97
The Crystal Method remixverseny 2009
  • toysoldier
    #17
    de ha írsz bele, akkor a zene fórumon belül az élre ugrik, és akit érdekel az majd benéz.

    ez meg így reklám.
  • ViniSoundz
    #16
    de meghalt
  • REPS0L
    #15
    ha jól látom, perpill 1. vagy :)
  • Világpolgár
    #14
    Alakul ez.
  • Desiderata #13
    van már ilyen téma
  • Pianista
    #12
    ment +1 szavazat
  • ViniSoundz
    #11
    Én megpróbáltam..hát zárják. Kár, hogy senki nem foglalkozik a vesrennyel. Van még két magyar srác, akik neveztek, biztos ők is örülnének egy-két szavazatnak.

    Pedig jó lenne ha foglalkoznának a magyar producerekkel, csakhát ez nem így megy.

    Egy próbát megért. Nem nyitok topikokat agyba-főbe, talán banánt nem kapok :)
  • Máté94
    #10
    ment de akár mennyire is tetszik ezt zári fogják mert reklám:(
  • ViniSoundz
    #9
    Nekem is ez az első ilyen stílusú zeném. Chilleket, meg breakbeat-et írok általában.

    Köszi a szavazatot!!
  • The Protector
    #8
    Nem szeretem annyira a stílust de rád szavaztam.
  • ViniSoundz
    #7
    Reklámszagú, magamat reklámozom. Ez van. Dj Premier-el semmi gondom.
  • Aquir
    #6
    ment
  • ViniSoundz
    #5
    köszi
  • EK1TEP
    #4
    Nem tetszik nem szavazok bocs
  • motyodlee
    #3
    kicsit reklámszagú, de a szavazat ment :)
  • kuci06
    #2
    Örülök, hogy reklámozod magad, és hagyom is, hogy befejezd, DE DJ PREMIER A VALAHA VOLT LEJOBB DJ! A VALAHA VOLT LEGJOBB DJ!

  • ViniSoundz
    #1
    Ez a topik kicsit fura lesz, mert az én javamra csináltam :) The Crystal Method nemzetközi remixverseny indult, amin indultam. Magyarországról én vagyok az egyedüli, aki bejutott a top 5-be, jelenleg 2. helyen állok.

    Arra szeretnék a nagy közönséget kérni, hogy akinek tetszik a remix, szavazzon rám a következő linken.

    Magyarországon senki nem foglalkozik a témával és jól jönne egy kis támogatás.

    Itt lehet rám szavazni: Szavazz

    Itt pedig a top 5: Top 5

    Jöhetnek a kommentek, szavazatok, és köszi mindenkienk, aki engem választott :)