97
The Crystal Method remixverseny 2009
  • ViniSoundz
    #1
    Ez a topik kicsit fura lesz, mert az én javamra csináltam :) The Crystal Method nemzetközi remixverseny indult, amin indultam. Magyarországról én vagyok az egyedüli, aki bejutott a top 5-be, jelenleg 2. helyen állok.

    Arra szeretnék a nagy közönséget kérni, hogy akinek tetszik a remix, szavazzon rám a következő linken.

    Magyarországon senki nem foglalkozik a témával és jól jönne egy kis támogatás.

    Itt lehet rám szavazni: Szavazz

    Itt pedig a top 5: Top 5

    Jöhetnek a kommentek, szavazatok, és köszi mindenkienk, aki engem választott :)
  • kuci06
    #2
    Örülök, hogy reklámozod magad, és hagyom is, hogy befejezd, DE DJ PREMIER A VALAHA VOLT LEJOBB DJ! A VALAHA VOLT LEGJOBB DJ!

  • motyodlee
    #3
    kicsit reklámszagú, de a szavazat ment :)
  • EK1TEP
    #4
    Nem tetszik nem szavazok bocs
  • ViniSoundz
    #5
    köszi
  • Aquir
    #6
    ment
  • ViniSoundz
    #7
    Reklámszagú, magamat reklámozom. Ez van. Dj Premier-el semmi gondom.
  • The Protector
    #8
    Nem szeretem annyira a stílust de rád szavaztam.
  • ViniSoundz
    #9
    Nekem is ez az első ilyen stílusú zeném. Chilleket, meg breakbeat-et írok általában.

    Köszi a szavazatot!!
  • Máté94
    #10
    ment de akár mennyire is tetszik ezt zári fogják mert reklám:(
  • ViniSoundz
    #11
    Én megpróbáltam..hát zárják. Kár, hogy senki nem foglalkozik a vesrennyel. Van még két magyar srác, akik neveztek, biztos ők is örülnének egy-két szavazatnak.

    Pedig jó lenne ha foglalkoznának a magyar producerekkel, csakhát ez nem így megy.

    Egy próbát megért. Nem nyitok topikokat agyba-főbe, talán banánt nem kapok :)
  • Pianista
    #12
    ment +1 szavazat
  • Desiderata #13
    van már ilyen téma
  • Világpolgár
    #14
    Alakul ez.
  • REPS0L
    #15
    ha jól látom, perpill 1. vagy :)
  • ViniSoundz
    #16
    de meghalt
  • toysoldier
    #17
    de ha írsz bele, akkor a zene fórumon belül az élre ugrik, és akit érdekel az majd benéz.

    ez meg így reklám.
  • Facek
    #18
    en nekem inkabb az 5. jott be, o nyerte a szavazatom :]
  • leho94
    #19
    szavaztam rád:D
  • ViniSoundz
    #20
    végom, de Te meg nem érted a helyzetet. Gondolom Te sem egy régi topikba írnál ha ku*va fontos lenne. Ne jöjjünk már most az ilyen-olyan bugyuta okosságokkal. De töröld vagy töröltesd, vagy mittudom én hogyan megy ez és bocs a szabálytalanságért!

    Amúgy köszönöm Mindenkinek a szavazatot :)
  • ViniSoundz
    #21
    Tudtam, hogy ez lesz, majd itt küzdök emberekkel a hülyeségeken. Zárjátok, itt se voltam, de tényleg, megoldom magam az egészet.
  • DaemoonHunter
    #22
    Szavaztam:)

    Egyébként nagyon profi, gratulálok...bárcsak én is itt tartanék, igaz én még csak fruity loops-al nyomulok, talán nem is váltok másra.
  • solo
    #23
    Meghallgattam, nekem nagyon bajön:] Szavazat is ment rá..gratta:]
  • TVelvet
    #24
    Szánalom, itt egy feltörekvő srác, nem keres vele pénzt sem, csak támogatásra szorul, és már REKLÁM! ... idiotizmus határtalan..


    +1 vote
  • akyyy
    #25
    na írtam az indabamusicnak hogy zárjanak ki a szavazásból, fórumos spam miatt:D
  • ViniSoundz
    #26
    olvasd el az indaba policy-ját kisfijjam, aztán megtudod, hogy ezért nem zárnak ki. Szánalom! Legyen már rossz a másiknak, nemigaz? Neked mi jó származik ebből? Csak a másikat had basztadhasd, igaz? Te egy igazi magyar vagy. Mennyél nézd tovább az ertéelklubbot!
  • Sickness
    #27
    én is voksoltam. ezeket a köcsögöket meg szard le, ez az életük.
  • ViniSoundz
    #28
    mindenkinek nagyon köszönöm a vote-ot! de én nem akarok itt agyatlanokkal küzdeni. jobb lenne, ha zárnák az egészet, mert ez agyrém. de nem sis tudom, hogyan szerezzen az ember szavazatokat, ha nem szól senkinek, hogy létezik ez az egész.

    itt azée elég sok ember megfordul, de úgylátszik csak agyatlanok. (tisztelet a kivételnek)

    úgyhogy felejtsetek el

    jah és írjatok jó sok emailt az indabának, hogy zárjanak ki gyorsan, mert akkor nektek igenjó lesz, jobban alszotok, hogy nah, ma is kicsesztem valakivel, megtettem az emberiségnek ezt a nagyon szép lépést.
  • Fbn Lx
    #29
    jó lett, grat. ment a szavazat. örülök, hogy van magyar, aki ilyesmivel foglalkozik.
    köcsögökkel nem törődni.
  • Matt07
    #30
    nagyon messze áll a stílusomtól, de minden elismerésem, ment a szavazat és csak így tovább,hajrá! :)
  • RAMyMamy
    #31
    jó lett, szavaztam rád.
  • ViniSoundz
    #32
    Köszi-köszi! Mindenkinek! Örülök, hogy jöttök azér. Nem kis munkám van a remixben, ráadásul 400 pályázó közül sikerült idáig eljutni. Ma voltam első is de aztán visszacsúsztam kétszer is.
  • Bruk
    #33
    Először is ennyi bajod legyen az életben, nem tudlak sajnálni.
    Másodszor ha jól tudom csak akkor minősül reklámnak ha fizetős cuccot reklámoz. Ez nem az (javítsatok ki ha tévedek).
    Haramadszor holnap meghallgatom és szavazok.
  • Mr_no_NaMe
    #34
    Még talán jó is lett volna ha nem fordítod le..de sajnos, így Fail!
  • Galy
    #35
    kurva jól szól!
  • ViniSoundz
    #36
    Köszi, aztán majd mondom a további fejleményeket.... :P
  • ViniSoundz
    #37
    Kint vagyok justmusic.fm-en! Főoldal! Tessék olvasgatni, meg szavazni :)
  • BB7
    #38
    Legalább az SG-sek tartsanak össze, ment a Vote, s sok sikert! :)
  • DecenS
    #39
    ez elég fúró lett!! meghallgattam az első ötöt és nekem a tiéd tetszett a legjobban...

    +1

    remélem, befutsz vele az első helyre!
  • greg benz
    #40
    Rühellem az ilyet,amikor úgy akar megnyerni valaki egy versenyt,hogy teleszórja a netet a szavazás linkjével,msn-en is körbeirogat,meg kirakja iwiwre stb stb..és akkor nem azért lett az első helyezett az,aki,-amiért valóban indult a verseny -(tehát ,hogy kiválasszák a legjobb remixet),hanem az nyert,akinek több ideje volt a gép előtt szavazatokat gyűjtögetni

    Kérdem én ennek így mi értelme? A buzi szépségversenyekkel is folyton ezt csinálják
    Ezzel az erővel egymás mellé állíthatnánk az X indulót,rámutatok az egyikre,te nyertél itt a kupa,szevasz!