4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Bajni530
    #2042
    Sziasztok!
    Most regisztráltam, és lenne pár kérdésem.:
    1.: Felraktam az Usedom pályát, de a játék betöltéskor megakad a bevezető fekete képernyőnél. Ez miért van?
    2.: Hogy lehet átfesteni úgy buszt a CBS-ben, hogy fel is ismerje a játék, de ne írjon ki hibát?
    3.: A GXN-339-es busz kb mikorra lesz kész, és melyik programmal lesz majd játszható? :)

    Előre is köszönöm a segítségeteket!
  • kitt2000
    #2041
    Szép lesz nagyon!

    Esetleg a más rendszámmal készítenél!
    GNX-441
    Helyi járatos 2 számú Balmazújvárosi busz ez!

    Elég ha a rendszámot készítenéd el amit ki tudnék cserélni!
  • leho94
    #2040
    nem hinném
  • mk452001
    #2039
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy az Usedom pályán felhúzzák valamikor a wolgasti hidat, vagy az csak dekoráció?
    Előre köszi
  • Rayden02
    #2038
    Szép,szép!Nagyooon szép!
  • dkvfan
    #2037
    Szuper! Végre valami debreceni :)
  • Brad33
    #2036
    Miután fent van a Usedom nem lehet megnyitni sajnos:(
  • leho94
    #2035
    szép
  • VL67
    #2034
    Belátható időn belül ez is kipróbálható lesz.
    GNX-339
  • kitt2000
    #2033
    Megtudod nyitni a játékba is a térképet!
    Ez lesz az PAUSE BREAK gomb ami előhívja úgy tudom!Vagyis nálam az!

    Vagy miért keresed?
  • Brad33
    #2032
    Nem tudja valaki, hogy az alapjáték térképét hol találom? Nézegettem neten, de semmi...
  • gumikacsa
    #2031
    nekem is G25 van. Nálam tökéletesen működik, igaz, nem volt egyszerű, mire aránylag irányíthatóvá lettek téve a buszok.
  • repastam
    #2030
    Én bármilyen pedált ha nyomok akkor elindul a busz majd pár másodperc után ugy veszi mintha folyamatosan nyomnám a féket és nem tudok elindulni se :S G25 és más játékba meg tökéletes
  • biliard10
    #2029
    hogy kell beálitani a logitech g25 hogy ugyan ugy forogjon mint a játékban ?
  • Brad33
    #2028
    Köszi szépen.
  • kem001
    #2027
    Oldalamon találsz pár buszt: Link
  • Brad33
    #2026
    Valaki meg tudná mondani, hogy honnan tudok letölteni pár jó buszt? Kicsit már unom a Novát és a Tigert
  • gumikacsa
    #2025
    A "busz" mappáját másold a
    c:\Program Files\TML-Studios\City Bus Simulator 2010 - New York\Data\Game\userData\vehicles mappába.
  • Geriga
    #2024
    Sziasztok!
    Lehet, hogy kiátkoztok, megölnétek, felgyújtanátok. DE! Fél órája keresem, hogy melyik mappába kell betenni a buszokat. Nem találom. Tuti, hogy én vagyok a béna. Valaki leírná esetleg? Bocsánat a hülye kérdésemért.
    Gery
  • robiribi
    #2023
    vagy a gyári busz hangját elcsenni vmi képpen ?

  • robiribi
    #2022
    nem is lehet becsukni ?
  • Brad33
    #2021
    Sehogy.
  • robiribi
    #2020
    Please
  • robiribi
    #2019
    És a Regiobus Usedom gyári buszát is át lehet festeni ?
    Csak mert annak a mappájában egy stringable fájl van csak ?
  • robiribi
    #2018
    Regibus Usedom-ban hogy elhet becsukni a depot ajtaját magad után ???
  • EMODestroyer
    #2017
    Sziasztok!
    A 8. küldetésben tudja valaki mit kell csinálni?
  • csige791
    #2016
    NovaBus LFS képek (készülőfélben lévő busz)
  • podorHUN
    #2015
    nem tudom nekem a kormányal nincs bajom jo a gáz /fél tempomat zavar nem kicsit de azon kivül nekem türhetö a kormányal lehetne jobb de csak kormányal inditom el
  • mojorisin
    #2014
    Hogy lehet kikapcsolni a Regiobus Usedome buszában a tükröt? Eléggé FPS gyilkos...
  • gumikacsa
    #2013
    ez mondjuk igaz
  • [HUN]FaTaL
    #2012
    A szimulátorok mindig túlárazottak. Nézd meg az FS kiegészítők árát.
  • gumikacsa
    #2011
    Hát igen, ezért is mondom, hogy kicsit sokallom az árát. Eleve az alapjáték is drága a maga 1 utcájával, és 1 buszával. Az usedom ugyan ezt tudja, vidéki környezetben, és szintén horror áron.
    És hát sajnos egy szimulátort igazán kormánnyal lehetne játszani. Ez a játék pedig kormánnyal majdnem játszhatatlan.
  • kuzco007
    #2010
    túlságosan nem lehet eltévedni:D
  • podorHUN
    #2009
    dkvfan keres meg msn-n tudok neked egy lehetöséget de ha ugyse akor nem a játékal van a gond de msn cim

    [email protected]
  • Rayden02
    #2008
    Insel usedom térkép,ha valaki nem lenne tisztában az irányokkal!



    LETÖLTÉS
  • dkvfan
    #2007
    nevem kukac citromlevél.hu
  • Cs0k1
    #2006
    az 1.4.1es patchel nekem sem jó ugyanúgy vagy az nem jó hogy kitörlöd és aktiváltatni akar? ott még lekell +crackelni a sima dolgokat

    amúgy talán jobban megtudjuk beszélni msnen mi a gond vagy skypeon nemtudom, ha gondolom dobhatsz privátban 1 címet dkvfan
    de én már nemtom mi a hiba télleg
  • Cream78
    #2005
    Még 1 kérdés, valahol mintha láttam volna, egy leírást a küldetésekhez, nem igazán megy az Angol, így hiába magyaráz a hapi, nem tudom mit akar :D.

    Ha valaki tudná linkelni megköszönném :)
  • dkvfan
    #2004
    Nekem ez sem jön be :(
  • Cream78
    #2003
    Üdv!

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy lehet valamit kezdeni a buszvezető mellett "megakadó" felszállókkal, akik aztán lesesnek a buszról? Egész jó játék lehetne, de ez elrontja az élvezhetőségét. 1.3-ig van a játék patchelve.
    Ötleteket előre is köszi!