4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • podorHUN
    #1762
    én nem értek hozá de ien busz kivitelezése lehetetlen ??
    nem pont ien de pol nem szolo busz készitése mondom ne tudok buszt csinálni csak kérdezem tiszteletem azoknak akik tudnak skineket meg buszokat össze hozni

    http://www.youtube.com/watch?v=xMxgjEXAKwY&NR=1
  • podorHUN
    #1761
    de azért én ezt is elfogadnám szivesen ithonra

    XD
  • gabcsi13
    #1760
    Nem ilyen kellene.
    Igazi busz meg kamion!
  • podorHUN
    #1759
    http://www.ecafaros.com/en/simulator/driving-simulator-heavy-truck-driving-simulator---ef-truck-/-bus--motion-real-truck-/-bus-driving-cab-with-motion-platform/74.htm


    http://www.ecafaros.com/en/simulator/driving-simulator-heavy-truck-driving-simulator---ef-truck-driving-simulator----low-cost-heavy-truck-driving-simulator/39.htm


    dejolen valameik XDXD
  • podorHUN
    #1758
    kolyok nem bántásbol de az nem lehet hogy nem ugyan oda rak le téged mint ahova a buszt rakja

    mert az t lehet álitani pl lehet te aq házban kezdesz de a busz a depoban ???
  • Cs0k1
    #1757
    minden patchet felraktál az 1.3ig? az 1.3 előtti is kell
  • kolyok86
    #1756
    Hát köszi a segítséget, de így sem csinál semmit.Nem ad buszt.Na mindegy legfeljebb nem megyek free módban.:S:S:S
  • Martinez01
    #1755
    akkor nyomd meg az F9 et vagy az F10-et valameik a kettő közül visszarak a buszba!
  • kolyok86
    #1754
    Köszi a választ az első eset bejött, így már működik az 1.3, de a szabad mód még mindig semmit sem csinál.Kiválasztom az útvonalat,a buszt és csak engem rak be a kiválasztott útvonalba.Ott klikkelni tudok érkezési indulási idő is van,emberkék is megjelennek csak busz nem,azért próbálkozom és nagyon köszi a segítséget.
  • Cs0k1
    #1753
    mivel letöltötted a legújabb azaz 1.4.1-es patchet is gondolom én, mert az kér jelszót, akkor az a rossz hírem van, hogy arra még nincs crack szóval telepítheted újra és csak az 1.3as patchig rakd fel

    a másik kérdésedre pedig mikor szabadmódba belépsz, akkor kell kiválasztani hova rakjon le téged és a buszt is és akkor egy helyen lesz a busz meg te, gondolom ez a problémád
  • kolyok86
    #1752
    A másik amit szeretnék kérdezni,hogy ha letöltöm a frissítéseket,azután kódot kér,de sajna nekem netről van letöltve.Van rá megoldás hogy anélkül is működjön??Naon szeretnék játszani vele és új buszokat is szeretnék kipróbálni.Légysz segítsetek!!Köszi!
  • kolyok86
    #1751
    Hali!!Most léptem be a city bus simulator világába!!Szeretnék egy kis segítséget.Szabad módban kiválasztom az útvonalat,de nem jelenik meg busz.Ráklikkelek a tábára,ott ki is írja a menetidőt, le is okézom, emberek is lesznek csak busz nincs mit tegyek???
  • Cs0k1
    #1750
    szerintem még nemlehet, vagyis ha már lehetne tölteni itt tudnánk róla :D
  • huhha
    #1749
    Hellosztok valaki nem tudja h lehet-e már tölteni az uj addons-t mert már 15-dikén kijöt ha jol tom és abba reménykedek h lehet tölteni.:)
  • Martinez01
    #1748
    nagyon szép!
    rakd fel az oldalon a készülő buszokhoz:)
  • kem001
    #1747
    Az Off topic is kihalt :D
  • Blackdog
    #1746
    Biztos mindenki az addonnak játszik már :D. Na jó, gondolom nem, de ha valakinek mégis van valami eltitkolhatatlan dolga, megoszthatná velünk.
  • kem001
    #1745
    Jaja, eléggé kihaltunk... Amúgy szép busz
  • dkvfan
    #1744
    De kihaltunk :)




  • gumikacsa
    #1743
    már csak 5000? A télen még 8000 volt osztrákban.
  • Rayden02
    #1742
    Ez igaz!Amúgy tényleg megérné megvenni!
  • dkvfan
    #1741
    Másnak is fájna rá a foga, de ezt az OFF-ban kéne folytatni..
  • mernokur
    #1740
    eljatszottam mar en is a gondolattal! az a 5000 ft nem sok!:)
  • kem001
    #1739
    én is várom. eredeti megvételén gondolkodok, de fene se tudja
  • mernokur
    #1738
    hat remeljuk a legjobbakat!varom nagyon :)
  • kem001
    #1737
    1.4.1-es verzió törésére is mióta várunk már? Lassan 6 hónapja, talán az addon miatt lesz hozzá..
  • mernokur
    #1736
    a hivatalos oldalrol mar lehet rendelni:) mar csak fel kene torni meg megrendelni!:D
  • kem001
    #1735
    amazon.de-n április 21-től írja, hogy megvehető... Van egy érzésem, hogy nem lesz tört verziónk
  • gabcsi13
    #1734
    Mennyi lehet a szállítási díj Bulgária és Magyarország között kb?
  • kem001
    #1733
    Szerintem 15,95 € nem sok érte, de ha ingyen elérhető lesz :P
  • Brad33
    #1732
    A képek mindenesetre nagyon biztatóak.
  • Brad33
    #1731
    Úgy legyen
  • Cs0k1
    #1730
    a hivatalos megrendelő oldalszerint már lehet rendelni a dobozos verziót is :)

    reméljük hamarosan torrenten látjuk viszont :D
  • kuzco007
    #1729
    gondolkozzál már ember, hány fórumban látsz szerkesztés? hát rengetegben és nagyon durván:D
  • Krisz995
    #1728
    Köszi, így sokkal jobb.
  • Cs0k1
    #1727
    a játékbeállításoknál van olyan hogy "HUD transparency", egy csuszka és ott tudod állítani mennyire legyen átlátszó, ha leviszed 0-ra akkor eltünik.
  • Martinez01
    #1726
    a házigazda kirakná a bannerba ha megkérhetem?
  • Ben92
    #1725
    Nem hinném legalább is én tudok róla.
  • Krisz995
    #1724
    A "Stop Requested" feliratot és a tájékoztatást, h mennyien várnak a buszra, mennyien szállnak le, az a menüben beállítható, h a játékban ne látszódjon??
  • dkvfan
    #1723
    Én is pont erre gondoltam. Majd megcsinálok egy modellt, és elküldöm nekik.