4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • kuzco007
    #1278
    nem értem:S az editorban a busz textúrái között a kék ikarusét találom, sárga volán textúra nincs is benne és az ülések kapaszkodók sem a volánosok...mégis a busz, vhonnan veszi ezeket a textúrákat csak nem tudom, hogy honnan:S megtudnád csinálni az eredeti BKV buszt nekem és azt belinkelni? mert ehez nem értek, hogy csináljam vissza azzá amit én kértem tőled:)
  • Rayden02
    #1277
    Hát ez nem!Esetleg keress egy skidow mappát,ha van,abban kell lennie egy cbs.exe fájlnak,felülírod a régit vele,és kész is van!DE ESZT INKÁBB AZ OFF TPICBAN KÉRDEZD,SZÍVESEN SEGÍTEK!DE NE ITT!
  • longhaul
    #1276
    http://www.free4rapidshare.com/city-bus-simulator-2010-new-york/ Itt töltöttem le. Ez nem eredeti?
  • longhaul
    #1275
    A fórumon töltöttem le? Az nem eredeti?
  • Rayden02
    #1274
    A főmenüben persze!
  • Rayden02
    #1273
    Miért nem lenne 1.3as verzióban?Nyomj egy Ctrl+N-t!!
  • Rayden02
    #1272
    Ha nem eredeti,akkor nem tudod!
  • longhaul
    #1271
    HA 1.4.1-ben van, az csa registrálni kell , , csak hol???? ..
  • kuzco007
    #1270
    jók lettek a színek:) am editorom nincs, mert az csak az 1.4.1-ben van, de a crackre várok már mióta...:D
  • longhaul
    #1269
    Dieses Programm benötigt eine Online Aktivierung zur endgültigen Freischaltung. Für diesen Vorgang wird eine aktive Internet-Verbindung benötigt. Um den Vorgang nun zu starten, betätigen Sie bitte den Online-Registrierung-Button.
  • longhaul
    #1268
    Installáltam mert lefagyott a játék. Hol kell regisztrálni ? Mert kér valamilyen serialt? (Az aerosoftnál nem találtam ahol regisztrálhatnék,
  • Rayden02
    #1267
    Ja amúgy a textúrák jók lettek?Úgy értem hogy nem lettek a textúrák zöldes-lilás színűek!
  • Rayden02
    #1266
    Elvileg az editorban Visszalehet állítani a színeket!
  • kuzco007
    #1265
    miért lett sárga? én kék bkv buszt szerettem volna, nem volánozniXD
  • longhaul
    #1264
    Amikor elinditnám a busz, akkor a kép összemosódik. Mit töltsek lw? Az angol patch teszet be neki?
  • kuzco007
    #1263
    köszönöm szépen és sajnálom!:)
  • SipiDani16
    #1262
    Miért megy ilyen rohadt lassan a szerviz kocsi? Valamit nem lehet csinálni, hogy gyorsabb legyen? A busz viszonylag gyorsan tud menni, ezért is fura!
  • Rayden02
    #1261
    Elnézést ez nem az a busz!
    ez lenne az:http://i50.tinypic.com/2d6vc4p.jpg
    De ha nagyon kell akkor tessék,feltöltöttem neked!
    De előre szólok,hogy vannak még nem tökéletes!






    Ikarus 260.46
  • Rayden02
    #1260
    Meg amúgy már meglett változtatva erre:
  • Swejk
    #1259
    Tessék már finomabban beszélgetni,nem kell ez a stílus...
  • Rayden02
    #1258
    Én is a buszra,gondoltam,azért mondtam hogy sehonnan,mert még nincs kész!Láthatod,hogy csak képek vannak róla,link pedig nincs!
  • kuzco007
    #1257
    én tök normálisan kérdeztem és a buszra gondoltam, nem a játékra...jó, hogy megcsinálod magadnak a buszt, de nem prezentálod a topikban, akkor meg képeket se rakjál róla faszfej!
  • dkvfan
    #1256
    Kérdés? Kijelentés? Esetleg felkiáltás?
    Amúgy az 1.3-as patch teszi be az új buszokat.
  • longhaul
    #1254
    A Patchek mit javítnak.
  • longhaul
    #1253
    Ha eltöröd akkor van ... Nem tudom .... ...
  • dizzys
    #1252
    hali. kérdésem az lenne hogy az 1.4.1 patch-hez van már törés?
  • Krisz995
    #1251
    Na de jó! Már várom, h kész legyen!
  • kenyboy
    #1250
    Csáó. nekem az angol verzió van meg..tudna valaki segíteni hogyan-mi módon tudok beszállni a buszba? Előre is köszi!
  • dkvfan
    #1249
    Készül a Civis 1.1-es verziója. Többek között az ajtó csukódás összehangolása, csak az egyik szárny nyitva tartása, illetve a már korábban beígért kijelző csomagok is biztosan benne lesznek a megújult világítással együtt.
  • csige791
    #1248
    Sziasztok!
    Én vagyok béna vagy tényleg nem lehet normálisan megcsinálni, hogy G25-el játszható legyen? Leszedtem a profilt a banner alól, de tök szar. Van valami megoldás vagy maradni kell a bill.-nél ?
  • [HUN]FaTaL
    #1247
    www.aerosoft.com
  • longhaul
    #1246
    hol lehet megvenni az SG-n apróhirtedésben meg lehet venni a játékot?
  • kifli
    #1245
    nekem is ugyanez, szal ablakba jáccok :/
  • Rayden02
    #1244
    Sehonnan!
  • a347
    #1243
    Nekem olyan gondom van, hogy full screenben villódzik a kép, de ha ki van kapcsolva tökéletesen megy.
    Mi lehet a gubanc?
    A válaszokat előre is köszi
  • kuzco007
    #1242
    honnan lehet tölteni?:)
  • longhaul
    #1241
    Jó, de nincs olyan hogy "a,s,w,d" a = előre vagy ... ilyen témában.
  • leho94
    #1240
    bannerbe a billentyűzet kiosztást nézted már?
  • longhaul
    #1239
    JÓ JÁTÉK EZ!!! Csak nem tudom milyen billentyűvel nyithatom az ajtót? Már sorra végig zongoráztam a klaviatúrán, de még nem nyitotta ki. még milyen gonbot kell megnyomjak? Ja és demóban van meg, mert lejjebb a fórumban, van amelyik (weblap) letölti van amelyik azt irja ki hogy "ERROR" Hol kapható
  • gabesz012
    #1238
    Pedig Kölnben is van 59 db Citaro-G. :) Itt egy nagy tömegközlekedéses oldal, innen lehet puskázni, lehet ország, város, típus szerint keresni... Bkv-s képek között is van 1-2 kuriózum. :)