316
ha igen miért?Ha nem miért nem?
  • Voltan
    #276
    Én végülis nem panaszkodom...
    29 vagyok, van 2 diplomám, rengeteg barátom, mindenkivel jóban vagyok. Van egy tűrhető állásom, februárban elő is léptettek, nem vagyok gazdag, de nem keresek túl rosszul. Hosszú-hosszú idő után pedig most július óta barátnőm is van, akivel nagyon jól kijövünk. Egyedül a családban vannak gondok, amik elég súlyosak, és ez azért rányomja a bélyegét mindenre.
  • andersh
    #275
    nem mindenki
    van aki még 2 hónapig se érzi úgy :D
  • angelslie
    #274
    cma,-.sawdf!s
  • vizes
    #273
    depitopik lett belőle...
  • CopyKing92
    #272
    hát vicces. én már ma azon gondolkoztam XDD
  • vizes
    #271
    Na bameg... holnapra felakasztja magát... mi így lesz ebből a topikból?
    A végén egy csomó depressziós idegroncs fogja a billentyűket verni...
  • CopyKing92
    #270
    "tűz sem éget
    szél se szárít
    bármit érzek
    úgyse számít
    azt reméltem
    hogy megérte
    ez az egyetlen lépés
    csak, hogy túljuthassak
    magamon végre"
  • GhostR1der
    #269
    Igazából, lehet, hogy 5 év után sem lehet messzemenő következtetéseket levonni...

    Szeretjük egymást, és boldogok vagyunk.
  • CopyKing92
    #268
    sztetek egy szerelmet mi gátolhat? mi rá az ok... hogy gátolja..
  • [HUN]FaTaL
    #267
    2 hónap után nem vonnék le megfelelő következtetéseket. Majd 5 év múlva visszatérünk rá. :)
  • Sanyix
    #266
    "2 hónapja barátnőm van, úgyérzem megtaláltam azt a lányt aki teljesen kiegészít engem, és örökké vele akarok lenni."

    Tudjuk, mindenki így érzi, aztán paff :D
  • Vadnokedli
    #265
    én is így vagyok vele.. de próbálok változni, és azt hiszem hogy végre változok olyankor.., jön egy csapás és ugyan úgy marad mint kezdetekben.
  • Vadnokedli
    #264
    nem csak te: detto. ugyan ez van itt is.. :/
  • GhostR1der
    #263
    nem csak jó volt az életemben, de azon minek filózni? voltak nehéz időszakok is, de az mostmár csak egy távoli emlék ;)
  • andersh
    #262
    hát igen, én is inkább 30+ -osok véleményét várnám, talán ők már nagyjából látják mire jutottak, 25 alatt sztem nem nagyon lehet még tudni.
  • kiki888
    #261
    bár az eddigi kemény 16 életévemmel nemtudom, hogy mit keresek ebben a topikban, de jobb lett volna, ha jópár dolog máshogy alakul...
  • andersh
    #260
    :DDDD
  • ThisZip
    #259
    Egy hatalmas pofon az élettől, hogy lásd, az éremnek két oldala van.
  • GhostR1der
    #258
    igen.
    A megye egyik legjobb iskolájába járok (elsőnek vettek fel), van célom. Azt csinálom amit szeretek, Motorozhatok. Van 2 max 3 igaz barátom, kb 10 barátom, és soksoksok haverom. Mindenkivel jóban vagyok.
    2 hónapja barátnőm van, úgyérzem megtaláltam azt a lányt aki teljesen kiegészít engem, és örökké vele akarok lenni. Családom egyben van, van testvérem, minden jó...
    Mi kell még?
  • ba32107
    #257
    Neked meg ki kéne írni az aláírásodba, hogy ne próbáljanak megtéríteni, mert csak fél oldalas off lesz belőle, feleslegesen :D
  • ba32107
    #256
    Nagy egyéniség a nő, az már biztos :) Nálunk szülőin még a szülők sem mertek ellenkezni vele :D Kérdezz ha akarsz, válaszolok.
  • Prézli
    #255
    Ó dehogynem, őt mi is megkaptuk töritanárnak
    Hát én leszoktam a horrorfilmekről mióta heti 3x45 percben prémium minőségben kapom a halálfélelmet, de mindettől eltekintve ő egy jó tanár, mert ha így, hát így, de megtanulom ki volt III. Kázmér és mettől meddig milyen egyetemeket alapított, holott önszántamból szerintem nem tenném.
    Majd sztem inkább privátban kérdezek, mert fakkok miatt úgyis érdekel milyen tanárok vannak még,
  • Rockynhooo
    #254
    átérzem én is alig találtam egy fos alja melot napi 4 órában aztá most még keresek mellé valamit bármi jo lenne kajak de hát nenm egyszerű most ez a melo keresés dolog.
  • NEOreg3
    #253
    ez tök jó, máris jobban érzem magam
  • Atti12
    #252
    ha ovis kora óta így van akkor annak a 15-23 évnek elégnek kéne lennie.. szerintem. Legfőbb gond hogy nem is akar rajta változtatni, mint ahogy az előbb is leírta.
  • andersh
    #251
    ebben nincs semmi rendellenes. a legtöbb ember kurvára unalmas és nincs bennük semmi érdekes, és nem is lehet beszélgetni velük semmiről, vagy arról nem amiről te is tudnál.

    hypohonder vagy, nincs neked semmi bajod.
  • NEOreg3
    #250
    nem vagyok benne motivált és nem érdekelnek mások
  • Doddy a düdő
    #249
    mert nem olyan könnyű, hogy csettintésre menjen. de akadjatok már le a témáról, végre.
  • Atti12
    #248
    és miért nem változtatsz ezen?
  • DONGUBA
    #247
    Annyira bejott az elet hogy qvara nincsen munkam eppen.Hogy miert?
    NEM TALALOK:DDDDD
  • NEOreg3
    #246
    szocializálódás már az óvodában is nehezen ment, csak azzal alakítottam ki valamiféle kapcsoaltot, aki odajött hozzám (és ez tart a mai napig)
  • NEOreg3
    #245
    skizoid =/= skizofrén

    borderline-t is csak azért említettem meg, mert sok tünete megegyezik az enyémmel

    kockának valóban kocka vagyok (inkább már csak internetfüggő), de attól még százszámra látok egyetemen olyan kockákat, akik ugyanolyan normális emberek, mint akárki.
  • homeless
    #244
    Hát ja, ilyen lesz aki számítógép előtt szocializálódik nem emberek között.
  • sz4bolcs
    #243
    Neo, te kocka vagy, nem skizoid meg borderline. Skizofrénként úgysem lenne betegségtudatot, bordiként meg már szarrá vagdostad volna magad.
  • andersh
    #242
    az mér baj?
  • nan76
    #241
    Ne kezdjük el egymás vérét szívni kéremszépen...tök normális volt idáig a totyik....
  • NEOreg3
    #240
    ha nem hiszed el, hogy igaz, akkor ne válaszolj a kommentjeimre
  • Rundstedt17
    #239
    oké de akkor ne írj olyat ami nem igaz.
  • NEOreg3
    #238
    nem érdekel
  • Rundstedt17
    #237
    Bölcsész vagyok azt hiszem ezzel mindent elmondtam:D