316
ha igen miért?Ha nem miért nem?
  • Rundstedt17
    #236
    Menj el szakemberhez de ez így nem bizonyít semmit....
  • NEOreg3
    #235
    mindegy, akkor nem, nevezhetjük rétestésztának is, a tünetek nagy része (NEM MIND!) attól még valós és megegyezik
  • Bruk
    #234
    #226

    Okés, majd valamikor befirkattantok én is valamit. Addig ha sikerül ideülnöm olvasgatom a többiek hsz-eit. :)
  • ba32107
    #233
    Nincs igazi, rettegett tanár? Akkor téged nem tanított a Lóky :D Gyomorgörccsel ment az egész osztály a töriórákra, de halálkomolyan :D

    Kik tanítanak, milyen tárgyakból? Tudok egy-két dolgot írni a tanárokról, én is odajártam.
  • ba32107
    #232
    Mit tanulsz?
  • Rundstedt17
    #231
    szerintem sem az,csak bemeséli magának.Főként hogy személyiségzavart csak többszörös pszichológia vizsgálat eredményeként lehet megállapítani,interneten keresztül semmiképpen sem.
  • tomcsa4
    #230
    Nem hiszem, hogy személyiségzavaros lennél. Skizoid meg pláne nem.

    Inkább magadnak való vagy. Evvel egy baj van, hogy hajlamosabb az ilyen ember az öngyilkosságra.
  • pinnacle
    #229
    kis kiegészítés:D


    társasággal nincs problémám, vannak igaz barátaim (nemsok) akikben megbízom és van nagyon sok haverom (napi kapcsolatban) és van sok sok ismerősöm.

    Szerencsére könnyen ismerkedek, viszont megosztom az embereket és sajnos elsőre itélek. Akit egyszer elkönyveltem, azt nehéz megváltoztatnom.

    Igy nagyjából ennyi:D
  • pinnacle
    #228
    20 éves(lassan 21) fősulis srác vagyok.

    2 fősulim ez (mármint ahova felvettek) és ez se feltétlen tud lekötni. Kicsit labilisnak érzem ezen a téren a talajt magam alatt.

    Pénzügyileg nem állunk hűdejól, de rosszul sem és voltak rosszabb idők sokkal. A morbiditás ebben az, hogy édesanyám halála után fordultak pénzügyileg jobbra a dolgok.

    Barátnő ügyileg úgyállok, hogy ha akarnék lehetne állandó, de ezen a téren egy faszvagyok és túl nagyok az elvárásaim. 1 lány megütötte a szintet velevoltam 1,5 évig de végelett. Azóta is többszörösen szopok vele.

    Szal egyelőre nem mondhatnám, hogy bejött az életem, de remélem egykét dolog miatt (kop-kop) talán az anyagi stabilitásom összejön és akkor mehetnék arra amerre szeretnék.

    Jogsim van, ex-bnőm kocsiját használom (egyik szopás).

    Szóval kéne egy alapos seggberúgás, hogy végre vmi megmozduljon bennem.

    Tudom kicsit szétszórt az irás, de most sokminden van:D
  • Kicsikiraly
    #227
    Nekem egy tanárom tanított egy fontos dolgot amit lehet sokmindenre alkalmazni:

    "Az oroszlánt ne úgy próbáld szeretni mint a kisnyulat"

    gy.k.: a jelenlegi helyzetet ne próbáld olyanná tenni mint amilyennek elvártad, hanem tanuld meg azt szeretni ami éppen van.

    ha e szerint élsz, mindig minden úgy történik ahogy te szeretnéd :)
  • oliwwer
    #226
    Szerintem is sokmindenkit érdekel, legalábbis én eddig mindenkiét elolvastam, plusz nem véletlen h második napja van a legnépszerűbb topic-ok közt. Hajrá :)
  • angelslie
    #225
    Szerintem meg nyugodtan leírhatod, másét is elolvastam, engem érdekel :)
    Legalább nem az van, hogy csak az értelmetlen vitázás megy, hanem valami érdekesröl lehet beszélni :)
  • Bruk
    #224
    Szépen kérdezted, de itt sg-n, interneten nem tudnám leírni mi a helyzet. Szerintem senkit sem érdekel. De törekszem arra hogy minél előbb pénzt keressek.
  • angelslie
    #223
    Nem városi busszal járok, pécsváradi vagyok :)
    Innen ami busz megy itt vannak asszem 2en (talán 3an) akik a Babitsba járnak.
  • Vlala #222
    Erre sokan panaszkodnak, de hol van az törvénybe írva, hogy előbb kell barátnőt szerezni, mint autót? Semmivel nem vagy elkésve. Nyugi, driftelsz egy pár kört a bömössel a panel körül, bukni fognak Rád a csajok... ha máshol nem, a zebrán. Fel a fejjel!
  • búgódisznó
    #221
    Nem jött be,nem is fog, de azért van alkalmanként aminek örül az ember, és talán ennyi elég is, hogy azt mondjuk, megérte kipróbálni.
  • Fbn Lx
    #220
    de azt szépen teszi
  • Ron Ragm
    #219
    meh, lehetne rosszabb is
  • jax
    #218
    mer' bejött az élet, mint a Holliesnak
    majd pont te mondod meg prosztó kölköknek, hogy hol isznak
    utca, tér, vagy park is akár, dobjunk egy fuckot a policenak!
  • Máté94
    #217
    Elfelejtettem.Én minden tőlem telhetőt megteszek.Eddig nem vettem észre de ha nagyon akarom akkor képes vagyok elérni a célomat:)
    Ajánlom nektek is:)
  • Máté94
    #216
    Egy normális "korombeli" aki tud rendesen válaszolni.Ilyet se láttam még!
  • nyirog
    #215
    Nekem is BE mikor a wc-n ülök és megismerem a magyarok istenét :D, én még csak 17 vagyok (nem sokára már 18 leszek), de eddig csak a lányok terén vannak gondjaim :S, meg eddig annyi h bizonyos fontos dolgokat túl könnyen veszek - lehet a bika horoszkópom teszi :D. A jövőről nem szeretek ábrándozni, mert álmokból nem lehet azt felépíteni ugyanakkor fontosnak tartom h legyenek, mert kell irány ami felé elindulsz, mert az h most eljársz egy héten hétszer bulizni az NEM ÉLET, sose tartottam annak, ezért is járok vívni - önbizalmat ad, büszkeséget, tartást ami a jövőben jól fog jönni és valamilyen szinten kikapcsolódás + bizonyos esetekben tágíthatja a látóköröket. Másrészről meg jobb szeretem azt mondani h addig nem megyek át a hídon amíg nem érek oda hozzá, ezért is próbálok a jelenlegi dolgokra koncentrálni, hogy félreértés ne essék ezzel nem azt mondom h nem vagyok előrelátó, igen is próbálok előre tervezni pár dologban h a jövőben ne legyen ezekkel már bajom. Hosszútávú, egy életre szóló céljaim nincsenek, csak rövid távúak amiket egy belátható időn belül képes vagyok teljesíteni. Én ezt gondolom a dologról így 18 felé haladva.
  • Prézli
    #214
    Tanári gárda amit a mi osztályunk kifogott nagyon jó (igazából olyan igazi rettegett, vagy nagyon durva tanár nincs is az iskolában)
    Ami még szóba jöhet az a Nagy Lajos, ami viszont vallásos, vagy a Leőwey, amit meg el akarnak költöztetni, meg a legenda szerint ott mindenki füvezik
    Te amúgy hányas busszal mész? (mert nem visz olyan sok oda)

    Máté: Köszönöm, abban bízom hogy képes leszek fenntartani az életkörülményeket, és jófej lesz velem a sors.
  • Rundstedt17
    #213
    Nem hiszem.21 éves vagyok egyetemre járok de nem sokat érő szakkal bár végülis mindegy mert megélhetésem már biztosított.Ami aggaszt valójában az egészségem,magas vérnyomás alakult ki nálam mondhatom rohadtul örülök neki..Meg ezenkivül olyan "unalmas" ez a egész élet,nem látok magamelőtt egy célt amit elakarnék érni..És igen nekem sincs nagy ismerettségi köröm mondjuk öszintén szólva nem is érdekel,épp elég gond a jelenlegi kapcsolatokat fenntartani.Egészében véve is olyan magamnak való vagyok,leszámítva pár dolgot.Szóval a kérdés vajon mi jöhet még?Javul-e vagy majd romlik a helyzet...meglátjuk....
  • gyepesjoint
    #212
    jah,és végülis eddig mindig volt 2-3 oylan ember,akikben bízhattam,és teljes mértékben társasági ember vagyok,lányok terén végülis nem vagyok egy Casanova(végülis nem fizikailag van velem baj,hanem inkább belső),nem vagyok bulizós,utálom a tuctucot,inkább a nházibulikat szeretem,ahol mindenkit ismerek! alapból én nyugis,rendezett,biztonságos életet szeretnék élni,amit most szeretnék megalapozni!! általánost elkúrtam,bukdácsoltam,bunyó,satöbbi...de bekerültem a középbe,megkomolyodtam,többet tanulok,és mostmár ugye melózok is rész munkaidőbe szakácsként! de ez az "élet bejött-e" is két értelmű: anyagilag?nem,vagy talán az éeletem napjai boldogan,nyugisan telnek? IGEN és ez nekem többet ér a pénznél!!
  • desigo
    #211
    linket a zenédhez...
  • WuFraZselic
    #210
    eddig úgy-ahogy. 19 éves vagyok, mixerkedem (ami heti 2-3 alkalmat jelent, és igen jó pénzt + jattot :D), zenélek/zenét készítek, azt tanulom amit 5-6 éve terveztem, jövőre diploma után pedig kapcsolatoknak hála nagyon jó helye(ke)n tudok elhelyezkedni. emellett hamarosan megvehetem SAJÁT pénzemből az álomautóm ('kinek a pap...' -> Subaru impreza wrx sti). de erre igazán 7-8 év múlva tudok válaszolni, ha esetlegesen egy jól menő éttermet / szállodát igazgatok :D
  • desigo
    #209
    járom az országot és fűtést szerelgetek xD
  • gyepesjoint
    #208
    MÉG nem,de ha 2 év múlva kezemben lesz a német középfok+érettségi+némi pénz,és nem itt fogom csinálni a rizibizit nyiregyen,hanem egy osztrák kis vendéglőben,akkor azt mondom BEJÖTT :) nekem ez az életcélom :) nem hilton-ban mesterséf,dzsémi olivér utód....mivel a szakmám abszolút a hobbim is,ezért végülis nem panaszkodom,csak ugye még 18 múltam csak...
  • Máté94
    #207
    De tudlak irigyelni ilyenkor,főleg az angol és az autózásért:D
    Na de ez van.Még nem jött el az én időm:D
    További sok sikert!
  • angelslie
    #206
    Babits az egyik legjobb suli a városban?:) Bár jó lehet, hogy így van... csak furcsálltam mivel reggelente szoktam hallani a buszon az odajáróktól hogy szerintük nem valami nagy szám suli..
  • morcosqtya
    #205
    ha az élet (eddig) nem is, de a fórum bejött neked.. :-DDD
    Nagy az érdeklődés..
  • hali
    #204
    szép zsidó neved van.
  • andersh
    #203
    hivatásos troll
  • Csero90
    #202
    Hy

    20 évesen enyhén homályos jövővel,nagyon szerencsés anyagi helyzetben(szerencsés means tényleg a szerencse révén szereztünk anyagi biztonságot), jó képességekkel(ám határtalan lustasággal), előnyös külsővel(némi konditerem és egy kevés nagyképűség segítségével mondom ezt), nem kevés bonyodalom árán de az álmaim Nőjével(szó szerint)...az élet egyszerűen mindent szép fokozatosan az ölembe ejt, apróságokat és nagyon fontos dolgokat egyaránt. Pont úgy h ne szálljak el nagyon, de mindent megszerzek/kapok amit csak kívánhatok...egy picit rondít a képbe a szüleim romló kapcsolata, de összeségében azért mondhatom teljes nyugalommal h Bejött az Élet!
  • kastil
    #201
    Ja, kisiskolás
  • Prézli
    #200
    Eddig kiadta

    16 éves vagyok, gimnáziumba járok, első évesen letettem a középfokú nyelvvizsgát és sulitól 12000ft-t kaptam angol versenyekért (második legnagyobb pénzösszeg amit kapni lehetett)
    Panelban élek, de mindenem megvan. Város egyik legjobb iskolájába első helyen vettek fel. Időszakosan segítek egy rally csapatban mint szerelő (legutóbbi rallyn felborult a kocsi úgyhogy szünet van) és egy évig átjártam egyik szomszédos szakközépbe egy Wartburg 313-as építésében segíteni (ennek nagyon csúnya vége lett, iskolavezetőség nem szívlelte a szakkört, így nincs többé)

    Jogsim nincs, de kaptam nyár elején egy BMW E30 320i-t (nem kisujjból, 6 éve spóroltam rá) Ezen szép élet egyetlen területe ami kevésbé megy az a barátnő téma (durva belegondolni hogy előbb lett kocsim mint barátnőm... sőt az még ugye nincs is), de ez mind annak következménye hogy kegyetlenül megfontolt és óvatos ember vagyok tele gátlásokkal.
  • kastil
    #199
    kurvára de nem jött még be. mondjuk örök elégedetlen vagyok
  • pxxl
    #198
    mi a foglakozásod?
  • Doddy a düdő
    #197
    /me irigy