253
http://alfa.webdesign.hu/jatek/iq/index2.shtml
  • zsutyesz
    #173
  • Rabbit20
    #172
    138
  • Legend Killer
    #171
    mínusz egy és jégcsap.
  • Legend Killer
    #170
    nekem annyi, olyan sok, hogy ide be se merem írni, mer összedől a rendszer :D.
  • Molnibalage
    #169
    Alapvetően kombinatorikai feladatok vannak benne és hasonlósági minta keresés, vagy sorba rendezés. Az életben tapasztalható komplex probléma ahol mérlegelni kell, optimalizálni, vagy hibát keresni nagyon messze esnek az IQ tesztek világától.
  • Desiderata #168
    mit értesz egysíkú alatt?
    még a pszichológus se tudják pontosan hogy mit mér
    ez is csak különbséget mutat ki az emberek között, mint hogy valaki gazdag vagy szegény, boldog vagy szomorú, alacsony vagy magas
    de a problémamegoldási készségen túl az ember személyiségére is kihat a magasabb IQ
  • Chili7
    #167
    nekem mensaval több jött ki
  • Molnibalage
    #166
    Szerintem az IQ tesztnek szinte semmi értelme, mert nagyon egysíkúan méri a azt amit mér.
  • ZsirosKenyer
    #165
    Na most akkor vonjon le mindenki kb 15 pontot a végeredményből és megkapja a valós értéket :D

    Ez a teszt semmire nem jó, csak önbizalomnövelésre.
    A mensa-s már egy kicsit reálisabbnak tűnik, de azért sokan meglepődnének egy igazi teszt eredményétől :)
  • rvn
    #164
    21 perc:)
  • rvn
    #163
    10 perc 60/45 124 es iq.
  • 5c0rp330n
    #162
    ez a teszt sztem nem teljesen korrekt. az ilyen betüösszekeverős fasságoknak semmi köze az iq-hoz, egyszerűen ha nem is ismered amit ki akar belőle hozni, alapból esélyed nincs, hogy kirakd. volt pl nálam egy olyan, amiből azt saccolom, h MILANO-ra gondoltak mint megoldás (más legalábbis nem jutott eszembe), ennek a városnak viszonyt tudtommal a nemzetközi neve Milan, a magyar neve pedig ékezetekkel Milánó, szóval nemtom hogy akar ez stimmelni. mindenesetre ezek után kb az összes ilyen típusú kérdést legfeljebb pár másodpercig nézegettem aztán random odaböktem egyet, és a végén még így is 130 lett az eredmény. meg volt pár olyan dolog, amit túlságosan szubjektívnek éreztem ahhoz, hogy legyen egy egyértelműen jó megoldás rá..
    a mensa-snak sztem már sokkal több köze volt a valósághoz, mondjuk ott pedig néhány szólás illetve régies (kb sose használt) magyar szó kb ugyanennyire inkorrekt volt és ugyanennyire semmi köze az iq-hoz, de ott azért kevesebb ilyen volt. a háttérben némi zavarótényezővel (zene..) olyan 10-el lett kevesebb pont ott nálam is, valszeg frissebb aggyal, zavarótényezők nélkül menne ez kicsit jobban is.
  • kraawz
    #161
    128, nem is olyan rossz. Lett volna vagy 2-3 kérdés, amin ha gondolkodok, tudom, csak lusta voltam. Szóval 130 körül megvan ;)
  • Lacee86
    #160
    [IMG][/IMG]
  • Lacee86
    #159
  • kocsisgabor9999
    #158
    15 perc, 124... De szerintem az igazi iq teszten kicsivel kevesebb lenne, mivel itt nem nagyon számít az idő (ahogy elnézem)
  • kas123
    #157


    A barátnőmé:

    "A tesztet 20 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 45 sikerült helyesen megoldanod. Az IQ-d értéke 124 pont."
  • hykao #156
    villog? :O pislog, nem? :P
  • Atikah
    #155
    bennem is van most egy kicsi :D am most nézem h a lokódba a faszinak villog a szeme :D
  • autoszimulator
    #154
    na akkor piálás közben veled sem fogok logikai feladványokat megoldani :DDd
  • hykao #153
    Kicsit be vagyok már baszcsizva és msn-en is zavarogtak közben...bár mondjuk valszeg józanul és zavargás nélkül is ugyanennyi lenne lenne:
  • Lacee86
    #152
    Én még anno az Rtl Klubos Vágó-féle IQ tesztet csináltam. Nemtom h az mennyire jó teszt, de ott nekem 140 lett.
  • F1re
    #151
    faxomat már állandoan benézek mert akarok végre nevetni h hátha van vki aki 80 alatt teljesit de egyfolytába csalodnom kell :(
  • Piloss
    #150
    pl:ets
  • Fbn Lx
    #149
    ez a "gép" a helyes válaszok alapján pontoz, nem vesz figyelembe sem életkort, sem kitöltési időt, pusztán annyit csinál, hogy hibapontonként levon az iq-ból kettőt.
    ha jól vettem észre.
  • autoszimulator
    #148
    mmm, van ráció azért az itteni eredmény, meg a komolyabb, megalapozott tesztek között, igaz nem teljes egyezés, de arányaiban igen.
    Az meg hogy ki, miként kommentel, nem jellemzi az intelligenciáját, inkább a műveltségét, megszokásait, környezetét, mentalitását, s főként a szókincsét. Ezek hiányában még lehet a logikai érzéke kiemelkedő :D
  • Lunatic83
    #147
    ne parázz, ált. 120-130 között pontoz a gép...
    itt mindenki "kiemelkedően" okos...

    kár, hogy nem ez derül ki a hozzászólásokból....
    elég csak végignézni 1-2 topicot...
  • Chili7
    #146
    max nem mondod el mennyi jött ki
  • Atikah
    #145
    else merem kezdeni a tesztet :D
  • Chili7
    #144
    biztos sokan tesznek majd így
  • Chili7
    #143
  • Dark Angel 666
    #142
  • Fbn Lx
    #141
    videót csinálsz arról, ahogy töltöd a tesztet
  • eightmiles
    #140
    Sehogy.
  • nandorb
    #139
    Itt vannak az IQ fighterok...
  • Chili7
    #138
    hogy?
  • eightmiles
    #137
    Én tudom.
  • Chili7
    #136
    akkor hogy lehetne hitelesíteni?
  • autoszimulator
    #135
    mensa nekem 124 lett, ha rájönnék a nyelvtaninak a csínnyára bínjára, egyet kettőt javulna. 10-es szórással azért nem vagyok teljesen elégedett :D
  • Reyes
    #134
    Ui.: A Mensa-s nagyon durva, ahhoz képest a felső csak egy kis agytorna:)