokan lennénk.Ráadásúl gondolom mindenki másik farkcióban van.Én speciel Templar vagyok.
  • savior666
    #2264
    Van mar magyar klan?
    Utoljára szerkesztette: savior666, 2017.06.25. 09:29:17
  • savior666
    #2263
    Nekem egyelore tetszik. Horror Show kuldinel elakadtam, de egy youtubes video alapjan megcsinaltam.
  • MerlinW
    #2262
    Most töltöm. A jó dolog hogy megmarad a régi is. Külön szerverekkel, külön játékként.
  • Umahtar
    #2261
    Az új harcrendszer nekem bejön.Amúgy meg érezhetően könnyebb lett a játék.
    Szerintem aki eddig még nem próbálta adjon neki egy esélyt mert baromi jó kis játék!
  • Fpocok
    #2260
    Már elérhető. Én már tolom. Valaki? Vélemény?
  • savior666
    #2259
    Elvileg az ingyenes Secret World Legends mar nyitva all mindenki szamara.
  • savior666
    #2258
    8 orakor indul a head start.
  • fluency
    #2257
    Most néztem, még csak a simát engedi letölteni (kicsit megtévesztett a piros dizájn). Most még csak name reservation van. Bocsi.
    A játék jó: olyan mint a régi, kicsit turbózott (de nem teljesen más) grafikával és animációkkal. Nagyon nem tudtam kipróbálni, de nekem bejön. Viszont a ranged combat még mindig nem ranged combat. Ezzel nem lövök le nagy poént, mert a devstearm-ben lehet látni miről van szó. A hangulaton és a történeten szerencsére nem változtattak, az amúgy is az egyik legjobb az MMORPG-k között.
    Ha nem próbáltad, akkor az eredetit töltsd le és kicsit ismerkedj vele, de sokat nem érdemes szerintem, mert a fegyver és a skill elég sokat változott. Ha az nem jön be, akkor devstream-et nézz és eldöntheted, hogy kell ez neked vagy sem. :)

    Utoljára szerkesztette: fluency, 2017.06.20. 19:39:40
  • savior666
    #2256
    Nem tudom, hogy honnan lehetne letolteni.
    Jo amugy a jatek?
  • fluency
    #2255
    A beta kliens 44 GB. Ha engedi letölteni, akkor töltsd le szerintem. Sokat nem vesztesz vele maximum helyet. :)
  • savior666
    #2254
    Az igaz, hogy 50 GB volt a beta kliens? Forumon ezt irta valaki, de a steam oldalon meg 30 GB van feltuntetve. Az en netemmel nem mind1.
  • savior666
    #2253
    Megtalaltam:
    Head Start: June 23rd
    By AndyB | June 9, 2017
    Sweetings,
    For all those who have played The Secret World or signed up for the beta of Secret World Legends, you are invited to a head start of Secret World Legends beginning on June 23rd! You’ll be able to play the game in full before the official launch on June 26th.

    Simply visit https://secretworldlegends.com/ on the 23rd to download the game and start playing!

    Thank you!
  • savior666
    #2252
    Valahol ezt irtak, de mar nem talalom: For all those who have played The Secret World or signed up for the beta of Secret World Legends.
    23.-tol van head start.