26
  • NEOreg3
    #26
    psp-n egész korrekt cucc volt, de az extra brutalitás ellenére sem hiszem, hogy érdekelni fog PC-re
  • Riddick
    #25
    Kedvencem volt!!! Imádtam megölni mindenkit benne! Várom nagyon,kár hogy xbox 360 ra nem jelent meg! :)
  • Garou
    #24
    Ha az ember tudja kezelni helyükön a dolgokat, és normális élete van, akkor próbálja ki, nem lesz gond.

    Az meg, hogy a sok csíra 10-14 éves arra fog gyorsulni, hogy vécéülőkével veri szét az emberek fejét, igenis gáz. Nagyon. Meg más ám, ha nézi akárhol, mintha csinálja, akár virtuálisan is. Csak érzéketlenebb lesz az erőszakra. Szóval a játékkal nincs baj, megvan a célközönség, de fejlődő kis gyerkőcöknek nem kéne hozzájutniuk, mert nem tesz jót.

    Szerintem a világ nem lenne szarabb hely ilyen játékok nélkül. De hát igény, az van rájuk.
  • Tower Guard
    #23
    Jó lesz ez.
    Én azt mondom az ember inkább itt tombolja ki magából a dühét, mint a való életben.
  • opeca
    #22
    Nem volt ám rossz, az első rész.

    Az elején valóban kicsit morbid volt nekem is, de aztán már kezdtem élvezni, és nem, nem az öldöklést, hanem a lopakodást, azt, hogy esélytelenebbnek tűnök, de jó kis taktikai húzásokkal felülkerekedhetek.

    Úgyhogy részemről jöhet a folytatás, naná, hogy jöhet!
  • Skyline
    #21
    Így.:)
  • Tinman #20
  • Tinman #19
    "Nem tom, nekem a GTA4 is túl erőszakosnak tűnik..."

    Az élet durvább, elhiheted.
  • Tinman #18
    Vegytiszta fasság, amit mondasz.
    Elég egy hiradót, vagy az index heti képeit megnézni és SOKKAL brutálisabb dolgokat lát a 16 éves, mint ebben a játékban.

    Értésétek meg... ez egy TÚLÉLŐ játék, ez ilyen. Ha nem te ölsz, veled végeznek. Nincs választási lehetőséged a legtöbb esetben.

    Amúgy meg egyszerűen ilyen játék is kell... a Silent Hill ellen nem tiltakoztok, pedig az aztán ultrabeteges, már a hangulattól feláll az ember hátán a szőr... ahhoz képest a Manhunt 2 light kóla.
  • Tinman #17
    Egy hangulatos, survivor game. Itt is fail...
  • Tinman #16
    Nem ismeritek a játékot kicsit sem és ítélkeztek. FAIL!
  • Skyline
    #15
    Amire te gondolsz az a Postal.
    Ez a játék olyan mint anno pl filmben a Túlélő ember.
    Ott vagy 1edül át kell jutnod a pályákon kamerán figyelnek közben aki jön elenfél legyapod és nagykegyetlenül kivégzed. Semmivel sem céltalanabb mint egy Mortal Kombat...
  • wackydog
    #14
    kiprogettem a 2-ot wiin ami a brutalitast illeti van boven,de neha en kaksiztam magamala hogy megusszam a verest az ellenfeltol,futottam,lopakpdtam,kusztam masztam csak nehogy eszrevegyenek es 2-3 am szetverjenek,majd game over eseten lattam magam ahogy rugdosnak a foldon...:) soha eszembe se jutna meg hasonlot sem elkovetni a jatekban latottakbol,mivel tudom egyszer majd en is game overelek,de akkor mar nem latom hogy rugdosnak....
    szamomra 10/10 volt a butitott jatek is....jo sztori,megdobbento vegkifejlet,jatszhatosag,helyenkent a para is felutotte a fejet...
    ami a tiltakozasokat illeti ez csak jatek,akar horrofilmbol ,amibol van eleg,merithetnek a elszantak akik valami embertelenre keszulnek.tiltsuk be a horror filmeket is?pedig az csak film....
  • jefferson83
    #13
    Várjuk-várjuk :D

    Csak már kellene vennem egy gépet amin futnak a játékok :P
  • Hornymut
    #12
    Egy darab állat nem tűnik fel a játékban, szóval ez csak kitaláció. Mellesleg a játék annyira erőszakos amennyire az ember akarja, és nem muszáj mindenkit legyilkolni. De persze mindenképp rá kell szállni a programra, mert erőszakosabb is lehet az átlagnál. Azt bezzeg senki nem veszi észre, hogy kellemesen sötét és borongós, kissé paranoid történettel ellátott korrekt lopakodós játékról van szó, de mindenki csak annyit lát hogy "juj erőszakos tiltsuk be!!!" Szörnyű ez az álszentség. De ez csak az én véleményem. Akinek nem tetszik nem játszik vele, szidni mindig könnyű bármit. Ja, és csak minimálisan erőszakosabb mint bármely GTA, de nem feltétlen, ha nem akarja az ember.
  • TothLaci
    #11
    Nem tom, nekem a GTA4 is túl erőszakosnak tűnik...
    Vice City, GTA3 a favorit. SA-ról pedig annyit, hogy az sem rossz, de már sokabb volt az is.
    Bízna meg valaki engem játékfejlesztéssel... Persze ne az EA, max. akkor, ha annyi erőforrást ad, amennyire az én fantáziám követeli.
  • Gamecube86
    #10
    Hmm... Nekem akinek a GTA 3 Vice City-ben az volt a kedvenc szórakozása hogy a fagyis autóval a járdákon közlekedtem miközben végig ment a kocsi zenéje.
    Azt kell hogy mondjam ez a játék egy jó nagy rakás "bit"
    Nah ha ilyet látnék meg egy 16 éves gépén felajánlanám neki hogy eljátszom vele a játékbeli szerepeket! a Szülei meg mehetnének a fagyis autó elé.. Vagy kiraknám a srácot 8kerben utálom a romákat pólóban egy baseball ütővel....
  • Narxis
    #9
    Menj el edzőterembe vagy fusd körbe a házat párszor. Ez a játék egy töménytelen faszság, semmire nem jó, olyan mint benkő dániel a ker. tvkben.
  • egyember1
    #8
    http://www.youtube.com/watch?v=PGuhX5AmjuA
  • Callisto
    #7
    signed
  • plu604
    #6
    agree
  • BAk3R
    #5
    haha, király lesz!
  • Sanyix
    #4
    Ez az amiben macskákat meg kutyákat is lehet kínozni? A jó kurva... embereket oké, de az állatokat hagyjuk már ki.
  • Ps1ch0
    #3
    ok akkor en kezdem. MIT KEPZEL A ROCKSTAR?
    amugy az 1-es tetszett kar hogy mar nem jatszom csak neha neha
  • Lipi1980
    #2
    Az összes hasonló jellegű játék pl. GTA - mert abban is van erőszak, csak nem ennyire töményen - arra jó, hogy az ember levezesse a napközben felgyülemlett feszültséget...

    Ha az ember nem kapja meg boltban, akkor meg letölti netről :)
  • Sance231
    #1
    A Manhunt 2 nem szórakozás, hanem töménytelen mennyiségű céltalan erőszak, amit nem lenne szabad ajnározni.