4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Misi az ezredes
    #2777
    Jókat tudsz kérdezni :D
  • longhaul
    #2776
    Akkor a Bonjur program, azt sehogy se lehet kitörölni? Nem lehet tudni, hogy a BONJUR program, az melyik másik programba bújt bele
  • kem001
    #2775
    A játék nem támogatja a csuklós buszokat sajnos
  • Misi az ezredes
    #2774
    Jelenleg még nem.
  • sipi37
    #2773
    Szép jó estét kívánok!
    Azt szeretném kérdezni,hogy az a csuklós busz tölthető-e CBS-be?Ha igen akkor valaki belinkelné nekem?Előre is köszönöm!
  • Cs0k1
    #2772
    nálam nem a quick time volt a baja, hanem a tűzfalam. másodjára raktam fel az outpost secutiry suite tűzfalat és rögtön a szürke képernyő jött be, megint letöröltem másodjára és ismét jó lett

    szóval lehet más program is még talán hibás (a quicktime meg most is fentvan nálam ha jól tudom és megy)
  • longhaul
    #2771
    Rájöttem, hogy ettől nem megy az USEDOM pálya. Nem tudom kitörölni a Quick Timert.
  • longhaul
    #2770
    Most frissítettem a Directx-et és a QuickTime Plyert, de ugyanúgy szürke tölle a képernyő amikor elindítom a CBS-t. Valaki irta, hogy kitörölte a Quick Time és ment, Mi az a BONJUR PROGRAM??? Mert idegesít hogy sehol nem tudom kitörölni, hogy minek a rész????
  • kem001
    #2769
    Próbáltál Directx-et frissíteni? Esetleg QuickTime Plaer?
  • kem001
    #2768
    Hello. Itt a leírás
  • papi08
    #2767
    Konkrét megjelenési időpont még nincs, az eredeti honlapon is csak a 2011-es felírat látható.
  • kuzco007
    #2766
    Mikor jelenik meg ez a San Francisc-kós szimulátor?
  • nenus
    #2765
    Sziasztok! Elkezdtem jáccani ezzel a játékkal, és akadt 1 kis gondom. Letöltöttem 1 IKARUS-t, és azt szeretném működésre bírni a játékban. Hogy tudom ezt megcsinálni? Köszi előre is.
  • longhaul
    #2764
    Ja és ha USEDOM pályát választom, akkor elindul, majd szürke képernyős lesz.
  • longhaul
    #2763
    Letöltöttem a REGIOBUS USEDOM-ot, és telepítettem és ezt írja ki: valamilyen kódot kér.
  • kem001
    #2762
    Megjelent egy új hír a San Francisco-ról, amiben a hangokról volt szó. Link
  • kem001
    #2761
    Én úgy tudom újra le kell tölteni a busz és felülírni a régit
  • Misi az ezredes
    #2760
    Hát nem :D
  • papi08
    #2759
    Valószínű, akkor még senki nem találkozott a hibával;)
  • jocking
    #2758
    Csak annyit mondhatok, hogy akkor ne használd azt a buszt. Itt ugyanis hiába teszed fel ezt a kérdést, én is megkérdeztem már ugyanezt háromszor, de egyszer sem segített senki.
  • joccy
    #2757
    Sziasztok!Ismét problémával találkoztam, letöltöttem egy buszt a játékba.Amikor elindítom a játékot, az egész busz lila színben pompázik, zöld x-kel. Korábban amikor csak CBS 2010 New York-ot használtam, akkor tökéletesen működött, most viszont kiegészítettem a Regiobus Usedommal, nem jó.Tehetek-e valamit?
  • joccy
    #2756
    kem001, nagyon köszöntem a segítségedet!
  • kem001
    #2755
    Itt a válasz.
  • joccy
    #2754
    Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.A játékban amikor az utasokat kellene felvennem, kiírja, hogy X felszálló várakozik, beállok a körbe, kinyitom az ajtót, de nem szállnak fel a buszra!Miért van ez, és mit tehetek?
  • kem001
    #2753
    Hát ezek után... Ennél már csak a lovaskocsi jobb!:D
  • longhaul
    #2752
    Csak hó kéne,
  • kem001
    #2751
    Hello. MAI NAPPAL HOZTAM EGY ÚJ Letöltést a City Bus Simulator 2010-BE.Link
  • longhaul
    #2750
    Eltünnek az emberek leszállás után. Jó, igazi nosztalgia lesz ez a játék.
  • papi08
    #2749
    A banner versenyt Yokel nyerte.
    Eredmények:
    Yokel:4
    Papi08:3
    Martinez01:1

    Köszönöm a résztvevőknek, illetve a szavazóknak!:)
  • kem001
    #2748
    Sziasztok! Láttátok ezt a videót már? Video Vannak még őrült emberek :DD
  • papi08
    #2747
    A banner szavazást ma este 6 órakor zárom le:)
  • longhaul
    #2746
    Még nem tudni
  • Brad33
    #2745
    Kb. mikorra várható a játék megjelenése?
  • gumikacsa
    #2744
    nyitva az OMSI topik.
  • kem001
    #2743
    Na ez már nekem is tetszik így. Pont a feliratra voltam kíváncsi, hogy hogyan mutatna ezen a képen
  • papi08
    #2742
    Igen, ITT található, csupán bezárták a bannerban lévő okok miatt:)
  • gumikacsa
    #2741
    Szerintem az omsinak van saját topikja, csak meg kellene nyittatni.
  • papi08
    #2740
    Ez is jó, csupán annyi a baj, ha esetleg jön újabb busz sim, akkor ismét lehet új bannert csinálni, illetve nem csak TML stúdiós játékok vannak itt:):$
  • gumikacsa
    #2739
    Na, nálam ez vezet
  • yokel
    #2738
    Banner terv v2

    (Design-X nélkül)