4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Anonymus20
    #1722
    Kérj engedélyt és szevassz van.
  • dkvfan
    #1721
    Valami ilyesmire gondoltam. Valamilyen formában megpróbálom ezt kivitelezni.
  • Martinez01
    #1720
    szerintem meg lehet úgy oldani hogy pl:
    Modell: Design-x
    Skin and others:dkvfan
  • dkvfan
    #1719
    Megtisztelve érzem magam abból az alkalomból, hogy az első hír rólam - vagyik az egyik festésemről szól. Ám a busz publikálásán még gondolkodok, keresek minden lehetőséget, hogy azért mégse legyen konfliktus a busz készítőjével.
  • Martinez01
    #1718
    Oldalam
    Buszok linkjeit várom itt is és ott az oldalon is PM ben :D
  • gabcsi13
    #1717
    Nagyon jó lett!
  • dkvfan
    #1716
    Köszi :)
  • Krisz995
    #1715
    Nagyon tetszik! Mindig meg tudsz minket lepni! Lenyűgöző!
  • dkvfan
    #1714
    Hajdu City 12
  • Rayden02
    #1713
    De be lehet,csak a játék elég furán adja vissza!Egyedül az ajtóhangok,azok,amiket még fel lehet ismerni,a motor hang már más tészta!
  • kitt2000
    #1712
    Ilyen hang jó lenne hozzá?
    Videóból nem lehet átenni a játékba valahogy?
    Találtam pár jó hangot is!
    Ikarus hang
    Egy elég jó videó?
    Garázs menet Ikarus 260
  • gabcsi13
    #1711
    counter strike-os .mdl fileokat miért nem nyintja meg az editor?
  • kitt2000
    #1710
    Nem lehet betenni igazi Ikarus 260 hangot?
    De az ajtó hangja az jó le a kalappal mint az igazinál!
  • Rayden02
    #1709
    Ja és még rajtam kívül 1-2 ember még ugyanúgy elkezdte csinálni a buszokat,pl gondolok itt az EAG buszra!
  • Rayden02
    #1708
    Amúgy a 260-as győri ikarus már majdnem kész!A hangokat csinálom,bár szerintem eddig elég tűrhetők lettek!

    <Katt>
  • Rayden02
    #1707
    Amúgy ICC-CBS oldalon a dezignikszel ment ám a vitázás ezzel kapcsolatban az off topic-ban,hogy milyen jogon használom fel az ő buszit!No kérem,én nem használom fel,hanem szépen egyesével kitörlöm a darabjait!Egyedül csak a kerék marad!Nekem igazából csak a méretezés miatt kell!Különben minden segítség fent van a wikin!
  • Rayden02
    #1706
    Hát van egy olyan érzésem hogy vannak egy páran akik fel néznek az sg-re,mert az ICC-CBS fórumnak is csinálok egy párat,és háát!No nem is folytatom!

  • gabcsi13
    #1705
    Ha bajba kerülnének akkor is csak akkor ha egy design x -es megnézi és lefordítja németre a topikot hogy értse.
  • Krisz995
    #1704
    Ez tény. De ha eddig nem kerültetek bajba, akk miért most kerülnétek bajba???
  • dkvfan
    #1703
    A helyedben én is azt mondanám... De ha valami lesz, akkor mi szívjuk meg Rayden bratyóval...
  • Krisz995
    #1702
    Csináljad nyugodtan! Ez a topik szerencsére még normális! Mi nem lopunk és nem is csalunk véleményem szerint.
  • Rayden02
    #1701
    Pfff,az durva,akkor lehet hogy abba kéne hagynom nekem is eszt a fajta model berakás dolgot!Nem akarom aszt csinálni ami ott folyik!Ti mit tanácsoltok?Csináljam,ne csináljam?Mi legyen?
  • dkvfan
    #1700
    Ez az egyik oldala. Én inkább a jogi dolgokra gondoltam...
  • gumikacsa
    #1699
    Igen, pl. nem fognak több buszt kiadni. Szépen elterjed a fórumokon, mekkora köcsögök a Magyarok (1-2 ember miatt), a normálisabb fórumokra ha magyar címről reggelsz nem engedik... Volt erre példa még anno a 18 wos sorozattal kapcsolatban, és sajnos még most is ez megy, csak be kell kukkantani az euro truc sim, és a german truck sim topikokba, nagyüzembe megy a modell lopkodás, átalakítás...
  • dkvfan
    #1698
    Hát ki tudja... Csak lehetnek következményei...
  • Anonymus20
    #1697
    A tipikus magyar trógerség...
  • Blackdog
    #1696
    A billentyűzetkiosztás új, javított linkje:
    http://cellosion.net78.net/Files/CBS_2010_Billentyu.pdf
    Ha valaki ráér, legyen szíves javítsa a bannerben.
  • dkvfan
    #1693
    Most dolgozok a Hajdú Volán helyi+helyközis midi+szóló kombinációkon :D
    Csak egy baki van ahogy nézem, hogy a Design X szabályzata szerint MDL fájlt egyáltalán nem lehetne feltölteni, plusz a logókhoz sem lehetne hozzányúlni...
  • Anonymus20
    #1692
    Esetleg lehetne gyűjteni a bannerban a linkeket, ott mindenki megtalálja.
  • kuzco007
    #1691
    esetleg kaphatnánk egy összegyűjtést az eddig elkészült magyar buszok linkjeiről? gondolok itt az ikarusokra BKV és Volán, DKV-s stb.
  • kem001
    #1690
    Köszönöm szépen!
  • Krisz995
    #1689
    Üdv!
    1328-as hozzászólásnál van 1 link. Ott le tudod tölteni az Ikarus BKV-s festéssel!
  • kem001
    #1688
    Hali
    Valaki légyszíves töltse fel a 260-as Ikarus-t újra, mert letöröltök a bal kormányos verziót
  • gabcsi13
    #1687
    buszomat megnézted?
  • dkvfan
    #1686
    OK-OK ;-)
    Mondom nem baj, csak úgy írtam :))
  • gabcsi13
    #1685
    5 percig gondolkodtam rajta hogy hogyan írjam.
  • Rayden02
    #1684
    A dobozos verzió 15.én jelenik meg!vszínüleg azután pár nappal le lehet majd tölteni!
  • devid1414
    #1683
    Hellosztok az addon-t csak meg vásárolni lehet??Vagy lehet(lehetlesz)tölteni is??
  • longhaul
    #1682
    Mit kell átállítani a videókarin?, mikor lefényképezem a buszt. Csak összevisszaság van. nem jelenik meg a kimentett kép (f12)
  • Rayden02
    #1681
    A bratyó is mindig aszt üt a googléba!