4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • ripso7
    #1318
    császtok hoan lehet leszedni a teljes verziót válaszokat előre is köszi császtok
  • Rayden02
    #1317
    Ha elmondod a nyitási szögeit az ajtóknak hogy mi milyen irányban hány fokban,stb,akkor megoldható!Az ilyenekben nem vagyok otthon sajna!
  • kitt2000
    #1316
    Eszt ajtó változatott nem lehet ne kialakitani?





    Erre gondoltam esetleg!
    Ha nem sikerűl nem baj!
    Azért javitott verzió lesz?
  • Rayden02
    #1315
    De szerintem ez a busz kilőve!
  • Rayden02
    #1314
    Az a helyzet hogy én vbus modellekből konvertálom át a játékba!Ha van ez a busz akkor meglehet csinálni,ha nincs akkor nem!
  • kenyboy
    #1313
    Hello! ahogy látom te elég otthonosan mozogsz a modellezős témában...Lenne egy kérésem megcsinálnál nekem egy buszt??(felén ilyenek járnak)Ha igen akk kösz ha nem akk meg nemgáz (KÉP:http://m.blog.hu/eu/eurobus/image/2008/08/lgc-382_2.jpg)
    Amúgy egy kinai buszról King Long-ról van szó.
  • Rayden02
    #1312
    Sajnos elég necces a dolog!Klónozással próbálkozom,hogy a középső ajtóval nyitódjon ki egyszerre,de aszt most mondom,hogy úgy biztosan nem lehet megcsinálni,hogy külön gombbal nyitódjon!De ki tudja,lehet aszt is meglehet valahogyan!A klónozás pedig eddig nagyon nem jön össze!
  • kitt2000
    #1311
    Néhány gondolat az ikarus 260 -ra irányitására!

    -hátulról neked mennek aszt ki lehet védeni ha a lámpánál hagyol egy kis helyet és ha észre veszed a hátulról érkezö kocsit majd nem elért akkor elörébb áljatok legtöbször nem mennek beléd!
    -Az 1 ajtó berajkadás nál ha beragad akkor bezárod majd újból kinyitod ez legtöbször segit és kiszabadul!

    Ez egy pár ötlet hogy lehet velle játszani!

    -Rayden02 esetleg ha lenne rá idöd a másik ajtó(harmonika ajtó) én igy nevezem) változatátt is elkészitenéd?
    Persze ha meglehet csinálni!
  • kenyboy
    #1310
    Köszönöm szépen minél hamarabb kipróbálom! ÉS választ adok!
  • kuzco007
    #1309
    köszönöm szépen:)
  • Rayden02
    #1308
    Na megvannak a textúrák,majd valamelyik nap megcsinálom,ha még nagyon kell!
  • kuzco007
    #1307
    a textures fájlban minden benne van, csak vhogy rákell illeszteni a textúrákat és ehez nem értek:S
  • Rayden02
    #1306
    Igen,de az csak egy skin az LF260-as buszhoz!
  • Rayden02
    #1305
    Jaaaj,bocsesz!Bocs de már visszacsinálni nem tudom!Elvileg újra importálni kell a textúrákat(TGA)!Azok meg már nincsenek meg!
  • kuzco007
    #1304
    nekem meg nem válaszolsz...hát szép:)
  • longhaul
    #1303
    Csak még egy kérdés. Hol lehet registrálni? (Online Aktiverung) Mert registráltam, csak az a SHOP volt.
  • kitt2000
    #1302
    Ikarus 412 ?
    Már olyan is van?
    Adnál linket rólla?
    Bisztos ebbe a játékba valló!
  • Rayden02
    #1301
    Hát ha nincs mit felülírni,akkor hiányoznak a designx buszai,mind az öt!Az 1.3-as patch segíthet rajtad,persze amiben a buszok vannak!!!
  • kenyboy
    #1300
    Sziasztok!légyszives segítsetek...szeretnék betenni egy buszt le ís van írva mit hogyan de nem stimmelugyanis ezt tartalmazza a leírás:Ha ezzel meg vagy csomagold ki az ikarus 412 zip
    fájlt a
    "TML-Studios/City Bus Simulator 2010 - New York/Data/Game/userData/vehicles/LF260/texture"Mappába és írd felül a fájlokat!
    Az ajtók hangjait pedig ugyan ide a LF260/Sound mappába,és írd felül itt is!........Igen ám de nincsmit felülírni ilyenkor mit tegyek ??légyszi help könyörgök..(esetleg patch kéne??És ha igen hova telepítsem??)
  • gerypapa95
    #1299
    jó..
  • Rayden02
    #1298
    Persze!
  • papi08
    #1297
    Bekerült egy új banner!
    Igaz saját készítés, de talán jó lesz:)
  • kitt2000
    #1296
    HAJDÚ VOLÁN festést megengeded megcsinálni rá?
    DKVFAN szivesen megcsinálná!
  • Rayden02
    #1295
    Semmi gond!
    Amúgy csak próbálkozom!Valamikor sikerül,valamikor nem,amúgy a hibákat amit felsoroltál ezekről nagyjából mind tudok,kivéve egyet,az hogy a hátsó ajtó felugrik!A többit hibát már rég kijavítottam volna ha tudnám,vagyis hogy ha rájöttem volna hogy hogyan is kell!
    Az első hiba amit mondasz aszt sajnos csak úgy tudnám megoldani,hogy át mennének rajta az emberek!(Az meg ugyebár hogy nézne ki!)félre tolni meg már próbáltam(A 211-nél bevált),aszt sajnos meg nem lehet,mert akkor az összes korlát ami a buszon van azzal együtt tolódna el!A második hiba meg hogy állandóan nekem jönnek,na eszt sem vágom!1szval tényleg nagyon nehéz ez!Az editoról meg csak annyit,hogy iszonyat Süt a procim tőle egy idő elteltével,63-64 fokosra is felmegy!,annyira húzza!
    Na de ez már mellékes,és off szagú!
  • kitt2000
    #1294
    Teszteltem az új ikarus 260.ast!

    Tényleg van mit javitani rajta!

    Én ezeket a hibákat vigyeltem meg!

    -Az emberek az elsö ajtónál beragadnak lehet egy kicsit kijebb tenni az ajtót vagy a korlátott kénne eltávolitani!
    -A lámpánál neked jönnek állandoan lehet hogy egy kicsit hoszabb a busz az eredetinél
    (Eszt vigyelembe kénne venni a készitésnél)
    -a hátsó hajtó leszálláskor felugrik de lehet ez a eredetinél is jelenkezik.

    -ESZT NEM AZÉRT IRTAM HOGY HIBÁT KERESEK BENNE CSAK A JAVITÁS ÉRDEKÉBEN OSZTOTAM MEG!
    -ÉN MÉG IGY SE TUDTAM VOLNA ELKÉSZITENI!!!
    -EZÉRT ELNÉZÉS KÉREK A KÉSZITÖTÖL!!
    -TUDOM HOGY MONTAD HOGY VAN HIBÁJA NEM VÉGLEGES!!
  • kenyboy
    #1293
    Csövi! egy kérdésem lenne ey buszt szeretnék betenni de sehogy sem meg :S valaki segítsen legyenszíves!!!
  • dkvfan
    #1292
    Ha a kollega belegyezik, megpróbálhatom szépen lassan. Viszont a Midinek készítek egy HV helyi színtervez változatot.
  • dkvfan
    #1291
    Igen, pontosabban nem. Szóval debreceni színekben indulok, ám Hajdúszoboszlón tanyázok.
  • Krisz995
    #1290
    Ez akk nagyon kár.
  • Swejk
    #1289
    Egyik ismerősöm állítólag utánanézett kinti fórumokon,ő mondta.
  • Krisz995
    #1288
    Hát ez szomorú! Biztos, h nem tudja kezelni??
  • Swejk
    #1287
    Hali
    Úgy hallottam a játék nem kezeli a csuklót.
  • Laaccoo
    #1286
    Hello! Letöltöttem kipróbálom,felrakom,elindítom. Odamegyek Jackhez megnyomom a J-t semmi utánna átteszem egy másik gombra akkor sincs semmi. Hogyan tom működésre birni hogy reagáljon? Végignyomkodtam a bill. egyik gombra sincsen semmi.********* Mit tudok csinálni?
  • longhaul
    #1285
    NEM TUDOK BEMENNI AZ EGYIK UTCÁBAMiért nem???
  • kitt2000
    #1284
    Ilyen szinre gondoltam!
    HAJDÚ VOLÁN festés!





    Esetleg ez is össsze hozzható egy kis átalakitásal?
    Ha lenne hozzá kedved valakinak esetleg!




    Bocs a sok képért!

  • Krisz995
    #1283
    2-0-2-0-ás ajtóképlettel, ugyan ilyen festéssel.
  • kitt2000
    #1282
    Köszönöm a Letöltést!
    -A HAJDÚ VOLÁN festést készitenék rá engedélyeznéd?
    -Dkvfan esetleg elválalnád a HAJDÚ VOLÁN festését?
    -Olyan jó sikerűlt az elözö és gondoltam elkészitenéd a régi debreceni festéssel is?
    -Várom a válaszotokat elöre is köszönöm!

    -Várom a másik változatátt is ha lehet kölön szerepeljenek már a játékba!
  • Krisz995
    #1281
  • Krisz995
    #1280
    Vki esetleg nem készítené el ezt a buszt?
  • gerypapa95
    #1279
    szép, te is debreceni vagy ?:)