4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Cs0k1
    #2002
    szerintem csak annyit tehetünk hogy vagy várunk hogy a sültgalamb a szánkba repüljön :D vagy valaki a hivatalos fórumon rákérdez a hibára xd
    csak megeshet hogy a crack hibája :D és akkor nem fognak nagyon örülni nekünk
  • Cs0k1
    #2001
    még annyi hogy ha felteszed az 1.4.1es patchet és kitörlöd a plugins/tools/worldeditor.dll fájlt akkor nemkéregeti a serialt azaz hogy aktiváld, azaz nekem bevált de most nincs fent csak egyszer felraktam és rájöttem erre
  • Cs0k1
    #2000
    én már úgy is próbáltam de nemtudom mi az a module failed to load... miért nem tudja betölteni
  • Martinez01
    #1999
    nekem 1.4 -esem van de ugy se ment
  • funk648
    #1998
    Szerintem meg próbáljátok ki, hogy nem rakjátok fel az Usedom -hoz az update -t, nekem sincs fenn, mégis megy.
  • mojorisin
    #1997
    Nem értem nálatok miért nem megy...
    Leírom Én hogy raktam fel, bár nem hiszem hogy segít, de talán...

    1:Skidrow-os alapáték angolul
    2:BUS Update for Version 1.3 English patch
    3:Hotfix for version 1.3. English patch
    4:Skidrow Usedome telepítés
    5:Ehhez mellékelt patch telepítése, aminek a neve:
    AS_CITY-BUS-SIMULATOR2010-REGIOBUS-USEDOM_UPD_V120
    6: crack másolása ide:
    C:\Program Files\TML-Studios\City Bus Simulator 2010 - New York
  • dkvfan
    #1996
    Én már feladtam. Kéne egy 1.4.1-es patch crack-et szerezni, és utána már elégedettt lennék teljesen. :'(
  • Cs0k1
    #1995
    akkor mostmár semmi ötletem sincs miért nem jó

    én szerintem feladom
  • dkvfan
    #1994
    Igen, C meghajtó.
  • dkvfan
    #1993
    Én feltettem a 10.4-et, amúgy 4850-esem van. Így sem jó. Lehet az a baja, hogy a Hotfix nincsen külön fent?
  • Brad33
    #1992
    Nem tudtok esetleg egy olyan linket dobni, ahol több (jó minőségű) busz modot tudok találni? Előre is köszi.
  • Rob02
    #1991
    C60--->#1975!
  • Gyr
    #1990
    Sziasztok.
    Valaki belinkelné az Ikarus C60-at? :)
    Ja, és olyan kérdésem is lenne, hogy hogyan lehet módosítani a .tex fájlokat?
  • Pattyesz
    #1989
    Nekem sem megy... de nekem elindul de a free ide nem működik álandóan kidob 1.3 mas patchel. meg a feladatoknál valamikor mikor megyek a busszal bejönnek ilyen fehér szürke szarságok amitől nem látok... Már 10 szer újra raktam ...
  • Krisz995
    #1988
    Sziasztok! Vki nem tudja, h a DX3EVO buszból ki lehet vhogy iktatni az ajtózáró piros fényt /amikor zárva van az ajtó, pirosan világít a műszerfalon az ajtók gombja/?? Mert sajnos a videokártyám nem nagyon bírja ezzel a plusz fénnyel a buszt. Köszi a segítséget!
  • Cs0k1
    #1987
    dkvfan, te hova telepítetted? a C meghajtóra?

    Pattyesz, neked sem működik?
  • domonkoszoli
    #1986
    köszi előre is zorba3333
  • Pattyesz
    #1985
    Szevasztok akor attól nem működik rendesen nekem mert nem skidrowos az alap??? mert az usedom az az az alap meg nem az lehet a gond?????????
  • Cs0k1
    #1984
    most nemmazért de nemvagyok hülye aki nemképes a játékot feltenni

    felraktam úgy hogy patchelve, patch nélkül mindenhogy, ahogy leírták...

    nem raktam semmit abba a "Backup_Regiobus_Usedom" mappába, abba alapból a regiobus telepítése után vannak fájlok csak aztmondtam ha azokat a fájlokat kicserélem a crackesre akkor működik csak később jön be az a sz.. de én abba nem raktam semmi
  • yokel
    #1983
    Sztem te rosszul teszed fel az addont...

    Itt már egyszer leírták hogy, hogy kell feltenni, és úgy tényleg megy a játék!

    Abba a "Backup_Regiobus_Usedom" folderbe neked nem kell semmit se tenni, annyit kell csak csinálni mikor fent van minden, akkor a játék főkönyvtárába bemásolod (felülírod) a fájlokat (crack). Ennyi...
  • kobi14
    #1982
    C4 log
  • Cs0k1
    #1981
    akkor most leírok minden észrevételt amit eddig tapasztaltam (lehet kicsit hosszabb lesz)
    és amúgy köszi azoknak akik segíteni próbálnak

    adok egy leírást a gépemről(a C4 log fájlból szedtem):
    C4 Engine
    Engine version 1.5.5
    Application name C4 Engine
    Time stamp 2010.05.22.
    18:37:52
    Operating system Windows 5.1 Szervizcsomag 3
    Hardware AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4400+
    x86 Family 15 Model 107 Stepping 2
    2210 MHz
    Processor features SIMD SSE SSE2 3DNow!
    Processor count 2
    Memory 2048 MB
    DirectX version 4.09.00.0904
    Nvidia driver version 6.14.11.9745

    ami nekem nagyon szúrja a szemem hogy amikor bejön a szürke képernyő az elején, akkor a log alján ezt írja:
    Application Module
    Game Error: 43340001
    Module failed to load

    rákerestem googlen, a hivatalos fórumon szinte mindenhol, egy külföldi cseh oldalon találtam még 1 ilyen problémával küszködő embert de ne mírtak arra se választ

    hivatalos oldalon/fórumon semmilyen ilyenféle hibáról nem írnak

    amikor felrakom a regiobus usedom kieget ugye rak olyan mappát a főkönyvtárba hogy "Backup_Regiobus_Usedom" ha az abban lévő game.dll fájlt kicserélem arra ami alapból benne van a főkönyvtárban vagyis a crackesre akkor elindul viszont a szürke képernyő akkor a betöltésnél jelentkezik (de csak annál a betöltésnél ahol a regiobus mapon akarok menni, a sima játéknál akkor nem jelentkezik)
    ezért gyanakszom a crackre, még talán arra gondolok mivan ha valami elvi hiba van a crackben és a C:\Program Files\....ra írták a cracket mert én amúgy a D meghajtóra pakoltam a játékot nem a C-re de már más tippem nincs miért nem jó, mert ha másoknak megy nekem miért nem? minden más játék fut (css, half life2, killing floor,dirt,gta4...)
    a videókártyám **Geforce 8600** - legújabb driver frissítéssel
    a tűzfal blokkolna valamit? nemhiszem de már ezis megfordult a fejemben
    "Module failed to load" azaz a modult nemlehet betölteni? ezért gyanakszom a crackben lévő hibára

    előre is kösz aki elolvasta és legalább átgondolja nem e hülyeséget írok

    ha találsz valami eggyezést a te gépedben is dkvfan akkor szívesen várom hogy te mire gondolsz
  • zorba3333
    #1980
    Szia "domonkoszoli"!
    Az átfestést leghatékonyabban Photoshop használatával tudod elvégezni. Amennyiben nem ismered, vagy nincs meg ez a program, akkor használhatod a PhotoFiltre alkalmazást is. Ez utóbbi magáncélú felhasználásra teljesen ingyenes, ráadásul a free programok között jelentős tudással rendelkezik.
    Buszokat a ZModeler nevű 3D-s grafikai programmal tudsz lemodellezni, amit utána be lehet konvertálni a játékba. A You Tube, és a Google jó barátod lehet a programok megismerésében...
    Mielőtt átalakítasz egy meglévő modellt ami nem a te alkotásod, és esetleg szeretnéd a későbbiekben közkincsé tenni, az etikusság jegyében legalább egy formális e-mail keretében kérdezd meg a készítőt/készítőket......
  • zorba3333
    #1979
    Hali Cs0k1!
    Ne add fel! Közel sem biztos, hogy a programod a rossz. Milyen a VGA-d? Amennyiben ATI, ráadásul 5000-es sorozat feltétlen olvasd el ezt a cikket: http://ipon.hu/hir/amd_catalyst_hiba_miatt_szurkehalal/10785
    Elképzelhető, hogy egy catalyst frissítés megoldja a problémádat.
    Mivel a legtöbb problémát okozó 10.1, 10.2 catalyst frissítés felmegy a 4850, 4870-es kártyákra is, így ezeknél is fennáll az említett probléma veszélye. Sajnos nem jelentkezik minden esetben a "szürke, vagy zöld halál" ezért érdemes a 10.4-es stabil verziót használni a catalystból. Nekem is ez van fent, egy 1Gb-os 5750-es VGA-t hajt, és problémamentes. Bocs, hogy bele vau, vau a párbeszédetekbe, de hátha ez a gond, és sikerül megoldani a problémádat.
  • Pattyesz
    #1978
    Szevasztok valaki tudna segíteni hogy 1.3 mas patch os city busra raktam fel az usedomot de a free ridenél mindig kidob :S meg valamikor ien szürke szarok jönnek be mikor megyek.S kössza választ előre is...
  • SnyperD
    #1977
    Hy!

    Valaki tudja hogy kell a fék erősségét növelni? :D
  • dkvfan
    #1976
    Megcsináltam én is ugyanezt, azóta legalább annak örülök, hogy az alap angol :)
  • VL67
    #1975

    C60_32
  • Cs0k1
    #1974
    sajnos van 1 rossz hírem

    leszedtem a skidrowos alapjátékot mindent úgy csináltam ahogy kell, angol játékot raktam fel de ugyan az a ku... kib...... szürke képernyő

    bocs de ez kijött belőlem
    törődjünk bele hogy nemjó, nincs más ötletem
  • domonkoszoli
    #1973
    Sziasztok van egy kérdésem akárhogy próbálkozok nem sikerül át festenem a buszt de még újat se sikerül csinálni pedig Tisza volános buszt próbáltam csinálni hogy kell? köszi előre is!
  • Pattyesz
    #1972
    Akkor annyi a dolgom h ujra rakom kimásolom a buszokat berakom és kész ?
  • dkvfan
    #1971
    Amikor az USedom-al küszködtem én is áttértem egy 1.3-as alapjátékra. Nem voltak benne a buszok. A küszködés előtt biztonsági szempontokból kimásoltam az összes buszt, nincs más dolgot, mint egyszerűen a megfelelő mappába bemásolni a buszok könyvárait.
  • Pattyesz
    #1970
    Szevasztok Neke valamiért nem megy az usedomban a Free Ride mitől lehet ? az alapjátékban fennvan az 1.3 mas patch az x-desinges buszokkal
    az lehet a gond? előre is kössz a választ!
  • KTK393
    #1969
    Hát kár:( De azért köszi!
    Még annyi lenne a kérdésem,hogy a Regiobus Usedom pályát le lehet tölteni valahonnan nem torrent fájlban?
  • Rayden02
    #1968
    Ha jól tudom,nem lehet!Sajan csak renderer kép!Meg ha jól vagyok informált a GTA SA-hoz jelent csak meg!
  • KTK393
    #1967
    Ja és bocsi,ég ezt akartam kérdezni,hogy letölthető-e valahonnan.
  • KTK393
    #1966
    Üdv!
    A fejlécen látható sárga buszt le lehet tötlteni valahonnan a játék alá?
    A választ előre is köszönöm!
  • funk648
    #1965
    Még annyi lenne a kérdésem, hogy hogy lehet megváltoztatni a buszok gyorsulását és max. sebességét meg ilyeneket?
  • hzsolti93
    #1964
    Sziasztok!

    Volna egy kérdésem! Eddig tökéletesen működött a City Bus Simulator 2010 most letöltöttem a Regiobus addont és felraktam úgy ahogyan leírtátok és el is indul ki is választom hogy hol legyen a busz meg Carl és amikor az OK gombra rákattintok akkor azt írja ki hogy CBS exe. hibát észlelt és leáll. Nem tudom hogy mi lehet a gond háta tud nekem segíteni valaki.
    A segítséget előre is köszönöm.

    Üdv!
    Zsolti
  • Hyp3r
    #1963
    és melyik verziót érdemes feltenni? az angolt vagy a németet? a magyarosítás melyikre jó? bocsi, hogy ennyit kérdezek de még kezdő vagyok ebben a játékban.