4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • szufy
    #2817
    Hello!
    Semmi gond ígyis nagyon sokat segítettél majd keresgélek hátha találok valamit!:D De ha nem akkor áttérek másik buszra!
    Köszi mégegyszer hogy fáradtál vele!
    Hello!
  • Rayden02
    #2816
    Nem tudom hogy nálad mi lehet a gond,de én most telepítettem újra hosszú hónapok kihagyása után újra mindent,és mikor végeztem a telepítésekkel,ezt a buszt másoltam be legelsőnek és tökéletesen működött,semmi textúra hiba nem volt!De ugyebár gondolom nem akarsz mindent csak ez miatt újrarakni,szval passz!Esetleg az editor résznél megoldató a dolog de én már abba a szar editorba már nagyon belefáradtam!Azért sem folytattam az importálásokat!Ha esetleg visszaolvasol biztosan megtalálod amit kell,régebben már leírtam valakinek valami hasonlót!
    Ja és ezer bocs hogy ennél többet nemtok segíteni!
  • szufy
    #2815
    Még van 1 kis probléma velem ! Gondolom a pokolra kívánsz!:D Na annyi van hogy a 211.52-esnek a kereke lila azu 53-asnak meg a kereke meg a kormánya!:S De am tökéletes azon kívül csak még ennyi a bibi!
    Ha tudsz valamit akkor segíts már!
    Köszi!
    Hy!
  • szufy
    #2814
    Köszönöm megoldódott a problémám mostmár megy meg minden nagyon király!
    Köszi mégegyszer! Hello!
  • Rayden02
    #2813
    Fail.
    211.53
  • Rayden02
    #2812
    Bocs,ez félrement!
    211.52
    211.53
  • Rayden02
    #2811
    Akkor még nézd meg ez a kettő változatot is,a rar-ban lévő mappákat csak simán másold be a vehicles mappába!Így kell kinézniük:
    211.52

    211.53

    Ikarus 211.52&53
  • Rayden02
    #2810
    Milyen néven csináltad meg a busz mappáját?
    Mert ha így akkor jónak kell lennie:Ikarus211.51
  • tmartin
    #2809
    Szia! Köszönöm a válaszod és megpróbáltam tanítani, de sajnos nem igazán akar sikerülni, használati utasítást meg sajnos nem adott hozzá az eladó. Tudsz esetleg segíteni a kormány tanításába? Köszi szépen.
  • szufy
    #2808
    Üdv!
    Akadt egy kis problémám ismét! Letöltöttem az ikarust amit belinkeltek nekem és. Kicsomagoltam nem mappába voltak a fájlok csináltam neki 1 mappát és a busz meg is jelent a játékba csak rosszak a színek! Na van még benne egy ilyen nevű -> Ikarus211.51_TGAs mappa amiben csak tga fájlok vannak de ezt nem tudom hova kell másolni! ugyanazok vannak benne mint a texture mappába csak nem "tex" a kiterjesztése hanem tga! Kérlek segítsetek már csak ez kell és jó lesz a busz benne!
    Köszönöm előre is!
    Üdv
  • szufy
    #2807
    Köszönöm szépen! Nagyon örülök neki!:D
  • kem001
    #2806
    Leírás
  • Rayden02
    #2805
    Tessék:
    Hotfile.com
    Data.hu
  • szufy
    #2804
    Sziasztok!
    valaki betudná nekem linkelni az ikarus 211-es modelt?
    Sehonnan nem tudom megszerezni!
    Egy helyen találtam meg de oda sorozatszámot kér és olyan sincs sehol!
    Segítségeteket előre is köszönöm!
    Hello!
  • truckerfan95
    #2803
    sziasztok
    hogy tegyem be a buszokat ?
    1.3 as patch és nem jelennek meg lécci írjátok le részletesen
    köszi
  • kem001
    #2802
    Sziasztok. Hoztam 2 letöltést a Cit Bus Simulator 2010-hez: Link
  • papi08
    #2801
    Nekem is ilyen kormányom volt, de akkor még TI/IT(ezt nem tudom:D) néven gyártották őket. Próbálgasd az Analóg/Digitális módokat kapcsolgatni, illetve nagyon figyelj hogy-hogy programozod be a kormányt.
  • tmartin
    #2800
    Manta Compressor Supreme 2 MM622. Bocsi azt elfelejtettem. Remélem tudtok segíteni. :D
  • papi08
    #2799
    Ha leírnád a kormány pontos márkáját, talán segíteni is tudnánk ;)
  • tmartin
    #2798
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan problémám, hogy vettem egy új kormányt és a kormány tökéletesen működik a számítógépemen, de a City Bus Simulator 2010-ben amikor mondjuk a gyorsítást akarom beállítani akkor megnyomom a jobb oldali pedált. Amikor rámegyek a fékezésre és ott akarom beállítani és rányomok a bal pedálra akkor átugrik a gyorsításnál megjelent "Y axis" a fékezéshez. És így nem tudom beállítani, hogy a pedálokkal játszhassak. A másik gond, pedig az , hogy ha például a fékezésre állítom a pedált és elakarok indulni a járművel akkor nem indul el mert úgy érzékeli, hogy le van nyomva a fék és csak akkor engedi ki ha lenyomom a bal pedált. Érdekes, pedig az előző kormányom, pedállal működött. Ha tudtok légyszíves segítsetek. Előre is köszönöm.
  • MoFi
    #2797
    Sziasztok! Nemrég sikerült feltenni a játékot. Bár kicsit akadozik széthúzott egymagos procin de elviselhető :D A kérdésem az lenne hogy ha elnyomom a videókat, akkor hibát észlel és leáll. Valaki tudja hogy ez mitől lehet? :/ Előre is köszönöm.
  • szufy
    #2796
    Szia!
    Rakosgattam fel de melyiket kell pontosan felrakni nemtudom! Írd már le nekem légyszíves melyiket rakjam és milyen sorrendbe!
    Köszi!
    hali!
  • papi08
    #2795
    De ITT Megtalálod a komplett gépigényt ;) :)
  • truckerfan95
    #2794
    thenx:D
  • papi08
    #2793
    Ezen simán fog menni a játék ;)
  • truckerfan95
    #2792
    sziasztok:D
    most vettem 1 új gépet 2.8 ghz proci(dual core)
    2 gb ram
    1gb vidikártya (nvidia gf 9500)
    menne rajta?
    nagyon érdekel ...
    Köszi
    Roland
  • tmartin
    #2791
    Hello!
    Még nagyon kezdő vagyok a City Bus Simulatorban és igazából az lenne a kérdésem, hogy a letöltött buszokat lehet-e olyan módban használni, hogy utasokat szállítok. Ha igen, hogyan? Előre is köszönöm válaszotokat!
  • Misi az ezredes
    #2790
    Igen
  • sipi37
    #2789
    Szép jó estét!
    A pactheket sorrendbe felraktad?Mert ha nem akkor az a baj!
    Más:Valaki betudná linkelni:ezt?
    Előre is köszönöm!
  • Misi az ezredes
    #2788
    Hali, nekem ugyan ez a hiba volt kb 20 feltelepítés és törlés DLL-je maradt az XP-mben... Azóta sem tettem fel mert sose működött valamiért rendesen...
  • szufy
    #2787
    Sziasztok!
    Nekem olyan problémám lenne hogy mikor feltelepítettem a regiobus usedom kiegészítőt azt írta ki h a CBS.exe hibát észlelt ezért leáll!
    Na lehet hogy valamit elrontottam segítsetek már valaki írja már le hogy milyen sorrendben telepítsem a kiegészítőket! az alapjáték fent van német nyelven! Köszönöm előre is a segítségeteket!
    Sziasztok!
  • kem001
    #2786
    Meghoztam a februári letöltéseket: Link
  • kem001
    #2785
    Majd kiderül. Mindenesetre gépigényét epekedve várom..:)
  • Misi az ezredes
    #2784
    Csak optimalizálva is legyen mert különben kakit sem fog érni a sok extra
  • kem001
    #2783
    Nagyon jó lesz. Ablakokat is lehet nyitogatni benne, meg a légkondit is kezelhetjük majd benne
  • gumikacsa
    #2782
    hopp, csuklósbusz...
  • Martinez01
    #2781
    programok elávolításával töröld sztem ...:D
  • longhaul
    #2780
    Akit érdekel itt vannak a PROTOTIPUSOK
  • longhaul
    #2779
    AZAZ! Ez lesz az. akkor szerinted töröljem azt a mappa tartalmát?
  • Martinez01
    #2778
    Az asszem az apple quick time hoz tartozik...
    De lehet, hogy tévedek.