109
ki milyen programot használ, milyen módszerekkel pakolja össze, stb :]
  • manitounickfree
    #69
    ja k-lite5os van amiben benne van az mpeg4e h264 csak nemtom h kell telepiteni h elerheto legyen az a kodek, es virtualdubban hasznalanam
  • manitounickfree
    #68
    hi! valaki metudna mondani h melyik az a codec v. codecpack es h kell telepiteni amelyik majd lehetoseget ad az 'MPEG4E h264/MPEG-4 AVC' kodek kivalasztasara menteskor. elore is koszi
  • csgery
    #67
    Elméletileg akkor van így, hogyha vagy a kamera, vagy a számítógép NTSC-be dolgozik. Itt megnövei 4 gyel a képkockák számát, továbbá más módon jeleníti meg a képkockákat, ezért lesz csíkos (azthiszem ez a progresszív pásztázás, de nemakarok hülyeséget mondani). a lényege, hogy egyszer a páratlan, egyszer a páros számú sorok jelennek meg. Ezért csikozódik be.
  • Socki
    #66
    Jobb lesz a minősége?
  • csgery
    #65
    Akkor viszont amikor mented(exportálod, vagy akármi:D) ne NTSC be mentsd, hanem PAL ba.
  • Legend Killer
    #64
    nekem olyan progi kellene, amivel, ha felveszem a hangom, hörgéssé tudom alakítani :D. metálos hörgéssé :D. én még tanulom a hörgést, de nemtom, h kell.
  • Socki
    #63
    Köszi, converterem van 1-2 fajta nem ezzel van a baj hanem hogy a tömörítés mellett vágnom is kell és mts filet kezelje /az lenne a jó ha akár mts fileban is elmenthetném amit csináltam, ezt a vegas nem tudja de ez van!!! 2 progit tudok amivel mts-t lehet szerkeszteni, a másik a Corel de az nincs. Azt szeretném elérni hogy ne igy nézzen ki a kép: http://kephost.hu/image-9E40_4B7FAAA4.jpg
  • csgery
    #62
    SUPER converter?:D Klikk! Itt bátra el lehet szórakozni a bitrátákkal:)
  • Socki
    #61
    Ahoj mindenkinek!

    Láma kérdés: MTS file-ot /15000 kbps/ szeretnék avi-ba konvertálni a lehető legkisebb képromlással. Divx-el eszméletlen sokat romlott a képminőség, 4800 kbps-nél jobb adatsebességet nem enged a Sony. AVS convert progival jobb képet tudtam csinálni viszont azzal nem tudom vágni! Nem hiszem hogy ezt nem lehet úgy beállítani hogy legalább olyan képminőséget ne kapjak, 2x meg nem szeretném konvertálni! Ha valaki segítene beállítani azt meghívnám 2pofa sörre!
  • Legend Killer
    #60
    megbocsájtok, a király kegyes hozzád :D.

    najó, csak viccelek :D és np. amúgy nézz be a wwe topikba, ha gondolod és ott lesz a sok link egymás alatt egyik hszben. azok az én műveim :D, emiatt kellett a nerovision, v vmi vagdosó progi.
  • csgery
    #59
    Nem voltam itthon :$
    Bocsáss meg :D!
  • Legend Killer
    #58
    belejöttem az exportálásba végre és most megy jól.

    azér legközelebb válaszolhatnál :P :D.
  • Legend Killer
    #57
    LOL

    és azt, h kell?

    amúgy kösz.
  • csgery
    #56
    Az első 10percet ki kell vágni.uténa az első 20percet és így tovább:D AZ a lényeg, hogy a második résznél úgy legyen a videó, hogy a videónak az a része legyen kezdésnél, ami az eredeti videó végén volt:D
  • Legend Killer
    #55
    mindig elejéről akarja exportálni ez a szar, szal nem megy.
  • Legend Killer
    #54
    öhm, na és hogyan lehet a második10percet kivenni csak? mer most bejelöltem és megint elejéről csinálja.

    de hát sajna40perc mire felcsorog az első, LOL... szal ráérsz megmondani :D.
  • Legend Killer
    #53
    én az időnél tekertem annyira oda, ameddig kell és úgy exportáltam.

    de kösz, így már vágom.
  • csgery
    #52
    Na szóval, ugye behúzod videot, amit be kell.
    Első lépés: rákattintol, ekkor sötétkék színűvé válik:D
    Második lépés: elmész jobboldalra, a video végéhez, és megfogod a végét, és lehet húzni majd balra. egy ilyen piros színű keret mutatni fogja a videón, hogy éppen mennyit vágsz le:D És így szépen elhúzod, amíg teszemazt 9perc 55höz nem érsz. Amint ez megvan, Alul Export, beállítod, miként mentse el, milyen minőségben, ezt majd tudni fogod:D.
    Utána amint ez megvan, le OK zod, visszajön a videovágó rész asszem. Itt ekkor megfogod, és a videó végét elhúzod jobbra. Az legyen a lényeg, hogy ezt a videót bal oldalt fogod majd húzgálni addíg, amíg az eredeti videóhoz képest 9:55 nél lesz az eleje.
    És így tovább, amíg tart a videó.
    Ez egy egész egyszerű megoldás, biztos van könnyebb is, de gondolom akkor a programot is nehezebb kezelni!:D
    Ha nem megy, írj privibe, és megoldjuk:)
  • Legend Killer
    #51
    mond el pls, h kell szétvagdosni, mer nemtom :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.

  • Legend Killer
    #50
    pro! kösz!
  • csgery
    #49
    Bármilyen videóval szét lehet kapni, ami videó vágással foglakozik:D
    Nero Visionod biztos, hogy van, A 7 es Nero alaptartozéka, és külön 10percesekre szét lehet őket vagdalni, majd külön exportálni:D
  • Legend Killer
    #48
    jútúbra feltöltöttem1vidit és túl hosszú,10perceset enged. hogyan tudom szét vagdosni, 10perces részekre? milyen progi kell hozzá? pls help!
  • csgery
    #47
    Bármelyik videoszerkesztővel meg lehet csinálni, vagy a kontrasztot tolod fel, vagy pedig a fényerőt.
  • Pummis
    #46
    Skacok nem tud valaki olyan megoldást tul sötét a videó valami progíval világosabbá tenni ?
  • csgery
    #45
    Nah szóval, rájöttem mi a probléma. Ha AVI ba konvertálom a videot, akkor döccenésmentesen csinálja a lassítást (mer mondtátok, hogy tömörítés miatt, akkor gondolom miértne) :].

    MÉg egy utolsó kérdés: a hangot hogy tudom vele együtt lassítani?
  • csgery
    #44
    Sok múlik a beállításokon...
  • csgery
    #43
    Nézd végig az egész videót, és megvilágosodsz :]
  • 2Bálint
    #42
    a linkelt videón nem folyamatosan lassul...
  • Yeltzin
    #41
    És telefonnal vagy kompakttal űzöd ilyen komolyan a fotózást?
  • Hassan B
    #40
    Igaz, még csak hat éve foglalkozom komolyan fotózással, de ebben a megállapításban nincs szükségem a véleményedre...
  • Yeltzin
    #39
    "turista" szinten ez biztosan így is van, de adj nekem két képet, és 10 pontban bebizonyítom, hogy miért tévedsz (ha folytatni akarjuk az offolást)
  • Hassan B
    #38
    Hát ennél nagyobb hülyeséget rég hallottam... N82-vel(5MP) szebb képeket és videókat készítek, mint egy középkategóriás Sony kompakttal(7.2MP).
  • akyyy
    #37
    Kivéve ha telóba jobb kamera van, mint egy olcsóbb fényképezőgépbe, de a kamerám(HD) szebb fényképeket csinál, mint az itthoni fényképezőgép.
  • stp4trick
    #36
    telefon hangtovábbításra, fényképezőgép állóképrögzítésre, videokamera mozgóképkészítésre szolgál

    minden más funkció amit a fenti három készülék bármelyike tud, csak felesleges helyfoglalás és a célnak meg nem felelés netovábbja
  • akyyy
    #35
    Digitális fényképezőgéppel felvett videó szaggatni fog és ugrálni, ha lassítást alkalmazol rá. Mivel ez nem kamera, ezért alapból mikor felveszi, le is tömöríti az anyagot veszteségesen, és csak nehezen lehet megoldani hogy úgy nézzen ki a lassítás, ahogy szeretnéd.

    Megoldás: vegyél egy kamerát. :D
  • Yeltzin
    #34
    Track motionben ugyanúgy görbéhez tudod rendelni (vagy akár kockánként beállítani), mint az átmenetet vagy a lejátszási sebességet.
  • Cat 02 #33
    Nem egyből zoom, mint egyből lassítás, hanem átmenettel, olyan amilyet az 1. hozz. szólásban kértek.
  • Yeltzin
    #32
    Ennek a mondatnak van értelme?
  • IMYke2.0.0.0
    #31
    YouTube-on rengeteg Tutorial videot találni a Sony Vegas-szal való munkához - így többek között a lassításhoz és a részlet zoomoláshoz is.
  • Cat 02 #30
    Vegas-ban nincs olyan lassítás, mint zoom-olás ?