2411
tsw
  • Undeadharibo
    #2331
    Eddig vártunk, de mostmár akkor inkább maradjon a holnap este 7-8 körül ha úgy jó neked is és köszönjük szépen előre is :).
    Utoljára szerkesztette: Undeadharibo, 2017.08.30. 20:58:13
  • MerlinW
    #2330
    Este felveszlek titeket és kitanítalak:)
  • Undeadharibo
    #2329
    Sziasztok! Én és asszonyom elkezdtük a játékot, nagyon bejön, de nagyon sok minden nem tiszta a játékban, úgyhogy szeretnénk kicsit segítséget kérni, valamint akik játszotok este (6-9-10-ig) valamint hétvégén reggeltől estig (általában) azok vegyenek fel minket barátnak légyszíves! Köszönjük. Undeadharibo és Venomm (Ha elég a nicknév). Valamint csináltunk egy fb csoportot (Secret World Legends Hungary) ahova jöhetnétek és hívhatnátok embereket akik játszanak és magyarok. Ott kicsit könnyebb dolgunk lehet segítség kérésbe meg mindenben.
  • MerlinW
    #2328
    Nemzetközit találsz sokat, kicsit, nagyot. Magyart elvétve (én még nem találkoztam aktív magyar caballal egyik SW-ben sem).
  • Tunya88
    #2327
    Sziasztok,

    Tegnap kezdtem játszani első mapot majdnem fullra kipucoltam. Eddig tetszik.
    Viszont én is cabalt keresek hogy legyen társaság. Ha már mmo és a közösség fontos ;)
  • MerlinW
    #2326
    Itt tartok. 450-ig eljutni kínszenvedés, utána Elite 5-el már gyorsabb lesz elvileg kicsit Ja és holnap nyílik Tokyo. A Whispering Tide záróeseményéről itt találtok 3 képet - napközben volt, pont sikerült elkapni.


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.08.15. 22:44:22
  • lammaer
    #2325
    Annyiban jó hir hogy akkor a brandet nem temetni készülnek hanem felfuttatni...
  • darkling
    #2324
    Sorozat készül a játékból.
    Utoljára szerkesztette: darkling, 2017.08.15. 15:33:23
  • MerlinW
    #2323
    Én is éppen egy kis 35 fős nemzeközi családias cabal-ban vagyok, jól érzem ott magamat, discord-on dumálunk, érdekesek (USA-tól koreáig mindenféle karakter), gyakorlom az angolt, stb.

    Előtte voltam két 250+-os cabal-ban, nem szeretem azt a fajta tömeget. Legyen kicsi, legyen barátságos, legyen aktív. Így lehet húzni egymást endgame-ben hatékonyan, nem úgy, hogy 300 emberből 20-at elviszünk raid-re hetente kétszer, a többi meg majd sorra kerül valamikor.
    TSW-ben egy aktív maximum 50 fő a tökéletes létszám. A több csak teher.

    A másik, ha egy cabal minden kérdés nélkül küld neked meghívót az általában semmi jót nem jelent. Amelyiknek vannak elvárásai (aktív idő, gear szint, stb), az valószínűleg nem létszámpéniszt növel és tojik mindenre.

    Eddig egy nagyobb aktív caballal találkoztam SWL-ben, amit ajánlok, ha valaki a nagy népességet szereti, az az Ascendents. Napi programok, IP800-1000-es officer-ek, barátságos emberek. Őket cseréltem le a kis cabal-ra, alapvetően semmi gond nem volt velük:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.08.14. 11:43:42
  • MerlinW
    #2322
    Mióta F2P a cucc azért eléggé romlott a helyzet, de még mindig a kultúrált kategóriába sorolható:)
  • weky
    #2321
    Úgy vettem észre, hogy azoknál az mmoknál, ahol kisebb a játékosbázis ott a közösség sokkal normálisabb mint ahol nagyobb tömegek vannak. Soha nem volt anyázás, kilépés insta közben,sőt aki jelezte, hogy először van az adott instában, többször is elmagyarázták, hogy mit kell csinálni.

    Ami a Merlin által linkelt klánt illeti, én is ott vagyok tag. Az átlag létszám 4-5 fő. Próbáltunk magyarokat keresni (a klán egyébként a régi játék indulása óta megvolt), de se a globális chaten, se fórumokon nem találtunk aktív magyarokat.

    Anno volt egy nagy magyar klán, a Fekete Sereg, de róluk semmit sem tudok, a régi honlapjuk meg már megszűnt. Úgy tűnik, hogy nem nagyon vagy magyar közösség a Secret Worldben.

  • Maala
    #2320
    Úgy általában egyetlen TSW-s guilddel sem volt probléma sosem, maga a közösség a legjobb, amit online pályafutásom alatt láttam. 0 toxicitás, a legrosszabb az pár dungeonből lelépő ember volt...
  • MerlinW
    #2319
    Csak róluk tudok, nem tudom mennyire aktívak. Alapvetően sosem volt sok magyar játékosa a TSW-nek. Egyébként a külföldi guild-ek sokkal kulturáltabbak. Pl Nine Sword, Ascendents, stb.
  • Boszi90
    #2318
    Engem az érdekelne, hogy van magyar guild a játékban? Templáros vagyok.
  • Agaba72
    #2317
    Köszönöm.
  • PiszkosFred
    #2316
  • Agaba72
    #2315
    Valaki megtudná mondani, hogy hogy kell bekapcsolni a feliratozást a küldetések előtti moziknál?
  • fluency
    #2314
    Köszi! Ez elég hasznos leírás! :)
  • MerlinW
    #2313
    dps és matek
  • MerlinW
    #2312
  • weky
    #2311
    Köszi, azóta megtaláltam. Csupa "hasznos" dolog esik, olyan ruhadarabok, amiket az életben nem fogok a karakterre adni! :)
  • MerlinW
    #2310
    Legends-ben benne van az összes, beleszőve a sztoriba. Mindegyik sztori issue nagyon jó.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.08.04. 22:36:37
  • MerlinW
    #2309
    General chat-et nézd ott írja. ruhák esnek meg title-ök, semmi extra.
  • Although
    #2308
    Számítógépes kalandjátékok élő legendája volt a szülő atyja mára persze tovább állt de ilyet nem sokat fognak csinálni manapság. Azt nem tudom az új issues-k milyen színvonalúak mert abból keveset kezdtem el.
  • Agaba72
    #2307
    A ládából valamilyen "látvány" cucc esik, kesztyű, szemüveg, gázálarc stb. (legalább is én azt kaptam)

    Amúgy ez a játék elképesztően jó. Sok igen érdekes küldetés van de amit legutóbb az Anima (Emma) storyval levertek funcomék az valami szenzációs. Három naponta letolom az utolsó két küldetését, szigorúan este, egyedül, minden más kikapcs. Olyan, mintha keresztezték volna a legjobb kalandjátékokat (pl. silent hill 1) a legjobb misztikus filmekkel (pl. Twin peaks).
  • weky
    #2306
    Egy kérdés az event kapcsán: napi belogoláskor kapunk egy relic-es dobozt, amit ha minden igaz a mini raid boss megölése után lehet kinyitni. Annak rendje és módja szerint le lett csapva a boss, ment a klikk a ládára, ami el is tűnt az hátizsákból, de semmit sem kaptam.

    Sima bugról van szó vagy csak az event végén kapunk valami összesített jutalmat?
  • MerlinW
    #2305
    Whispering Tide 2 hétig. Flappy vadászatra fel! :)
  • MerlinW
    #2304
    Shift+T
  • savior666
    #2303
    Meglett. Bal oldalt volt a terkepen az atjaro.
  • savior666
    #2302
    Vettem aukcion egy kek fegyvert, es nem tudom, hogy hol tudnam atvenni. Gondolom az aukcios npc-t kellene megkeresnem, de merre? Ha rakattintok azt irja, hogy Agartha-ban tudom atvenni, de hogy jutok el oda?
  • Umahtar
    #2301
    Örülök hogy nem csak én lihegek itt magamban :D
  • savior666
    #2300
    En most toltom le megint. Level 12 ha jol emlekszem.
  • MerlinW
    #2299
    Én tolom, lvl50, item power 120-nál járok.
  • weky
    #2298
    Jelen és még 5-6 magyar biztosan van rajtam kívül aki tolja. Mondjuk furcsa, hogy nincsen magyar közösség, de a SW mindig is rétegjáték volt, nem vonzott tömegeket.

  • Umahtar
    #2297
    Tolja még valaki a kezdeti lelkesedés után?
  • Panzeradler #2296
    Remélem mire kijönnek a raidek, megcsinálják ezt a defensive healing dologot, mert perpill nem tudod healelni a másik groupot. Nagyon zavaró, pvpbe sincs értelme healelni.
  • Umahtar
    #2295
    Ez örömteli hir bár most hogy nincs annyi féle alapanyag már hál isten nem kell teljes képernyős inventory :)
  • savior666
    #2294
    A kovetkezo patchel bovitik az alap ferohelyet a hatizsakban.
  • Umahtar
    #2293
    Gondolom probálkoznka a lehúzással amig lehet aztán ismét rá fognak jönni hogy ez igy nem meg.Ezzel a játékkal nehéz fenttartani nagy játékost bázist "főleg hogy szinkronban futtatnak két féle verziót is".A kezdeti lelkesedés hamar lelohad és akkor majd lehet gondolkozni.
  • MerlinW
    #2292
    Engem az idegesít mennyire el van cseszve a gazdaság minden része. Mark of Favor-t jelenleg (elvileg a júl 5.-i patch változtat 1-2 dolgon) csak a napi questekkel lehet szerezni, azaz napi 10-12k-t. Viszont minden MoF-ba kerül, még a healing poti is. A másik, hogy. Patron vagyok, tehát előfizető. És még így is minden szarért fizetnem kell. +25 item slot ~25€. Meg az anyjukat, komolyan már... Beledobtam az eredeti játékba vagy 100k Ft-ot, itt egyszer előfizettem + vettem 50 Aurum-ot, de itt a vége, nem vagyok hajlandó többet adni nekik, mert ez így már-már mobilos lehúzás.

    Persze aki nem akar endgame-ezni annak nem kell egy fillért sem költeni, a sztori élvezhető teljes mértékben ingyen is. Csak hát én már ugye 5x végigjátszottam és az endgame érdekel a régi csapatommal... No mindegy. Szerencsére megmaradt a régi TSW is, lehet visszaköltözünk, ha nem változik a helyzet.