9144
10804749371311425826.jpg

>>> WAREZ TOPIC <<<

A Warez témával oda fáradj!

GoG-s exe

Skip intro

Akiknek nincs widescreen (:
  • Saaba
    #9024
    Szia, köszi, hogy válaszoltál.

    Ma, meló után prezentálom a képet, képeket.
  • Aborg
    #9023
    A mutageneknek mikor lesz szerepuk? A karakterem 18. szintu, de eddig csak 2 darab mutagent tudtam felhasznalni a karakterpanelen (ahol kis karika jelezte a lehetoseget).

    A csapdaknak es csaliknak van valami ertelmuk?
  • genndy
    #9022
    Nyomj rájuk Aardot, hátha elmozdul (de egyébként én sem emlékszem ilyenre).
  • S1M0N
    #9021
    A második részben nincsenek olyan illúziók, mint a 3. részben.
    Képet nem tudnál felrakni?
  • Saaba
    #9020
    Sziasztok!

    Most játszom újból a 2. részt. Találtam a játék során olyan sziklákat, amik illúziónak tűnnek. Tehát látni lehet, de a medál megnyomásával narancssárga aura táncolja körül, mint az olyan tárgyakat ahol interakció lehetséges.
    Viszont nem tudom, hogy ilyenkor mit kell tennem.
    Legyetek kedvesek segíteni, hogy ilyenkor mi a teendő.

    Segítségeteket előre is hálásan köszönöm!
  • Risu Führer
    #9019
    nekem is kellett egy kis idő miután átszoktam az egyről :) amúgy az Iorveth-es vonal tényleg sokkal jobb, de azért a Roche-val is végig lehet nyomni, csak a végén nézni fogsz hogy ez most mi :) az elfes vonalon megmagyarazzák :)
  • Aborg
    #9018
    Koszonet! Ma mar jobban ment a harc (normalon jatszom). Hasznaltam mindent (fozetek, kard, jelek, bombak) meg forgolodtam is rendesen (W S A D duplaklikkek).
    Most azt probalom kifigyelni mit is adnak hozza a dologhoz az erohelyek bonuszai. Erdekes hogy ehhez nem nagyon van magyarazat, csak a karakterpanelen az omlesztett parameterek.

    A szintlepesnel kiosztando pontokrol: erdemes tobb agat is fejleszteni parhuzamosan? Van ugye harom: kard, alkimia, magia. Nehogy ugy jarjak hogy egyiknek se tudok majd a vegere erni, gondolom ott lehetnek a legjobb kepessegek.

    Kicsit zavaro hogy fozetkesziteskor nem irja hogy melyik fozetbol mennyi van nalam, azt csak a kellektarban tudnam megnezni. Vagy ugyanez van a gyorsmenuban a bombaknal is, lehetne ott egy kis szam hogy meg mennyi maradt. De sebaj, akkor is nagyon erdekes es szep ez a jatek.


    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2015.11.13. 19:56:09
  • benőmenő
    #9017
    Na erre én sem jöttem rá, de szerintem állandóan aktívak a mutagének hatásai.
    A harc pedig elvi hibás, hogy ha rálockolsz az ellenfélre a kamera meg nem áll rá. A képességfában minél hamarabb oldd ki, hogy ne sérülj duplán a bacstabekre, illetve harcoknál mindig gurulj be (az ehhez való képesség is hasznos, amivel nagyobb távolságra vetődik Geralt) az ellenfél mögé, mert te is többet sebzel hátulról. És kb. ennyi. Ja a jeleket is használd bőven. Főleg a Quen-t. Az Yrden is hasznos, az Axii-t viszont túl lassúnak találtam tömeg jelenteknél.
  • Aborg
    #9016
    Szetek! Azt szeretnem megkerdezni hogy van e valami jelentosege annak hogy melyik kepesseghez rendelem a mutagent a karakterpanelen (ahol a kepessegpontokat is ki lehet osztani)? Marmint hogy a mutagen altal nyujtott elonyok (nagyobb kabitasi szazalek stb) csak az adott kepesseg hasznalatakor hatasosak, vagy mindig?

    Peldaul az "erely harc kozbeni regeneralodasa"-hoz rendeltem egy mutagent ami hozzaad egy szazalekot a verzeshez. Ez a szazalek mindig hat a verzesre, vagy csak akkor ha eppen regeneralodik az erely harc kozben?

    Remek ez a jatek. Az elso resze is tetszett, ez is nagyon jo. Kulon orom hogy sikerult athoznom az elso reszbol az utolso mentesem es a Witcher 2 jatekot azzal kezdeni

    Flotsamban vagyok, elegge a jatek elejen. Elvallaltam a szornyolos mellekuldeteseket de irto nehezek, ehhez meg erosodnom kell. Bar gondolom amikor a jatek atlep a kovetkezo fejezetbe addigra meg kell oldanom mert visszaterni onnan az elsobe mar nem tudok?
  • benőmenő
    #9015
    És meg is oldotta. Ezt a Galaxy klienst nem kéne ennyire nyomatniuk, mert baromi messze van még a véglegestől.
  • benőmenő
    #9014
    Kipróbálva, továbbra is kifő.
    Most elkezdtem lehúzni gog-ról böngészővel, hátha a reinstall megoldja.
  • xido
    #9013
    felbontások,egyebek minimálisra vétele arra az időre?
  • benőmenő
    #9012
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne, hogy a Chapter 2 és 3 közötti átvezetőnél kidob a játék az asztalra.
    Az Iorveth szálat választottam, ezért megpróbáltam átnevezni a másik szál átvezetőjét, hátha úgy tovább megy, de nem tette. Megpróbáltam mindkettőt átnevezni, hátha átugorja, de nem.
    Windows 10 64 bit alatt futtatom és próbáltam már 15.10-es beta, illetve 15.7.1-es Catalysttal is, semmi különbség. Illetve a külső progik (gog galaxy, msi afterburner, stb.) kikapcsolása sem segített.
  • Zozo0122 #9011
    Mostanra azt mondom, hogy imádom ezt a játékot :D Jó, hogy nem hagytam abba, mert nagyon ütős a story, nagyon jól össze van rakva minden. Bár ez mellékes, de fullon játszom a játékot (kikapcsoltam a motion blurt meg az elmosódás effekteket, mert nem tetszenek kb. egy játékban sem, de minden más on, még a legjobb mintavétel is) és ez valami elképesztően gyönyörű. Még esőben is, annyira valóságos az egész, hogy a karakterek haja is vizes és lelapul, pocsolyák az ösvényeken stb...Egészen más stílus, mint a nyugati rpg-k, de mostmár értem a rajongást. Az első rész sajnos nem volt elég hozzá, Vizimától kezdve nagyon tetszett az is, de ez sokkal jobb.
  • Zozo0122 #9010
    Igen, sokan mondtátok, de egyszerűen Roche volt a szimpatikusabb. (annyira ő se az, de legalább hisz nekem és kiszabadított) Ettől függetlenül az élményért persze végig fogom vinni Iorveth szálát is.
  • Shep
    #9009
    Pedig pont a tünde szál a jobb.
  • Zozo0122 #9008
    Elsőként Roche oldalát választottam, szimpatikusabb, mint Iorveth, de ha végeztem, lenyomom majd azt a szálat is :) Tényleg nagyon jó a story, sokkal jobban bejön ez a rész, mint az első rész, már a harcot is egészen élvezem. Jó, a Kayran harc bénácska volt, reméljük a többi jobb lesz :D
  • Zozo0122 #9007
    Na, mostanra egészen megtetszett a játék. Most megyek majd megölni a Kayrant.
    Hogy kell amúgy használni a meteoritérceket, a mutagéneket és a csalikat? Az előző részben a meteoritokkal lehetett fejleszteni, itt talán rúnák craftolásához kell?
    Csalikat csak Cedriktől tudtam volna venni, ezek hogy működnek? Lerakom mondjuk csapdák közelébe és odacsalogatja a célpontokat? :D
  • Gabe18
    #9006
    Annyival nem rövidebb, a középső rész elég hosszú. Ráadásul száz százalékig megéri még egyszer végigvinni, úgy hogy a 2. fejezetben a másik történet szálat választod, mert egyrészt teljesen más helyszín, események, küldetések jönnek, és rengeteg dolog derül ki másodszorra aminek az első alkalommal csak a végeredményét látod.
  • Zozo0122 #9005
    Akkor gondolom sokkal rövidebb, mint az első rész volt nem?

    Figyelni fogok, így is igyekszem mindent megtalálni. Nagyon tetszett most a küldetés, amiben elkaptak a volt szalamandra tagok :D Egyre jobban bejön a cucc. Epic volt ez egész - Aard-al kitörtem, ököllel kiütöttem egyet, felkaptam egy rövidkardot az állványról, felszabdaltam a többit, felvettem a cuccomat és komótosan kisétáltam
  • Madi92
    #9004
    Flotsamot is el lehet nyújtani, de a 2. fejezet a leghosszabb. Viszont 3. fejezetben figyelni kell, mert az ember könnyen lemaradhat a 2. rész egyik legjobb mellékküldetéséről, mivel gyorsan lepörög a végjáték, ha erőlteted a főszálat. Én is csak második végigjátszás során találtam meg.
  • Zozo0122 #9003
    Mennyire hosszúak egyébként a fejezetek? Ha jól tudom 3 fejezet van, de a 2. kettő teljesen különböző helyen játszódik. Tehát akkor:
    1.fejezet - Flotsam, a Kayran és az oldalválasztás után vége?
    2.fejezet - Roche vagy Iorveth útja
    3. fejezet - Végjáték?
    Itt is úgy van, hogy az első kettő fejezet hosszú, de a 3. viszonylag rövid lesz, mint ahogy az lenni szokott az ilyen fejezetekre bontott játékoknál?
  • Zozo0122 #9002
    Remélem. Amúgy nagy szerencse, hogy Geraltnak van stílusa, ez is dob az összképen, elég karakteres főhős. Az open worldben magát a felfedezés örömét szeretem, de ez az erdő is egész nagynak tűnik...találtam is benne egy szablyát egy fába állítva, persze fél óraval korábban csináltattam belőle egy tartós változatot :D
  • Although
    #9001
    És a java még előtted van. :) Bár open world rajongó vagy. Mikor a végére érsz te is meg fogod nyalni mind a tíz ujjadat.
  • Zozo0122 #9000
    Na, alakul. A kayran fészkének megcsodálása után gondoltam járok egy kört az erdőben. Hát ez marha jó, nagyon hangulatos, a zene pedig kicsit olyan mintha a régi gothicokból vettek volna hozzá ihletet. Kinézetre meg kb. az Öreg-erdőt képzelem el így a Gyűrűk Urából. Ahogy lemásznak az endriágok a fákról, az is tetszett. Ti már nyilván átjártátok többször ezt az erdőt, de nekem így elsőre odavert, bár töredékét láttam eddig, de egyből bekerültem a mélyére...na szóval először elbeszélgettem a trollal, majd kicsit arrébb az éjszaka közepén támadtak az endriágok a fákról (10/10hangulat volt így éjjel). Őket legyőzve átsétáltam a folyón, és egy mocsarat találtam, az egyik fáról egy akasztott elf lógott, na mondom erre később...csakhogy ekkor már körülöttem voltak, először csak az árnyékukat láttam átsuhanni egy fénysugáron, képzelhetitek na, ezt vártam, az ilyen dolgokat, ez az erdő eddig királyság. Scoia'taelek, 2 elf férfi. Az egyik támadott, a másik távolabb futott és íjazott, majd amikor elintéztem a társát, szabályosan befutott az erdőbe...üldözni kezdtem, bele egy nekkerfészekbe- másztak elő a föld alól, közben az elf arrébb futott és íjjal lőtt. Végül elkaptam őt is, de akkor már totál ismeretlen helyre keveredtünk...visszaszaladtam amerről jöttem (gyanítom bőven elf területen voltam már), amikor láttam egy vízesés alatti barlangot - bementem és megtaláltam a homályvirágot egy nekkercsapat és egy bűzdémon feldarabolása után. Mikor kijöttem a barlangból pont hajnalodott...a lényeg, ez az esti kaland kezd meggyőzni, elképesztően nagy hangulatbomba volt
  • Zozo0122 #8999
    Remélem srácok, igyekszem játszani vele és legalább az egyik szálon befejezni a Fallout4 előtt :)
  • Zozo0122 #8998
    Időközben rájöttem, valami csoda folytán 4 meccset is megnyertem egymás után ellene, mégse kaptam semmit :D Időközben átnéztem Flotsamot, Malena küldetését is megcsináltam stb. kb. 2-3 órát toltam most.
  • genndy
    #8997
    Azt hagyd, nem ad semmit. Egy linken lehetett valami cuccot megszerezni, azt adta meg (?) Franc tudja már, de nem érdemes vele szarakodni.
  • Zozo0122 #8996
    Oké, de egyszerűen elkeserít ez a játék, hogy mennyire nem olyan, mint amire számítottam :( Most a fogadóban vagyok, a szerzetestől akarok elnyerni valami ereklyét...nyerek is ellene kockán, de nem adja oda. Gondolom egymás után kétszer kell megverni. Annyira idegesítő, folyton lemákol. Borzalmas a kockapóker, egyszerűen undorodom tőle. A valódi pókert szeretem, jól is megy, de ez... Amúgy annyira felidegelt, hogy megpróbáltam a szerzetes nyakába állítani a kardomat, az sem érdekelt volna már, ha egész Flotsamot fel kell darabolnom, de természetesen ezt sem lehet.
  • MerlinW
    #8995
    A történet sokszorosan fog kárpótolni, hidd el:)
  • Although
    #8994
    Azt tudom mikor végére értem. Akkor hetekig, semmivel nem játszottam. Mert úgy voltam vele nincs semmi ami adná ezt az élményt.
  • Although
    #8993
    Pedig ha jól emlékszem a konkrét idő van eldönteni. :) Az élet ilyen nincsenek tökéletes hősök :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha csak egyszer nyomod le, akkor mindenképp elsőre Iorveth

    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.10.24. 14:08:14
  • Zozo0122 #8992
    Adok még neki esélyt, mert érdekel meg minden, remélem a történet kárpótol. Jelen állás szerint se Iorveth se Roche nem szimpatikus...ezért is lesz majd valószínűleg nehéz a választás is, remélem nem 3 másodpercet kapok majd rá, hanem előtte végiggondolhatok mindent.
  • Although
    #8991
    A 3-ik etapba olyan fejtörő volt apám, hogy megnyaltam mind a 10 ujjamat.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.10.24. 13:52:26
  • Although
    #8990
    Ez egy sztori alapú játék nem open world. És kell beleérzés is hozzá, az se árt ha elolvasod pontosan mi a feladat nagyjából lehet tudni hol mire akadsz. a Bestáriumba meg mi kell ellene. De érdemes végignyomni mert a sztori *5-ös. De ha csak open worldel akarsz játszani ez nem az. Nagyon nagyon remek történet és karakterek egy már akciójátékokhoz való harcrendszerrel ami az EE patch előtt normálon is gyilkos volt :) Az egész pontosan behatárolt fejlődés és szisztéma. Semmi meglepetés megcsinálsz minden melléküldit építed a karaktered, olvasod a történetet, párbeszédeket és mész a főszálon a történet meg alakul. Egész olyan mintha witcher könyvet olvasnád csak te játszod.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.10.24. 13:51:18
  • Madi92
    #8989
    Igen, csak többféle főzet is volt, ami specifikusabb ezeknél. Nyilván a fecske meg varjú az mindig ment. De volt pár, aminek tényleg csak akkor volt haszna, ha már játszottál a játékkal és tudtad, hogy mi fog szembejönni.

  • bardocz
    #8988
    Nem, te vagy a vicser, ha fizetnek hogy kipucolj egy helyet, akkor odamész és kipucolod :D
  • Zozo0122 #8987
    De eszembe jutott még egy zavaró dolog: oké, tök jó, hogy beletették, de szerintem béna a megvalósítás.
    Hajvágás. Egészen jó hajstílusok, de nincs előnézet. Miért? Egyenként meg kellett vennem az összeset, hogy kitaláljam, melyik áll a legjobban. Utána a szokásos visszatöltés, majd legjobbat megvesz, mentés. Ha bármikor a jövőben hajstílust akarok váltani, akkor ezt megint játszhatom el, mert nyilván elfelejtem, hogy melyik melyik pontosan.
  • Zozo0122 #8986
    Eddig oké, fecske, macska alap. De a különféle egyéb mellékfőzetek, amiket néha érdemes lenne meginni, teszem azt ha tudod, hogy valamiféle vámpír lesz a barlangban...de ööö...honnan is tudhatnád? Max akkor, ha quest küld oda és el van mondva, de ha te előbb arra jársz és kitakarítanál? Végülis te vagy a vicserkettő, ha szörnyét látsz támadsz.
  • bardocz
    #8985
    Pontosan.
    Amúgy én se nagyon tudok haladni most ezzel, elkezdtem, de Flotsamban ragadtam, valahogy nem bírom, inkább mást csinálok. Az első meg harmadik rész eddig jobban bejött. Aztán lehet az is gond, hogy nem annyira rég játszottam vele, mint az első résszel.