4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • [HUN]FaTaL
    #1237
    Hm rosszul emlékezdtem, igazad van. :)
  • gabesz012
    #1236
    Miért ne közlekednének? Solaris, Citaro (/405G), MAN, Volvo 7700A (ez mondjuk nincs Berlinben, csak szólóban), még Ik280-uk is van pár darab. :) Csak kapásból Berlinben...
  • Krisz995
    #1235
    dkvfannak: A DKV-s festésű busz nagyon tetszik. Még hangulatosabb a zárjelző hanggal! Az viszont kár, h a kijelzőkiírás nincs összhangban. Remélem ezen majd lehet javítani és olyan lesz majd mint a mellékelt képeken.
  • dkvfan
    #1234
    No problem :)
    I'm not a boss... ;-)
  • IkarusGermany
    #1233
    Sorry dkvfan
  • dkvfan
    #1232
    Your track is very good (form the piictures), but I think this forum is not the best place for adverts... Not bad, when you post your link once, but you do it every day...
  • [HUN]FaTaL
    #1231
    Németben nem közlekednek csuklós buszok.
  • IkarusGermany
    #1230
    Thanks Rayden! :):) More information addons Iceland Usedom / Pictures by www.icc-cbs.com
  • Misi az ezredes
    #1229
    Csak lenne már kész, ja és remélem nyomatnak majd új buszokat bele, ja és nem mellékes én tennék bele csuklós buszt, feldobná a közlekedést, nagyobb kihívás értitek.
  • Rayden02
    #1228
    Félrement,bocsika!




  • Rayden02
    #1227
    Insel Usedom!
    Új képek:








  • Rayden02
    #1226
    Elvileg igen!Az ajtóknál is lehet!Például hogy milyen gyorsan nyitódjon ki az ajtó!Meg a nyílási fokot is!
  • kifli
    #1225
    :D
    lehet gyorsítani az emelésen?
  • dkvfan
    #1224
    Ma sikerült olyan magasra megemelnem az egész buszt, hogy nem tudtam beszállni :P
  • kifli
    #1223
    kéne csinálni tuning low rider buszt :D
    Ha lehet módosítani, hogy ahelyett hogy leengedném a buszt, baszottgyorsan megemelei majd süllyeszti az elejét :D
  • dkvfan
    #1222
    http://www.bigblackdog.extra.hu/CBS2010/CBS_2010_Billentyu.pdf
    A gas-nál szerintem nincsen olyan, ami jobban tal a gáz-ra. Viccet félretéve ebből megtudod nézni a dolgokat.
  • davidosz
    #1221
    köszi, de ezeket már mind megtettem, sebesség, parkoló fék....de nincs gáz, és pl. telefonhívásra sem reagál
  • davidosz
    #1220
    a beállításoknál próbáltam átállítani a billenytűket, de sehol sincs oylan ami a "gáz"-ra utalna :S
  • dkvfan
    #1219
    Be kell röffenteni a motort, sebességbe tenni a buszt, kiengedni a parkoló féket, és máris mehet a menet :)
  • davidosz
    #1218
    szisztok!vicces, tudom, de nem tudok elindulni a busszal, meg válaszolni, amikor szólnak nekem a rádióban. hiába nyomom az "igent", minden menne, de a busz nem indul el. Mi lehet az oka?
  • dkvfan
    #1217
    Asszem te írtad, hogy azal küszködsz valamelyik buszon, hogy más legyen az ajtók hangja (különböző). Ha küldesz egy Model fájt, megcsinálom neked, ha eddig nem sikerült, vagy ha van MSN.ed, elmondom h. szerintem hogy kell.

    Más. Nem tudja valaki, hogy hol lehet módosítani a midibe a program által betett fényszórós részt?Mellesleg egy kis hangulatvilágítást csináltam a buszba, kék neoncsövekkel :)
  • Rayden02
    #1216
    A hátsó ajtó sajna még nem nyílik,még nem tudom hogy hogyan lehetne megoldani!1 lehetőséget látok rá,hogy klónozom a középső ajtóval,azaz egyszerre nyitódnak ki,igaz ez annyira nem jó ötlet,de jobb mint,hogy nem nyitódik ki!Kár hogy nem három ajtós busz van alapból a játékban,különben ez már nem lenne kérdés!
    A rozsda pedig jó ötlet!Köszi a tippet!Valahogyan megoldom!
  • Misi az ezredes
    #1215
    add1. Mind a 3 ajtó működik?
    add2. Nem tükrözi a valóságot, (KÉK) szín azaz a BKV lovasa lenne a busz, de én annyit javítanék rajza, h a textúrába tennék rozsdát és egyebet. Mert úgy tükrözi a magyar állapotot.
  • IkarusGermany
    #1214
    Hello Rayden !! :)
    Very nice / Very good is Ikarus 260 !! Pictures & Support www.icc-cbs.com
  • Gabi79
    #1213
    sziasztok!.Nem tudtok olyan 3ds ikarus busokat amik persze nem csuklosak?hanem mint a 260 as ilyesmik?.Azért kérdezem mert én Papirmakettezésel foglalkozom,ez hobbim.és ha sikerülne akkor a 260 as szériábol is lenne papirmakett,és persze ha tiis akarjátok,azt meglehet épiteni és nemcsak a játékban lesz hanem egy olyan mint egy emlék!.
  • Rayden02
    #1212
    Ezen a modellen már kevesebb modell hiba van!És még a X3EVO stringtable is pont jó lett hozzá alapból!!!
  • Rayden02
    #1211
    Nem tudtam ellenállni 260-as csábításának,így hát nekikezdtem!






  • Rayden02
    #1210
    Az nagy kár!Nem lehet valahogy kijavítani?
  • dkvfan
    #1209
    Igen, rájöttél a jármű másik hibájára. Több vsz nincsen. Hibás fájlt tettem bele a letöltött Zip-be, hamarosan javítom. Ezért rossz, ha a játék nem megy a te gépeden, amiről a honlapot csinálod. :)
    PenDrive, stb. a végén meg csak belekutyulódsz a dologba... Hamarosan javítom, ha kjész, akkor szólok
    --
    Amúgy próbáltam levenni a felbontást, mindent. Eljutottam a 480x?-es felbontáshoz, ott már elég szépen megy a játék, csak már nagyon gyatra a minőség :(
  • Krisz995
    #1208
    dkvfannak: A DKV-s festésű busznál ha kiírok vmit, pl.: 42J UN-Javits Center, akk a külső kijelzőn PA Bus Terminal van kiírva,de a többi kiírásnál sem az van kiírva amit ki kéne írnia. Nem tudod ,h h lehet ezt javítani??
  • gumikacsa
    #1207
    Ha a felületi hibákra gondolsz, az nem textúra hiba, hanem sajna modell hiba.
  • Krisz995
    #1206
    Ha valaki tud angolosítást, az azonnal jelezze pls!!
  • Krisz995
    #1205
    Ok, működik, videokártya baj volt!
  • Krisz995
    #1204
    A patchek felrakása után elindítottam a játékot és ilyen magas frekvenciájú hangot adott ki. Nem tudja vki h kell ezt megszüntetni? Az gond h a patcheket 2x raktam fel??
  • Krisz995
    #1203
    Sikerült felrakni, de az angol nyelv német lett. Tud vki angolosítást hozzá????
  • dkvfan
    #1202
    A pachek telepítésénél a kitallózitt könyvtár a Program files/TML-Studios/City Bus SImulator 21010-New York kell hogy legyen.
  • IkarusGermany
    #1201
    Very Very Good is Ikarus 211.53!! Thanks Reyden !!
    Other Skins and Repaints for City Bus Simulator www.icc-cbs.com
  • Krisz995
    #1200
    Felraktam sorrendbe, mindet 1 helyre, elindítottam, de az 5 busz még mindig sehol, de a mappákban már ott vannak, és minden benne van. Miért nincs benne a játékban az 5 busz?
  • Krisz995
    #1199
    A patcheket 1 helyre kell rakni?? Az úgy jó, h az 1.2es, 1.2.1es és 1.3as patcheket a vehiclebe raktam??
  • Rayden02
    #1198
    Meg a texturák is elég ramatyok rajta!