4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • dimmu8814
    #2695
    Lenne 1 kérdésem.Lehet ,hogy hülye vagyok,de miért nem tudok menteni karrier módban?
  • yokel
    #2694
    Itt van tőlem is egy terv:

  • Martinez01
    #2693
    Első próba:

  • papi08
    #2692
    De akkor kiírok egy banner készítő pályázatot is:)

    A határidő: 2011 Január 2.

    Sok sikert, és sok széép bannert kívánok!:)
  • gumikacsa
    #2691
    jaa, szerintem lehetne
  • Martinez01
    #2690
    Gyerekek mi lenne ha át lenne nevezve a topik?
    Pl:Busz szimulátorok topikja
  • gumikacsa
    #2689
    hát, tettek bele egy jó pár semirevaló efektet, cuccot, amit majd úgy is ki kell kapcsolni a normális futás érdekében. Viszont félek, hogy az irányítás ugyan olyan kaka lesz, mint az elődben
  • kem001
    #2688
    Már van megjelenési idő. 2011 március végére ígérik a készítők
  • kem001
    #2687
    Megjelent egy új videó a játékról amit itt megtekinthettek: Katt
  • szabii98
    #2686
    Ha nem gond, ide teszem az OMSI hírét, mert a saját topikja zárva van.

    Heute ist es soweit! Wir freuen uns, unseren offiziellen Veröffentlichungstermin anzukündigen: OMSI wird im Frühjahr 2011 bei Aerosoft erscheinen! Der empfohlene Verkaufspreis liegt bei 29,99 EUR, wobei es sowohl eine Box- als auch eine Download-Version geben wird.

    Aber das ist noch nicht alles! Auch die anderen Neuigkeiten können sich sehen lassen:

    Als neues Feature ist die Unterstützung für TrackIR 5 hinzugekommen. TrackIR von NaturalPoint bietet nun auch auf dem OMSI-Fahrersitz die volle Bewegungsfreiheit und hilft auf intuitive Weise beim Spiegelblick, beim Bedienen von Schaltern und beim Ablesen von Instrumenten.

    Natürlich gibt es heute auch wieder eine Menge neue Screenshots. Wir zeigen die Busmodelle SD77, SD81, SD82, SD83 und D86, neu hinzugekommene Jahreszeiteffekte und natürlich neue Bilder vom 92er aus Spandau!


    Magyarul,
    Tavasszal már játszhatunk! A játék ára 29,99 euró lesz(megközelítőleg 8000 ft)
    valamint új képek vannak SD77, SD81, SD82, SD83 és D86 buszokról.
    [2010.11.02, elég régi...]
  • Brad33
    #2685
    Nagyon szívesen.
  • Istioh
    #2684
    Sziasztok. Most kezdtem el játszani a játékkal és azt szeretném kérni, hogy valaki töltse már fel azt a kevés magyarosítást ami van hozzá. Mielőtt leosztanátok, hogy miért nem olvastam vissza, visszaolvastam , csak a régi linken már nem elérhető a magyarosítás !! Segítségeteket előre is köszönöm !
  • joccy
    #2683
    Brad33-nak!Nagyon köszönöm a segítségedet!Igazad volt, mert a sebváltó kar volt ráállítva a fel és le nyilakra. Ezt megváltoztattam és utána már hibátlanul működik. Még egyszer köszönöm!
  • Brad33
    #2682
    Világít alul egy piros körbe írt nagy, szintén piros P vagy H betű? Ez a kézi- és helyzetfék lehet. Ha nem ez a gond, akkor nézd át a billentyűzet beállítást, mert alapból azt hiszem, hogy például a gáz nincs is beállítva semmilyen billentyűre.
  • joccy
    #2681
    Sziasztok!Még új vagyok és a segítségeteket szeretném kérni!Telepítettem a játékot, minden működik rendben.Egy problémám van, hogy egyszerűen nem tudok elindulni a busszal.Valaki legyen szíves és világosítsa már fel homályos elmémet!Előre is nagyon köszönöm!
  • kem001
    #2680
    Hát eléggé durva lesz, gépigényére leszek kíváncsi...
  • gumikacsa
    #2679
    Igen, grafikailag nagyon durva lesz a játék, reméljük az irányítást nem szúrják úgy el, mint a cbs-ben
  • kem001
    #2678
    Láttátok a Bus- Tram- CableCar Simulation 2011 San Francisco legújabb videóját? Ittmegnézhetitek. Durva lesz!
  • szabii98
    #2677
    Ez a legjobb, ugyanis elvileg az összes gomb felhasználható lesz, ami más játékokban sajnos gondot okozott.
  • gumikacsa
    #2676
    Elvileg a csuklósokat tudja kezelni.
  • Misi az ezredes
    #2675
    Az lenne a jó biza. Csak azt is oldják meg, hogy csuklós busz is lehessen és lehet csinálni Ikarusokat és Budapestet :O
  • gumikacsa
    #2674
    Bizony jobb, fizika és az irányítás mindenképpen.

    Elvileg nem lesz túl magas a gépigénye.

    Ami nekem különösen tetszik, hogy a játék nagyon durván modolható lesz az igéretek szerint. Szinte bármit bele lehet majd aplikálni (buszt, pályát, funkciókat), szinte csak a képzelet szab majd határt (mint anno a trainz)
  • longhaul
    #2673
    Ez szerintem egy fokkal jobb a City bus simulator 2010-nél.
  • domonkoszoli20
    #2672
    nekem is kell én is nagyon várrom
  • hungaryws
    #2671
    2011 március végén fog megjelenni. Már nagyon várom :)
  • Misi az ezredes
    #2670
    Hát engem nem érdekel mekkora gépigénye lesz, NEKEM EZ KELL!!!!
  • Bence000012
    #2669
    De ahogy néztem a játékot jó kis gépigénye lesz.
  • szabii98
    #2668
    Pontos dátumot nemtudni, de mivel 2en fejlesztik a játékot(főként) ezért lassan haladnak vele.
  • Bence000012
    #2667
    Ez az omsi mikor jelenik meg?
  • szabii98
    #2666
    Szerintem, ha már a CBS és a BTCS11 is itt van akkor elfér az OMSI is (:
  • Misi az ezredes
    #2665
    Mi ez a szépség ajjaj...
  • gumikacsa
    #2664
    Mivel saját topikja nincs, ide teszem:

  • biliard10
    #2663
    remélem kiteszi
  • kem001
    #2662
    Sziasztok!
    Mai nappal felkerült egy új busz az oldalamra: Link
  • mitsu99
    #2661
    köszi nektek
  • gumikacsa
    #2660
    Itthonról is be lehet szerezni, én innen rendeltem.
  • Isti1
    #2659
    Hacsak az euró nem számít hivatalos magyar fizetőeszköznek, akkor nem. (segítek: nem számít annak)
  • mitsu99
    #2658
    ezt magyar pénzzel lehet fizetni?
  • Isti1
    #2657
    Hello!
    ITT nézz körül! ;-)
  • mitsu99
    #2656
    Én Kecskeméti vagyok, de itt sehol nem lehet megkapni mág az 576-ban sem.