4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • laca9210
    #2082
    Szia! Az msn címem : [email protected] előrre is köszi.
  • Bajni530
    #2081
    Szia Laca9210!
    Add meg légyszíves az msn címed! Nekem is dettó ugyan ez a hibája, de apámnak elindult. Elmondom, hogy Ő hogy rakta fel! Aztán majd ha tudsz segíteni akkor megköszönném. Lehet, hogy az én gépem nem bírja el a játékot, de eddig még "egy szimulátor sem fogott ki rajtam". :) Előre is köszönöm!
  • laca9210
    #2080
    Sziasztok! Felraktam az alap játékot utánna az update majd a hotfix 1.3-at utánna a Skidrow Usedomot majd a AS_CITY-BUS-SIMULATOR2010-REGIOBUS-USEDOM_UPD_V120-at és végül a crack és valamiért mégis fekete induló képernyő nem tudjátok mi lehet a hiba eddig még egy szimulátor sem fogott ki rajtam :S segítségeteket köszönöm.
  • kem001
    #2079
    Nincs róla hír...
  • funk648
    #2078
    Az az új Nova bussz nem tudjátok hogy mikorra készül el?
  • kem001
    #2077
    Újra működik mai naptól a fórum!
  • Bajni530
    #2076
    Köszönöm!
    A CBS-nek a mappájában hol van az a fájl, és mi a neve, annak aminek a billentyűzet kiosztást be lehet állítani? Másik gépen elindult a Regio Usedom, de a játék Controls beállításmenüje nem engedi beállítani a nem kitöltött mezőket.
  • Brad33
    #2075
    Mármint köszönni az utasoknak, vagy feladatoknál a párbeszéded megkezdeni?
    Előbbit 5, 6 és 7 (az 5 kedves, a 7 mogorva, a 6 pedig köztes), utóbbit pedig ha jól emlékszem alapból vagy BEG vagy be kell állítanod.
  • Hawk3ye
    #2074
    Valaki megtudná nekem mondani h Lewisal hogy kell beszélni mert nekem német és így tökre nem vágom hogy mit kell csinálni vagy melyik billentyű kiosztás az ? előre is köszi
  • VL67
    #2073
    Required software: City Bus Simulator 2010

    Minimum:
    Windows XP / Vista / 7
    DirectX 9.0c
    2.0 Ghz Core 2 Duo or comparable AMD Athlon XP
    DVD-ROM (Boxed version)
    Graphics Card: Nvidia GeForce 86xx or comparable ATI
    Mouse, Keyboard
    Installations-Size: 650 MB
    Download-Size: 450 MB

    Recommended:
    3.2 Ghz Core 2 Duo or comparable AMD Athlon XP
    2 GB RAM
    Graphics card: Nvidia GeForce 9800(GT) or comparable ATI
  • Bajni530
    #2072
    Értem, köszönöm! És nem tudja valaki, hogy a Regiobus Usedom pályának mik a rendszerkövetelményei?
  • Brad33
    #2071
    Nem értek hozzá, de azt hiszem, hogy a Tiger busz volt az amit a Usedom kiegészítő tartalmaz. Annak az egy busznak van visszapillantó tükre.
  • Bajni530
    #2070
    Hali!
    Láttam egy videót youtubon, ahol a New York-i pályán a busz tükrei mutattak élő képet. Ezt hogy lehetne nálam bekapcsolni?
  • bpyfan
    #2069
    Jah most már értem köszi.
  • Unikey
    #2068
    Üdv!
    Nem akarok kuncsorogni vagy hasonlók, csak érdeklődnék, hogy lesznek-e még Credo buszok gyártásban, mert nagy fan vagyok :D Köszi a választ!
  • VL67
    #2067
    Nem, ez azt jelenti, hogy én nem tudom a játékba beletenni, vagyis nem rajtam múlik a modell további sorsa.
  • bpyfan
    #2066
    Ez azt jelenti hogy pár nap múlva játszható lesz?
  • VL67
    #2065
    Részemről készen van.
  • bpyfan
    #2064
    Elnézést nem kitt2000 üzenetéhez akartam írni.
  • bpyfan
    #2063
    Szia! VL67 Lenne egy kérdésem.KB. Mikor lesz kész a GNX-339?
  • dkvfan
    #2062
    Nem találja a textúrákat-
  • kuzco007
    #2061
    letöltöttem a BKV buszt az Ikarus 260.46ot, azonban mikor bemásolom és betöltöm a játékot sok kicsi zöld X a busz világoskék alapon, miért?
  • KTK393
    #2060
    Nekem se...:S
  • kobi14
    #2059
    Nekem se
  • Krisz995
    #2058
    Sziasztok! Nem tudja vki mi lett a Gsmmedia buszfórumával?? Sajnos nem jön be semmi se a honlapon.
  • KTK393
    #2057
    http://www.gsmmedia.hu/vbusforum/index.php?showtopic=3&st=1060&start=1060
    Itt a legutolsó két letöltés.Az egyetlen "hibája",hogy középen egyszárnyú ajtaja van,de azt meg lehet szokni/ki lehet cserélni.Amúgy nagyon szép kis modellek,az érintős műszerfal már csak hab a tortán:)
  • dkvfan
    #2056
    Linket tudsz adni?
  • KTK393
    #2055
    Szerintem a most Vbushoz kiadott III. generációs hibridről jó sok dolgot fel lehet használni,az nagyon szépen sikerült:)
  • dkvfan
    #2054
    Egy bibi: a busznak nincsen ablaküvege (glas). Most mit lehet csinálni?
  • dkvfan
    #2053
    Ok, köszi. Egy Solaris Urbino 12-esen dolgozok, csak elég gyatra a felhozatal, így 3 modellből csinálok egyet. Mindegyikben valamelyik rész jobb. A 3D modellező rész emgvan, mostmár a CBS-nél tartok. Jó az utasításod nagyon :) Képek hamarosan
  • kem001
    #2052
    VBus modelleket
  • dkvfan
    #2051
    kem001! A Vbus, vagy Vbus2-höz készült modelleket lehet átkonvertálni?
  • Bajni530
    #2050
    A Regio Usedom pályának mik a rendszerkövetelményei? Mert felraktam, de töltés közben megáll, és nem csinál semmit. Ha valaki tudna segíteni, az legyen szíves írjon! :) Előre is köszönöm!
  • kitt2000
    #2049
    Köszönöm a linket!
  • VL67
    #2048
    Innen letöltheted.
  • dkvfan
    #2047
    Nincs mit :)
  • kitt2000
    #2046
    Igen valóban igazad van elírtam elnézést!
    GXW-441-el !
    Kösz a helyesítést!
  • dkvfan
    #2045
    A 3D modellező programhoz, ami a használati utasításban van nem tudsz linket írni itt, vagy priviben? Előre is köszi. [email protected]
  • dkvfan
    #2044
    Amúgy több eltésés is van - bár apróak - a GNX'-es, és a GXW'-s széria között. Gondolok itt például a hátsó rendszám méretére.
  • dkvfan
    #2043
    Ha jól veszem ki, akkor te 'újvárosi vagy?
    Én meg 'szoboszlói, évekig nálunk járt a '441, még most is elméletben a mi üzemegységünkhöz tartozik. Amúgy az GXW-441, nem GNX'.