4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Rayden02
    #1197
    Hát igen,még van mit csiszolni a stringtablén!Csak sajna nem igazán értem hogy mi micsoda benne!
  • kobi14
    #1196
    Nagyon laza így tovább grat hozzá tetszik
  • Krisz995
    #1195
    Bocs, h ennyit kérdezek!!!
  • Krisz995
    #1194
    Az 1.2est hova kell rakni, gondolom azt kell kiválasztani??
  • Krisz995
    #1193
    Okés, kezdem a letöltést.
  • dkvfan
    #1192
    Letöltöd az 1.2, 1.2.1, 1.3 patcheket ebben a sorrendben, akkor elméletileg ott lesznek.
  • Krisz995
    #1191
    Igen, a vehicles nevezetű mappa üres. De ha 1.3.0as verzióm van akk nincsenek rajta a patchek. Az 5 busz neve egy Import nevezetű mappában található, terjedelmük 5 KB. Akk gondolom az 1.2es és 1.3as patcheket kell letöltenem.
  • dkvfan
    #1190
    Mármint a vehicles nevezetű mappa?
    Akkor töltsd le a patch-eket.
  • gumikacsa
    #1189
    egész jól alakul, bár, még eléggé billeg. :D

  • Krisz995
    #1188
    Na gond az, h nekem az a könyvtár teljesen üres, nincs mit felül írjak. Mit tegyek?
  • Rayden02
    #1187




    Esetleg ha valaki kiszeretné próbálni,annak itt a link:
    IKARUS 211.53.BETA
    Sajnos még nem az igazi,épp a hangokat,meg a kormány próbálom beletenni,de
    valahogy nemigazán jön össze!Plusz az hogy a hátsó ajtónak és az első ajtónak különböző legyen a hangja!Szval van még mit csinálni rajta!
  • dkvfan
    #1186
    Próbálta már valaki betölteni a szabad vezetésben elmentett játékát? Mert akármelyik verziónál próbáltam, nálam lefagyás a vége.
  • dkvfan
    #1185
    A kicsomagolt fájlban lévő DX3EVOMIDI könyvtárral kell felüliratni a játék könyvtárszerkezetében lévő azonos mappát, melynek útvonala már többször le volt írva.
    Alapesetben C:/Program Files/TML-Studios/City Bus Simulator 2010 - NEw York/Data/Game/userData/Vehicles útvonalon találod.
  • Krisz995
    #1184
    A kicsomagolásig eljutottam, mit és hol ,hová kell felül írni??
  • Krisz995
    #1183
    Sajnos a kicsomagolás sosem volt az erősségem, hogyan kell???
  • dkvfan
    #1182
    A letöltött fájlban (amit tölts le újból), van egy olvasd_el.html fájl. Abban le van írva. Ha nem lett volna érthető, akkor megkreded azt a helyet, ahova feltetted a programot. Ez alapból a C/Program FIles/... Itt van az a könyvtárszerkezet, ami a mellékletben van.
  • dkvfan
    #1181
    Felment az új verzió, az eredeti linken megtalálod. Töltsétek le újra, aki már megtette, és most irassa felül a fájlokat
    Elnézést a bakiért, remélem mostmár jó lesz!
  • dkvfan
    #1180
    Igen, hibás lett sajnos. Hiába a sok tesztelés, a legvégső műveletek egyike mégis hibás lett. A javítás megtörtént, ha minden igaz mostmár jó lesz. Elindítottam a feltöltését az új verziónak, ha fent van szólok.
  • gumikacsa
    #1179
    Az elsőre az lenne a tippem, hogy nem válalsz "fuvart", mielőtt elindulsz Itt egy kis segítség hozzá.

    Így már volt, hogy jártam, de szerencsére csak a demoval, azzal sem sűrűn. Nálam a játék újraindítása oldotta meg a problémát.
  • Krisz995
    #1178
    Free mode-nál UN-nél, Javits Centernél, és Circle Line-nál van 1 megálló ,amin van 1 "CLICK" felirat, arra a megfelelő gombbal kattints, ha ez megtörtént megjelenik egy "ACCEPT" felirat és az időpont amikor indulni kell, ha megint megnyomod a megfelelő gombot előjön egy zöld OK felirat és megjelennek az utasok.
  • Stefibaba
    #1177
    Két kérdésem lenne, az egyik az hogy miért van az hogy free mode-ba senki sincs utasként, szóval csak buszozni tudok üresen az meg nem móka, a másik meg az, hogy miért nem érzékeli a játék sokszor a gombokat? Most például a chapter 6al szenvedek, mert folyton hol azért bukom el mert a sofőrrel nem tudok beszélni (nem érzékeli a gombot) vagy nem érzékeli a gáz gombot és sorolhatnám. Ha valaki tudja valameikre a választ segítsen.
  • kitt2000
    #1176
    Én már megprobáltam felűl irni de nem sikerűlt!
    Elmósodott vlágos kék busz találtam!
    Ez hiba?
  • Krisz995
    #1175
    Letöltöm a a fájlt és hogy kell felülírni azt?
  • Gabi79
    #1174
    értem!,köszönöm az infót
  • dkvfan
    #1173
    Az az Editorja a játéknak.
  • Gabi79
    #1172
    akartam ép képet betenni rola a programrol.csak nem sikerült.még nem ismertem ki magam itt.Ha jollátam Rayden02 és ikarus nál láttam képet arrol a programrol vagy miis az!.
  • dkvfan
    #1171
    Melyik programnak? A fórum a City Bus Simulator 2010-ről szól, ennek a játéknak van egy Editorja is, ahol az elkészített tga kiterjesztésű textúráidat tudod .tex-re convertálni, majd betenni a játékba.
  • Gabi79
    #1170
    Azt szeretném megkérdezni ,hogy ennek a programnak mi a neve?ezzel texturázni lehet jármüveket?.
  • Gabi79
    #1169
    sziasztok!
  • dkvfan
    #1168
    Civisbusz letöltése a City Bus Simulator 2010-be (Béta verzió):
    http://www.dkvfan.extra.hu/egyeb/letoltesek/city_bus_simulator_2010_civis/
  • krisztianp16
    #1167
    Nagyon fasza grat!:)

    #1165: Jó lenne ha lenne bene csuklos:P:D
  • wollnerd #1166
    Azt hiszem 1.2 verziója van és az Engine version: 1.5.5
    De a játék online verziós! Úgy értem, amikor megnyitom az exe fájlt(nem a Crackot) kéri a kódot amin ez áll: Serial key és last name. én ezt nem értem! Nem tudom a kódját!!!
    segítséget erőre is köszi!
  • gumikacsa
    #1165
    Eddig finom, bár eljutnék idáig... Lenne 394-es, 395-ös, 399-es, 260-as, 280-as (amennyiben csuklóst tud kezelni) amit be tudnék rakni.

    Egy észrevétel: Nem tudom, lehetséges-e, de szerintem a sofőrt magasabbra kellene emelni. Nekem már most tetszik.
  • Rayden02
    #1164
    hopszi,ez neked ment!!
  • Rayden02
    #1163
    Ékezetes!Nem az lehet hogy véletlen elmozdítottad a táblákat az editorban?
    Mert ha csak simán csak át vannak nevezve,nem fordulhat elő ekkora bug vagy hiba!
  • Rayden02
    #1162
    Na nagy nehezen,de végül sikerült összeraknom a fránya buszt!!Igaz még vannak hibái,a realizmuson is egy picit javítottam!!Hát elég bétásra sikeredett!
    Íme a videó róla!

    IKARUS 211.53.
  • dkvfan
    #1161
    Én meg a kijelzős dologgal fürödtem be.
    Te milyen neveket adtál meg? Kis, ékezetes, nagybetűs...?
    Mert én megadtam normálisan a neveket, pl 42J UN-Javits Center, elindítottam a játékot. A kijelző eszeveszetten "pörög", felváltva láthatóak rajta a kiírások, az ajtón meg nem lehet bemenni, mert 2 réteg van, amiből a másodikat nem lehet kinyitni :(
  • Rayden02
    #1160
    Érdekes hiba!Én ezzel a hibával még nem találkoztam!
    Milyen verzió amit leszedtél?
  • wollnerd #1159
    Helló!
    Én letöltöttem a torrenttel egy iso fájlt átmásoltam a játék crackját a főkönyvtárba elindítottam, kiírta hogy movies.dll nem található akkor Plugins mappából másoltam a játék főmappájába, az elindítással az adatok elvesztek.
    Valaki tudja, mi lehet a baj?
  • kifli
    #1158
    ugyanígy vagyok vele :D