4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • kitt2000
    #2737
    papi08
  • kobi14
    #2736
    Yokel
  • Isti1
    #2735
    2. kép, de a Design-X monnyon le :)
  • Krisz995
    #2734
    Sziasztok!
    papi08 képére tenném a voksom:)
    Üdv: Krisz995
  • papi08
    #2733
    Kérlek nézz szét az "|Off/Spam/Warez|" néven feltüntetett linken. Köszi!:)
  • gumikacsa
    #2732
    Szia Zoltán.

    Nem igazán fogunk neked ilyenben segíteni, vedd meg te is a játékot. A warez itt a fórumon tilos, ezügyben keress más fórumot.
  • csige791
    #2730
    papi08
  • gumikacsa
    #2729
    2., de szintén design-x felírat nélkül.
  • Bence000012
    #2728
    Én a második-ra.
    Mondjuk a desing x feliratot lehetne nullázni.
  • kem001
    #2727
    Én az elsőre azaz Martinez01-ére szavazok.
  • papi08
    #2726
    Nos. 3 db. kép érkezett a meghirdetett banner-készítő versenyre, amellyel megkapná a topik az új nevét is.
    A 3 mű:
    Martinez01:


    Yokel:


    Papi08:


    A szavazás 2011.01.08(szombat)-ig tart.
    Köszönöm mindenkinek aki részt vesz a szavazáson, és külön köszönet annak a két embernek akik időt szántak a bannerek elkészítésére.:)
  • papi08
    #2725
    Eseményben és alkoholban gazdag boldog ma estét, és még több sikerben gazdag új évet kívánok minden kedves buszosnak / játékos társnak!:)
  • kem001
    #2724
    Elsejétől működik újra az oldalam, addig várnod kell.
  • power16
    #2723
    Hellotok!

    Valaki fel tudja tenni a full magyarosítást? mert azok a linkek már nem jók...meg ahonnan a buszokat le lehet tölteni azok se jönnek be.

    Előre is köszi! :)
  • gabi85g
    #2722
    Sziasztok!

    Valaki megtudná mondani, hogy a CBS miért produkálja azt a problémát, hogy egyszer csak nem reagál egyes billentyűkre (pl.: kézifék, rözítőfék), és csak az újratelepítés segít. Van rá valami megoldás, hogy ne kelljen örökké újraatelepíteni a játékot?
  • kem001
    #2721
    Nincs még a gépigénye közzétéve, szóval nem tudja senki sem még
  • longhaul
    #2720
    Légyszives segítsetek. Nem találom sehol a BUS- TRAM CABLE CAR SIMULATOR gépigényét Hogy menni fog Geforce 8600 GTS-el.
  • DJKonya
    #2719
    Sziasztok!
    lenne egy olyan problémám hogy régen sokat játszottam a játékkal aztán abbahagytam, akkor futott kifogástalanul. Tegnap megint játszani akartam vele és ahogy indítanám a játékot egyből kihoz egy hibaüzenetet hogy a CBS.exe működése leállt. Újra telepítettem és akkor is.
    Mi lehet a probléma?
  • gumikacsa
    #2718
    Ha jól olvastam, felvettek pár emberkét, és az utcaseprő szimulátor azoknak a tesztmunkája. Vagy valami ilyesmi.
  • Misi az ezredes
    #2717
    Hát ezt nem így terveztem. Ha valaki tudja törölje!

    Video 1
    Video 2
  • longhaul
    #2715
    Je!! JE!!!! JJJEEEEEEEEEEEE!!!!!!!! GEFORCE JEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! OMSI topicja
  • Dave000
    #2714
    Hát igen, elég jól megvan csinálva az az állomás, hát az az utcaseprő az oltás nagyon :D az inkább poén már :D de tetszik hogy a TML-nél a minél részletgazdagabb szimuláció felé mennek, úgyértem igyekeznek hogy minden funkció működjön, legyen vmi fizika stb.
  • kem001
    #2713
    De azért a World of Subway se lesz rossz ahogy elnéztem :D Viszont az az utcaseprű....
  • Dave000
    #2712
    Hát igen, kicsit talán túlzás :D De a busz hangja valami eszméletlen meg a váltások, a diffi búgás, fék eskü mintha itt felszálltam volna a jó öreg Ikarusra, egy az egyben ua a hang :D
  • kem001
    #2711
    Megjelent egy karácsonyi videó a San Francisco-ról. Végre mutatják a villamost is benne. Videó
  • Rayden02
    #2710
    Boldog karácsonyt mindenkinek!
  • kem001
    #2709
    Én is szeretnék Minden Fórumozónak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánni!
  • papi08
    #2708
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Minden Kedves Fórumtársnak!:)
  • kem001
    #2707
    Hát reméljük jól optimalizálják, és akkor tényleg elmegy gyengébb gépeken is majd, mint ahogy írták. Egyébként meg úgy olvastam, hogy Március 25 a megjelenés, de ez nem 100% még
  • papi08
    #2706
    Hát ezt nem hittem volna, mondták hogy nagyobb gépigénye lesz, de hogy ennyire?!:/
  • kem001
    #2705
    Meg van az OMSI gépigénye. Eléggé durva ahhoz képest Link
  • papi08
    #2704
    Hát nem tudom, nekem az a betű nem tetszett:/
    Meg amúgy is sok dolgom volt mostanság, és elfelejtettem psd-t menteni, így újra kellene kezdeni az egészet, ahhoz meg nincs erőm/türelmem:)
  • gumikacsa
    #2703
    A 2694-es betűtípusa jobb, főleg hogy most ha jól vettem ki a TML közösködik is valamit az idiótagagyi szimulátor(erőss jóindulattal sem nevezhetők annak)játékokat ömlesztő Astragonnal. Asszem ők használnak ilyesmi betűket

  • papi08
    #2702
    Közben én is megcsináltam a magam által gondolt bannert(nem tudom miért ilyen akadozó a görgetése)

  • papi08
    #2701
    Ez tökéletes volna, de egy kicsi áttűnés legyen a kép széleinél, ne ilyen egyenes vonalban legyen vége, vagy ah megengeded megcsinálom én ezen a képen az ötletem:)
  • kzsolti91
    #2700
    segítenétek a módok berakásába a City bus simlátrban?
  • szabii98
    #2699

    kicsit jobb lenne a flashes topik banner csak nemtudom hogy tudnánk egyet szerezni :/ valahogy éreztetni kéne hogy már 3 játékról van szó (:
  • kzsolti91
    #2698
    Sziasztok tudnátok segíteni abban hogy hogyan lehet módokat belerakni a játékba köszi a segítséget előre is
  • Isti1
    #2697
    Ebben egyet értünk ;-)
  • gumikacsa
    #2696
    Ez zsír lett, egyedül a design-x felírat b@ssz@ a szemem. Nem tudom miért.