4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Ben92
    #3022
    Az off/Spam/Warez topikba kérdezzetek.
  • papi08
    #3021
    Következő Wareznél repülsz az összes általam felügyelt buszos topikból!.
  • papi08
    #3019
    Warez...
  • Ben92
    #3017
    Erről sokáig lehetne vitázni. Van amiben az OMSI jobb van amiben BCCS jobb, mindenki döntse el melyik tényező befolyásolja inkább.
  • gumikacsa
    #3016
    Ez így rendben is van, csak akkor adja a játéknak a Bus- und Cable Car Game San Francisco címet...

    (bár, azok után a játékok után, amiket az astragon okád magából szimulátor címszóval, ez egy komoly játék.)

    Végül is, amíg nem próbáltuk, ne temessük.
  • Ben92
    #3015
    Az egyik videóban, ha jól tudom a játék TRAILER-ében is utazik az illető egy AI a buszon.
  • mk452001
    #3014
    helyesbítek: honnan tudták VOLNA
  • mk452001
    #3013
    És honnan tudták a készítők, hogy majd egy AI buszon fog utazni az illető ;)
  • deutsch96
    #3012
    xD ki gondolná ?

    Utazol a buszon és egyszercsak ki eselbelőle. :D
    Én annyit fűznék viszon ehhez, hogy semmilyen játék nem lehet 100%-ig tökéletes.
  • Ben92
    #3011
    Igen ez lehetséges, azért az OMSI készítői sokkal jobban figyeltek a realításra, és kevésbé grafikára és az optimalizáltságra, pont fordítva van ez San Francisco-val. De bízom benne hogy, élvezhető lesz, annak idején CBS-el is nagyon elvoltam, sok jó magyar vonatkozású busszal.
    Az irányítás meg nem nagyon érdekel mert bill.-tel jó volt vezetni.

    És ezt ne feledjétek el:

    Egy hozzászólás az egyik TML-es csókától:
    “Don’t forget, it’s a game!” azaz Ne feledd, ez egy játék!
    Ezzel azt hiszem el is dőlt, hogy ők sem szimulátornak készítették a programot.Ha nem egy élvezhető arcade-ab, könnyebb kezelhetőbb, busz szimulátort.
  • mk452001
    #3010
    Amúgy megjegyezném, hogy ha az OMSI készítői csináltak volna egy tutorialt a játékhoz, nagy valószínűséggel kevesebb kérdés lenne a géek beindításával, használatával kapcsolatban.

    Aztán lehet, hogy hülyeséget mondok, ezesetben bocsi. :)
  • hungaryws
    #3009
    Bug:



  • Ben92
    #3008
    Na itt egy viszonylag rövid gameplay, de itt csinálnak tulajdonképpen semmit, mármint arra gondolok, hogy mondjuk elkezdenek egy vonalat végig vinni.
  • DANIELTRUCKER
    #3007
  • papi08
    #3006
  • Ben92
    #3005
    Igen ezekben a videókban tényleg vacaknak tűnik, de én még reménykedem benne, hogy rendben lesz jó talán szimuláció terén nem olyan jól kidolgozott mint mondjuk az OMSI, ez inkább az ARCADE műfaj felé csúszik el kissé.

    De én még mindig, nagyon várom főként a grafika, az időjárási viszont tagságok (eső az szélvédőn sokkal szebbnek tűnik mint az OMSI-ban, a kicsit keményebb időjárás mint [viharok] köd, pára az ablakon), az estleges lerobbanások és aztán a szerelés, útlezárások a balesetek miatt. Ezek érdekesnek tűnnek.

    A magam részéről nem gondolnám, hogy annyira komoly szimulátor készülődne, továbbra is úgy vagyok vele, hogy ha kellemesen el lehet vele játszani, akkor már remek lesz. Nem is értem miért várja mindenki azt, hogy full szimulátor legyen minden egyes játékprogram: a többség úgysem ért hozzá, elég megnézni az OMSI-val foglalkozó fórumokat ahol nem győznek segítséget kérni a kedves játékosok elindulás(…) vagy éppen utastájékoztató beprogramozása terén. Biztos, hogy egy vérkomoly szimulátorra van mindenkinek szüksége?

    Videóból én is hiányolom a játékbeli filmeket, de ha nem kapok belőle, hát nem kapok. Megjelenés után (illetve ugye megosztó oldalakra való felkerülés után, lásd még OMSI) úgyis elárasztják a netet videókkal a kedves játékosok, így akkor is ráér mindenki eldönteni, hogy kell-e belőle. Gondolom amúgyis eltart majd egy darabig mire a hazai boltok polcára kerül a program. Bár ahogy a jelenlegi magyar tendenciákat figyelem, a játékosok 97-98%-a úgysem fizet a programért, ergo tökmindegy, hogy megmutatják-e előre részletesen a játékot.

    Az aranykeresős rész engem nem igazán foglalkoztat, ugyanúgy fogom számon tartani mint a City Bus Simulator 2010-ben a küldetéseket: jó hogy vannak, de momentán nem mozgat. Gondolom a CBS-ben nagy siker volt és ezért pakolták bele a BCCS-be is, más indokot nem tudnék rá mondani. Ezzel kevesebb nem lesz a program, szóval emiatt nem aggódok.

    Annak örülök, hogy lesz egy rakat fajta, remélhetőleg a tulajdonságaikban eltérő jármű és hogy elég nagy távot lehet majd bejárni, ráadásul össze-vissza. Ha ez valóban így lesz, akkor nem lesz annyira unalmas egy idő után, mint mondjuk a CBS.

    MEGLÁTJUK......
  • gumikacsa
    #3004
    Igen, nem véletlen, hogy nem jelent meg amikor az omsi... (eredetileg akkor jött volna, 2-3 héttel később)
  • kem001
    #3003
    Várható volt szerintem, hogy csomó dolgot lekoppintanak OMSI-ből, mivel semmi újat nem tudtak kitalálni. Ezek után elgondolkodok azon, hogy megvegyem e majd eredetibe...
  • Routeres
    #3002
    Ebben a videóban olyan gagyinak tűnik az egész. Őszinte leszek, talán fájdalmasan, de ez a játék egy vacak OMSI koppintás, tele parasztvakítással. Ez a TML válasza, fogjuk fel így.
    Nem tudom, nekem nem jött át...
  • Ben92
    #3001
    Na még egy vidi
  • Ben92
    #3000
    Második Let's play
  • deutsch96
    #2999
    Pl. Bár én angolul jobban tudok, mint németül, de ettől függetlenül én is kipróóbálom a játékot.
  • Ben92
    #2998
    Mondjuk nekem a német verzió is jó lenne, egyrészről azért mert elég jól tudok németül. Másrészről azért, mert aki ért hozzá az belefoghatna egy magyarosításba.
  • deutsch96
    #2997
    Hát.... Akkor még szinte értelmetlen bele kezdeni :D, de azért legyünk optimisták. :)
  • kem001
    #2996
    A játék facebook profiljáról. Ott kérdezgetik a készítőket, és ott írták. Állítólag angol verzió meg majd csak szeptemberben várható
  • Ben92
    #2995
    Ezeket az infókat honnan tudod, nem kötekedni akarok csak tényleg érdekel.
  • kem001
    #2994
    Demo verzió kb. 2-3 hét múlva lesz
  • deutsch96
    #2993
    Nállam kb. 10-15 percen keresztül nem jött be. De mindegy, bejött :D, légyszíves töröljétek az előző post-om.
  • kem001
    #2992
    Működik az Off Topic... Nálam bejön
  • deutsch96
    #2991
    OFF
    Hello, sziasztok !

    Tudom, hogy ez nem az off topik, de az nem elérhető. Estleg nem tudjátok, hogy hol lehetne ezt letölteni ? A privátban írjátok meg a választ.
    Köszönöm.
    ON
  • mojorisin
    #2990
    Jó lesz ez. (Nekem tuti) :) A csuklós troli elég dúrván köddé válik az 5:17-ik percben :D
  • Tomsteel
    #2989
    Tulajdonképpen csak a lényeges dolgokat b.szták el már megint. AI fékezés, stb. Két szék közül beestek az asztal alá, grafikára fektettek hangsúlyt egy "szimulátorban".
  • kem001
    #2988
    Van aki megveszi egyébként? Gondolkodok rajta erősen, mivel a Letölthető verzió kb 5000 Ft
  • Routeres
    #2987
    No kérem szépen, let's play:
  • kem001
    #2986
    Én azt is kinézem belőlük, hogy a CBS irányítását beletették mindenféle módosítások nélkül. Bezzeg a sok felesleges dolgot bele tudták rakni a játékba
  • gumikacsa
    #2985
    Sajnos ezen is az látszik, hogy az irányítás el van bva.
  • DANIELTRUCKER
    #2984
    (Az összesre vonatkozik!)
  • Routeres
    #2983
    Már mondanom sem kell:)
  • kem001
    #2982
    Nem hiszem, hogy angolul, mivel angolul később jelenik meg
  • mojorisin
    #2981
    Az jó lenne! Még jobb lenne, ha angol nyelvű lenne!