316
ha igen miért?Ha nem miért nem?
  • desigo
    #196
    be

    mindenem megvan amit csak kívánhattam volna
    bnőm 11 éve ugyanaz
    munkahelyem 8 éve ugyanaz (első hirdetésre amire jelentkeztem fel is vettek)
    ingyen céges autó,céges telefon,kötetlen munkaidő
    saját lakás benne minden új...

    eddig minden hibátlan
    kopp kopp
  • Skynet723
    #195
    "sírva vigad a magyar..."
  • bertino
    #194
    jött a túrót, néha egy nagy rakás sz@r az egész.
    persze valakinek sokkal rosszabb.
  • Csirke4
    #193
    Olvass csak Candide-ot. :)
    Megtudod miért. :D
  • byzhouse
    #192
    "Ki mondta nektek, hogy nem szép az élet,
    szép ez az élet ha sikerül túlélned" by: Antifaces
  • Retsu
    #191
    Én is azt mondom hogy korai még erről nyilatkoznom, majd úgy 25-30 év múlva már ki lehet jelenteni majdnem teljes biztonsággal. Egyébként eddig nem, nagyon nem. Hogy miért? Tengernyi okot fel lehet sorolni, csak néhány közuluk: mások részéről irigység, árulás, bizalmatlanság. Részemről a múltban naivitás, "csőlátás", johiszeműség. A világ részéről idegenkedés, most meg ugye válság.
  • SötétBarom
    #190
    Örülj neki, hogy mi a balkán OC-jáben élünk
  • Máté94
    #189
    Sok sikert!
  • solo
    #188
    Hát, igen is meg nem is.
    99-ig elég tré volt faterom is velünk volt, volt hogy 3-4 évesen ok nélkül akkorát kaptam, hogy szó szerint beszaltóztam a sarokba..de még voltak érdekes dolgok.
    De 99 óta igen jól megy.Most így 16 évesen eddig mindent elértem amit szerettem volna, jó suliba járok, azt csinálom ott amit szeretek(12-3 évesen már tudtam, hogy autótervező, vagy szakács akarok lenni.Hát, igen, nem a legközelebbi témák, de van ilyen:]), jó barátaim vannak stb.Bár, elég visszahúzódó ember vagyok ismeretlen társaságba, de ha megismernek akkor áltban mindenkinek jó barátja vagyok.
    Vettem a fáradtságot eddig legalább annyit tanulni, hogy ne bukjak meg szóval..eddig bejött:]
    Jól élek, hála mutteromnak, szóval, ezt naggyon megköszönöm neki.Egyedül szerintem többet teljesít, mint bozonyos családok összesen.nevelésben nincs probléma, ha baj van leülünk megdumáljuk.De szerencsére nem szokott lenni.

    Most így hirtelen ennyi:]
  • NEOreg3
    #187
    ok
  • maffioso
    #186
    életkor 14 alatt?lol?:D
    én lassan 18 évesen egyelőre még nincs miről nyilatkoznom, szeretném ha bejönne, meglátjuk mi marad
  • oliwwer
    #185
    Jobb itt sírni egy fórumon, ugye? ahelyett hogy tennél ellene.. sebaj. magaddal baszol ki.
  • NEOreg3
    #184
    csak
  • oliwwer
    #183
    Te mindig ilyen pozitív vagy? Miért nem próbálsz változtatni a helyzeten?
  • ZsirosKenyer
    #182
    Egyre lehangolóbb a topik
  • NEOreg3
    #181
    nem. sorra baszok el mindent.

    amire azt hiszem, hogy sikerülne, azt elbaszom, amire azt hiszem, hogy nem, abba bele sem kezdek (természetesen az utóbbiból SOKKAL több van)

    schizoid+borderline személyiségzavarom van (nem hivatalosan csak rengeteg felsorolt tünet megegyezik), tehát ismerkedés nehezen megy és nem is nagyon izgat

    tanulásra talán alkalmas lennék, de kurvalusta vagyok és lehet, hogy egyetemen szar szakra jelentkeztem

    nincsenek céljaim, nem is keresem őket

    egy új animén, vagy játékszoftveren kívül nem nagyon van olyan dolog, ami felkeltené az érdeklődésem

    valami milliárdos fiának kellett volna születnem, mert az életre én alkalmatlan vagyok

    Boborján, 20 éves
  • andersh
    #180
    +1
    Én is úgy voltam vele h nem jött be, de aztán elkezdtem azt nézni ami van, és mindjárt más lett, és még amúgy is csak 21 vok.
    Amúgy ez így hülyén hangzik tényleg, de egy idő után rájön az ember hogy pontosan hogy is kell csinálni. Úgyis mindig vágyik valamire az ember szóval ha van olyan, hogy azt mondja h hű de bejött, az is csak átmeneti, aztán ráun és még többet/mást akar aztán vagy eléri vagy nem.

    Mennyivel jobb úgy kérdezni a dolgot, hogy, kibaszott nagy szarban vagy?
    Szerintem sokkal jobb érzés, hogy azt lehet mondani, hogy nem.
    Volt valami Buddha nevű valaki is aki ilyesmiről beszélt.. :)
  • Tinman #179
    Nem.
  • FrancescoTotti
    #178
    Ezt újra idézem a #10-es hozzászólásból, mert szerintem annyira jó:

    "és nem arra mentem amerre "kellett" volna..
    kellett volna? van ilyen?
    szerintem nincs.

    Ha rám hallgatsz akkor azt értékeled minden helyzetben amid van, és nem arra sóvárogsz ami másnak van.. vagy ami még lehetne.. (ezzel nem azt mondom, hogy ne legyenek ambícióid!)

    Easy, Positive thinking..
  • Narxis
    #177
    :D
  • Narxis
    #176
    jah
  • angelslie
    #175
    Hmmm, ellehet húzni
  • Garfield
    #174
    Hmmm, EMO-szakkör?
  • autoszimulator
    #173
    hát én party élet nélkül is délben kelek... mikor előadás van, és valami csoda folytán nem alszom át, akkor látom csak, bazdmeg milyen hosszú tud lenni egy nap! :D
  • SötétBarom
    #172
    Ilyen hánytatott meg először és utoljára még vagy 15 éve :DSA:D?
  • lord nihilus
    #171
    21 éves vagyok de azt hiszem, nagyon melléfogtam eddig kb mindenben amit tettem.
  • vizes
    #170
    Scorpio 2.0 DOHC
  • Narxis
    #169
    én is
  • byzhouse
    #168
    meghalhatnék
  • bakvarnyu
    #167
    elég optimista vagy "harmada" 33 évesen :)
  • tenkenorman
    #166
    ja bejött minden bajom van. el sem mondom annyi... (betegségek).
    már rég megkellet volna dögölnöm.
  • savior
    #165
    en tizenevesen karriert csinaltam (nem anyagit). most meg huszonevesen szart sem tudok kezdeni magammal. talan majd a 30+ -ban megint viszem valamire.
  • pxxl
    #164
  • nan76
    #163
    ja és gratula a picihez!
  • Rabbit20
    #162
    Hát én most 23 évesen jutottam el odáig, h vannak terveim az életben, eddig úgy voltam vele, h szaromle valami úgyis mindig lesz :) szal én majd nyilatkozom pár év múlva erről :D

    De am szar az élet :D
  • nan76
    #161
    okés akkor 60 év múlva várom ui.a válaszodat:)Tény,hogy minden nézőpont kérdése...van munkám,autóm..fedél a fejem felett...de sok mindenem nincs amiről sihederkoromban álmodoztam(ahogy már írtam:))Jelen esetben azt kell mondanom nekem nem jött be az élet...
  • pxxl
    #160
    még épphogycsak élsz. ok, a harmada megvan már kb, de akkor is. messze van még a vége, honnan tudod hogy bejött-e vagy sem. lehet hogy az elsodródás miatt jön majd be.
    én pl sokat veszekdtem bnőmmel az autókázás miatt, imádtam, és őt is. egyiket sem tudtam letenni. aztán úgy alakult, hogy összetörtem a verdát. elvesztettem az autómat, otthagytam a haverjaimat, felköltöztem bnőmhoz 2 éve, és most szüületett meg a fiúnk 1 hete. szval egyik oldalról vesztettem nagyot, a másik oldalról nyertem egy nagyot. ki tudja mi lesz ezután. egyenlőre nincs olyan hogy bejött, vagy nem jött be. majd 80 évesen kérdezd meg újra. :)
  • Hajnalcat
    #159
    Topikcímen nagyot röhögtem. :DDDD

    Barátom haverja mindig részegen ezt kérdezgeti mindenkitől szó szerint. De úgy többszőr is egymás után. Eszméletlen egy ürge. :)
  • angelslie
    #158
  • SötétBarom
    #157
    Mint mondottam volt, nem tesz jót. :]