4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • robiribi
    #2530
    Akkor most hogy festhetek át egy buszt ?
  • dkvfan
    #2529
    _sehogy_
  • robiribi
    #2528
    va
    gy azt mivel lehet átkonvertálni tex-ből ____ tga-ba ??
  • robiribi
    #2527
    Nekem megvan a photshop, de nem jó, nem olvasssa be a .tex fájlokat.
  • dkvfan
    #2526
    .tga verzióban kell photoshoppolni, paintelni, stb (vagy utána abba konvertálni), ls azt kell beolvasni. Az editorban nem tudsz festeni.
  • robiribi
    #2525
    A .tex fájlokat beolvastam a játék editorjába, de nem engedi átírni, átfesteni...

    azt hogy kell ?
  • dkvfan
    #2524
    Semmiben, .tga kiterjesztésű fájlokat kell importálni az editorral. Több ilyen buta kérdés légyszi ne legyen már... Vagy tudsz JPG-t szerekszteni jegyzettömbbel?
  • robiribi
    #2523
    hali, a .tex fájlokat miben lehet átírni
  • dkvfan
    #2522
    Az editor benne van a játékban, vissza kell olvasni. A többi rész: nem vagyok warez bácsi.
  • robiribi
    #2521
    és ezeket honnan szerezhetem meg??
  • dkvfan
    #2520
    MAN SL263

    Letöltés
    Download
  • dkvfan
    #2519
    3ds Mac (vbusba is ezzel (is készítik), valamint CBS editor..
  • robiribi
    #2518
    ti mivel készítitek a buszokat ?
    Mert akkor lehet hogy megtanulnám használni
  • robiribi
    #2517
    mi a játékban az "assistance" ?
  • dkvfan
    #2516
    Mercedes O405N1 2 ajtós / with 2 doors

    Letöltés
    Download
  • alberti83
    #2515
    jo estét mindenkinek segitsetek city busba magyarositást keredem de nem találom tudtok segiteni hogy letőlteni előre is kőszi
  • dkvfan
    #2514
    Maz 152A

    Letöltés
    Download
  • deutsch96
    #2513
    én pl szeretem azt a torna ciő szagot és a KINGLONG ot is nem tudom hogy mi bajotok van vele nem is érdekel de ne kezdjük már ezen a fórumon is mint már VB fórumon hogy sz*r.
    köszönöm

    ja és igen tervben volt hogy megcsinálom a kinglong-ot a CBS-hez de még nem jutottam el odáig (csak a "kaszni" van kész) hogy be fejezzem mert itt a suli és közben még programozok is
  • dkvfan
    #2512
    Üdv neked is,
    1.) Casp Lockot nyomd már ki máskor :)
    2.) Ilyen típusú busz nem létezik
    3.) Szerencsére finglongot még nem láttam vbushoz.
  • alberti83
    #2511
    SZIASZTOK KÉRDÉSEM A IKARUS EAG351 CSANIA BUSZT TERVBEN VAN HOGY MEG CSINÁLJÁK2 HA UTAZTATOK A KINGLONGON AKKOR TUDJÁTOK MILYEN TORNA CIPŐSZAGA VAN A BUSZNAK SZERINTEM AZÉRT NEM KEDVELIK
  • gumikacsa
    #2510
    King Long? Azt a sz*t nincs ember aki szereti. :) Legalábbis akik rajta vannak, nem találkoztam még olyannal, aki szeretné.
  • dkvfan
    #2509
    SZia! Kösz.
    1.)nem
    2.)nem
    3.)igen
  • alberti83
    #2508
    ŰDV mindenkinek előszőr is szeretnék gratulálni DVKFANAK a sokjo buszért és lenne 3 kérdésem hozzá az első hoyg csuklos bust nem lehet bele rakni a játékban 2 king long buszt tervbe van e és a 3 MAN SL263 ezt a buszt tervezitek volánbusz kivitelben előre is kőszi a választ
  • dkvfan
    #2507
    Köszi. Holnap jön a Maz 152A.
  • kem001
    #2506
    Feltettem az oldalamra, egyre jobb vagy, gratula :)
  • dkvfan
    #2505
    English version's correct link: http://www.english.dkvfan.hu/egyeb/city_bus_simulator_2010/ikarus_55/
  • dkvfan
    #2504
    Ikarus 55

    Letöltés
    Download
  • dkvfan
    #2503
    Igazából én akartam "cívisíteni" (= leamortozálni) egy 7700-ast.
  • JUV053
    #2502
    Innen: http://data.hu/get/2948490/poznan.zip
  • Bajni530
    #2501
    Tudom nem ide tartozik, de ez melyik pálya? És honnan lehetne letölteni? :D Köszi előre a segítséget!
  • JUV053
    #2500
    Erre gondoltál? :D
  • dkvfan
    #2499
    Alfa szutyok, vagy Volvo csuklós? Utóbbi nem műkszik, előbbiből elég annyi, amennyit naponta szenvedek rajtuk.. Viccet félretéve be van tervezve.
  • Bence000012
    #2498
    Ez a pálya mikor lesz kész teljesen?
  • JUV053
    #2497
    Innen letöltheted: http://www.tml-studios.com/fileadmin/Bilder.world-of-busdriver/download/DemomapsAndLibrary.exe
  • alberti83
    #2496
    Sziasztok legyetek szivesek segiteni Obstacle route City bus simulator 2010 pályát honan lehet letőlteni előre is kőszi
  • Bence000012
    #2495
    Dkv fan azt szeretném kérdezni hogy egy volvo ra ami manapság szaladgál Debrecen városában nem vállalkoznál????

    Rendes Műszerfallal mindennel?????
  • kem001
    #2494
    Amik vannak busz szimulátorok: Bus Simulator 2008, Bus Simulator 2009, VirtualBus 1-2, Bus Driver
  • KTK393
    #2493
    Üdv!
    Bocsi,ha már volt,de az lenne a kérdésem,hogy átfestéseket hogy lehet csinálni?Illetve ha az átfestés megvaan,hogy hozhatom létre azt külön buszként,úgy,hogy az eredeti,és az átfestett verzió is megjelenjen a játékban?A válaszokat előre is köszönöm!
    KTK-393
  • Bence000012
    #2492
    Valaki nem tudja hogy hasonló ilyen bus simulator játékok vannak ?
  • dkvfan
    #2491
    Nem lehet elmagyarázni az egész editort. Pályát még senki sem csinált, nem hiszem, hogy te leszel az első. Ha buszokkal akarsz dolgozni - ha nem akkor is - Toruss leírása segít, ami már többször volt linkelve.