4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • longhaul
    #2859
    Az nem baj, hogy Német, Japán, vagy hotten-totta, csak csinálhák, minden ezek a szakállas füstősképű Bibókkal kötötték meg a szerződéseket.
  • longhaul
    #2858
    Hát... Össze kell fogni. Előszór 30-60 fős szakemberkéket kell összegyűjteni, közösen megbeszélni hogy milyen játék legyen készítésre, és megcsinálni ami 1 max 3 évbe kerül.

    Mert ezek a TML STUDIOS meg a másik német cég,

  • kem001
    #2857
    Amióta megjelent az OMSI érdekes, hogy úgymond San Francisco-ról a hírek eltűntek lassan 3 hete. Ráadásul CBS-hez sem készülnek már nagyon új buszok ahogy nézegetem...
  • csige791
    #2856
    "az irányításon kívül szerintem minden jó "
    Pont a legfontosabb része a legszarabb.
  • PetiM44
    #2855
    Azért szerintem újra kell írni az egészet, hogy egyáltalán megközelíthesse az OMSI-t...
  • Bence000012
    #2854
    Miért az omsi már letölthető valahonnan?
  • gumikacsa
    #2853
    Nincs is ezzel semmi baj. Csak kicsit irritáló, mikor valaki elkezd fikázni, majd közli, hogy ezért a szarért nem ad pénzt. Szíved joga, csak akkor ne hangoztasd fenhangon, hogy nem vetted meg.

    A cég többi játékát nem ismerem, csak a cbs-t. Nekem bejött, az irányításon kívül szerintem minden jó a játékban. De ezt már írtam. De ugye izlések és pofonok.

    Az OMSI most a best, ezt viszont nem vitatom.
  • Apocalipto
    #2852
    Én csak azt mondom hogy az embert nem kell lehurrogni azért mert nem vette meg, arról nem én tehetek hogy szerintem a játék nincs olyan szinten hogy pénzt adjak ki érte. Amikor az OMSI-t megláttam videón abban a pillanatban eldöntöttem hogy megfogom venni, mert a készítőket ezért a játékért tényleg meg kell tisztelni ennyivel. De sajnos a TML Studios olyan nekem mint egy gyári futószalag, csak ontja magából a játékokat (Busz, vonat, metró, titanichoz merülős, tudomisén..) Nálunk sajnos remekül érvényesül az az elv, hogy e mennyiség a minőség rovására megy. Egyébként a CBS abban a tekintetben jó volt hogy jöttek bele mindenféle modellek, vBus-ból átkonvertálva, bár a motorhangok tekintetében lehetett volna jobb is.

    Külön leszögezném: A hozzászólásom célja nem a feszültségkeltés, csak elmondom a véleményemet valamiről, és próbálok másokat meghallgatva értelmesen kommunikálni.
  • fiat126
    #2851
    segítség kéne?Leszedtem a g25-hőz az xml-t és a logitech progija nem fogadja el mikor importálom mit tegyek?
  • Brad33
    #2850
    Szerintem eltúlzod. Igen, az OMSI jobb mint a CBS, de a San Francisco szerintem azért komoly ellenfél lesz:)
  • Apocalipto
    #2849
    Végülis jogos, sokkal jobb lenne ha már akkor kritizálnám amikor kidobtam érte 8ezret az ablakon feleslegesen :)
  • gumikacsa
    #2848
    Mivel nyilvánvalóan nem vetted meg, nem sok jogod van kritizálni. Nálam a cbs gyönyörűen elfut full grafikán, és szerintem nagyon is szép, a következő rész pedig még durvább lesz grafikailag.
  • Apocalipto
    #2847
    Najó, ezeket a termékeket inkább hagyjuk. Felraktam a 2 subway-es játékot, meg a CBS-t is, de finoman szólva gyalázat ahogy kinéz az egész, és hogy milyen hihetetlenül optimalizálatlan. És még a CBS 8.000 Ft webshopban. Ch, persze, majd ha fagy...OMSI milliárdszor jobb.
  • Brad33
    #2846
    Egyetértek. Azért csináltak néhány dolgot, ami például az OMSI-ban nincs benne, és sokkal realisztikusabbá teszi a játékot (igen, nélkülözhető lenne, de ha már van, nem jobb lesz így?). Gondolok itt például erre: entwickerblog
  • gumikacsa
    #2845
    Azért ekkora túlzásokba nem esnék. Miután pár napot eltölt az ember az irányítás beállításával, onnantól már teljesen jó, amíg a busszal el nem éred a 40-50km körüli sebességet, ahonnan már nem lehet rendesen irányítani a buszt. Ha ezt a következő játékban orvosolják, simán komoly vetélytársa lehet az omsinak.
  • PetiM44
    #2844
    Hát igen.

    Amit eddig a TML csinált, az finoman fogalmazva is csak árkád volt...
  • papi08
    #2843
    Egyszerű, a géped nem bírja el a játékot(minimális gépigényt).

    És külön felhívnám figyelmed arra, a banner alatt található piros szövegre.
  • adam112
    #2842
    ezt irja ki
    mit csináljak?
  • adam112
    #2841
    The engine was unable to create a suitable grapics context.

    Please make sure your graphics hardware meets the minimum requirements.

    If you're running in windowed mode for the first time and you see this message,
    make sure your desktop color depth is set to 32-bit color
  • papi08
    #2840
    "hello
    milyen hibát ír ki"


    Legalább akkor azt fogalmazd meg, mikor írja, milyen hiba, nagyobb esélyed van arra hogy segítséget kapsz...;)
  • adam112
    #2839
    Hello
    hibát ir ki mit csináljak
  • gumikacsa
    #2838
    Igen, csak a legfontosabb rész van elrontva, az irányítás.
  • Brad33
    #2837
    Szerintem ez a játék is jó, viszont tényleg érdekes, hogy az OMSI megjelenése óta semmi hír...
  • gumikacsa
    #2836
    Mert a fejlesztők az intenzíven vannak. Kipróbállták az OMSI-t, és sokkot kaptak, hogy jól is meg lehet csinálni egy buszos játékot... :P
  • biliard10
    #2835
    2011
  • vajnay istván
    #2834
    hello!
    mikor fog megjeleni a Bus Tram Cable car Simulator 2011 San Fransisco
    szimulárot pontos dátum szerint?
  • Brad33
    #2833
    Nem tud valaki valamit arról, hogy miért nincsenek új hírek a játékról?
  • biliard10
    #2832
    nekem 20 másodperc
  • MoFi
    #2831
    Sziasztok. Azt megtudná nekem mondani valaki hogy a CBS 2010 ben mennyi kb az átlag betöltési idő két chapter között? Nekem kb 2-3 perc még tölt és nagyon idegesitő :/ És nem tudom hogy direkt eddig tölt, vagy a gépem miatt ilyen. Előre is köszönöm.
  • longhaul
    #2830
    Várom a megjelenést!!!! Én inkább a Bus Tram Cable car Simulator 2011 San Fransisco-val játszanék, mert van lehetőség gyalogosan , autóval, villamossal vagy busszal menni. A World of subway is jó, de a San Fransisco-ban több lehetőséget lehet kipróbálni, több járművel mehetsz.
  • papi08
    #2829
    Igen volt:)

    Más:
    Nem sokat változott a két csík:

    :D
  • kobi14
    #2828
    Nem tudom volt már?:
  • Martinez01
    #2827
    Ha lehetne egy kósza kérésem :
    Légyszíves rakd felülre az új letöltéseket ha lehet, mert keresgélem az új buszokat, mondom mi a f*sz ezeket a buszokat már letöltöttem xD akk hol van a 4 új? xD De megtaláltam a 2. lap végén:D
  • kem001
    #2826
    Hali. Hoztam pár busz a City Bus Simulator 2010-hez: Link
  • Rayden02
    #2825
    Elég jóra sikerült,megnéztem,köszi hogy belinkelted!
  • kitt2000
    #2824
    Egy videó a pályáról!
  • kitt2000
    #2823
    Kipróbáltam eszt úgy írom nektek csak nehéz végig vinni a pályát!
  • kitt2000
    #2822
    ÚJ TÉRKÉPET TALÁLTAM!

    Az oldalt adom meg!


    letöltő oldal!

    Én is jókor találom meg!
  • tmartin
    #2821
    Rendben. Ne haragudj.
  • papi08
    #2820
    Szerintem ez nem az OMSI topikja :)